Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) szpetyasz


szpetyasz
csendes tag

Köszi mindenkinek a segítséget! végre sikerült!
Ezzel:

(#3752) szpetyasz


szpetyasz
csendes tag

Ismét kis segítséget szeretnék kérni:) Nem tudom használni a polaris offict ha rá megyek azt írja ki hogy frissítésre van szüksége, átmegy az alkalmazás kezelőbe de ott nincsen és nem tudom ezáltal frissíteni. mi lehet a gond?

(#3753) planbmokus válasza szpetyasz (#3752) üzenetére


planbmokus
senior tag

+1
Ez a problem nálam is fenn áll.

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#3754) bubus66 válasza szpetyasz (#3752) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mire akarod használni? kell hozzá net kapcsolat vagy wifi kapcsolat

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3755) kertsa


kertsa
senior tag

Külön telepítettem a driverek az LG szoftverfrissítővel és ezután már simán elindult az offline frissítő :) Most frissít... remélem jó lesz.

(#3756) szpetyasz


szpetyasz
csendes tag

Van wifi. world powerpoint, pdf ezekre mind.

(#3757) bubus66 válasza szpetyasz (#3756) üzenetére


bubus66
nagyúr

Most néztem, néztem nekem nincs is meg mert a szemétbe dobtam az LG társaival együtt. Töröltem.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3758) kertsa


kertsa
senior tag

Kész is van :) Melyek azok az alkalmazások, amiket ki lehet kapcsolni?

(#3759) bubus66 válasza kertsa (#3758) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Google Maps ha nem használod

google+ Street FileShare, PolarisOffice, SmartShare, LgWord, GoogleChrome, meg azok az amik az alkalmazás kezelőben vannak. Toll jegesmedve, stb Meg az oldalamon meg találod az eltávolítható alkalmazásoknál azokat mind lelehet állítani, (már amelyiket) mert nem mindegyiket lehet.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3760) kertsa


kertsa
senior tag

Nem sikerül átmásolnom a telefonszámokat nokia 5230-ról. Gmailen keresztül próbáltam szinkronizálni, átmásolja, de nem kezeli rendesen. Mindet szerkeszteni kellene. Van esetleg más ötlet?

(#3761) prannk


prannk
őstag

Mondanátok pár jó játékot? :) :K

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3762) bubus66 válasza kertsa (#3760) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Nokia5230 is tud Vcard-ba menteni vagy a Nokia Pc Suite-vel mentsd le az LG-vel meg vissza teszed

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3763) droidforever


droidforever
tag

Az lg kiposztolta facebookra,hogz hivatalosan elerheto a jelly bean az l9 keszulekekre!:D

(#3764) bucsupeti válasza droidforever (#3763) üzenetére


bucsupeti
senior tag

igen, sőt a frissités menetéről is irnak. FOTA
http://www.lg.com/hu/mobil-termektamogatas/lg-Optimus-L9-P760

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#3765) kertsa válasza bubus66 (#3762) üzenetére


kertsa
senior tag

Le tudom menteni Nokia pc suittal, viszont az LG pc suite el sem indul, pedig win8 támogatott.

(#3766) akcsy


akcsy
tag

Háát nem semmi amit ma észleltem... Rátettem a telefonra a ModernCombat3 játékot és amikor rámentem az áthelyezésre az usb-re írta rá a 1.4Gb-ot mármint hogy ott van, ugyanakkor még azt írta ki hogy 2.0Gb foglalt :F De sajnos törölnöm kellett egyből mert mindig kidobott indításnál... De ha minden igaz ez sikeresen át ment, mert egy ingyenest is áthelyeztem, majd csak később mutatta... most még próbálkozom másik Gameloft-ossal, lehet azok sikeresek lennének...
Jah még valami letöltöttem egy Glu-s játékot a Storeból, majd írta, hogy tölti a kiegészítést... Nah most ezt nem az alkalmazáson belül, hanem mikor lejött a játék, és feltelepítette az értesítési ablakban mutatta is az egészet (Remélem érthető) Mikor rámentem az áthelyezés dologra, azt láttam, hogy az USB-tárhelyen (ez az SDkártya) 100Mb van... És ezt nem értem, hogy a többi fejlesztő miért nem tudná ezt így megoldani, szerintem mindenki jobban járna... Nekünk SD-n van a dolog, nekik meg nem kell azzal a kérdéssel foglalkozni, hogy miért nem lehet az SD-re helyezni (mármint nem csak a mi telefonunknál van ez tiltva)
Nah gondoltam megosztok egy tapasztalatot :)

(#3767) bubus66 válasza kertsa (#3765) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szedd le az LG oldaláról és próbáld meg kompatibilis módba elinditani

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3768) jaczko.damja


jaczko.damja
csendes tag

Sziasztok! Nem tudjátok, hogy ha veszek egy átalakítót az l9-hez akkor tudja-e olvasni a pendrive-t vagy más egyéb eszközt?

(#3769) bubus66 válasza akcsy (#3766) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezért nem engedi.

Nem tudod megfordítani, mert a belső SD-t az initramfs mountolja külön, amihez a kernelt kéne piszkálni, ami zárt BL mellett lehetetlen

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3770) jaczko.damja válasza bubus66 (#3769) üzenetére


jaczko.damja
csendes tag

és hogy lehetne megcsinálni? vagy esélytelen?

(#3771) bubus66 válasza jaczko.damja (#3770) üzenetére


bubus66
nagyúr

Így esélytelenek nem esélytelen, meg lehet csinálni.

amihez a kernelt kéne piszkálni, de akinek zárva van az még a Link2sd-vel sem tudja meg csinálni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3772) szpetyasz


szpetyasz
csendes tag

Polaris office-ról tud valaki valamit? aki frissítette tudja használni? nekem nagyon kéne. Leszedtem ezt: PolarisOffice4.0.3210.07.apk de ez meg mikor megnyitok egy world-öt leáll.

(#3773) jaczko.damja válasza bubus66 (#3771) üzenetére


jaczko.damja
csendes tag

segítenél? Fb-n bejelölek ha kapok egy nevet!

(#3774) bubus66 válasza jaczko.damja (#3773) üzenetére


bubus66
nagyúr

miben kellene segíteni?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3775) jaczko.damja


jaczko.damja
csendes tag

abba, hogy hogy kell megcsinálni!

(#3776) bubus66 válasza jaczko.damja (#3775) üzenetére


bubus66
nagyúr

Micsodát hogyan kell meg csinálni? Az SD másolás zárt bootloadernél nem lehet ha kinyitod (lásd bubus66) nem lehet vissza zárni, innentől ugrott a garancia, ha csak nem alaplapos lett.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3777) jaczko.damja válasza bubus66 (#3776) üzenetére


jaczko.damja
csendes tag

azt, hogy a pendrivet olvassa be!

(#3778) kertsa


kertsa
senior tag

Mikor nincs a közelben wifi, akkor hol tudom beállítani, hogy csak akkor szinkronizáljon mobilneten keresztül, mikor engedem?

(#3767) bubus66 úgy sem jó :(

[ Szerkesztve ]

(#3779) bubus66 válasza jaczko.damja (#3777) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ja a pendrivet azt látod még nem próbáltam én sem.

(#3778) kertsa

Vedd aki a pipát a Fiókok és Szinkronozáslás menü alatta az automatikus szinkronizálás. Hogyan, nem jó hogy ugrott a garancia?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3780) Pantal válasza jaczko.damja (#3777) üzenetére


Pantal
senior tag

Ha jól tudom, nem OTG képes a teló, szóval nem olvassa.

(#3781) jaczko.damja válasza Pantal (#3780) üzenetére


jaczko.damja
csendes tag

szerinted hol találok olyan embert aki ért hozzá?

(#3782) Pantal válasza jaczko.damja (#3781) üzenetére


Pantal
senior tag

Mihez? Most mondtam, nem olvassa a pendriveot.

(#3783) jaczko.damja válasza Pantal (#3782) üzenetére


jaczko.damja
csendes tag

DE MEG LEHET CSINÁLNI!!!! OLVASD EL FELJEBB IS A DOLGOKAT MIELŐT FELB*SZOD A MÁSIKAT!!!

(#3784) kertsa


kertsa
senior tag

Hogy tudok másolni gépről sdkártyára, ha nem műxik a pc suite? Én ne kelljen kivenni a kártyát a telefonból :)

Sokat fogok kérdezni... első droidom :) Ezért előre is elnézést.

[ Szerkesztve ]

(#3785) bubus66 válasza jaczko.damja (#3783) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha erre gondoltál akkor én értettem félre, ez a válaszom az akcsynak szólt volna

Pantal

Milyen az L7-en a JB?

(#3784) kertsa

Akkor legjobb lesz ha berakod az L9-be és leformázod a symbian utána. Miért nem indult el a PC Suite?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3786) Pantal válasza jaczko.damja (#3783) üzenetére


Pantal
senior tag

Gratulálok. Még egyszer leírom, mert látom gyenge felfogásod van és kissé labilis vagy idegileg. Pendriveot csak olyan telefon tud olvasni, ami támogatja az USB OTG-t. A mi telefonunk NEM támogatja. Ergo nem is olvassa. Nem lehet megcsinálni. Érthető? Nem felkapni kéne a vizet, hanem hallgatni a többiekre, ha már kérdezel.

(#3785) bubus66:
Itt már kifejtettem pár szóban, egész pozitív a véleményünk róla.

[ Szerkesztve ]

(#3787) bubus66 válasza Pantal (#3786) üzenetére


bubus66
nagyúr

Bocs nem olvastam akkor eddig egész jó véleményed van róla.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3788) kertsa válasza bubus66 (#3785) üzenetére


kertsa
senior tag

Mindegy, hogy milyen kompatibilitási módban indítom.

(#3789) Pantal válasza bubus66 (#3787) üzenetére


Pantal
senior tag

Igen. Természetesen csodát nem kell várni tőle, de alap sebesség érzet is jobb, és játékok is jobban futnak. Temple Run 2 szaggatott ICS-el, JB-el nem, szóval mindenképpen pozitív. :K Főleg barátnőmön látom, hogy kisimultak az arcvonalai. :P

(#3790) Dreimus válasza jaczko.damja (#3783) üzenetére


Dreimus
senior tag

Nem mellesleg, ha a sok b@lf@sz ismerné a keresőt akkor megtalálná a posztomat miszerint kipróbáltam és nem lehet megoldani mivel kernel szinten tiltott vagy az is megeshet, hogy akármilyen buhera után sem fogja kezelni.

bubus66: Kérlek beraknád 0. hsz-be hogy nem lehet OTG funkciókat használni, bár tudom senki nem olvassa el :)

ui.: Elnézést a kirohanásomért, de hülyék néha napján fel tudnak húzni

[ Szerkesztve ]

(#3791) Pantal válasza Dreimus (#3790) üzenetére


Pantal
senior tag

Hagyjad, 0 napos reg, valószínű több hsz.-szel nem is fogja boldogítani a fórumot. Bár előszőr én se ilyen szépen fogalmaztam neki, csak átszerkesztettem. :B

[ Szerkesztve ]

(#3792) bubus66 válasza Pantal (#3789) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na akkor még jó is járt vele.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3793) Lavar


Lavar
aktív tag

Sziasztok!

Mától én is tulaja lettem, egy HTC Touch 2 után igen nagy, egy kézzel nehezen is megy, de remélhetőleg majd megszokom, ha nem sikerül visszaviszem (szolgáltatótól vettem webshopba, így rendelkezésemre áll 8 munkanap elállási idő), de ezt nem szeretném. Elegáns telefon, eddig tetszik, gyorsnak is tűnik, bár még nem pakoltam rá sok mindent. A hátlap és a középső gomb (illetve kicsit az oldalsók is), véleményem szerint elég gagyi hatást kelt, de ennyi baj legyen.

Ha akad kérdésem, jövök. :)

(#3794) bubus66 válasza Dreimus (#3790) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#3790) Dreimus

Persze természetesen írd meg légyszíves és akkor beillesztem.

bár tudom senki nem olvassa el Igen sajnos, könnyebb itt a fórumba kérdezni mint esetleg elolvasni, és ha ott nem talál választ akkor kérdezni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3795) bubus66 válasza Lavar (#3793) üzenetére


bubus66
nagyúr

Bocs de én le pontosítottam nem 8 munkanap, hanem 8 nap a kettő nem egy és ugyan az.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3796) szpetyasz


szpetyasz
csendes tag

Valaki polaris offis-ban nem tud segíteni? nektek működik?

(#3797) droidforever


droidforever
tag

Fontos,az lg honlapján van ez a FOTA szoftverfrissítés lehetőség!Ez az opció elérhető az l9-re is?Mert még nem frissítettem a jb,mert kétszer is próbáltam sikertelenül,és félek hogy letéglázom!

[ Szerkesztve ]

(#3798) bubus66 válasza szpetyasz (#3796) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mint írtam, nekem már a PolarisOffice a húslevesbe van.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3799) bucsupeti válasza droidforever (#3797) üzenetére


bucsupeti
senior tag

az lg honlapon azt irják hogy megy a fota.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#3800) droidforever válasza bucsupeti (#3799) üzenetére


droidforever
tag

Csak azért kérdezem,mert rányomok a szoftverfrissítés menübe a telon és azt írja a jelenlegi legfrissebb van fent pedig még mindig v10a van rajta!Ja és még az is ott van hogz következő ellenőrzés március 27!ez Mi????

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.