Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Úgy néz ki benevezek egy ilyen telóra, 63.000-ért szerintem jó vétel lesz. :)

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#4052) prannk válasza Adonimus (#4051) üzenetére


prannk
őstag

:K

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4053) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#4050) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Itt az 5. pontban így szerepel... :)

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#4054) bubus66 válasza Adonimus (#4051) üzenetére


bubus66
nagyúr

Bizony bizony, hogy jó vétel lesz. :K :C

(#4053) sarkanyolo2

Oké köszi javítom. :R :R

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4055) Adonimus válasza bubus66 (#4054) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Na ennek örülök, hogy más is így látja. Várom már.

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#4056) bubus66 válasza Adonimus (#4055) üzenetére


bubus66
nagyúr

Megrendelted már?

Akkor ezt légyszíves aláírni köszönjük.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4057) Adonimus válasza bubus66 (#4056) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Nem-nem, még eladom az előzőt, az már újra van rakva, leszedve a cuccaim, várja az új gazdiját. Nem tudom még megvenni, mert a mobilelőleget valamiből ki kell fizetnem. :(((

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#4058) Lavar válasza Lavar (#4027) üzenetére


Lavar
aktív tag

Esetleg erre valaki valami tanács? :( Már később se teszi fel, továbbra is azt jelzi, hogy nincs hely.

(#4059) bubus66 válasza Lavar (#4058) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hol van 250 MB szabad hely?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4060) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#4054) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Én köszönöm, hogy segítettél. Este leírom, hogy sikerült-e. :R :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#4061) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#4060) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szívesen, mi miatt nem tudnád megcsinálni?

Nem tudom, hogy ide írtam-e ha valamelyik link nem működik az oldalamon akkor jelezzétek Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4062) Lavar válasza bubus66 (#4059) üzenetére


Lavar
aktív tag

A belső tárhelyen, a telefon memóriájában ami ugye 2 gb körüli. (Tehát nem a memóriakártyán.)
De azt most észrevettem, ha letörlök valamit, akkor felmegy a telepíteni kívánt program.
Nem tudok mire gondolni, esetleg a feladatkezelő mutatja rosszul a szabad helyet, és valójában nem annyi, mint amennyit mutat, fogalmam sincs.

(#4063) prannk válasza Lavar (#4062) üzenetére


prannk
őstag

Türelem :K Még 18 aláírás kell. És megtudjuk kapunk e nyitott bootloadert.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4064) Lavar válasza prannk (#4063) üzenetére


Lavar
aktív tag

Na sorry, hogy eddig nem nyomtam alá, most már csak 17 így.
Egyébként nem zavarna ha nem mutatná azt, hogy ennyi hely van még. Akkor mutassa azt, hogy van még 20 megám hátra, és oké. De így, hogy több mint 200-at jelez, és egy 20 mb-os fájlt nem tudok rátenni, csak ha letörlök valamit, így nem annyira okés. Egyébként jó kis teló. :R

(#4065) bubus66 válasza Lavar (#4064) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tessék ezzel tisztítani is tudod

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4066) #74266624


#74266624
törölt tag

Egy ideje nagyon gondolkodom egy L9 vásárlásán, de sajnos még nem láttam élőben sehol.

Tudnátok alábbiakban segíteni?!

1, A kijelzője szép éles vagy azért látszik, hogy nem hd a felbontás?! Nem szeretnék csalódni.

2, A youtube app tud hd-ban is videókat lejátszani?! S3 tudott, S2 nem

3, Ha elfogy az elérhető kb. 2 gb hely, tudok micro sd-re telepíteni?! Ha nem, az gond lehet.

Az Edigitalnál venném, ahol 85, de ma leárazták az S2-t 80-ra, így elbizonytalanodtam. Pedig L9 felé húzok, tetszenek a Lg szoftveres megoldásai. S2-t ismerem, használtam már, tudom mik a nyűgjei, bár talán lassan ott is érkezik Jelly Bean ami javítja ezeket. De itt meg már van, ha minden igaz.

Köszi a véleményeteket, segítségeteket

(#4067) Pantal válasza Lavar (#4064) üzenetére


Pantal
senior tag

Minden androidos teló ilyen, sajnos hiába van 200MB helyed, attól még lehet, hogy nem tudsz felrakni egy 70-80MB körüli programot, ne úgy képzeld el, hogy amit letöltesz 30-40MB program, az úgy lejön, és kész. Android is kitömöríti, feltelepíti, majd a letöltött apk-t törli, és marad a program.

(#4068) prannk válasza #74266624 (#4066) üzenetére


prannk
őstag

Üdv!

Kijelző nagyon szép!! S2 nél biztos szebb.
Játssza a HD videót youtuben.
Egyenlőre nem lehet átpakolni a cuccokat. de most írunk petíciót az lg nek hogy niyssák kia bottloadert hogy tudjuk rakosgatni sd rea cuccokat.

Itt csak 70k :)

[link]

Alá is írhatod a petíciót! :D

[link]

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4069) #74266624 válasza prannk (#4068) üzenetére


#74266624
törölt tag

köszi szépen

Edigitalnál 10 % kedvezménnyel tudok vásárolni, így 76.410-re jönne ki. És akkor ez gyári garanciás.

Kijelzőtől azért félek, mert 4.7 col és "csak" 540 x 960 pixel
A youtube-nak örülök, S2 csak hq-ban játszotta le.
Mondjuk a 2 gb tárhely sem kevés, nem szoktam 8-10 appnál és 2-3 angry birds kaliberű játéknál többet leszedni. Sokat netezek, videókat nézek és mp3-at, fm rádiót hallgatok.

Tényleg a hangzása fülessel mennyire jó?! Én szeretem ha van bőven hangerő és basszus.
Sennheiser cx 300 II fülesem van, S2 elég gyenge volt még ezzel is sajnos.

Petíciót aláírtam, még 16 kell. :)

[ Szerkesztve ]

(#4070) prannk válasza #74266624 (#4069) üzenetére


prannk
őstag

Értem.Itt is garanciás :D. Mondom a kijelző nagyon szép.. Kérdezz emg bárkit.Hangzása rssz a gyári fülessel. De majd mások írnak akik vettek hozzá jobb fülest.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4071) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

na kíváncsi leszek erre az 51 forintos képernyővédő fóliára , ha jó kell még valakinek ?:D

(#4072) bubus66 válasza DiamondBack (#4071) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én ezt rendeltem meg és már meg is jött tok meg fólia van hozzá.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4073) Lavar válasza bubus66 (#4065) üzenetére


Lavar
aktív tag

Sajnos nem oldja meg a problémát, de jó kis progi, köszi!

Pantal: Így érthetőbb valamivel, köszi az infot. Első androidos telóval van dolgom amúgy, ezzel nem voltam tisztában, hogy ilyen. :)

[ Szerkesztve ]

(#4074) Lavar válasza #74266624 (#4069) üzenetére


Lavar
aktív tag

Ugyanolyan fülesem van, én meg vagyok vele elégedve.

(#4075) bubus66 válasza Lavar (#4073) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt nem hiszem,hogy nem oldja meg töröl is RAM-ot. Akkor neked minden fent ami csak lehet,a sok szemetet ki kell szórni belőle.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4076) droidforever válasza Lavar (#4073) üzenetére


droidforever
tag

.

[ Szerkesztve ]

(#4077) tybsen válasza #74266624 (#4069) üzenetére


tybsen
addikt

Szerintem azert nezd meg eloben a kijelzot, meg amugy is szerintem praktikus eloben megnezni mindent, mielott megveszi az ember - nem lehuzni akarom, csak nyilvan nem veletlenul van kulonbseg a felbontasok kozott. Siman latszik a kulonbseg, persze nem azt mondom, hogy rossz lenne vagy nem lehet vele egyutt elni. De nekem peldaul volt lumia 820-am (217 ppi), ott durvan lattam a kulonbseget a korabbi galaxy nexusom (316 ppi) kozott. Az optimus L9 egyebkent 235 ppi. Most egy galaxy s-sel nyomom (233 ppi), es bar elsore latvanyos a kulonbseg pl. galaxy nexus-sal osszehasonlitva, mar megszoktam es telejsen oke.. szoval minden csak viszonyitas kerdese. Ha elotte nem volt jobb felbontasu keszuleked, akkor nagyon boldog leszel vele!

(#4078) Scuba05 válasza sarkanyolo2 (#4060) üzenetére


Scuba05
csendes tag

Én is megszenvedtem frissítéssel, sokadikra sikerült de leírom hátha másnak is beválik.
A Suite- val nem szabad az ugye írták. A Support Tool-al sikerült kicsit vegyítve az itt leírtakkal.
Akksi kivesz USB-vel összedugni majd a hangerő le (S/W Upgrade felirat), ekkor índítottam
a Support Tool-t. A vizsgálat végig ment, majd elkezdte letölteni a közel 570 megát.
Közben kikapcsol a S/W felirat. Amikor már közel volt a letöltés végéhez (pl. én 97%-nál)
nyomtam újra hangerő le-t, S/W visszajött, majd elkezdte frissíteni.
Olyan 15-16% környékén kiírta, hogy kommunikációs probléma nehogy ki vegyem az akksit,
na ekkor beleraktam az akksit újra gomb Support ablakban és végig menet simán.
Nyilván nem ez a hivatalos frissítési módszere de nekem így sikerült.

(#4079) Nobuo365


Nobuo365
csendes tag

Kb. 2 hét és ilyen telefonom lesz. Meg vagytok elégedve vele? Azt olvastam, hogy az L7 hardvere kevéske a kijelzőjéhez és úgy egyáltalán a zökkenőmentes használatra, az L9-nél nem láttam ilyet megfogalmazni sehol, néhány helyen inkább az ellenkezőjét, hogy jól eltalálták a hardveres komponenseket.. Egyetértetek vele?

Galaxy S Advance

(#4080) tormakrisz


tormakrisz
csendes tag

Már csak 12 aláírás :)
[HAJRÁ]

[ Szerkesztve ]

(#4081) bubus66 válasza Scuba05 (#4078) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4078) Scuba05

Ebben mákod volt, hogy nem lett tégla. A gyári frissítőnél nem kell neked nyomkodnia semmit sem saját maga S/W módba rakja a telefont. 5-8%-nál megáll mert akkor bontja ki a kdz fájlt bin és fls fájlra.

(#4079) Nobuo365

Azt hol olvastad, hogy kevés az L7 HW,800x480 felbontáshoz bőven elég az 512 MB A Blacknek is ugyan ekkora volt. Volt L7-tem.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4082) Gzolo


Gzolo
senior tag

Más is találkozott már olyan gonddal, hogy a Gmail app összeomlik ha a bal felső sarokban levő visszanyilat használja?

(#4083) bubus66 válasza Scuba05 (#4078) üzenetére


bubus66
nagyúr

Még annyit, hogy nem azt írtuk, hogy nem szabad a PCSuites frissítés, hanem nem ajánlott van akinek semmi baja nincs a PCSuites frissítésél.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4084) tzsolesz válasza tormakrisz (#4080) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Már csak 10. :) :)

(#4085) tybsen


tybsen
addikt

Szolidaritásból.. :R

(#4086) Scuba05 válasza bubus66 (#4083) üzenetére


Scuba05
csendes tag

Jogos. Persze én sem úgy gondoltam, hogy tiltott. Amikor én frissítettem akkor sokaknak
nem sikerült a Suit-tal, így én csak egy próbát tettem vele, de nem jött össze.
Igaz nekem ez az első droidos telefonom, de nem szégyen az ha gyári software-el,
teljesen legálisan a gyári előírásoknak megfelelően ilyen körülményes a frissítés?
Amióta a frissítés fent van az előző verzióhoz képest többet eszik ramot kb. 70-80-al,
így a normál alap működés jön ki olyan 540 Mb. RAM használatra, de még nem lőttem ki mindent.
Különben meg rosszat nem is nagyon tudnék mondani róla.

(#4087) aholy válasza Gzolo (#4082) üzenetére


aholy
tag

most kipróbáltam én is, nálam is bezár

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#4088) Gerzson6875 válasza aholy (#4087) üzenetére


Gerzson6875
tag

nekem nincs vissza nyíl, vagyis én nem látom :/

(#4089) airmax_2.0 válasza bubus66 (#4056) üzenetére


airmax_2.0
tag

Én ugyan nem mókolom a telefonomat, de a kapott segítségért köszönetképpen, magam is aláírtam...

Maradtam tisztelettel... :) :)

(#4090) airmax_2.0 válasza bubus66 (#4083) üzenetére


airmax_2.0
tag

Így van...
Én eddíg háromszor használtam. Azt leszámítva, hogy másfél két órát megy nekem teljesen korrektül (mindenféle factory reset nélkül) minden beállítást hátteret stb-t megtartva, korrektül frissített. Ajánlatos indításkor a mentést is bepipálni.. A JB frissítésnél az image elkészítése után induló SW frissítés ugyan befagyott, de szerencsére kaptam segítséget, és a aksi ki-be utáni újraindítás rendben lement... (és az image készítés másfél óráját sem kellett újra kivárni, mert megtalálta az előzőt)
Szóval, ha van valakinek ráérő ideje, (mondjuk nekem amíg dolgozom szépen elketyegett a gépemen) türelme, akkor a PC Suite frissítés is megoldás...

(#4091) Nobuo365 válasza bubus66 (#4081) üzenetére


Nobuo365
csendes tag

Nem csak a ramot írták kevésnek, hanem mindent. Már nekem lényegtelen, mert akaratlanul, de átpártoltam az S Advancehez. :)

Galaxy S Advance

(#4092) Gzolo válasza Gerzson6875 (#4088) üzenetére


Gzolo
senior tag

Ha megnyitsz egy levelet, bal felső sarokban a Gmail ikon a visszalépő gomb.

(#4093) Gerzson6875 válasza Gzolo (#4092) üzenetére


Gerzson6875
tag

tényleg :/ nekem is bezárja

(#4094) bubus66 válasza Nobuo365 (#4091) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4091) Nobuo365

Sok sikert hozzá, én elakartam cserélni az L9 SGSA-ra de posta fordultával küldtem is vissza pedig még lovét is kaptam volna.

Nem tévesztetted el a topicot ez az L9 nem az L7 topikja. Itt az Optimus L7 topicja

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4095) engine19 válasza bubus66 (#4094) üzenetére


engine19
tag

Mi volt az SGSA-val a problem? :)

(#4096) bubus66 válasza engine19 (#4095) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem tetszett meg más is de azt hosszú kifejteni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4097) janzo5960


janzo5960
csendes tag

Factory reset utáni játékmentés-elvesztéseket hogyan tudnám megakadályozni ha nincsen a játék mappájában külön Save fájl/mappa?

(#4098) prannk válasza janzo5960 (#4097) üzenetére


prannk
őstag

Kell lennie! Nekem is a temple run ba van save file.Meg a subways surfbe is.Nézd meg a filekat..

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4099) prannk


prannk
őstag

Már csak 7 aláírás kell :D

Itt is van egy l9-es petíció: [link]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4100) bubus66 válasza prannk (#4099) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen az már régóta meg van a 4XHD-vel közösen csinálták és ha nyitva lesz akkor csak EUO lesz nyitva szerintem

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.