Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) aholy válasza 5-htp (#8000) üzenetére


aholy
tag

első hozzászólásrt el kéne olvasni,

v20c, v20h a szoftver verziója

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#8002) bubus66 válasza 5-htp (#8000) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8000) 5-htp

Elméletileg a PCSuitenak, vagy az LG updtarnek is fel kellene ajánlani a frisstést

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8003) H.Bencike válasza akcsy (#7995) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Nekem a v10h alatt is csinálja. Én esetleg egy automatikus kontraszt állításra tippelnék, mert amikor egy sötétebb hátterű oldalról átmegyek egy világosabbra akkor tapasztalom ezt de nem azonnal egy kis idő elteltével csak. De lehet hogy hülyeség amire gondolok.

LG G3

(#8004) 5-htp válasza H.Bencike (#8003) üzenetére


5-htp
tag

De itt már V20H ra kéne frissíteni.Csak tudnám hogy kell.Olvasgattam az elején,de még jobban nem tudom.
Nem értem minek kell ezt a sok frissítést csinálni.Egyszer kéne normálisan valamit megcsinálni nem?
Nekem az ICS alatt nem voltak gondjaim semmivel.A kijelző volt hibás,amit megcsináltak a szervízben de nem értem miért rakták rá ezt az új rendszert.Azóta nem győzöm tölteni a telefont.Lehet,hogy elengedem a kezét ennek a csodának.Én nem frissítgetni akarok,meg főzött romokkal bűvészkedni,hanem normálisan használni a telefonom.

[ Szerkesztve ]

(#8005) bubus66 válasza H.Bencike (#8003) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8003) H.Bencike

Nem hülyeség amit mondtál, ezt én is tapasztaltam a volt a telefonomnál.

(#8004) 5-htp

Pedig mindegyiket frissígetni kell. Igaz nem kötelező,de tény és való hogy a V20H-nál valamit nagyon el b@sztak mert úgy melegedet, hogy majdnem II fokú égési sérülést kaptam., Ezért hamar ment a piacra

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8006) Milestone2 válasza 5-htp (#8000) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Letöltöd innen az LG weboldaláról a Drivereket és a Frissítőprogramot

1. Telepíted a drivereket a PC-dre
2. Telepíted a Frissítőprogramot a PC-dre
3. Feldugod a telefont USB kábelen (kijön egy ablak a telefonon, ott Ó, ha emlékeznék a nevére LG szoftverfrissítő üzemmódba rakod), vársz amíg felismeri és kiírja van frisebb SW
4. Rákattintassz a frissítés telepítésére
5. Vársz, majd örülsz az új szoftvernek (ezalatt a telefon egyzer vagy kétszer újraindul, nem ijedsz meg, nem kapkodod le a kábelről)

Én így emlékszem rá.

Várd meg míg páran hozzászólnak, hátha kihagytam valamit.

Ha kijavítottak (vagy ha nem kellett) annak megfelelően végezd el a műveletsort.

Jó éjszakát!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8007) Milestone2 válasza bubus66 (#8005) üzenetére


Milestone2
nagyúr

bubus, neked a V20H melegedett - mert azt írtad...érdekes, nekem pont az nem melegszik végre...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8008) 5-htp válasza Milestone2 (#8006) üzenetére


5-htp
tag

Köszönöm!

(#8009) bubus66 válasza Milestone2 (#8007) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milestone2

Igen nekem az melegedet de aztán rendesen a katlanban nem volt olyan meleg mit amilyen a telefon volt.

1. Telepíted a drivereket a PC-dre
2. Telepíted a Frissítőprogramot a PC-dre
3. Feldugod a telefont USB kábelen (kijön egy ablak a telefonon, ott Ó, ha emlékeznék a nevére LG szoftverfrissítő üzemmódba rakod), vársz amíg felismeri és kiírja van frisebb SW
4. Rákattintassz a frissítés telepítésére
5. Vársz, majd örülsz az új szoftvernek (ezalatt a telefon egyzer vagy kétszer újraindul, nem ijedsz meg, nem kapkodod le a kábelről)

Igen így van de nálam nem volt újra indulás csak a végén igaz az 90%-nál.

(#8008) 5-htp
HA a gyári frissitőt használod nem meg ijedni mit ahogy Milestone2 fórumtárs is írta, én tapasztalom szerint a frissítő csak 90% van mikor a telefon újra indul NEM BÁNTJUK ADDIG MÉG a frissítő ki nem írja, hogy késs

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8010) Jáger válasza 5-htp (#8008) üzenetére


Jáger
csendes tag

Én még annyit hozzáfűznék, hogy előlapi USB-n ill. USB hub-on keresztül nem működött a dolog, csak ha direktbe alaplapi USB-re dugtam a telót.

(#8011) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Valaki tudna segíteni? Feltettem az összes létező drivert a gépemre, alaplapi USB-be dugom a telefont és nem látja a számítógép mindig ezt dobja fel:
Win XP-van a gépen, eddig win7 starter volt de nem voltam megelégedve a sebességgel és lecseréltem XP-re, azóta csinálja ezt....
Valaki valami ötlet?

LG G3

(#8012) Blue Eagle válasza Jáger (#8010) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Bocsánat. Mi nem működik előlapi USB porton?

(#8013) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

üdv. A nagy meleg elmúltával még egyszer megpróbálom a BL-nyitást és rootolást.

Újrarakom a laptopomon a win7 32-t, és aztán.....

szerintem először EuropeOpen20c-re downgradelek KDZ-vel... jól gondolom, hogy így kéne kezdeni?

Jelenleg a KDZ semmi szín alatt nem látja a telefont. Driverek tucatjai felrakva.... vagy ez a baj, vagy a 20H-nál újítottak valamit.

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8014) aholy válasza H.Bencike (#8011) üzenetére


aholy
tag

rakj fel egy media player 11-et, utána jó lessz az mtp driver

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#8015) bubus66 válasza Jáger (#8010) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az előlapi és az UBSnincs is ajánlva

(#8011) H.Bencike

A telefonon zongorázd végig az USB beállításokat és várd meg még a drivereket fel , majd indítsd újra a gépedet.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8016) karoly70


karoly70
csendes tag

Na csináltam egy hüjeséget,tegnap indokolatlanul elkezdet merülni és melegedni de nagyon,csináltam egy biztonsági mentést és egy factori resettet,na a memoria kártyát nem vettem ki úgyhogy legyalulta a mentést is a memoria kártyárol.Hurá,tök szüz gépem lett, még csak az a szerencse a névjegyzékeim a goglén is voltak és legaláb azt viszatudtam tenni.Már töbmint fél éve nyüstölöm a gépet és mindennap olvasom a forumot de beszoptam,na ezután majd jobban vigyázok.
Ja a fles is elment,kérdezném hol lehetne letölteni,valamikor megvolt de valahogy nincs kedvem ujra elolvasni az öszes hozászolást(elote is it szereztem be),
elöre is kösz.Nincs kompjuterem ezt is a telefonon irom.

(#8017) Milestone2 válasza karoly70 (#8016) üzenetére


Milestone2
nagyúr

"...Ja a fles is elment..."

Flash playerre gondolsz?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8018) orrlyuk válasza orrlyuk (#8013) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

szűz windowssal sem ment, most az offline telepítőt is megpróbáltam, azzal sem jutok semmire - sw upgrade módba kapcsolva nem látja a gép a telefont. (Minden driver fenn van, természetesen.) Szerintem elmegyek nyaralni, és majd ősszel visszatérek a custom ROM témára...

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8019) karoly70 válasza Milestone2 (#8017) üzenetére


karoly70
csendes tag

A fles plejere gondolta, denem jön be.Valamiért nem jo a linked.
Bocs a hejesirási hibákért.

[ Szerkesztve ]

(#8020) Milestone2 válasza karoly70 (#8019) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A link teljesen jó.

Legfeljebb te nem tudod kezelni.

Tessék itt egy másik link, csak ez k... lassú, de hátha ezzel megbírkózol...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8021) karoly70 válasza Milestone2 (#8020) üzenetére


karoly70
csendes tag

Az elsövel nem sikerült, de a másodikkal egyböl sikerült telepiteni,telefonon keresztül.Köszönöm szépen, nem kellet átnyálazni az egész forumot.
Nemis volt lassu.

[ Szerkesztve ]

(#8022) akcsy


akcsy
tag

Valahogy most én is bubus66 mellé állok... A v20h-nál csak most így teloról olvasgatva a fórumot szépen melegszik a telefonom, és semmi mást nem is használok ami szívhatná...
karoly70 egyébként miért nyomtál egy hirtelen factory resetet?? Vagy többször eljátszotta?

[ Szerkesztve ]

(#8023) karoly70 válasza akcsy (#8022) üzenetére


karoly70
csendes tag

Tegnap kezdte a melegedést minden ok nélkül,gondoltam egy reset megoldja a problémát.Enyhén most is langyosodik de közel sem anyira.

(#8024) Scuba05


Scuba05
csendes tag

Sziasztok!
A párom L9-ese kiírta, hogy a rendszer mennyi hibát talált,külön sávokban a program , az alkalmazás stb.
A végén azt kérte, hogy töltse le a ScanDroidot.
Arra gondoltam, hogy inkább először frissítek neki, de a V20h van, így
a LG M.Support Toll nem csinált vele semmit.
Mindegyikünk telcsijét eddig így frissítettem, a legelső bukdácsolástól eltekintve
semmi bajom nem volt vele.
Találkozott már valaki hasonló figyelmeztetéssel?Vírus lehet?
Telepítsem a ScanDroidot?
Köszi:

(#8025) Milestone2 válasza akcsy (#8022) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Lehet nem használtam elég ideig A V20H-t.

Nekem SGuerrini kernelmódosításával 1220-on pörögve sem melegedett annyira mint ugyanez V20D-n előtte.

Mindegy úgyis az új SlimBeam-ot használom, az meg még annyira sem hevül....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8026) Milestone2 válasza Scuba05 (#8024) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Úgy gondolom minimum kéretlen hirdetés, maximum vírus(reklám)...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8027) Scuba05 válasza Milestone2 (#8026) üzenetére


Scuba05
csendes tag

Igen biztos valamelyik app-al jöhetett.
Az AVG-t dicsérik, lehet, hogy az át kellene tekernem rajt.
Nem fogja meg a telót(memória stb.?)
A ScanDroid-ot használta már valaki vagy itt lesz a kutya elásva,
azt akarja, hogy azt telepítsem..

(#8028) passat77


passat77
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni TŐLETEK!
Egy félresikerült fastboot-olás után a telefon azt írja ki hogy: "security error"
A V20H gyári rom volt fent rajta. Sehogy sem akart összejönni a recovery fölrakása, mindig újraindúlt a telefon fastboot futtatása után. Fojton valami omap4430 eszközt akart telepíteni. Találtam ezt a linket: [link]
De ez sem segített, a végén ez lett a vége amit fennt említettem :(
Ha tud rá valaki valami okosat mondani azt nagyon megköszönném!!!!

[ Szerkesztve ]

(#8029) bubus66 válasza passat77 (#8028) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem is kell azzal foglalkozni csak a leírtak alapján megcsinálni.

(#8020) Milestone2

Igen mindenkinek gondja van a mega.co-val. csak nekünk nincs vele. Szerintem eddig a legjobb fájl letöltő oldal.

(#8027) Scuba05

Nem biztos, lehet hogy csak az SD kártyán van valami olyan ami nem oda való. Először própáld meg csak a külső-belső SD-ket laformázni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8030) Milestone2 válasza bubus66 (#8029) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Te még ünneplés közben is ide jársz? :DDD

Szerintem azt nem értik meg, hogy regisztrálni érdemes, és utána működik.

Vendégként nem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8031) orrlyuk válasza passat77 (#8028) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

ugyanebben vagyok napok óta, csak én nem tégláztam a telefont, megy a a 20H-val. Egyáltalán sikerült már BÁRKINEK nyitnia / rootolnia a GYÁRI 20H-t??? :((

[ Szerkesztve ]

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8032) kicsocsi válasza bubus66 (#8029) üzenetére


kicsocsi
csendes tag

Nekem sincs semmi bajom vele.
Legjobb megosztó, és a legesleggyorsabb!

انها كل الحق!-Minden rendben! rMacbook Pro 15" 2012, iPad 4 WiFi-4G , LG Optimus L9,Galaxy Note II White

(#8033) bubus66 válasza Milestone2 (#8030) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen ünneplés közben is.

Igen megnézem küld át légy szíves a linket

[youTubeBB3kod]{URL} [/youTubeBB3kod] ez biztos, hogy műkszik

(#8032) kicsocsi

Bocsi rosszul fejeztem ki magamat, csak egy moderátornak nem tetszett az OFF topicba a mega.co

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8034) bubus66 válasza orrlyuk (#8031) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8031) orrlyuk

Igen sikerült nyitni a V20H de azóta majdnem a tűzoltókat kellett kihívni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8035) Milestone2 válasza bubus66 (#8033) üzenetére


Milestone2
nagyúr

[center][video-youtube]http://www.youtube.com/v/aN9an9rqwOY [/video-youtube]
[video-youtube]http://www.youtube.com/v/d5WljHcOyXs [/video-youtube][/center]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8036) bubus66 válasza Milestone2 (#8035) üzenetére


bubus66
nagyúr

Így nem is megy bocsi melyikbe tegyem

Azt a linket küld el ahonnan ezt leszedted..

Így kellene be tenni

[youTubeBB3kod]https://www.youtube.com/watch?v=tmJCM81VUFI[/youTubeBB3kod]

A Ki jelölt a lényeg természetesen kijelölés nélkül

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8037) bubus66 válasza Milestone2 (#8035) üzenetére


bubus66
nagyúr

Főnők üzemképes a videó működik igen ünneplek

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8038) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#8034) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Nálatok helyben van, nincs ilyen probléma. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#8039) H.Bencike válasza aholy (#8014) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

11-es van rajta, a legfrissebb. Rakjak fel még frissebb Windows Media Playert?

LG G3

(#8040) H.Bencike válasza bubus66 (#8015) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Megvolt minden bubus! PC Suite-ot is felrakattam vele, mindent. De így se jó... Legalább a PC Suite működik Wi-Fi-n keresztül is, így azért tudok áttenni dolgokat a telefonomra.

LG G3

(#8041) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Nagyon közeleg custom fronton az Android 4.3, pontosabban más készülékekre már ki is jött SLIMBeamből!

Már csak egy ügyes kezű mester kell, aki átalakítja L9-re is... (Hajrá mateo1111!!!)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8042) kicsocsi válasza Milestone2 (#8041) üzenetére


kicsocsi
csendes tag

4.3 eredetibe ki fog jönni a telefonra? Vagy LG UI-t valahogy lehetne rá tenni?

انها كل الحق!-Minden rendben! rMacbook Pro 15" 2012, iPad 4 WiFi-4G , LG Optimus L9,Galaxy Note II White

(#8043) Milestone2 válasza kicsocsi (#8042) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát az csak az LG-n múlik.

Én nem tudhatom...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8044) kicsocsi válasza Milestone2 (#8043) üzenetére


kicsocsi
csendes tag

És a SlimBeam meg hasonló romokra, az LG-s gyári UI-t valahogy rálehet rolni? Mert csak azért nem használom az eredetit.

انها كل الحق!-Minden rendben! rMacbook Pro 15" 2012, iPad 4 WiFi-4G , LG Optimus L9,Galaxy Note II White

(#8045) kicsocsi válasza kicsocsi (#8044) üzenetére


kicsocsi
csendes tag

Hülyeséget írtam.
Vagyis azért nem használom a Custom ROM-okat mert nem tetszik a kezelő felület.. és aezért használom az eredetit.. bocsánat,de már nem tudtam szerkeszteni.. kicsit szét vagyok esve.

انها كل الحق!-Minden rendben! rMacbook Pro 15" 2012, iPad 4 WiFi-4G , LG Optimus L9,Galaxy Note II White

(#8046) Blue Eagle válasza kicsocsi (#8045) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Osztom a véleményed. Nekem is a LG kinézet jobban tetszik.

(#8047) Milestone2 válasza Blue Eagle (#8046) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Váljék egészségetekre...

Nem tudom rá lehet-e rakni CM-re, de szerintem nem.

Este úgy is ROM-ot váltok, majd előtte kipróbálom...

...és reflektálok.

De nem fűzök hozzá reményt...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#8048) 5-htp


5-htp
tag

Most megint jelentkezett egy újabb furcsa dolog.Már szégyellem kicsit,hogy ilyen sok gondom van.
A képernyő közepén egy kb.2mm átmérőjű körben minden világosabb,homályosabb.Nekem nagyon zavaró.Szerintetek ezzel+a képernyő villódzással (amit lentebb már írtam)kötelesek foglalkozni ha megpróbálnám a garanciális javíttatást?Egyáltalán mi számít garanciális szempontból hibának.Hol lehet ennek utánanézni?Esetleg ti nem tudjátok véletlen?
Most vagy én veszem ezeket a hibákat ilyen komolyan vagy tényleg kifogtam egy problémás darabot.
Volt már sok telefonom,de még ezen az L9-en kívül sosem volt problémám egyikkel sem.
Már az is megfordult a fejemben,hogy veszek egy másik L9-et hátha az jobb lesz ezt meg eladom.Jelenleg amire én használom nem találok ár érték arányosabb telefont.

[ Szerkesztve ]

(#8049) bubus66 válasza kicsocsi (#8044) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#8044) kicsocsi

Nem lehet a Custom Romok-ra a LGSystemUI.apk fel tenni, viszont akkor a Launchert is le kell cserélni az LGHome3 nevezetűre ami bent van a stock Rom system/app mappába. A következő képen.

LGHome3.apk
LGHome3.odex

(#8048) 5-htp

Elméletileg garanciának számít, vidd a szervizbe vagy a T-Mobile-hoz és ott meg mondjak. Érdemes olyan T-Pontba bevinni ahol van szerviz is.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#8050) Milestone2 válasza Milestone2 (#8047) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Túl sok mindent kéne kicserélnem.
Nem kísérletezek vele. Asszem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.