Hirdetés

2020. február 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#11001) Milestone2 válasza Immigrants (#11000) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Van CWM-bõl flesselhetõ verzio, vagy van Flashify-val (vagy hasonló programmal) systembõl telepíthetõ verzió.

A USER ERROR-t okozó USER-ek elégedetlenkednek mindig a leghangosabban - "Xiaomi együttható"= nincs standard állandó, működik minden: vagy így, vagy úgy, vagy másképp...

(#11002) Immigrants válasza Milestone2 (#11001) üzenetére

Immigrants
(csendes tag)

Ha sikerült jelentkezem. :R

(#11003) Milestone2

Milestone2
(veterán)

Itt megtalálod az összes recoveryt az L9-hez

Én továbbra is a TWRP-t ajánlom, mert a 4.4-eket is simán telepítem vele, de a MIUI-t is, meg a 4.2.2-ket, meg eddig mindent. (Beállításokra figyelni: ha az MD5-öt (az ellenőrzését) nem engedélyezed, mindent telepít, és az Enable compressionnal meg helyet takarítasz meg)

De természetesen, mindenki azt használ, amit akar...

A USER ERROR-t okozó USER-ek elégedetlenkednek mindig a leghangosabban - "Xiaomi együttható"= nincs standard állandó, működik minden: vagy így, vagy úgy, vagy másképp...

(#11004) Immigrants válasza Milestone2 (#11003) üzenetére

Immigrants
(csendes tag)

Elvileg fenn van. Szépen kipróbálok mindent aztán, majd meglátjuk jó lesz-e.

(#11005) Milestone2 válasza Immigrants (#11004) üzenetére

Milestone2
(veterán)

6.0.3.1 vagy TWRP?

Utóbbiban csak a beállításokkal lehet elszúrni.

(#11006) Immigrants válasza Milestone2 (#11005) üzenetére

Immigrants
(csendes tag)

TWRP

(#11007) Milestone2 válasza Immigrants (#11006) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Majd számolj be. Nekem bejött.
Csak a cwm-bõl flesselendõ mûködik hibátlanul.
Az. IMG verzió nem látja a külsõ SD-t.

(#11008) Milestone2 válasza Milestone2 (#11007) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Most elbizonytalanodtam.
Vagy pont fordítva.
Tudom, hogy az egyik hibás.
Na majd megnézem.

(#11009) Milestone2 válasza Milestone2 (#11008) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Ellenõriztem.
Csak a Flashify-val telepíthetõ IMG fájl a jó.
A cwm-bõl flesselhetõ nem látja a külsõ SD-t.

(#11010) Milestone2

Milestone2
(veterán)

Elkészült a müködö PhilzTouch Recovery L9-hez:
https://mega.co.nz/#!vsZ1wSbD!FbqxD4AZPhEKDEqDxGdOV0Jji0ijKNbrhvmSThGnmVo

[ Szerkesztve ]

(#11011) Immigrants válasza Milestone2 (#11007) üzenetére

Immigrants
(csendes tag)

2 nap teszt után visszakerült rá a stock (v20o) rom. Egész jó volt a MIUI, bár a GPS nem működött ezen se és ami a legjobban zavart, az a kinézet, a kezelőfelület. Még az angol nyelvvel megbarátkoztam volna, de az egész olyan volt, mintha nem is Android lenne a telefonon. Egyenlőre várok valami stabilabb CM11-et, hátha...

(#11012) prannk válasza Immigrants (#11011) üzenetére

prannk
(őstag)

Én is így voltam a MIUI val. 2 nap után backup a cm11 re. Lehet hogy 2 szer jobban bírja az aksi vele,de mintha nem is android lenne :D

Artas CM11 el mi a bajod? :Y :K Nekem elég stabilnak tűnik.

Csak valami normális kamera app kéne rá mert ez ritka kaki képet csinál :D Gyárit meg nem engedi feltenni.

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11013) Immigrants válasza prannk (#11012) üzenetére

Immigrants
(csendes tag)

GPS trackelés nem működött nálam egyik romon se, csak a gyárin. Fényképezője is siralmas mindnek. Akku idejük jobb, lehet gyorsabbak is, de pont azok a dolgok rosszak benne amiért androidos okostelefont vettem

(#11014) Milestone2 válasza Immigrants (#11013) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Mi a fene az treckelés, milyen program?
Nálam MIJÁU-n a leggyorsabb a GPS...

(#11015) Immigrants válasza Milestone2 (#11014) üzenetére

Immigrants
(csendes tag)

Lehet nem így hívják, én ezt hallottam valakitől. Az a lényege, hogy a GPS pontosan méri és rajzolja a megtett utadat (még akkor is, ha nem Google maps által ismert úton haladsz, pl.: egy erdőben vagy réten). Ahogy már írtam, ez Stockon úgy történik nálam, hogy bekapcsolom GPS + Wi-Fi segítségével kb. 5 mp alatt belövi hol vagyok, majd utána működnek a fent leírtak, még ha a net kapcsolat meg is szűnik.

(#11016) Milestone2 válasza Immigrants (#11015) üzenetére

Milestone2
(veterán)

A programod nevét add meg, hogy teszteljem.

(#11017) Immigrants válasza Milestone2 (#11016) üzenetére

Immigrants
(csendes tag)

Endomondo, vagy Runtastic, nálam egyik se mért.

(#11018) Milestone2 válasza Immigrants (#11017) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Mérni nem tudom hogy kell. Majd holnap megnézem.
Mindenesetre hogy hol vagyok azonnal bemérte...

(#11019) sarkanyolo2 válasza Milestone2 (#11018) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

Azt is vedd figyelembe, hogy wifi hálózat is a rendelkezésére állt a helymeghatározáshoz.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG U620 / Lenovo Z50-70

(#11020) Immigrants válasza sarkanyolo2 (#11019) üzenetére

Immigrants
(csendes tag)

Az nálam is megvolt, de úgy se sikerült neki. :(

(#11021) Milestone2

Milestone2
(veterán)

WiFi nélkül is megtalálja a helyet.

Hamarosan kimegyek, kiprobálom, csak érteném mit kell vele csinálni... :DDD

(#11022) sarkanyolo2 válasza Milestone2 (#11021) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

Most meg a mobilinternet van bekapcsolva... :D

[ Szerkesztve ]

(#11023) prannk

prannk
(őstag)

Valami jó kis camera appot nem tudtok? Ami jobb képet csinál? És jó az L9 hez.

(#11024) Milestone2 válasza prannk (#11023) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Mániákus barátom...egy relatíve szar kamerára bármilyen app-ot ráerőltethetsz, attól még nagyon kicsiny változásokat érhetsz el, mert limitál a kamera minősége...

Kijött az első 4.4.2 ROM ami állítólag már tudja az 1080-as videó rögzítést...AOKP 4.4.2, akit ez izgatott eddig, hogy csak 720-ban tudott rögzíteni...XDA Post

[ Szerkesztve ]

(#11025) prannk válasza Milestone2 (#11024) üzenetére

prannk
(őstag)

Azért bubus oldalán pár camera app jobb képet csinált,csak az az igaszság.hogy vagy nyújtott,vagy nyomott képeket csinált. Akármit állítgattam.

És ebből a romból tudod mellékelni a camera.apk-t?

+nekem a gyári kamerával nem volt nagy gondom,de ez a cm11 kamera egy katasztrófa :D

[ Szerkesztve ]

(#11026) Milestone2 válasza prannk (#11025) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Google Camera CM11

AOSP ROM-ban lévő kamera, bár szerintem ez ugyanaz lesz mint amit most fikáztál, és lehet külön nem is telepíthető...

(#11027) Milestone2 válasza Immigrants (#11017) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Na szóval.
Két ROM-on is kipróbáltam az Edomondo-t.
A GPS működik kikapcsolt WiFi és Mobilnet mellett is.
Sygic tökéletesen mutatta merre járok.

MIUI-n gyorsan, AOKP 4.4.2-n lassabban.
De az Edomondo meg se mukkan ez tény.
Érdekes, pedig kiírta hogy GPS excellent. Bal alsó sarokban.

Hát mindenesetre megnéztem, nekem nincs szükségem csak néha normál navi programra.
Neked meg marad a Stock, ha ez a program fontos.
Jó (hosszú) hétvégét!

[ Szerkesztve ]

(#11028) Immigrants válasza Milestone2 (#11027) üzenetére

Immigrants
(csendes tag)

Köszi a tesztet. Nálam ugyan ez volt a helyzet, bár nálam a "GPS excellent" feliratig se jutott a program. Nektek is további szép hétvégét :)

(#11029) sarkanyolo2 válasza Milestone2 (#11027) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

Baba.

(#11030) Milestone2 válasza sarkanyolo2 (#11029) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Mi a baba?
Az hogy megy a GPS, vagy az hogy tracking-app nem...?

(#11031) prannk válasza Milestone2 (#11026) üzenetére

prannk
(őstag)

Egyik se telepíthető. :N

(#11032) Milestone2 válasza prannk (#11031) üzenetére

Milestone2
(veterán)

A google.cam flesselhetõ cwmbõl.
És csak 4.4.2-re jó.
A másikról elõre mondtam, hogy nem telepíthetõ külön.
Azt a gallery.apk telepíti.

(#11033) prannk válasza Milestone2 (#11032) üzenetére

prannk
(őstag)

CWM ből telepítettem. De errort irt.

(#11034) prannk

prannk
(őstag)

Hogy azt a k... gyári kamera appot mérnem lehet rárakni cm re?? :F

(#11035) sarkanyolo2 válasza Milestone2 (#11030) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

Hogy egyből ment a gps minden netes support nélkül. :D

(#11036) bubus66 válasza prannk (#11034) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Mert nem arra találták ki csak azért, nem lehet feltenni. Különben felelhet tenni csak javítani kell egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#11037) prannk válasza bubus66 (#11036) üzenetére

prannk
(őstag)

Kifejtenéd hogyan?

(#11038) bubus66 válasza prannk (#11037) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Tele van vele az internet vele. szétszeded az gyári apk fájlt meg a CM és össze portolod aztán vagy jó vagy nem. ennyit tudok én is Vagy a gyári kamara apk próbáld meg leszignálni, talán át írja a gyárit. Ha meg profi fotót akarsz szerintem akkor használj fényképező gépet a telefon kamerája nem arra való. A másik eddig te vagy az egyedüli aki az oldalamon nem talált rendes kamera appot pedig van nem is egy. Csak nagyon igyekezzél mert a héten lehet még csak ingyen és jelszó nélkül letölteni.

[ Szerkesztve ]

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#11039) prannk válasza bubus66 (#11038) üzenetére

prannk
(őstag)

És megcsinálnád nekem ezt az összeportolást?

(#11040) bubus66 válasza prannk (#11039) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Próbáltam de nem sikerült meg csinálni. Szerintem ezt a Kamera egy próbát megér.

SnapKamera HDR

(#11041) pleti

pleti
(csendes tag)

Sziasztok!

Ha szeretném visszatenni a gyári V20h-t akkor azt melyik cwm-ből tudom? Most a 6.0.3.1-es van fent, de ez errort dob. Most a CM 10.2-20140406 Nigthly van fent.

(#11042) Milestone2 válasza pleti (#11041) üzenetére

Milestone2
(veterán)

A gyári mentésedet?
Azt rakd azzal, amivel csináltad.
Vagy a gyári KDZ fájlt próbálod CWM-mel?
Az nem fog menni...
Olvasd Bubus blogját vagy az enyémet...
A hivatalog LG tools simán felrakja...
Nem vagyok netközelben.
Telefonról ennyit tudtam segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#11043) pleti válasza Milestone2 (#11042) üzenetére

pleti
(csendes tag)

Leszedtem az oldaladról a V20H_00.zip fájlt, azt próbáltam cwm-ből felrakni, de akkor felrakom a kdz-t. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#11044) Milestone2 válasza pleti (#11043) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Az fura, mert az oldalamon i, L, O és P verziók vannak...
De az biztos, hogy a legjobb mindig a KDZ-ből, abban biztos nincs má álltal belerakott hiba...

(#11045) Rico45

Rico45
(őstag)

Sziasztok!

A nagy kérdés : Sony Xperia L vagy lg L9 ? A boltban a csaj azt mondta nem ajánlja az l9-et,de nem tudta megmondani miért ne :-D

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#11046) prannk válasza Rico45 (#11045) üzenetére

prannk
(őstag)

Sony nak nagyobb a belső memóriája,8 megapixel viszont 720p videó. Illetve lg nek nagyobb aksija van.1080p videó.4gb belső.
Hát én nem tudom. Ha szeretet a nagyobb telefont akkor L9 :D Meg talán szebb képe van az LG nek. Sőt :D

De attól függ mire akarod használni. Nekem nincs problémám a telefonnal. Csak a kamera gyenge :U

[ Szerkesztve ]

(#11047) Rico45 válasza prannk (#11046) üzenetére

Rico45
(őstag)

Sony-nál ezt olvasom :"Belső tárhely :8 GB (5,8 GB felhasználó által használható), 1 GB RAM"

Mit értesz az alatt hogy gyenge a kamerája?
Az Lg-re vagyok kattanva mert nagy kijelzős és frankón lehet netezgetni rajt.

(#11048) prannk válasza Rico45 (#11047) üzenetére

prannk
(őstag)

Nem csinál valami szép képeket. :((( :))

De vannak appok amik kicsit javítanak a képen. (pl:a batter camera)

(#11049) Rico45 válasza prannk (#11048) üzenetére

Rico45
(őstag)

Jó lesz ez! :-)

Mostani Lg E400-nál tuti jobb lesz.

(#11050) sarkanyolo2 válasza Rico45 (#11045) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

Ez egy elfogult topic. Én ettől elvonatkoztatva is az L9-et ajánlom. Nem tudom mennyit szánsz rá, de ha a keretbe belefér az LG F6 akkor inkább azt venném. Az LG nagyon szépen összerakta, csak 0,2"-el kisebb, simán jó telefon, több ismerősömnek is az van.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.