Hirdetés

2020. február 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#4351) Dave50944 válasza sarkanyolo2 (#4347) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

Hát én már próbáltam mindent de lehet feltszek egy 32 bites win-t vagy fasz se tudja lehet az usb 3.0 a baj 10 % nál megáll mindíg mindne kilett már itt próbálva már csak az marad hogy eltaposom vagy nem tudom...

(#4352) droidforever válasza Dave50944 (#4351) üzenetére

droidforever
(tag)

Hidd el a 32 bites a nyerő nekem is az volt a baj hogy 64bit-sel sehogyse ment,ja es rendszergazdakent inditsd a gyari telepitot!32 bit-el mar ketszer sikeresen frissitettem

(#4353) prannk válasza Dave50944 (#4351) üzenetére

prannk
(őstag)

Nekem is megált egyszer 10% nál.Hagytam úgy a telefont SW upgrade módba és lefrissítettem újra.. És jó lett.

Valaki találkozott már Emergency üzenettel gyári frissítőnél?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4354) Dave50944 válasza droidforever (#4352) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

Na akkor kipróbálom majd feltétlen ha nem jutok semmire itt továbbra se :D cska már annyit szarakodtam ezzel hogy lusta vagyok most wint telepíteni

(#4355) Dave50944 válasza prannk (#4353) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

Igen próbálta hogy ujra elkezdem de sajna nekem folyton megáll akármit csinálok 10 % nál meghal...

(#4356) prannk válasza Dave50944 (#4355) üzenetére

prannk
(őstag)

Tök mind1 milyen biten megy.Nekem win 7 64 en felment. Azon az emergency izén tovább ment? Küldtem egy üzenet!

(#4357) droidforever válasza prannk (#4356) üzenetére

droidforever
(tag)

Nekem 64 biten nem is engedte telepiteni a gyari frissitot.telepiteskor azt irta csatlakozzak az internethez

(#4358) bubus66 válasza droidforever (#4352) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Az sem biztos, hogy rendszergazdaként indítsa el, próbáltam neki úgy is de nem sikerült 10%-nál megáll. Nekem sem működőt, csak a Windows Xp Sp2 kompatibilis módba.

Igen az USB 3.0 a baj nincs olyan géped amelyiken USB 2.0 van.

[ Szerkesztve ]

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#4359) bubus66 válasza prannk (#4356) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Az Emergency javítás vagy visszaállításnak van.

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#4360) Wolf-15

Wolf-15
(tag)

Erre valaki?

[ Szerkesztve ]

(#4361) droidforever

droidforever
(tag)

Akinek 20c van fent legyen szives nezze mar meg,hogy ha fekvomadba rakja a keszuleket elfordulnak e a widgetek meg az appok fevomodba a kezdokepernyon.mert nekem nem,v20b-nel meg ment!engedelyezve van a fekvomod!

[ Szerkesztve ]

(#4362) prannk válasza droidforever (#4361) üzenetére

prannk
(őstag)

nekem nem.

(#4363) bubus66 válasza droidforever (#4361) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

nekem sem fordul el

[ Szerkesztve ]

(#4364) bubus66 válasza droidforever (#4361) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#4361) droidforever

Lás csodát elfordul, a V20C milyen érdekes. :K :P Ugye, hogy elfordul. Csak tudni kell, hogy hol, kell beállítani.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4365) droidforever válasza bubus66 (#4364) üzenetére

droidforever
(tag)

Es megirnad nekem hogy csinaltad ezt,megkoszonnem

(#4366) bubus66 válasza droidforever (#4365) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Segítség nyújtás nem ebben a topicban van.

(#4367) prannk válasza droidforever (#4365) üzenetére

prannk
(őstag)

Beállítások/Kezdőképernyő/Csak álló elrendezés pipa ki :D

(#4368) droidforever válasza bubus66 (#4366) üzenetére

droidforever
(tag)

Kosz az utbaigazitast,de mar eszembe jutott hol kell beallitani,de a 4 x-ek biztos jobban megerdemlik a segitsegnyujtast!

(#4369) bubus66 válasza droidforever (#4368) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Mit gondolsz a prannk kolléga honnan tudja, mert én írtam meg neki privátban, igen a 4X-sek jobban tudják, meg a Black-esek is meg az OFF topikosok is.

[ Szerkesztve ]

(#4370) droidforever válasza prannk (#4367) üzenetére

droidforever
(tag)

Koszi de mar eszembejutott:D

(#4371) droidforever válasza bubus66 (#4369) üzenetére

droidforever
(tag)

Hat akkor orulj neki!

(#4372) bubus66 válasza droidforever (#4370) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Itt nem arról van szó, hogy kiérdemli meg jobban segítség nyújtást, ha nem akkor ezek szerint más nem is jöhet ebbe a topicba, ha nem L9-es telefonja van. Majd akkor megírom nekik talán nem dobnak ki a 4XHD topicból. Nem én kérdeztem, te örülj neki, hogy valaki válaszolt rá.

[ Szerkesztve ]

(#4373) droidforever válasza bubus66 (#4372) üzenetére

droidforever
(tag)

Meg is koszontem neki,de mire elolvastam volna a valaszat mar be is allitottam! A masik dolog szerintem nem irtam semmi olyan csunya kifejezest amit ki kellet volna futyulni!Ha szeretne az illeto valamit akkor ertelmezhetobben fogalmazzon!

[ Szerkesztve ]

(#4374) bubus66 válasza droidforever (#4373) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Érdekes én meg tudtam érteni.

Valakit zaklathatnék PÜ ben 4X em van. Valamit tesztelni kellene. Pár perces dologról lenne szó.

Mi ebben a nem érthető?? Valamit meg kellett nézni 1 perc volt az egész.

Eltévedtél ember,ez itt a l9 tulajok topicja! Miért akkor már más nem is jöhet ide be??

[ Szerkesztve ]

(#4375) DiamondBack

DiamondBack
(senior tag)

használ valaki alternatív tárcsázó/hívásfogadó appot? ha hivásom van nekem nem túl kényelmes ez a "húzza valamelyik irányba" hívásfogadás. néztem marketen de nem nagyon igazodok ki rajtuk. egy sima egyszerű piros és zöld gombos app kellene nekem ha esetleg tud valaki segítsen. köszönöm

(#4318) jooker82: +1 még mindig ezen offolunk... felfogás kérdése de alapvetően bárhol, bármikor, bárkin, segíteni szoktunk ha tudunk. ha nem tudunk akkor megvárjuk hogy jöjjön egy olyan aki tud.

[ Szerkesztve ]

(#4376) prannk válasza bubus66 (#4374) üzenetére

prannk
(őstag)

Fejezzétek már be!!!! :((( :((( :(((

(#4377) droidforever válasza bubus66 (#4374) üzenetére

droidforever
(tag)

Jol van,akkor biztos ugy van ahogy te mondod,nem fogok ilyen jelentektelen dologrol vitazni!

(#4378) Dave50944 válasza prannk (#4353) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

Itt biztos hogy usb a hiba meg 64 bites rendszeren valóban kisebb a kompatibilitás szóval 32 bitesen csak nőnek az esélyek és kilehet zárni ezt azt de már 2 nap alatt mindent kipróbáltam illetve te is próbálkotál meg Bubus is sok mindennel és ha nem kompatibilitás az oka vmelyiknek működnie kelett volna..már csak anagy számok törvénye alapján is xDDDD

(#4379) bubus66 válasza Dave50944 (#4378) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

A 32 bitesen biztos, hogy meg tudnád csinálni, vagy a 64 bites XP-n. Valószínű, hogy USB csatlakozó hiba lesz az.

(#4380) sarkanyolo2 válasza Wolf-15 (#4309) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

Sajna én nem használok ilyen programot. ://

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG U620 / Lenovo Z50-70

(#4381) sarkanyolo2 válasza H.Bencike (#4350) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

KDZ-vel tettem fel. 2 WIN 7 64 bit van fent egyszerre. Az egyikkel nem ment, a másikkal ment, de még így is c+ error meg hasonlók, de ment a háttérbe, ahogy Bubus írta! :)

(#4382) jojoker08

jojoker08
(tag)

Egy apró észrevételt, ha megengedtek. Az új Root technika, a L9 frissítő csomaggal remek, viszont a leírás számomra olybá tűnt hiányosnak, hogy a root résznél nem lett feltüntetve a Windows Enabler használatának szükségessége. Két napig cumiztam vele, és, miután a betűről betűre történő történő lefolytatás sem hozott megoldást, így nekiálltam kísérletezni. És ebből kifolyólag, ha esetleg másnak sem menne így, legyetek kedvesek, és illesszétek be, hogy:
1.: Windows Enabler 1.1 rendszergazdai módban, és így csatlakoztassák,
2.: Nem elég egyszer bejátszani (legalábbis nekem kétszer kellett, ma 2 alkalommal is visszavarázsoltam a CWM-t) ezt, hanem első körben WinEna+Toolkit: második menüpont, újraindulásnál LG Fastboot mód fogad majd, semmi gáz, újra kell indítani a telót, és mielőtt ismét csatlakoztatnánk !!és itt a finomsága!! Be kell zárni mindkét programot, ráadásul az adb-t ki kell kapcsolni a feladatkezelőben, másként semmit nem ér az X. Ezek után WinEna+Toolkit: 3. menüpontja 2 sor szöveget kell kidobjon, utána ismét a választás jön fel. Nálam a négyes pont nem működött, de megtette a hatását a kikapcsolt állapotban hangerő fel+Home gomb+a rezgésig lenyomva tartott bekapcsoló gomb.
Nem okoskodásnak szánom, olvastam becsülettel ezúttal is, és ezer hálám minden segítségért mindenkinek! :)
U.i.: laptopon ügyködtem 64 bites Win 7 alatt.

[ Szerkesztve ]

(#4383) Milestone2 válasza prannk (#4367) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Szia. (így ismeretlenül) Nekem ott nincs ilyen pipa lehetőség.
Pedig L9-em van (egy hete). Ez hogy lehet? :R

A USER ERROR-t okozó USER-ek elégedetlenkednek mindig a leghangosabban - "Xiaomi együttható"= nincs standard állandó, működik minden: vagy így, vagy úgy, vagy másképp...

(#4384) bubus66 válasza jojoker08 (#4382) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Ezt melyekkel csináltad érdekes hogy amit én az XDA-ról leszedtem azt nem kell se zárogatni semmit sem. Melyikkel csináltad a binary4 módszerrel. A windows endablernek semmi köze nincs az adb-hez arra még nem jöttél rá, hogy esetleg az Android SDK is fel kellene tenni.

viszont a leírás számomra olybá tűnt hiányosnak, hogy a root résznél nem lett feltüntetve a Windows Enabler használatának szükségessége.

Mert nem is kell, helyette az android SDK kell vagy adb driver, ha jól tudom a root program felteszi.

[ Szerkesztve ]

(#4385) bubus66 válasza jojoker08 (#4382) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#4382) jojoker08

Alatta a forrás is meg lett jelölve mutasd meg hol írja a windows endabler használatat?

(#4383) Milestone2

Pedig van ott pipa, neked melyik rom van fent?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4386) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#4385) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

Tehát ha valakinek nem koppan, onnan ki kell szedni a pipát! :D

(#4387) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#4386) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Ez fog történik ha kiveszed a pipát ami itt a képen látsz a ha el fordítód a telefont."Csak az álló elrendezésről" van szó.

[ Szerkesztve ]

(#4388) engine19

engine19
(tag)

Na csodak csodajara a telo frissitette magat. Szolt h van frissites, letoltotte es felrakta. Meg csak gepre se kellett dugni miatta :)

[ Szerkesztve ]

(#4389) Milestone2 válasza bubus66 (#4385) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Na ez érdekes.

Nekem NINCS AIZ A SOR!

A "Háttérkép" után a "Képernyők körkörös görgetése" menü következik...

Ez T-Mobilos lebutítás? Vagy mi?

:Y

A USER ERROR-t okozó USER-ek elégedetlenkednek mindig a leghangosabban - "Xiaomi együttható"= nincs standard állandó, működik minden: vagy így, vagy úgy, vagy másképp...

(#4390) Milestone2

Milestone2
(veterán)

Vagy az lehet hogy az általatok mutatott menü csak v20c-n van, nekem meg még az alap v10a van a telefonon?

(#4391) Gerzson6875 válasza Milestone2 (#4390) üzenetére

Gerzson6875
(tag)

valszeg ez lesz a gond :)

(#4392) Milestone2 válasza Gerzson6875 (#4391) üzenetére

Milestone2
(veterán)

És amúgy érdemes v20c-re áttérni? Mivel több? Mivel szebb? Mivel okosabb? Abszolute kezdőként kérdezem, 5 napja van ez a telefonom...

[ Szerkesztve ]

(#4393) Milestone2

Milestone2
(veterán)

;]

[ Szerkesztve ]

(#4394) Gerzson6875 válasza Milestone2 (#4392) üzenetére

Gerzson6875
(tag)

azt írták gyorsabb, valamint át lehet pakolni az SD kártyára a programokat, játékokat

(#4395) darthdenes válasza Milestone2 (#4393) üzenetére

darthdenes
(tag)

Támogatom a kérdést. Nekem 4. Napja van meg és a 2xemhez képest minden a telefonhoz történő hozzá érés .egy fél orgazmussal egyenértékű. Mindez v10a-val. Miben más a Jb?

(#4396) jojoker08 válasza bubus66 (#4385) üzenetére

jojoker08
(tag)

Senki nem mondta, hogy ott írják, vagy bárhol máshol...Ezek szerint te sem olvasol figyelmesen. rtam, hogy kísérleteztem, és sehogy máshogy nem jött össze, azt is írtam, hogy azzal a csomaggal, amit most frissítettetek. Aminek a neve: l9_frissito_csomag. Tudom, hogy nincs hozzá köze az adb-hez, de így jött össze, és nem azért írtam le, hogy nekiállj okosítani, hanem, ha esetleg másnak sem menne simán, akkor próbálja meg így.

(#4397) Milestone2 válasza darthdenes (#4395) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Illetve így lámaként hozzákezdjek a v20c-re való áttelepülésnek? Vagy nehéz feladat és van köztetek olyan segítőkész :R "GURU" :R , aki segít nekem (nekünk) ebben? Vagy ami az első oldalon van leírás az alapján egy kezdő is meg tudja csinálni???

:C

(#4398) Gerzson6875 válasza Milestone2 (#4397) üzenetére

Gerzson6875
(tag)

Igen, az alapján meg lehet simán, ha elakadsz lesz aki segítsen

(#4399) Gzolo válasza Milestone2 (#4389) üzenetére

Gzolo
(senior tag)

Milyen szoftververziód van? Nem kell hisztizni, hanem frissíteni kell a telót.

Nem kell hozzá semmilyen különleges adottság, egy 32 bites windows, usb2-es port, és Szoftvermódba kell tenni a telefont az usb módok között, program telepít, frissítés keres és telepít, nagyjából fél óra :)

[ Szerkesztve ]

(#4400) Milestone2 válasza Gzolo (#4399) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Nem is hisztiztem... :DD

Köszi.

v10a az alap, amivel a teló érkezett...

Majd jól átolvasom, értelmezem, és megpróbálom...

:))

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.