Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) tzsolesz válasza bubus66 (#4150) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Hogy hogy nyitva van a tiéd?

(#4152) bubus66 válasza tzsolesz (#4151) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mert én kinyitottam és mint kiderült nem lehet vissza zárni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4153) kecsawi


kecsawi
senior tag

Nekem simán frissített a pc suite win 8 alól P76020c-EUR-XX re az LG oldaláról töltve. :R

(#4154) droidforever válasza kecsawi (#4153) üzenetére


droidforever
tag

Lehet tudni mit javítottak?

(#4155) kecsawi válasza droidforever (#4154) üzenetére


kecsawi
senior tag

Ez most történt meg, még nem tudom mi változott, talán a többieknek több infója van róla.

(#4156) tzsolesz válasza bubus66 (#4152) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Értem. Miért akartad visszazárni?

(#4157) bubus66 válasza tzsolesz (#4156) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4156) tzsolesz

Azért mert a HUN nincs nyitva ezáltal a bubus66-nak ugrott a garancía

(#4154) droidforever

Igen tettek bele agy widgetet ;] Google Asszinsztens widget

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4158) droidforever válasza bubus66 (#4157) üzenetére


droidforever
tag

Kosz az infot:)

[ Szerkesztve ]

(#4159) tzsolesz válasza bubus66 (#4157) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ohh, vazz, tényleg. :(

(#4160) bucsupeti válasza bubus66 (#4157) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Aksikészenlétre gyúrók felejtsék el a Google Assistant-ot. Becsületesen fogyaszt, de nekem tetszik és használom is. Még mindig a szokásos 10-12 óra körül mozog az aksiidőm heavy használat mellett, ami abból áll hogy kihasználom az okostelefon adta lehetőségeket és nem vagyok hajlandó lemondani szolgáltatásról vagy kényelmetlenné tenni a használatot.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#4161) kertsa


kertsa
senior tag

Factory reset után mindig lehet előröl kezdeni a telefon beállítását, vagy van rá valami megoldás, hogy ne kelljen vele foglalkozni? A SD kártya tartalma is törlődik minden alkalommal, ha nem veszek ki?

(#4162) Pantal válasza droidforever (#4128) üzenetére


Pantal
senior tag

Az a PlayStoreból letöltött alkalmazásokra vonatkozik, és nem az OS frissítésekre. És ez sem minden esetben igaz, fejlesztőtől függ, hogy él e a lehetőséggel.

[ Szerkesztve ]

(#4163) zack válasza kecsawi (#4141) üzenetére


zack
nagyúr

Én is aláírattam vele. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#4164) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Bubus66 látom felraktad a 20C-t az oldalra, este meg is próbálom felrakni, még jó, hogy tegnapelőtt este nem volt rá időm a 20B-vel. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#4165) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Nos, tegnap délelőtt megrendeltem, azóta is várom a T-mobile hívását de nem kapkodják el. :((

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#4166) sarkanyolo2 válasza Adonimus (#4165) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Nem sűrűn hívnak, sőt dominós rendelésnél biztos, hogy nem. Abban az esetben sem, ha már volt náluk előfizetésed... :)

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#4167) droidforever


droidforever
tag

A 20c-be visszarakták a közösségi widgetet?aki frissített nézze már meg köszönöm!

(#4168) bubus66 válasza droidforever (#4167) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4167) droidforever

Nem mert az egyik szemét az volt amit ki akartunk vetetni az ICS ott nem sikerül a JB-nél igen, az imák meg hallgatásra talált, hála isten.

(#4166) sarkanyolo2

A Dominó kivételével engem is minden esetben hívnak , meg az asszonyomat is hívták, ha pedig Új előfizetést vesz akkor 100%-hogy hívni fogják.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4169) bubus66 válasza kertsa (#4161) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4161) kertsa

Igen minden törlődik a Factory Resetnél. Még az SD kártya is

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4170) bucsupeti válasza bubus66 (#4169) üzenetére


bucsupeti
senior tag

SD kártya nem törlődik factory resetnél

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#4171) kertsa válasza bucsupeti (#4170) üzenetére


kertsa
senior tag

Nekem mégis törlődött :O

[ Szerkesztve ]

(#4172) prannk válasza bubus66 (#4150) üzenetére


prannk
őstag

Annak hogy visszakapod a garanciád :D

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4173) prannk válasza Adonimus (#4165) üzenetére


prannk
őstag

Ha delőfizetésre vetted akkor 3 nap múlva fognak csak hívni!

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4174) prannk válasza bubus66 (#4150) üzenetére


prannk
őstag

És mennyi idő kb mire válaszolnak? Mert ha kinyitják gondolom jön új verzió.. És akkor nem frissítgetek fölöslegesen.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4175) bubus66 válasza bucsupeti (#4170) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4170) bucsupeti

De bizony törlődik a factory restenél az SD kártya. Én is meg lepődtem, de tényleg törlődik.

(#4174) prannk

Lehet, hogy 1 nap lehet, hogy 1 hónap lehet, hogy évek lesznek belőle vagy nem is foglalkoznak vele. Semmi féle új verzíól, nem jön csak ez fog kijönni a nyitott bootloaderrel

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4176) DiamondBack válasza bubus66 (#4175) üzenetére


DiamondBack
senior tag

érdeklődés: láttam témáztok az új frissítésről. hoz annyi újat hogy megérje görcsölni vele vagy maradhat a 20b?

(#4177) bubus66 válasza DiamondBack (#4176) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem tudom még nem szedtem szét, hogy mi újat hozott, valamit biztos.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4178) prannk válasza bubus66 (#4175) üzenetére


prannk
őstag

Igen.. De most nem mentek el mindent,azt állítok vissza mindent és újra mert jött egy nyitott bootloaderes verzió.Na mind1. Jövő hét péntekig várok a frissítéssel.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4179) bubus66 válasza prannk (#4178) üzenetére


bubus66
nagyúr

A közel jövőben biztos hogy nem jön.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4180) planbmokus


planbmokus
senior tag

Polaris Office még mindig nem múkodj?

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#4181) Gzolo válasza bubus66 (#4175) üzenetére


Gzolo
senior tag

Ha jól megnézitek, a Gyári beállítások visszaállítása menüben van egy SD kártya törlése checkbox, ha nincs pipa, nincs törlés.Nálam nem törölte.

#4180 Még nem megy a Polaris.

[ Szerkesztve ]

(#4182) DiamondBack válasza Gzolo (#4181) üzenetére


DiamondBack
senior tag

én kivettem és nem törlődött :B

(#4183) bubus66 válasza Gzolo (#4181) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen azt tudom, ilyen nikhaly törlést nem használok, csak én nem ott törlök, hanem a Hangerő le + Bekapcsoló gomb + Home gomb

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4184) akcsy


akcsy
tag

Egy új kérdés: Nálatok mostanában jól működik a Gmail? Mármint a JB frissítés után... Úgy értem, hogy az ICS-nél még minden egyes mail után jelzett a telefonom, mikor ugye volt netem... De ez most nálam megszűnt létezni, és nagyon hiányolom, mert jó segítség volt, pl. írták, hogy elküldték, majd mikor hallottam, már tudtam is mondani nekik, hogy biztosan átjött... Ebben tud valaki segíteni, vagy ez nem egyéni probléma?:o

(#4185) prannk válasza akcsy (#4184) üzenetére


prannk
őstag

Ugyanez ittis.. facebookot se jelhzi..

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4186) bubus66 válasza bubus66 (#4183) üzenetére


bubus66
nagyúr

Gzolo (#4181)

Különben most néztem nincs bepipálva a 3845#*760# factory reset is törli az SD kártyát

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4187) akcsy válasza prannk (#4185) üzenetére


akcsy
tag

Nálam a Face okés, persze néha nagyobb késésekkel...

Amúgy meg ha FR-t csinál valaki szerintem az alap, hogy kivesszük az SD-t, mert én pont így voltam vele, kivenni az SD-t nem sok, de ha elveszik a rajta lévő az már rosszabb :D

[ Szerkesztve ]

(#4188) Gzolo válasza bubus66 (#4183) üzenetére


Gzolo
senior tag

Ó, hát én nem gondolkodok ennyire Power User fejjel :DDD
Nexus S-nél még wipeolgattam és CWM-ből volt FR, de itt csak egyszer kellett és a menüs tökéletesen megoldotta a problémát :)

(#4184-#4185) Gmail nálam rendesen működik a vissza nyilas Crasht leszámítva, ICS alatt több gondom volt vele, a cimkék alá automatikusan archivált leveleket nem akarta szinkronizálni csak sokadikra, JB óta ez sokat javult.

(#4189) bubus66 válasza Gzolo (#4188) üzenetére


bubus66
nagyúr

A CWM annyiban jobb, hogy a van a wipe/dalvik-cache meg a wipe/cache, meg külön lehet a format/data format/system stb.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4190) Dreimus


Dreimus
senior tag

Sziasztok,

Sajnálattal közlöm, de mai naptól új gazdát keresnék az LG L9 telefonomnak.
Akit érdekelne az tudja merre lel.

Üdv,
Dreimus.

(#4191) mr.szabados


mr.szabados
tag

Heló érdeklődnék hhogy custom romokkal próbálkozott e már valaki pl.: JellyBam?

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5->nokia 7.1->pixel 4a

(#4192) bubus66 válasza mr.szabados (#4191) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem egyenlőre nem próbálkozott senki. ha belinkeled én ki próbálom mert nekem nyitva van a bootloader

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4193) akcsy válasza Gzolo (#4188) üzenetére


akcsy
tag

akkor neked rendesen jelez mikor jön egy új mail?:o

(#4194) bucsupeti válasza bubus66 (#4175) üzenetére


bucsupeti
senior tag

tegnap csináltam factory resetet és nem törölte az sd KÁRTYA tartalmát. A belső SD memóriát természetesen törölte, remélem nem ezt nevezitek sd kártyának. ha checkboxot bejelölöm akkor törli természetesen.

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#4195) mr.szabados


mr.szabados
tag

Tessék xda-n nincs topikja a www.modmydroid.net alatt találod a changelogot meg ilyesmit. ez elvileg 4.2.2-es android

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5->nokia 7.1->pixel 4a

(#4196) bubus66 válasza bucsupeti (#4194) üzenetére


bubus66
nagyúr

A belső SD memóriát természetesen törölte, remélem nem ezt nevezitek sd kártyának Nem ám nem ezt nevezzük hanem a Külső SD-t nevezzük annak. A 3845#*760# csinálom a factory resetet ez biztos, hogy törli.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4197) mr.szabados válasza bubus66 (#4196) üzenetére


mr.szabados
tag

az eddigi telóimon egész jól muzsikált ez a rendszer.

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5->nokia 7.1->pixel 4a

(#4198) bucsupeti válasza bubus66 (#4196) üzenetére


bucsupeti
senior tag

én meg a beállítás menüből csinálom a gyári resetet, ott választható hogy törölje-e az sd tartalmát, vagy se. tehát lehet biztonságosan gyári visszaállítást csinálni úgy hogy az sd kártya tartalma megmarad!
aki nem akarja hogy törlődjön az sd reseteléskor, az használja a rendszerbeállítások menüt.

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#4199) akcsy


akcsy
tag

prankk

Megvan! Meg aki hasonló cipőben járna, hogy nem jelez neki a Gmail v. Facebook v. egyéb más rendsen, Szóval:
Beállítások->(Személyes)Fiókok és szinkronizálás ide menj most pipáld be az Automatikus adatszinkronizálást és ha a Fiókok fül alatt nincs ott a Facebook akkor menj a Fiók hozzáadása részre, majd jelöld be ott a Facebook-ot és így már elvileg kéne működni :K ;)

[ Szerkesztve ]

(#4200) bubus66 válasza bucsupeti (#4198) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én nem használok ilyeneket, különben is nem árt a kártyának a törlés. A másik meg a pontosan, ez miatt nem árt kivenni az SD kártyát mert ha a HR kell csinálni az legyalul mindent.

(#4197) mr.szabados

Nem ígérem, hogy ma de holnap rá nézek, hogy milyen.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.