Hirdetés

2020. február 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#4151) tzsolesz válasza bubus66 (#4150) üzenetére

tzsolesz
(nagyúr)

Hogy hogy nyitva van a tiéd?

(#4152) bubus66 válasza tzsolesz (#4151) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Mert én kinyitottam és mint kiderült nem lehet vissza zárni.

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#4153) kecsawi

kecsawi
(senior tag)

Nekem simán frissített a pc suite win 8 alól P76020c-EUR-XX re az LG oldaláról töltve. :R

kecsawi#1203

(#4154) droidforever válasza kecsawi (#4153) üzenetére

droidforever
(tag)

Lehet tudni mit javítottak?

(#4155) kecsawi válasza droidforever (#4154) üzenetére

kecsawi
(senior tag)

Ez most történt meg, még nem tudom mi változott, talán a többieknek több infója van róla.

kecsawi#1203

(#4156) tzsolesz válasza bubus66 (#4152) üzenetére

tzsolesz
(nagyúr)

Értem. Miért akartad visszazárni?

(#4157) bubus66 válasza tzsolesz (#4156) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#4156) tzsolesz

Azért mert a HUN nincs nyitva ezáltal a bubus66-nak ugrott a garancía

(#4154) droidforever

Igen tettek bele agy widgetet ;] Google Asszinsztens widget

[ Szerkesztve ]

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#4158) droidforever válasza bubus66 (#4157) üzenetére

droidforever
(tag)

Kosz az infot:)

[ Szerkesztve ]

(#4159) tzsolesz válasza bubus66 (#4157) üzenetére

tzsolesz
(nagyúr)

Ohh, vazz, tényleg. :(

(#4160) bucsupeti válasza bubus66 (#4157) üzenetére

bucsupeti
(senior tag)

Aksikészenlétre gyúrók felejtsék el a Google Assistant-ot. Becsületesen fogyaszt, de nekem tetszik és használom is. Még mindig a szokásos 10-12 óra körül mozog az aksiidőm heavy használat mellett, ami abból áll hogy kihasználom az okostelefon adta lehetőségeket és nem vagyok hajlandó lemondani szolgáltatásról vagy kényelmetlenné tenni a használatot.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#4161) kertsa

kertsa
(senior tag)

Factory reset után mindig lehet előröl kezdeni a telefon beállítását, vagy van rá valami megoldás, hogy ne kelljen vele foglalkozni? A SD kártya tartalma is törlődik minden alkalommal, ha nem veszek ki?

(#4162) Pantal válasza droidforever (#4128) üzenetére

Pantal
(senior tag)

Az a PlayStoreból letöltött alkalmazásokra vonatkozik, és nem az OS frissítésekre. És ez sem minden esetben igaz, fejlesztőtől függ, hogy él e a lehetőséggel.

[ Szerkesztve ]

(#4163) zack válasza kecsawi (#4141) üzenetére

zack
(nagyúr)

Én is aláírattam vele. :K

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Sony NW-A35 + Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 <<>> Spotify Premium + Tidal HiFi

(#4164) sarkanyolo2

sarkanyolo2
(senior tag)

Bubus66 látom felraktad a 20C-t az oldalra, este meg is próbálom felrakni, még jó, hogy tegnapelőtt este nem volt rá időm a 20B-vel. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG U620 / Lenovo Z50-70

(#4165) Adonimus

Adonimus
(aktív tag)

Nos, tegnap délelőtt megrendeltem, azóta is várom a T-mobile hívását de nem kapkodják el. :((

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#4166) sarkanyolo2 válasza Adonimus (#4165) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

Nem sűrűn hívnak, sőt dominós rendelésnél biztos, hogy nem. Abban az esetben sem, ha már volt náluk előfizetésed... :)

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG U620 / Lenovo Z50-70

(#4167) droidforever

droidforever
(tag)

A 20c-be visszarakták a közösségi widgetet?aki frissített nézze már meg köszönöm!

(#4168) bubus66 válasza droidforever (#4167) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#4167) droidforever

Nem mert az egyik szemét az volt amit ki akartunk vetetni az ICS ott nem sikerül a JB-nél igen, az imák meg hallgatásra talált, hála isten.

(#4166) sarkanyolo2

A Dominó kivételével engem is minden esetben hívnak , meg az asszonyomat is hívták, ha pedig Új előfizetést vesz akkor 100%-hogy hívni fogják.

[ Szerkesztve ]

(#4169) bubus66 válasza kertsa (#4161) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#4161) kertsa

Igen minden törlődik a Factory Resetnél. Még az SD kártya is

(#4170) bucsupeti válasza bubus66 (#4169) üzenetére

bucsupeti
(senior tag)

SD kártya nem törlődik factory resetnél

(#4171) kertsa válasza bucsupeti (#4170) üzenetére

kertsa
(senior tag)

Nekem mégis törlődött :O

[ Szerkesztve ]

(#4172) prannk válasza bubus66 (#4150) üzenetére

prannk
(őstag)

Annak hogy visszakapod a garanciád :D

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4173) prannk válasza Adonimus (#4165) üzenetére

prannk
(őstag)

Ha delőfizetésre vetted akkor 3 nap múlva fognak csak hívni!

(#4174) prannk válasza bubus66 (#4150) üzenetére

prannk
(őstag)

És mennyi idő kb mire válaszolnak? Mert ha kinyitják gondolom jön új verzió.. És akkor nem frissítgetek fölöslegesen.

(#4175) bubus66 válasza bucsupeti (#4170) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#4170) bucsupeti

De bizony törlődik a factory restenél az SD kártya. Én is meg lepődtem, de tényleg törlődik.

(#4174) prannk

Lehet, hogy 1 nap lehet, hogy 1 hónap lehet, hogy évek lesznek belőle vagy nem is foglalkoznak vele. Semmi féle új verzíól, nem jön csak ez fog kijönni a nyitott bootloaderrel

[ Szerkesztve ]

(#4176) DiamondBack válasza bubus66 (#4175) üzenetére

DiamondBack
(senior tag)

érdeklődés: láttam témáztok az új frissítésről. hoz annyi újat hogy megérje görcsölni vele vagy maradhat a 20b?

(#4177) bubus66 válasza DiamondBack (#4176) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Nem tudom még nem szedtem szét, hogy mi újat hozott, valamit biztos.

(#4178) prannk válasza bubus66 (#4175) üzenetére

prannk
(őstag)

Igen.. De most nem mentek el mindent,azt állítok vissza mindent és újra mert jött egy nyitott bootloaderes verzió.Na mind1. Jövő hét péntekig várok a frissítéssel.

(#4179) bubus66 válasza prannk (#4178) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

A közel jövőben biztos hogy nem jön.

(#4180) planbmokus

planbmokus
(senior tag)

Polaris Office még mindig nem múkodj?

"A megtett út mögötted van, de ha megfordulsz, hogy szemügyre vedd, már az előtted álló út lesz mögötted. És mivel mögötted van az előtted, olyan logikai ellentmondást hozol létre, mely fekete lyukat szül..." (Oravecz Coelho)

(#4181) Gzolo válasza bubus66 (#4175) üzenetére

Gzolo
(senior tag)

Ha jól megnézitek, a Gyári beállítások visszaállítása menüben van egy SD kártya törlése checkbox, ha nincs pipa, nincs törlés.Nálam nem törölte.

#4180 Még nem megy a Polaris.

[ Szerkesztve ]

(#4182) DiamondBack válasza Gzolo (#4181) üzenetére

DiamondBack
(senior tag)

én kivettem és nem törlődött :B

(#4183) bubus66 válasza Gzolo (#4181) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Igen azt tudom, ilyen nikhaly törlést nem használok, csak én nem ott törlök, hanem a Hangerő le + Bekapcsoló gomb + Home gomb

(#4184) akcsy

akcsy
(tag)

Egy új kérdés: Nálatok mostanában jól működik a Gmail? Mármint a JB frissítés után... Úgy értem, hogy az ICS-nél még minden egyes mail után jelzett a telefonom, mikor ugye volt netem... De ez most nálam megszűnt létezni, és nagyon hiányolom, mert jó segítség volt, pl. írták, hogy elküldték, majd mikor hallottam, már tudtam is mondani nekik, hogy biztosan átjött... Ebben tud valaki segíteni, vagy ez nem egyéni probléma?:o

Huawei P9 "Inkább azt bánd meg, hogy megpróbáltad és nem jött össze, mint hogy meg sem próbáltad...,,

(#4185) prannk válasza akcsy (#4184) üzenetére

prannk
(őstag)

Ugyanez ittis.. facebookot se jelhzi..

(#4186) bubus66 válasza bubus66 (#4183) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Gzolo (#4181)

Különben most néztem nincs bepipálva a 3845#*760# factory reset is törli az SD kártyát

(#4187) akcsy válasza prannk (#4185) üzenetére

akcsy
(tag)

Nálam a Face okés, persze néha nagyobb késésekkel...

Amúgy meg ha FR-t csinál valaki szerintem az alap, hogy kivesszük az SD-t, mert én pont így voltam vele, kivenni az SD-t nem sok, de ha elveszik a rajta lévő az már rosszabb :D

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 "Inkább azt bánd meg, hogy megpróbáltad és nem jött össze, mint hogy meg sem próbáltad...,,

(#4188) Gzolo válasza bubus66 (#4183) üzenetére

Gzolo
(senior tag)

Ó, hát én nem gondolkodok ennyire Power User fejjel :DDD
Nexus S-nél még wipeolgattam és CWM-ből volt FR, de itt csak egyszer kellett és a menüs tökéletesen megoldotta a problémát :)

(#4184-#4185) Gmail nálam rendesen működik a vissza nyilas Crasht leszámítva, ICS alatt több gondom volt vele, a cimkék alá automatikusan archivált leveleket nem akarta szinkronizálni csak sokadikra, JB óta ez sokat javult.

(#4189) bubus66 válasza Gzolo (#4188) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

A CWM annyiban jobb, hogy a van a wipe/dalvik-cache meg a wipe/cache, meg külön lehet a format/data format/system stb.

(#4190) Dreimus

Dreimus
(senior tag)

Sziasztok,

Sajnálattal közlöm, de mai naptól új gazdát keresnék az LG L9 telefonomnak.
Akit érdekelne az tudja merre lel.

Üdv,
Dreimus.

(#4191) mr.szabados

mr.szabados
(tag)

Heló érdeklődnék hhogy custom romokkal próbálkozott e már valaki pl.: JellyBam?

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5

(#4192) bubus66 válasza mr.szabados (#4191) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Szerintem egyenlőre nem próbálkozott senki. ha belinkeled én ki próbálom mert nekem nyitva van a bootloader

[ Szerkesztve ]

(#4193) akcsy válasza Gzolo (#4188) üzenetére

akcsy
(tag)

akkor neked rendesen jelez mikor jön egy új mail?:o

(#4194) bucsupeti válasza bubus66 (#4175) üzenetére

bucsupeti
(senior tag)

tegnap csináltam factory resetet és nem törölte az sd KÁRTYA tartalmát. A belső SD memóriát természetesen törölte, remélem nem ezt nevezitek sd kártyának. ha checkboxot bejelölöm akkor törli természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#4195) mr.szabados

mr.szabados
(tag)

Tessék xda-n nincs topikja a www.modmydroid.net alatt találod a changelogot meg ilyesmit. ez elvileg 4.2.2-es android

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5

(#4196) bubus66 válasza bucsupeti (#4194) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

A belső SD memóriát természetesen törölte, remélem nem ezt nevezitek sd kártyának Nem ám nem ezt nevezzük hanem a Külső SD-t nevezzük annak. A 3845#*760# csinálom a factory resetet ez biztos, hogy törli.

[ Szerkesztve ]

(#4197) mr.szabados válasza bubus66 (#4196) üzenetére

mr.szabados
(tag)

az eddigi telóimon egész jól muzsikált ez a rendszer.

(#4198) bucsupeti válasza bubus66 (#4196) üzenetére

bucsupeti
(senior tag)

én meg a beállítás menüből csinálom a gyári resetet, ott választható hogy törölje-e az sd tartalmát, vagy se. tehát lehet biztonságosan gyári visszaállítást csinálni úgy hogy az sd kártya tartalma megmarad!
aki nem akarja hogy törlődjön az sd reseteléskor, az használja a rendszerbeállítások menüt.

[ Szerkesztve ]

(#4199) akcsy

akcsy
(tag)

prankk

Megvan! Meg aki hasonló cipőben járna, hogy nem jelez neki a Gmail v. Facebook v. egyéb más rendsen, Szóval:
Beállítások->(Személyes)Fiókok és szinkronizálás ide menj most pipáld be az Automatikus adatszinkronizálást és ha a Fiókok fül alatt nincs ott a Facebook akkor menj a Fiók hozzáadása részre, majd jelöld be ott a Facebook-ot és így már elvileg kéne működni :K ;)

[ Szerkesztve ]

(#4200) bubus66 válasza bucsupeti (#4198) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Én nem használok ilyeneket, különben is nem árt a kártyának a törlés. A másik meg a pontosan, ez miatt nem árt kivenni az SD kártyát mert ha a HR kell csinálni az legyalul mindent.

(#4197) mr.szabados

Nem ígérem, hogy ma de holnap rá nézek, hogy milyen.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.