Hirdetés

2021. március 6., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#4201) Lacko84

Lacko84
aktív tag

Képet vagy zenét hogy lehet átküldeni másik telora mert nem találom ezt a lehetőséget?

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#4202) droidforever

droidforever
tag

Azt hogy lehetne megdumálni az lg-vel hogy fotán lehessen frissíteni?szerintem mindenkit megóvnának egy gyomorgörcstől!ötlet?

(#4203) bubus66 válasza Lacko84 (#4201) üzenetére

bubus66
nagyúr

(#4201) Lacko84

Bluetooth

(#4202) droidforever

Igen ebben igazad van csak az a firmware-t frissíti ha jól tudom.

(#4204) mr.szabados

Nálam marad a gari mer én ha valami van le téglázom, aztán onnan nézzék meg, hogy mi volt mokolva vele

[ Szerkesztve ]

"egy a szívünk egy az álmunk..nem félünk és nem hátrálunk.. mellkasunkban tűzoltó szív dobog.. "Xiaomi Mi10T Pro"

(#4204) mr.szabados válasza bubus66 (#4200) üzenetére

mr.szabados
tag

Okés kössz! Hozzám elvileg hétfőn érkezik ilyen készülék gondoltam ha már úgyis pattintottad a garit akkor ránézhetnél mi nem működik vele.

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5

(#4205) Gzolo válasza akcsy (#4193) üzenetére

Gzolo
senior tag

Igen, 1-2 percen belül megjön minden.

(#4206) Lacko84 válasza bubus66 (#4203) üzenetére

Lacko84
aktív tag

Azt tudom hogy bluetooth-on de mégis hogy mert rámegyek a zenére és opciók de nincs közte ez a lehetőség!?!

(#4207) mr.szabados válasza Lacko84 (#4206) üzenetére

mr.szabados
tag

Töltsd le play-ről a totalcommandert aztán abból tudod küldözgetni a cuccokat bárhogy. De fájlkezelőből mindenképp kell tudnod.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5

(#4208) aholy válasza Lacko84 (#4206) üzenetére

aholy
tag

hosszan tapi- megoszt

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9

(#4209) bubus66 válasza Lacko84 (#4206) üzenetére

bubus66
nagyúr

ESFileExplorer/ Extrenal_SD Zenét képet Kijelöl menügomb/ görget/ Küld tapi

Vagy az #4208) aholy leírása a gyári fájl kezelőnél.

[ Szerkesztve ]

"egy a szívünk egy az álmunk..nem félünk és nem hátrálunk.. mellkasunkban tűzoltó szív dobog.. "Xiaomi Mi10T Pro"

(#4210) prannk

prannk
őstag

Lefrissítem.. 16:43. 10% megállt.Hiba miatt....?

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4211) Lacko84 válasza aholy (#4208) üzenetére

Lacko84
aktív tag

Köszi , bár a megosztásra nem gondoltam...:)

(#4212) prannk válasza prannk (#4210) üzenetére

prannk
őstag

Újra lenyomtam és most sikerült! 20 perc alatt végzett. NA kíváncsi vagyok rá..

(#4213) prannk

prannk
őstag

Frissites előtt nem csináltam factory resetet.. megmaraft minden.. az nagy baj???

(#4214) tybsen válasza prannk (#4213) üzenetére

tybsen
addikt

Bajnak semmikeppen sem baj - de erdemes, ha valami gondod van (akadasok, stb).

(#4215) bubus66 válasza prannk (#4213) üzenetére

bubus66
nagyúr

Én előtte meg utána is csinálok factory resetet

(#4216) tybsen válasza bubus66 (#4215) üzenetére

tybsen
addikt

Ez a legjobb megoldas szerintem is.

(#4217) bucsupeti válasza bubus66 (#4200) üzenetére

bucsupeti
senior tag

Itt nem arról van szó hogy te használsz-e ilyeneket vagy sem. Más használja, te meg nem. Ennyi!
Egyszerűen zavar, hogy csak úgy kinyilvánítottad, hogy a Factory Reset az törli az SD kártyát, miközben ez egyszerűen nem igaz!
A Hard Reset az nem Factory Reset és itt a Factory resetről volt szó.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#4218) akcsy

akcsy
tag

Áhh nem tudom mi van nálam... Azt írja, hogy elvesztette a kapcsolatot a telefonnal, és kéri, hogy dugjam össze a géppel... Mindennek rajta kellene lennie, mert ezzel ment rá a V_20B is :/

Huawei P9 "Inkább azt bánd meg, hogy megpróbáltad és nem jött össze, mint hogy meg sem próbáltad...,,

(#4219) bucsupeti válasza akcsy (#4218) üzenetére

bucsupeti
senior tag

Ha jól emlékszem Bubusnak is ez volt egyszer a problémája és állítólag kivágta a 3. emeletről ekkor a telefonját. Biztosan válaszol neked ezzel kapcsolatban, hogy mi lett a megoldás.

(#4220) akcsy válasza bucsupeti (#4219) üzenetére

akcsy
tag

hehe :DDD :DDD Köszi :D

Huawei P9 "Inkább azt bánd meg, hogy megpróbáltad és nem jött össze, mint hogy meg sem próbáltad...,,

(#4221) sarkanyolo2

sarkanyolo2
őstag

20C-vel eddig milyenek a tapasztalatok?

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#4222) bubus66 válasza bucsupeti (#4217) üzenetére

bubus66
nagyúr

(#4217) bucsupeti

A 3845#*760# Olvasni még tudok és tudom mi a különbség a factory reset és a Hard reset között amit én csinálok kikapcsolt állapotban az is "factory reset" hogy különbséget tudjál tenni. Tudom hogy mit beszélek és nem keverem a szezont a fazonnal. Az pedig igaz, hogy törli az SD kártyát a Factory reset, csak azt nyilvánítottam ki amit tapasztaltam, és nem keverem a fogalmakat,valamint nem a nyalóka törlést használom Gyári Beállítások vissza állítása. Meg fogom csinálni képekkel csak most nincs kedvem újra állítgatni a telefont. Ha olvastad volna más is mondta, hogy törli az Sd kártyát. Azért azt meg nem gondolta ugye komolyan, hogy nem tudom melyik a Belső Sd és melyik a Külső SD?

Egyszerűen zavar, hogy csak úgy kinyilvánítottad, Arról nem tehetek, hogy zavar, sajnos így van.én sem tudom, hogy miért. Szerintem a Gyári beállítások vissza állítását rajtad kívül nem sokan használják.

Hard Reset Hard resetnél ugye a képen lévő gombokat kell nyomni.

Amit meg én csinálok az a Hangerő Le + Bekapcsoló + Home gomb együttes nyomása.

Ugye akkor a gomboknál különbség van a HR és az FR között?

[link]

Itt kell a factory resetet csinálni. És nem azért törli a factory reset mert az Extrenal:SD-re van nyomva.

(#4220) akcsy

Melyikkel akartad meg csinálni?

Az OFFLINE MÓDDAL?

[ Szerkesztve ]

(#4223) bucsupeti válasza bubus66 (#4222) üzenetére

bucsupeti
senior tag

Én meg a Rendszerbeállítások/Biztonsági mentés és visszaállítás/Gyári adatok visszaállítása menüben csinálom és ott NEM TÖRLI AZ SD KÁRTYA TARTALMÁT HA NEM AKAROM! Ezt is mondta más is és így is van!
Értsd már meg hogy csupán azért írom ezt le, hogy lehet úgy is gyári resetet csinálni hogy NEM FOGJA TÖRÖLNI az SD kártya tartalmát! Azért írom le mert az eredeti kérdés az volt hogy törli-e a gyári reset az SD tartalmát. Azt írták néhányan hogy törli én meg tudom hogy nem törli ha nem akarom. Ezt más is megerősítette.
Had szerepeljen már itt az a példa is hogy lehet úgy gyári resetet csinálni hogy nem kell félteni az SD tartalmát. Ne csak a könnyen megjegyezhető 3845#*760# kóddal előhívható Hidden Menu, ahol nincs választási lehetőség, gyalul mindent!

Tudom hogy te vagy ennek a fórumnak a lelke (és ezt őszinte elismeréssel mondom) de fogadd már el hogy van az a módszer amit nem használsz és ebben az esetben bizony több lehetőséget ad mint az általad ismertetett módszer és vannak akik azt preferelják.
Eszem ágában nincs kétségbe vonni a te igazadat (mert hiszen igaz az is) és tapasztalataidat. Ennyit akartam és nem többet. :R

[ Szerkesztve ]

(#4224) akcsy válasza bubus66 (#4222) üzenetére

akcsy
tag

Ahham offline a ti leírásotok alapján :) 15%-nál leáll, és akkor írja ki az egészet... Legelején véletlen USB3.0-ra raktam, de úkraindítottam a programokat, a telót is újból S/W módba rakatam, de végig ugyanazt kapom... A drivereknek szintén rajta kell lennie, mert most is össze van kötve a telóm, és ugye felismerte...

(#4225) bubus66 válasza bucsupeti (#4223) üzenetére

bubus66
nagyúr

Különben azért írtam, hogy az ICS alatt a Hidden menüből sem törölte, a Külső Sd, hogy a JB-nél miért törli ezt nem tudom. A legegyszerűbb szerintem, meg biztos ami biztos alapon SD kártya ki és akkor senkit nem érhet meglepetés.

#4224) akcsy

UpTestEX_2_marwin Ja meg kompatibilis módban indítsd el Windows XP SP2 módban, ne Rendszergazdai, és USB 2. használj nem 3-at.

Én úgy csináltam, hogy be volt kapcsolva a telefon, és hagytam a UpTestEX_2_marwin tegye az S/W módba.

[ Szerkesztve ]

(#4226) Konpet

Konpet
csendes tag

Sziasztok! Imádom az L9em, két problémám van vele. Zenehallgatás közben néha átvált előlapi hangszóróra, ami elég idegesítő. Volt már valakinek hasonló gondja? A másik hogy igo az istenért se indult el.. Gyári 4.0.4 szoft.
Ui.: holnap gépről aláírok.

[ Szerkesztve ]

(#4227) bubus66 válasza akcsy (#4224) üzenetére

bubus66
nagyúr

Holnap leírom, hogyan csináltam.

(#4228) mnó77 válasza Konpet (#4226) üzenetére

mnó77
tag

Elindul az,csak eldobálja a jelet!Ez a telefon a "hárombetűsre"alkalmatlan!!! :W :WMeg az összes többire is!Én már kevésbé,sőt egyálltalán nem imádom...!3 hónapos a készülék abból kb. egy hónapot használtam a többi szerviz!

[ Szerkesztve ]

(#4229) Konpet válasza mnó77 (#4228) üzenetére

Konpet
csendes tag

Az még nem is zavar annyira, megoldom mással, a hang jobban.

(#4230) H.Bencike válasza Konpet (#4229) üzenetére

H.Bencike
aktív tag

Ezt nekem is csinálja, de nekem csak egy pillanatra vált átt és utána visszaáll a hátsóra. Nem túl gyakran tapasztalom.

LG G3

(#4231) Konpet válasza H.Bencike (#4230) üzenetére

Konpet
csendes tag

Neked 4.1 van Már rajta? Esetleg frissítés nem segít?

(#4232) sarkanyolo2

sarkanyolo2
őstag

A másik win7-es partíción már sikerült a KDZ-s frissítés, örök hála! :R

(#4233) zack

zack
nagyúr

Van egy kis gondom. Még nem lett letiltva egyik alkalmazás se, de kicsit keveslem, hogy 1GB RAM-ból úgy, hogy az alkalmazás listában nincs futó alkalmazás 682MB RAM foglalt, és csak 100MB van szabadon. :F

Az 1GB RAM-os Galaxy S2-esen sosem volt ilyen. Mindig 2-300 szabad RAM-om volt, de itt rendszeresen 100MB környéke. Ez nagyon nem tetszik nekem. :( Ha RAM pucolást csinálok, bár nem volt futó alkalmazás, felszabadít 160MB-ot, tehát 250-260MB szabad RAM lesz, amit még mindig keveslek. Nagyon nem világos nekem ennek a telefonnak a RAM kezelése.Ötlete van erre valakinek? Eleve azt sem értem hogy lehet hogy ha az 1GB-ból 682MB foglalt csak 100MB van szabadon, hol van a többi? Mert felszabadítás után 500MB ír foglaltnak, 250MB szabadon, de ez még mindig csak 750MB... :F

Tudom hogy kell az OP rendszernek is, de kicsit sokallom, hogy 250MB RAM-ot lefoglal az OP rendszer, és amikor csak 100MB van szabadon hova tűnik 650MB RAM?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 10 Plus Black 256GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Sony NW-A35 + Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium + Tidal HiFi

(#4234) sarkanyolo2

sarkanyolo2
őstag

Jelly Beanben nem kellene az asztalnak vízszintesbe fordulnia?

(#4235) bubus66 válasza zack (#4233) üzenetére

bubus66
nagyúr

Nekem 380-420 között van ne a widgetett nézd az mindig 600 felettit ír ki. Itt ezzel karban tudod tartani

[link].

(#4236) bubus66 válasza zack (#4233) üzenetére

bubus66
nagyúr

A Feladat kezelő össze vissza mutogat mindent,letiltás nélkül is 200 felett kellene lenni

(#4237) zack válasza bubus66 (#4235) üzenetére

zack
nagyúr

Ennek a Pro verzióját használom én is Note-2-ön . :) Na majd akkor átrakom az L9-re. Kicsit problémás a dolog, mert a csajom külön email címre van regisztrálva, így mindent 2x kellene megvennünk Play-ről pedig 1 háztartásban vagyunk... :( Ha meg odaadom neki az apk-t akkor meg nála nem lesz frissíthető az adott alkalmazás.

Samsung Galaxy Note 10 Plus Black 256GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Sony NW-A35 + Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium + Tidal HiFi

(#4238) bubus66 válasza zack (#4237) üzenetére

bubus66
nagyúr

Nem biztos, hogy nem frissíti, vagy 2X kell meg venni.

Más

összeraktam a frissítésekét a legfrissebb B2AppSetup a Windows endabler1.1, az shttps stb hamarossan fel töltöm.

[ Szerkesztve ]

(#4239) aholy válasza sarkanyolo2 (#4234) üzenetére

aholy
tag

fordul az, ha be van kapcsolva a forgatás...

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9

(#4240) H.Bencike válasza Konpet (#4231) üzenetére

H.Bencike
aktív tag

Nem, én maradok az ICS-nél!

LG G3

(#4241) akcsy válasza H.Bencike (#4240) üzenetére

akcsy
tag

Megnyugtatlak, hogy nem is biztos, hogy JB-nél fog működni ;) Mert nekem nem nagyon akart...

(#4242) mr.szabados válasza bubus66 (#4238) üzenetére

mr.szabados
tag

Az áltlam linkelt romot már sikerült feltenni?

(#4243) akcsy

akcsy
tag

bubus66
most már ott vagyok mint te, csak dobom hozzá ezt a r*hadt gépet is :(( :W :W :W :W

Próbáltam bekapcsolt állapotban, háát akkor meg át sem rakta az a k*cs*g, hanem akkor már 6%-nál írta, hogy nincs a 2 összedugva... De ha S/W-be rakom akkor nem is jelzi, hogy új hardver csatlakozása... :W

[ Szerkesztve ]

(#4244) bubus66 válasza mr.szabados (#4242) üzenetére

bubus66
nagyúr

Nem még értem rá, nézegettem de nem sok reményt fűzők hozzá. a Blacken sem volt valami nagy eresztés.

(#4243) akcsy

6%-nál megáll a telepítés és egy-két percet áll ott.

[ Szerkesztve ]

(#4245) Lacko84 válasza bubus66 (#3962) üzenetére

Lacko84
aktív tag

Voltam a T-mobilnál és vissza lehet váltani az előző(Mix) díjcsomagra!

(#4246) bubus66 válasza Lacko84 (#4245) üzenetére

bubus66
nagyúr

(#4245) Lacko84

Akkor örülj neki.

Ha valaki szeretne betetetni valamit az 1 hsz-ben akkor küldje el nekem.

A Könnyebb frissítés érdekében bekerült a Logout-ba

[ Szerkesztve ]

(#4247) legaka

legaka
csendes tag

Készítene valaki egy mérést a GPS test nevű programmal szabad ég alatt ? Az eredményt meg rögzítené a QuickMemo progival és lenne olyan kedves és megosztaná ezt a képet velünk? Gondolom rajtam kívül még sokan mást is érdekel, főleg olyanokat akik ilyen telefont szeretnének vásárolni. Köszönöm.

(#4248) Pantal válasza legaka (#4247) üzenetére

Pantal
senior tag

Épületben csinált kép:

[ Szerkesztve ]

(#4249) bubus66 válasza Pantal (#4248) üzenetére

bubus66
nagyúr

(#4248) Pantal

Beteszed ezt a Logout blogodba bent van minden a frissítéshez meg a JB Roothoz

l9_frissito_csomag.zip

(#4250) akcsy válasza bubus66 (#4244) üzenetére

akcsy
tag

És akkor is, ha kiírja, hogy nincs csatlakoztatva?? Mert ugye akkor nyomhatok Retry-t vagy Exit-et

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.