Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) Milestone2 válasza eladogeppc (#4950) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Elnézést ha úgy érzed bántottalak.

Leírtam még egyszer hogy észrevedd.

És linkeltem, hogy megkönnyítsem a dolgod.

Ha ez bántás és beléd rúgás...???

Legközelebb csak annyit írok, hogy ott van az előző post végén.

Bár azt is lehet sértésnek venni.

Még egyszer ne haragudj, nem bántásnak szántam.

:R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4952) sleen


sleen
tag

Nagyon érzékeny lelkűek vagytok. Ne veszekedjetek. Ha kell szívesen leírom akár 100-szor is, ezen nem fog múlni.

(#4953) Milestone2 válasza sleen (#4952) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem ez nem volt veszekedés.

Írtam valamit, amit lehet más szavakkal kellett volna.

A másik fél magára vette. Jelezte.

Elnézést kértem. (Én szoktam)

Ennyi.

Legalább is szerintem.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4954) mr.szabados


mr.szabados
tag

Nem tudom hogy nálatok hogy van de nálam ilyet ír az akkuhasználatra hogy 44% telefon készenletben ezt elég soknak találom úgy hogy a wifi csak 18at eszik. Valakinek esetleg van ötlete mit kéne állítanom?

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5->nokia 7.1->pixel 4a

(#4955) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Hali!

Itt vannak a szabadban készült képek AUTO módban.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#4956) prannk válasza sarkanyolo2 (#4955) üzenetére


prannk
őstag

:K

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4957) eladogeppc válasza sarkanyolo2 (#4955) üzenetére


eladogeppc
veterán

Szerintem jól sikerültek...

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4958) akcsy


akcsy
tag

Most mi lett itt, de még is??!! Ez a fórum tökre elvesztette a régi formáját...
Állandó szurkálások, kötözködések, stb. mennek(EZEK az igazi OFF-ok)... Itt már szinte nem is a segítkezésekről szól... Meg ha valami nem jön össze 3x kiírjátok, hogy mekkora egy szar ez a telefon inkább ledobom (bubus66 nem rád gondolok)...
Már mostanában nem is vagyok itt, pedig régebben napi szinten nézegettem a fórumot, mert mindig találtam valami érdekeset.
Bocs, ha megsértettem valaki lelkivilágát, csak nem tudom már nézni, hogy mi megy ezen a fórumon az utóbbi időben...

(#4959) bubus66 válasza akcsy (#4958) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4958) akcsy

Igazad van azért nem is akarok beleszólni. Köszi azért segítesz a Téma összefoglaló frissítésében? Vagy átadjam az általam gondolt usernek??

(#4950) eladogeppc

Ne azt néz, hogy mit irta, hanem azt hogy ki írta

(#4943) Milestone2

Ezeket a romok nyitott bootloader nélkül nem lehet feltenni, akkor te mit akarsz vele? Ezeket CWM-ből lehet telepíteni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4960) Milestone2 válasza bubus66 (#4959) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Látom nem bírtad ki, hogy meg ne szólíts...nem mondanám, hogy hiányoztál.

Ha elolvasod az előttem lévő két hozzászólást (#4941)(#4942), megérted.

Válaszoltam egy feltett kérdésre.

Már az is baj???

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4961) bubus66 válasza Milestone2 (#4960) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem hiányoztam? (te se nekem ) Jaj bocsánat a királyt meg szólítottam. Miért nem szabad?

Válaszoltam egy feltett kérdésre.

Észrevettem..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4962) Gzolo válasza bubus66 (#4961) üzenetére


Gzolo
senior tag

Unalmas már ez a civakodás, van 60 hsz és kb 1-2 értelmes van közte...

(#4963) Milestone2 válasza Gzolo (#4962) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Te csöndben maradsz ha valaki állandóan beléd köt...???

Nem szóltam hozzá egész nap, estére csak nem bírta, hogy ő se szóljon hozzám...

-----------------------------------------------------

Érdekes más fórumokon senkivel sem sikerült ellentétbe kerülnöm, pedig vagyok máshol is...

Privátban azért kaptam leveleket másoktól, hogy 66 mindig ilyen, hagyjam rá, tehát nem csak nekem szólogat be...nem én viselkedem kiskirályként...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4964) akcsy válasza bubus66 (#4961) üzenetére


akcsy
tag

Persze, szívesen! :)

(#4965) bubus66 válasza akcsy (#4964) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm :R

Csak azért kérdeztem mert nem nagyon vagy aktív, de most már olvastam miért nem.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4966) bubus66 válasza mihione (#4936) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4936) mihione

Sikerült rájönnöd mi fogyaszt sokat?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4967) bucsupeti válasza bubus66 (#4966) üzenetére


bucsupeti
senior tag

@mindenki: Nálam akkor fogyaszt sokat, ha használom a telefont. (Mily' meglepő) Ha nem használom akkor tök jól bírja. (biztos bennem a hiba) Ha meg bekapcsolom 3G-t, meg a wifit és még álnok módon hagyom hogy automatikusan csinálja az adatforgalmat, na meg persze nézegetem a képernyőjét (az egyre erősödő tavaszi napsütésben) akkor nem bírja 10 óránál tovább.
Ennyit tud ez a készülék... Rohadtul sajnálom, de ez van!

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#4968) Milestone2 válasza bucsupeti (#4967) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jó reggelt.

Lehet én vagyok szerencsés. Wifi vagy 3G állandóan megy, keveset telefonálok vele, sok SMS, meg relatíve sok netezés, és így másfél nap az átlagos.

:F

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4969) kertsa


kertsa
senior tag

A 2G/3G választó gombot ki lehet valahogy tenni a felső menüsorba? Vagy van rá megoldás, hogy gyorsan elérhető legyen?

(#4970) Milestone2 válasza kertsa (#4969) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Elméletben van egy app

http://www.freeware4android.net/lg-p760-optimus-l9-device-2813/phone-mobile-tag/2g-3g-onoff-download-14205.html

de nem próbáltam (nem tudom reklámos-e, nem tudom szemetes-e).

Csak tudom hogy van.

:))

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4971) Milestone2 válasza kertsa (#4969) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Playról is le tudod tölteni, ott öt félét találtam gyorsan ha beírtam 2g/3g switch.

2G/3G OnOff

Switch Network Type 2G / 3G

Show and Switch 2G/3G

2G/3G Data On Off

3G 2G Switch ON OFF Widget

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4973) bubus66 válasza kertsa (#4969) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4969) kertsa

Tessék itt is tudsz letölteni

a HD meg át küldöm prívátban

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4974) kertsa válasza Milestone2 (#4971) üzenetére


kertsa
senior tag

Köszi... ez jó lett. A többi csak leállította a hálózatot :) Ez a gyári hálózatválasztó menüt hozza be.

[ Szerkesztve ]

(#4975) bucsupeti válasza Milestone2 (#4968) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Én naponta kb 40-60 levelet kapok mellékletekkel. Ezek egy részét meg is nyitom, megválaszolom stb.
Az emailes adatforgalmam nagyon nagy és mellette ebéd közben szinte folyamatosan olvasom az RSS-en addig beérkezett híreket és még podcastokat is hallgatok ekkor (nyelvgyakorlás :) )
Napközben autózom is rendszeresen (nem folyamatosan) és ekkor megy a bluetooth is.

Így van az hogy hazafelé rá kell tennem az autóban a töltőre mert különben nem bírja ki estig amíg az éjjeli szekrényen megkapja a töltést.

Hétvégén nincs vele problémám. Szombaton reggel leveszem a töltőről és azzal gyakorlatilag hétfő délelőttig megvagyok.

Ez van. Nem bírja az intenzív használatot.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#4976) bucsupeti válasza kertsa (#4974) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Nézd meg ezt is! Magyar fejlesztésű widget rendszer. Gyakorlatilag mindenféle ON/OFF kapcsolót össze lehet vele rakni. A hálózatválasztást (AP választást) én ezzel csinálom.

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#4977) Milestone2 válasza bucsupeti (#4975) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem vagyok benne biztos, most nem is szedném szét ezért 1800-1900-as az akksija...???

4-5ezer között lehet kapni 2500-ast LG-t, nem utángyártottat. Lehet megéri...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4978) Milestone2 válasza bucsupeti (#4976) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sok jót olvastam róla (főleg, hogy a készítő srác, ha problémád van válaszol, segítőkész nagyon, meg hogy a program is jó). Több részre van bontva. Ki kell próbálni...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4979) Gerzson6875 válasza Milestone2 (#4977) üzenetére


Gerzson6875
tag

2150 az akksija

szerk: (#4980) Milestone2

akkor az nem nagyon lesz jobb :D

[ Szerkesztve ]

(#4980) Milestone2 válasza Gerzson6875 (#4979) üzenetére


Milestone2
nagyúr

És amit én néztem az is 2150...és nem 2510, úgyhogy ezt benéztem... :W

-------------------------------------------------------------------------------------

(#4979)

Sajna nem... :DD

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4981) mihione válasza bubus66 (#4966) üzenetére


mihione
őstag

Maga a készülék :D
Alvó módban is eléggé merül sajnos,legalábbis előző telómhoz képest :S
Ami számomra érdekes hogy ugyanaz a SOC van mindkettőben ebben 2000-es akksi abban emg csak 1700 jó a kijelző az csak 4,3" és nem IPS hanem TFT de ugyanezt a fényerőt hozza az is aztán ha nyomkodom ha nem sokkal kevésbé éhes mint ez.Még pár hétig nálam lesz aztán visszacsere a régire.

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#4982) Milestone2


Milestone2
nagyúr

-

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4983) tzsolesz válasza mihione (#4981) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

A kijelző méretében, és fenyéréjebében megtalálod a megoldást....

(#4984) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Üdv. Hogy kell teljesen letörölni mindent a telóról hogy full üres legyen?!

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#4985) mihione válasza tzsolesz (#4983) üzenetére


mihione
őstag

Kiszámoltam az akksi-kijelző egymáshoz viszonyult arányát és az LG jobban jött ki mint a másik készülék.Tehát a nagyobb kijelző mellé nagyobb akksi társul ezt se feledjük,viszont a gyakorlat mégis mást mutat, és mondom alvó módban is fogyasztgat.Legjobb példa hogy míg ez a készülék a tegnapi használattal mire hazaértem 50%on volt a másik olyan 60-70% körül lett volna.
Egyébként nem leszólni akarom csak többet vártam ennél.

[ Szerkesztve ]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#4986) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Emberek, van ennek értelme, lehet ennek foganatja??? (kaptam egy ismerőstől)

Hi!

I just signed the petition "LG: LG Please Unlock the LG Optimus L9 Bootloaders all Variants" on Change.org.

It's important. Will you sign it too? Here's the link:

http://www.change.org/petitions/lg-lg-please-unlock-the-lg-optimus-l9-bootloaders-all-variants?share_id=violSEWtxk&utm_campaign=signature_receipt&utm_medium=email&utm_source=share_petition

Thanks!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4987) Gerzson6875 válasza Milestone2 (#4986) üzenetére


Gerzson6875
tag

Bubus már írt egyet, aláírtuk 100-an, úgyhogy, reméljük kinyitják nekünk

(#4988) Milestone2 válasza Gerzson6875 (#4987) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tehát elméletben lehet értelme...

Köszi.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4989) Gerzson6875 válasza Milestone2 (#4988) üzenetére


Gerzson6875
tag

igen, elvileg az EU-t is egy ilyen petíció miatt nyitották

(#4990) Milestone2 válasza Gerzson6875 (#4989) üzenetére


Milestone2
nagyúr

EU melyiket?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4991) Gerzson6875 válasza Milestone2 (#4990) üzenetére


Gerzson6875
tag

azt passzolom, nem nagyon foglalkozom ilyenekkel, olvass vissza, szerintem ott megtalálod

(#4992) Milestone2 válasza Gerzson6875 (#4991) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azért kérdezem, mert mikor azt mertem kértem kérdezni, hogy a v20cEUO nyitott-e szét lettem bombázva, hogy micsoda hülye vagyok, annak csak a neve Open.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4993) bubus66 válasza Milestone2 (#4992) üzenetére


bubus66
nagyúr

A V20C EUO nyitott ez sem biztos mert lehet hogy úgy kell kinyitni de nem azért nyitott mert Europa Open

A V10A és a többi is Europa Open volt és mégsem volt nyitva a bootloader.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4994) bubus66 válasza Gerzson6875 (#4987) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezt írjátok alá amit (#4986) Milestone2 linkelt.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4995) bubus66 válasza mihione (#4981) üzenetére


bubus66
nagyúr

a bucsupeti írta, hogy Őnála mi van. Te biztos nem használsz annyi mindent mint Ő.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4996) bubus66


bubus66
nagyúr

Sziasztok

Elnézést kérek azoktól akik megsértettem, köszönöm, azoknak az userknek akik segítették áldoztat kész munkájukkal ezen topik Téma Összefoglalóját össze állítani. Külön köszönetet szeretnék mondani bucsupetinek a velős és tartalmas leírásaiért. Az oldalam és a Logout blogomba levő leírás megszűnik, mert nincs rá igény szerintem. Május 1-töl törlök mindent.

Köszönöm, hogy itt lehettem, de most megyek. :B :K :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4997) DiamondBack válasza bubus66 (#4996) üzenetére


DiamondBack
senior tag

:F :O privátban azért zaklathatlak majd ha kérdésem van?

(#4998) bubus66 válasza DiamondBack (#4997) üzenetére


bubus66
nagyúr

Persze nyugodtan. Segítek is ha tudok.

ja még külön szeretném akcsy-nak meg köszönni a Téma összefoglaló képeinek elkészítését.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4999) jooker82 válasza bubus66 (#4996) üzenetére


jooker82
nagyúr

Új telefont vettél,vagy csak a szokásos sértődözgetés? :F

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5000) bubus66 válasza jooker82 (#4999) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen újat szeretnék, (csak nem lehet rendelni a T-Mobile-nál) most egy Nokia3510-em van a fiókban találtam. nem is rossz telefon.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.