Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Nekem nagyon tetszik. Erre simán lecserélném a Black-et. Az L7-nél még nem éreztem ezt a hardver miatt.

Az ára persze még magas, de hát az a kezdő ár. Ez nagyjából lemegy az első hónapban 75K környékére.

(#3) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Egész jó pofa ketyere. Az időjárás widget mozgó?

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#5) sdd2


sdd2
veterán

Köszönjük a teszt, elég frankó telefon. 80-ért kapós lehet :K

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#6) hxcforlife


hxcforlife
tag

Ez a kamera gyalázatos, a többi része kellemes.

(#7) helixP


helixP
nagyúr

Nálam is pozitív a fogadtatása, csak ez már azért elég nagy darab. 4,3-nál nagyobbal nem megy az egykezes használat...

(#8) callmeakos válasza V.T.CS. (#1) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

nem bizony. de 80ért tényleg nem rossz.

All→M8

(#9) Urna


Urna
tag

Jó volt olvasni a tesztet a MA tv után még voltak kétségeim vele kapcsolatban, de egész jó kis telefonnak tűnik :D
Bog: 4.oldal 2 bekezdése: lementi vagy a belős memóriaára :D

S10 + Galaxy Watch 3

(#10) batai15


batai15
félisten

Ennyiért újonnan nexus... Az az idegesitő hogy az lett mondva h az l7 lesz a széri csúcsa.. Hs ezt tudom hogy jön talán vártam volna, de akkor már inkább nexus.

(#11) ytooc


ytooc
tag

Ha így zuhan tovább a 4x ára, januárra azt is meglehet venni 80k-ért.

GSM-em boltokban. Persze.

LG Optimus G

(#12) Samus


Samus
addikt

A kamera borzalom. Nem tudom miért, de a mintha a fókuszálással is bajban lenne a készülék, a képek nagy része kicsit homályos. De legalább az égbolt nem ég be...és érdekes, erősebb az Xperia P-nél. Kíváncsi vagyok, mikor kerül be szolgáltatókhoz...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) airmax_2.0


airmax_2.0
tag

Köszi.. No akkor az aksi kérdésem azzal oldódott meg, hogy nem annyira hosszú élettartamú, mint ami a 2100 mAh-ból következne, de javítható... minuszt kapott a kamera is...
De igazából nagyon tetszik maga a készülék... Kérdés, hogy a szolgáltatóknál mit fog kóstálni.
A napokban megyek a t-hez megnyomkodni a grand x in-t... Azt gondolom, hogy annak az áránál 10-15 ezer körül hajlandó vagyok többet fizetnii, csak a szépség a képernyőméret, és a (meglehet parasztvakító) szoftverek miatt... Ennél többet nem nagyon.... Az egészen biztos hogy 20 fölötti különbségnél már nem megyek bele, akkor inkább legyőzöm a midfield undoromat...

[ Szerkesztve ]

(#14) roli543


roli543
őstag

Az LG kicsit elbaltázta az árat, a 4XHD már 90k kapható :)) ... érdemesebb azt megvenni, mint ezt a modellt, alá kellett volna lőni... hipp-hopp

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#15) airmax_2.0 válasza roli543 (#14) üzenetére


airmax_2.0
tag

No igen ez a másik opció nekem is... :) a harmadik pedig az, hogy a német play store-on keresztül (ha értelmes áron megoldható) nexus 4.. :)

[ Szerkesztve ]

(#16) falijja


falijja
őstag

Ha nem megy nagyon gyorsan a 4x alá akkor felesleges model...nehéz lesz mert a 4x jó ár/értékben van....

(#17) V.T.CS. válasza Samus (#12) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

gondoltam hogy itt találkozunk. :R
na ez az LG nagyon bejön.

(#18) Samus válasza V.T.CS. (#17) üzenetére


Samus
addikt

Tudod, hogy ugyanúgy vadászom a megfelelő készüléket, mint te :) Egyenlőre még mindig a P áll nyerésre. Bár nem tudom, beég az ég a fényképeken. Kérdés, hogy hogy nyit majd ez a készülék a T-nél, és legfőképp mikor. Bár ez az akku ilyen üzemidővel...sanszos, hogy a nagyméretű kijelző miatt kapott ekkora telepet. Hiába, minél nagyobb a megjelenítő, annál jobban harap az akkuból...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#19) jooker82 válasza roli543 (#14) üzenetére


jooker82
nagyúr

tA 4x-nek,a bolti garis ára 90...ennek pedig a gyári garanciás ára lesz annyi...a ténél kezd november végétől...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#20) V.T.CS. válasza Samus (#18) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

azért a P üzemidejénél mindig jobb, és szerintem ez csak valami optimalizálási gond, amit remélem záros határidőn belül orvosolnak, meg én amúgy is 50%-on használom a fényerőt az esetek 80%-ában.
ha decemberben olcsóbb lesz mint a razr, akkor pápá moto, hello LG. :)

(#21) Bossi válasza roli543 (#14) üzenetére


Bossi
őstag

Na igen 90k+ környéke a 4X 1év bolti garanciákkal de, nem gyártói 2 éves garanciával talán gyártói garival csak szolgáltatóknál kapni ca. 3k előfizuval 120k környéke.

[ Szerkesztve ]

(#22) airmax_2.0 válasza jooker82 (#19) üzenetére


airmax_2.0
tag

Az jó lenne... :) honnan az info? :) /már úgy értem a november végi megjelenés.../

[ Szerkesztve ]

(#23) Švejk


Švejk
őstag

Az a Linpack Single eredmény elég harmatos, ennél a Live-om is sokkal többet tudott :)
Biztos hogy jó az az eredmény?
Nekem egyébként nagyon bejön a telefon, szép, jó, gyors, ha az ára is lejjebb megy egy kicsit (és miért ne mnne?) akkor szerintem az egyik legkívánatosabb kétmagos.

(#24) DeathBat666


DeathBat666
aktív tag

Nekem még mindig nem jön be a 4,3 incnél nagyobb kijelzők. :(((

(#25) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Nem lett rossz de ennyit semmiképp sem ér...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#26) bladegery


bladegery
senior tag

S2 csúnya változat:D

gergely-szabo.com

(#27) jooker82 válasza airmax_2.0 (#22) üzenetére


jooker82
nagyúr

az LG mondta,elvileg 40 k körül lesz,egy közepes előfizetéses csomagban...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#28) V.T.CS. válasza jooker82 (#27) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

vodás feltöltős árat nem tudsz? :D
trémobil nálam már régen tabu, most meg már a telenorvégokkal is tele van a bundám.

(#29) jooker82 válasza V.T.CS. (#28) üzenetére


jooker82
nagyúr

szerintem lesz a vodánál is,mivel alapból egy vodás rendezvényen lett bemutatva ez a teló....Az L7 árait nézd meg itt is,ott os és az alapján mérlegeld.. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#30) V.T.CS. válasza jooker82 (#29) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

igazából sanszos, hogy független, gyári garist veszek, az a biztos.
csak ha horror különbözet van, akkor veszek szolgáltatóst.

(#31) Dominó85


Dominó85
veterán

Elég vacak képeket csinál. 2 magos telóért 90-100k? Feltolhatják oda, ahova gondolom. :D

* Péter - 06302461862 *

(#32) V.T.CS. válasza Dominó85 (#31) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

nézd meg a többi kétmagos árát.
egy hónapon belül esne egy deák ferit az mekkora király lenne?

(#33) jooker82 válasza Dominó85 (#31) üzenetére


jooker82
nagyúr

A képeken meg áron,még tudnak javitani,de ezt biztosan te is tudod... :D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#34) anatre1


anatre1
tag

Szép tepsi :D
A kamera botrányos, de 80k-ért jó vétel lehet.

[ Szerkesztve ]

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#35) Veetyaa


Veetyaa
csendes tag

Szép kis telefon lett, meg kell hagyni. Mondjuk az eldzsí csapata faraghatott volna a vastagságából, és valami méltóságosabb anyagból is összerakhatta volna, olyan LG Prada 3.0-san. :R

(#36) V.T.CS. válasza anatre1 (#34) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

ezzel a mobilos kamerás dologgal még a 8mpx-es telefonok fénykorában is úgy vagyok mint 2006-ban.
aki normális képet akar lőni, annál legyen fényképezőgép.
nem véletlenül kerül egy középkategóriás fényképezőgép egy középkategóriás telefon árába.

[ Szerkesztve ]

(#37) Veetyaa válasza V.T.CS. (#36) üzenetére


Veetyaa
csendes tag

Teljesen egyetértek. Egy telefon sohasem lesz olyan, mint egy fényképezőgép... Ezt erre találták ki, azt arra.. Még a PureWiew 303-mal is próbálkozhatnak...

(#38) anatre1 válasza V.T.CS. (#36) üzenetére


anatre1
tag

Nem azt mondom, hogy mobillal kell lőni az év fotóját, de azért egy-egy hirtelen pillanat megörökítésére legyen már képes egy 90-100k-es telefon.

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#39) hxcforlife válasza V.T.CS. (#36) üzenetére


hxcforlife
tag

A lényeg azon van, hogy a 7 éves K750i-m is jobb képeket csinál, pedig csak 2 megapixel, igaz a megapixelszám nem számít.

(#40) V.T.CS. válasza hxcforlife (#39) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

ne is mond, sokáig volt a legjobb fotósmobil. :K
de itt az a lényeg, hogy kb. soha nem fogsz olyan képeket lőni egy 80 ezres telefonnal, mint egy 60-80 ezres géppel.
ez így van kitalálva.

(#41) Veetyaa


Veetyaa
csendes tag

Telefon az telefon, fényképezőgép az fényképezőgép. Nem olyan rossz azért ez a kamera sem.. Olyan "telefonos".. :))

(#42) hxcforlife válasza V.T.CS. (#40) üzenetére


hxcforlife
tag

Senki nem beszélt fényképezőgép minőségről. Azt mondom, hogy ennél még egy 30 ezres xperia mini is jobb képet csinál.

(#43) anatre1 válasza hxcforlife (#42) üzenetére


anatre1
tag

Pont a minit akartam példának felhozni. Én is eléggé meglepődtem, hogy mennyire jó képeket csinál. Ennél biztosan jobbakat.

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#44) jooker82


jooker82
nagyúr

Azért,szórják ám rá kifele a frissitéseket, a V10A-B-C,után,már itt a spanyol V10D is... Ezekbe már tuti javitottak 1-2 dolgot,a 4x-nél is a képminőséget és fókuszhibát,már 1 hónap után javitották,meg a melegedést is,mára már semmi hibája... az L7-nél is igy volt...bár ott hiba nemis volt... :D csak a rajzolgatós progit tették hozzá.. :)

Fehérben is szép,mint a 4x....[link]

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#45) oliwire


oliwire
őstag

Nekem a specifikációk alapján vetélytársként az Xperia P jutott eszembe, szerintem üti ezt a szintet, olcsóbban.

(#46) Samus válasza oliwire (#45) üzenetére


Samus
addikt

Igen...Jobb kamera, Alu borítás, a kijelző egy külön mise (A White Magic miatt), bár fizikailag kisebb, valami oknál fogva gyengébb is a hardver, az UI nem ennyire pofás, és a memória sem bővíthető, sajnos...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#47) jooker82 válasza oliwire (#45) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az egy 4-es kijelzőjű,ez meg 4,7-es....... :) Mindenki eldönti,h melyik a fontosabb számára...


LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#48) Veetyaa válasza Samus (#46) üzenetére


Veetyaa
csendes tag

Nekem az UI kifejezetten tetszik :C

(#49) Samus válasza Veetyaa (#48) üzenetére


Samus
addikt

Szerintem is a Sense után ez a legjobb, és annyira azért nem nyúl bele a rendszerbe, nem emészt fel annyi memóriát. Bár ez szubjektív, van, aki szerint egy Samus vagy Sony UI-ja szebb...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#50) oliwire válasza Samus (#49) üzenetére


oliwire
őstag

Így van, nekem pont a Sony-s felület jön be legjobban, és nem vagyok benne biztos, de úgy tudom, hogy pont ez eszi meg a legkevesebb memóriát is a többi közül. (az alap ICS felületet nem számítva)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.