Hirdetés

2020. január 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#2) tzsolesz

tzsolesz
(nagyúr)

Nekem nagyon tetszik. Erre simán lecserélném a Black-et. Az L7-nél még nem éreztem ezt a hardver miatt.

Az ára persze még magas, de hát az a kezdő ár. Ez nagyjából lemegy az első hónapban 75K környékére.

(#3) wertigo1984

wertigo1984
(őstag)

Egész jó pofa ketyere. Az időjárás widget mozgó?

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#5) sdd2

sdd2
(veterán)

Köszönjük a teszt, elég frankó telefon. 80-ért kapós lehet :K

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone XR

(#6) hxcforlife

hxcforlife
(tag)

Ez a kamera gyalázatos, a többi része kellemes.

I love BRFK :D

(#7) helixP

helixP
(veterán)

Nálam is pozitív a fogadtatása, csak ez már azért elég nagy darab. 4,3-nál nagyobbal nem megy az egykezes használat...

(#8) .noxwill válasza V.T.CS. (#1) üzenetére

.noxwill
(veterán)

nem bizony. de 80ért tényleg nem rossz.

All→M8

(#9) Messerschmit

Messerschmit
(tag)

Jó volt olvasni a tesztet a MA tv után még voltak kétségeim vele kapcsolatban, de egész jó kis telefonnak tűnik :D
Bog: 4.oldal 2 bekezdése: lementi vagy a belős memóriaára :D

|| Sony Xperia XZ+ LG G watch R + Sony MDR1 R || - | SE x10 mini pro > Sony Xperia Z > Sony Xperia XZ | - | Sony Smart Watch>LG G watch R | - | SG Note 10.1 |

(#10) batai15

batai15
(veterán)

Ennyiért újonnan nexus... Az az idegesitő hogy az lett mondva h az l7 lesz a széri csúcsa.. Hs ezt tudom hogy jön talán vártam volna, de akkor már inkább nexus.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#11) ytooc

ytooc
(tag)

Ha így zuhan tovább a 4x ára, januárra azt is meglehet venni 80k-ért.

GSM-em boltokban. Persze.

LG Optimus G

(#12) Samus

Samus
(addikt)
LOGOUT blog

A kamera borzalom. Nem tudom miért, de a mintha a fókuszálással is bajban lenne a készülék, a képek nagy része kicsit homályos. De legalább az égbolt nem ég be...és érdekes, erősebb az Xperia P-nél. Kíváncsi vagyok, mikor kerül be szolgáltatókhoz...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13) airmax_2.0

airmax_2.0
(tag)

Köszi.. No akkor az aksi kérdésem azzal oldódott meg, hogy nem annyira hosszú élettartamú, mint ami a 2100 mAh-ból következne, de javítható... minuszt kapott a kamera is...
De igazából nagyon tetszik maga a készülék... Kérdés, hogy a szolgáltatóknál mit fog kóstálni.
A napokban megyek a t-hez megnyomkodni a grand x in-t... Azt gondolom, hogy annak az áránál 10-15 ezer körül hajlandó vagyok többet fizetnii, csak a szépség a képernyőméret, és a (meglehet parasztvakító) szoftverek miatt... Ennél többet nem nagyon.... Az egészen biztos hogy 20 fölötti különbségnél már nem megyek bele, akkor inkább legyőzöm a midfield undoromat...

[ Szerkesztve ]

(#14) roli543

roli543
(senior tag)

Az LG kicsit elbaltázta az árat, a 4XHD már 90k kapható :)) ... érdemesebb azt megvenni, mint ezt a modellt, alá kellett volna lőni... hipp-hopp

Apple iPhone Xs 64gb + Watch 4 40mm / iPad 2017

(#15) airmax_2.0 válasza roli543 (#14) üzenetére

airmax_2.0
(tag)

No igen ez a másik opció nekem is... :) a harmadik pedig az, hogy a német play store-on keresztül (ha értelmes áron megoldható) nexus 4.. :)

[ Szerkesztve ]

(#16) falijja

falijja
(őstag)

Ha nem megy nagyon gyorsan a 4x alá akkor felesleges model...nehéz lesz mert a 4x jó ár/értékben van....

(#17) V.T.CS. válasza Samus (#12) üzenetére

V.T.CS.
(senior tag)

gondoltam hogy itt találkozunk. :R
na ez az LG nagyon bejön.

(#18) Samus válasza V.T.CS. (#17) üzenetére

Samus
(addikt)
LOGOUT blog

Tudod, hogy ugyanúgy vadászom a megfelelő készüléket, mint te :) Egyenlőre még mindig a P áll nyerésre. Bár nem tudom, beég az ég a fényképeken. Kérdés, hogy hogy nyit majd ez a készülék a T-nél, és legfőképp mikor. Bár ez az akku ilyen üzemidővel...sanszos, hogy a nagyméretű kijelző miatt kapott ekkora telepet. Hiába, minél nagyobb a megjelenítő, annál jobban harap az akkuból...

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#19) jooker82 válasza roli543 (#14) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

tA 4x-nek,a bolti garis ára 90...ennek pedig a gyári garanciás ára lesz annyi...a ténél kezd november végétől...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#20) V.T.CS. válasza Samus (#18) üzenetére

V.T.CS.
(senior tag)

azért a P üzemidejénél mindig jobb, és szerintem ez csak valami optimalizálási gond, amit remélem záros határidőn belül orvosolnak, meg én amúgy is 50%-on használom a fényerőt az esetek 80%-ában.
ha decemberben olcsóbb lesz mint a razr, akkor pápá moto, hello LG. :)

(#21) Bossi válasza roli543 (#14) üzenetére

Bossi
(őstag)

Na igen 90k+ környéke a 4X 1év bolti garanciákkal de, nem gyártói 2 éves garanciával talán gyártói garival csak szolgáltatóknál kapni ca. 3k előfizuval 120k környéke.

[ Szerkesztve ]

(#22) airmax_2.0 válasza jooker82 (#19) üzenetére

airmax_2.0
(tag)

Az jó lenne... :) honnan az info? :) /már úgy értem a november végi megjelenés.../

[ Szerkesztve ]

(#23) Švejk

Švejk
(őstag)

Az a Linpack Single eredmény elég harmatos, ennél a Live-om is sokkal többet tudott :)
Biztos hogy jó az az eredmény?
Nekem egyébként nagyon bejön a telefon, szép, jó, gyors, ha az ára is lejjebb megy egy kicsit (és miért ne mnne?) akkor szerintem az egyik legkívánatosabb kétmagos.

(#24) DeathBat666

DeathBat666
(aktív tag)

Nekem még mindig nem jön be a 4,3 incnél nagyobb kijelzők. :(((

(#25) JR.CSé

JR.CSé
(senior tag)

Nem lett rossz de ennyit semmiképp sem ér...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#26) bladegery

bladegery
(senior tag)

S2 csúnya változat:D

gergely-szabo.com - Pixel xl, i7 4790 + gtx980 5760*1080

(#27) jooker82 válasza airmax_2.0 (#22) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

az LG mondta,elvileg 40 k körül lesz,egy közepes előfizetéses csomagban...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#28) V.T.CS. válasza jooker82 (#27) üzenetére

V.T.CS.
(senior tag)

vodás feltöltős árat nem tudsz? :D
trémobil nálam már régen tabu, most meg már a telenorvégokkal is tele van a bundám.

(#29) jooker82 válasza V.T.CS. (#28) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

szerintem lesz a vodánál is,mivel alapból egy vodás rendezvényen lett bemutatva ez a teló....Az L7 árait nézd meg itt is,ott os és az alapján mérlegeld.. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#30) V.T.CS. válasza jooker82 (#29) üzenetére

V.T.CS.
(senior tag)

igazából sanszos, hogy független, gyári garist veszek, az a biztos.
csak ha horror különbözet van, akkor veszek szolgáltatóst.

(#31) Dominó85

Dominó85
(veterán)

Elég vacak képeket csinál. 2 magos telóért 90-100k? Feltolhatják oda, ahova gondolom. :D

* Péter - 06302461862 *

(#32) V.T.CS. válasza Dominó85 (#31) üzenetére

V.T.CS.
(senior tag)

nézd meg a többi kétmagos árát.
egy hónapon belül esne egy deák ferit az mekkora király lenne?

(#33) jooker82 válasza Dominó85 (#31) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

A képeken meg áron,még tudnak javitani,de ezt biztosan te is tudod... :D

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#34) anatre1

anatre1
(tag)

Szép tepsi :D
A kamera botrányos, de 80k-ért jó vétel lehet.

[ Szerkesztve ]

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#35) Veetyaa

Veetyaa
(csendes tag)

Szép kis telefon lett, meg kell hagyni. Mondjuk az eldzsí csapata faraghatott volna a vastagságából, és valami méltóságosabb anyagból is összerakhatta volna, olyan LG Prada 3.0-san. :R

(#36) V.T.CS. válasza anatre1 (#34) üzenetére

V.T.CS.
(senior tag)

ezzel a mobilos kamerás dologgal még a 8mpx-es telefonok fénykorában is úgy vagyok mint 2006-ban.
aki normális képet akar lőni, annál legyen fényképezőgép.
nem véletlenül kerül egy középkategóriás fényképezőgép egy középkategóriás telefon árába.

[ Szerkesztve ]

(#37) Veetyaa válasza V.T.CS. (#36) üzenetére

Veetyaa
(csendes tag)

Teljesen egyetértek. Egy telefon sohasem lesz olyan, mint egy fényképezőgép... Ezt erre találták ki, azt arra.. Még a PureWiew 303-mal is próbálkozhatnak...

(#38) anatre1 válasza V.T.CS. (#36) üzenetére

anatre1
(tag)

Nem azt mondom, hogy mobillal kell lőni az év fotóját, de azért egy-egy hirtelen pillanat megörökítésére legyen már képes egy 90-100k-es telefon.

"a TouchWiz úgy szaggat, mint nagyanyám a tésztát"-Bog \\\ /tele/kommunikáció minden mennyiségben

(#39) hxcforlife válasza V.T.CS. (#36) üzenetére

hxcforlife
(tag)

A lényeg azon van, hogy a 7 éves K750i-m is jobb képeket csinál, pedig csak 2 megapixel, igaz a megapixelszám nem számít.

(#40) V.T.CS. válasza hxcforlife (#39) üzenetére

V.T.CS.
(senior tag)

ne is mond, sokáig volt a legjobb fotósmobil. :K
de itt az a lényeg, hogy kb. soha nem fogsz olyan képeket lőni egy 80 ezres telefonnal, mint egy 60-80 ezres géppel.
ez így van kitalálva.

(#41) Veetyaa

Veetyaa
(csendes tag)

Telefon az telefon, fényképezőgép az fényképezőgép. Nem olyan rossz azért ez a kamera sem.. Olyan "telefonos".. :))

(#42) hxcforlife válasza V.T.CS. (#40) üzenetére

hxcforlife
(tag)

Senki nem beszélt fényképezőgép minőségről. Azt mondom, hogy ennél még egy 30 ezres xperia mini is jobb képet csinál.

(#43) anatre1 válasza hxcforlife (#42) üzenetére

anatre1
(tag)

Pont a minit akartam példának felhozni. Én is eléggé meglepődtem, hogy mennyire jó képeket csinál. Ennél biztosan jobbakat.

(#44) jooker82

jooker82
(nagyúr)

Azért,szórják ám rá kifele a frissitéseket, a V10A-B-C,után,már itt a spanyol V10D is... Ezekbe már tuti javitottak 1-2 dolgot,a 4x-nél is a képminőséget és fókuszhibát,már 1 hónap után javitották,meg a melegedést is,mára már semmi hibája... az L7-nél is igy volt...bár ott hiba nemis volt... :D csak a rajzolgatós progit tették hozzá.. :)

Fehérben is szép,mint a 4x....[link]

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#45) oliwire

oliwire
(őstag)

Nekem a specifikációk alapján vetélytársként az Xperia P jutott eszembe, szerintem üti ezt a szintet, olcsóbban.

(#46) Samus válasza oliwire (#45) üzenetére

Samus
(addikt)
LOGOUT blog

Igen...Jobb kamera, Alu borítás, a kijelző egy külön mise (A White Magic miatt), bár fizikailag kisebb, valami oknál fogva gyengébb is a hardver, az UI nem ennyire pofás, és a memória sem bővíthető, sajnos...

[ Szerkesztve ]

(#47) jooker82 válasza oliwire (#45) üzenetére

jooker82
(nagyúr)

Az egy 4-es kijelzőjű,ez meg 4,7-es....... :) Mindenki eldönti,h melyik a fontosabb számára...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#48) Veetyaa válasza Samus (#46) üzenetére

Veetyaa
(csendes tag)

Nekem az UI kifejezetten tetszik :C

(#49) Samus válasza Veetyaa (#48) üzenetére

Samus
(addikt)
LOGOUT blog

Szerintem is a Sense után ez a legjobb, és annyira azért nem nyúl bele a rendszerbe, nem emészt fel annyi memóriát. Bár ez szubjektív, van, aki szerint egy Samus vagy Sony UI-ja szebb...

(#50) oliwire válasza Samus (#49) üzenetére

oliwire
(őstag)

Így van, nekem pont a Sony-s felület jön be legjobban, és nem vagyok benne biztos, de úgy tudom, hogy pont ez eszi meg a legkevesebb memóriát is a többi közül. (az alap ICS felületet nem számítva)

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.