Hirdetés

2020. október 26., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#6001) Milestone2 válasza bubus66 (#5999) üzenetére

Milestone2
veterán

Majd küldj linket, honnan és mit...meg instrukciókat... ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6002) Gzolo válasza Milestone2 (#6000) üzenetére

Gzolo
senior tag

Lehet, hogy az Xperiara Lg felületet? :D:D

[ Szerkesztve ]

(#6003) bubus66 válasza Milestone2 (#6000) üzenetére

bubus66
nagyúr

Azok nekem kellettek a képeket szedtem ki belőle

"egy a szívünk egy az álmunk..nem félünk és nem hátrálunk.. mellkasunkban tűzoltó szív dobog.."https://androware.hu/" Honor 20PRO

(#6004) Lavar válasza prannk (#5909) üzenetére

Lavar
aktív tag

Küldök egy privátot, készülj fel hosszú lesz! :D

(#6005) oriic válasza Lavar (#6004) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

:DDD

Live-Die-Respawn

(#6006) Milestone2 válasza Gzolo (#6002) üzenetére

Milestone2
veterán

Most fogtam fel! :P

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6007) kertsa

kertsa
senior tag

Hol tudom azt beállítani, hogy a wifi is és az adatkapcsolat is aktív legyen egyszerre? A telefon mobilnetjét szeretném laptopon használni usb nélkül.

(#6008) Gzolo válasza kertsa (#6007) üzenetére

Gzolo
senior tag

Akkor mégis csak az a probléma amivel tegnap jöttél. A wifi hotspot funkció kell neked amit fentebb is írtam hol találsz, csak a mobiladatot és azt kell bekapcsolni, a sima wifit nem, és a telefon kvázi routerként fog működni, laptoppal meg kell keresni a nevet amit beállítasz neki.

(#6009) kertsa válasza Gzolo (#6008) üzenetére

kertsa
senior tag

Köszi, már működik :R Arra leszek kíváncsi, hogy mennyit fog így bírni a telefon aksija.

[ Szerkesztve ]

(#6010) Gzolo válasza kertsa (#6009) üzenetére

Gzolo
senior tag

Én attól félnék inkább milyen gyorsan fogod 0-ázni az adatforgalmi kereted :DDD

(#6011) karoly70

karoly70
csendes tag

Én most nulláztam a mobilnetet,1gigás a csomagom.Föltetem a flest,szerintem
ez zabálta le,pedig alig használom a
gyári böngészöt,az opera mini van legtöbet
használva.A nullázás még nem fordult elö
igy honap közepén,csak a legvégén.

(#6012) kisskri24

kisskri24
csendes tag

Gazdája vagyok eme szép telefonnak lassan már 2hete.Tökéletes.legjobb mindenben amire kell.:)

Krisztián

(#6013) karoly70

karoly70
csendes tag

Kib@szotul lasu most a net,kész kin kivárni hogy letöltsön valamit.Hosszu lesz ez a két hét mire jön a következö csomag.Majd még rutert kel venni.

[ Szerkesztve ]

(#6014) oriic válasza karoly70 (#6013) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Nálam is lassú valamiért, holott még a felénél sem vagyok az adatforgalmamnak. :( (T-mobile)

Live-Die-Respawn

(#6015) kertsa válasza Gzolo (#6010) üzenetére

kertsa
senior tag

1200mb van egy hónapra. 10 szolgálatot adok, arra simán be tudom osztani. A chrome el van látva mindenféle blokkolóval :) Alig fogyaszt több adatot, mint a droidos opera mini.

(#6016) prannk válasza kisskri24 (#6012) üzenetére

prannk
őstag

Na hát gyűlünk. :DD :C :K

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6017) karoly70

karoly70
csendes tag

Azért nem gondoltam volna hogy a gyári böngészö enyire eszi a netet.Tudtam hogy több adatforgalmat generál de nem enyivel.

(#6018) oriic válasza karoly70 (#6017) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Ezért használok mobilnetezéshez Opera Mini-t képletiltással.

Live-Die-Respawn

(#6019) bubus66 válasza Milestone2 (#6006) üzenetére

bubus66
nagyúr

(#6006) Milestone2

Mit fogtál fel, azt, hogy miért kértem azt a kettő alkalmazást?

Lehet, hogy az Xperiara Lg felületet? Nem ezért amit a Gzolo fórumtárs írt.

(#6018) orichalcos

Nem próbáltad még a Maxton böngészőt? Én azt használom, soha nem tudtam lenullázni a mobil netemet pedig csak 500 MB van a csomagomba.

[ Szerkesztve ]

"egy a szívünk egy az álmunk..nem félünk és nem hátrálunk.. mellkasunkban tűzoltó szív dobog.."https://androware.hu/" Honor 20PRO

(#6020) Milestone2 válasza bubus66 (#6019) üzenetére

Milestone2
veterán

Azt fogtam fel, hogy viccnek szánta.

Elsőre hittem azt, hogy komoly.

De aztán megértettem azzal poénkodik, hogy bár elégedettlen voltál az LGP760-nal, de most a Sony-dra mégis ilyen felületet kreálnál...

Ha jól megnézed, gzolo nem komolyan írta, viccelt.

Nehogy má megint ezen beállj...

Just a JOKE, my friend!!

[ Szerkesztve ]

(#6021) oriic válasza bubus66 (#6019) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

Jobb mint Opera Mini?

Live-Die-Respawn

(#6022) sleen

sleen
tag

Üdv! Még mindig a PAC romot hajtom, egyre elégedettebb vagyok vele. Most volt némi időm piszkálgatni jobban és elkezdtem játszadozni az egyes appok dpi értékével. Elképesztően jól személyre szabható, viszlát tablet megjelenés. A youtube videókat végre tökéletes minőségben viszi.
Aki custom Romban gondolkodik, annak csak ezt ajánlom. Stabil, hetek óta minden probléma nélkül fut.

(#6023) Milestone2 válasza sleen (#6022) üzenetére

Milestone2
veterán

Majd amikor TÖKÉLETESEN ELÉGEDETT leszel vele, akkor csinálj róla egy cwm backupot és oszd meg velünk, töltsd fel valahová és add meg a linket légyszíves, ahonnan leszedhetjük.

Sosem lesz annyi időm, hogy frankón személyre szabjak egy customot...

Gondolom a customoknál megszokott, nincs 1080HD videofelvétel, csak 720HD, fennáll továbbra is...???

Thank you!!!

[ Szerkesztve ]

(#6024) sarkanyolo2 válasza kisskri24 (#6012) üzenetére

sarkanyolo2
őstag

:C

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Lenovo Z50-70

(#6025) bubus66 válasza oriic (#6021) üzenetére

bubus66
nagyúr

(#6021) orichalcos

Szerintem igen, de próbáld ki mert én csak egy két alkalommal használtam az Opera minit. Egy próbát meg ér.

(#6020) Milestone2

De hogy is rágok be, ha nem viccnek szánta akkor is értettem, hogy mire gondolt,hiszen a Launchert kértem.

Jó néz ki a Sony JB felülete is.

[ Szerkesztve ]

(#6026) oriic válasza bubus66 (#6025) üzenetére

oriic
HÁZIGAZDA

200mega adatforgalmam van csak. Opera Mini-t ugye azért használom mert a saját szerverükön megy keresztül az adatforgalom így kevesebb adat töltődik le. Bepróbálkozok akkor az általad ajánlottal.

Live-Die-Respawn

(#6027) bubus66 válasza Milestone2 (#6023) üzenetére

bubus66
nagyúr

Beszélgettünk a bulid.prop-ról múltkor itt van a V20C bulid.propja így kell kinéznie.

Rendben nekem bejött, föleg a Black-nél mert a annak a gyári böngészője nem játszotta le a Flash tartalmakat, a Maxton minden szívfájdalom nélkül meg birokozott vele.

Itt az Adobe_Flash_Player_11.1-111115007.apk Flashplayer mindenkinek ajánlanám.

Itt pedig a MaxthonAndroidWebBrowser.apk.

A FlashPlayer beállítása.

Elindítod az Adobe_Flash_Player alkalmazás majd kiválasztod a böngészőt és amikor betölti Azt kell kapnod ami a második képen van.

[ Szerkesztve ]

(#6028) bubus66 válasza oriic (#6026) üzenetére

bubus66
nagyúr

Bocs ebből a egy részét neked szántam.

(#6029) Milestone2 válasza bubus66 (#6027) üzenetére

Milestone2
veterán

Ha egy részét nem is nekem szántad, akkor is köszi az apk-okat! :C

(#6030) Milestone2 válasza bubus66 (#6027) üzenetére

Milestone2
veterán

KÖSZÖNÖM!

Amiért nekem kell (vagy nem kell) a build, mert Artas182x azt írta, abban tiltotta le a bootanimációt.
Én egy hülye PC szerető-szerelő vagyok, szeretem, ha ezzel indul a telefonom is...úgyhogy majd ha kedvem lesz hozzá megnézem, melyik sorban is lehet a bootanimation letiltva.

[ Szerkesztve ]

(#6031) Milestone2 válasza bubus66 (#6027) üzenetére

Milestone2
veterán

Van a buildban (nálam a módosítottban) két sor:

# No boot animation - faster boot
debug.sf.nobootanimation=1

# Quick booting
ro.config.hw_quickpoweron=true
persist.sys.shutdown.mode=hibernate
dev.bootcomplete=0

Gondolom az elsőben kellene módosítanom...???

Törölni kell az egészet?
Vagy csak módosítani a numeric értéket nullára?

Szerinted?

[ Szerkesztve ]

(#6032) Synaptic válasza Milestone2 (#6030) üzenetére

Synaptic
aktív tag

Az a boot anim nagyon ott van. Cirka 19 éve én is ezt csinálom.

1-2 kérdés mielőtt megjön a telefon.

-Létezik hozzá custom rom ?
- Root ?
-Mennyi időt bír az akku ? (nem játszom ,nem nézek filmet max hiba esetén a remote desktop app megy pár percig)
-tényleg annyira szar a kamera ?

Ryzen-9-3900x/Asrock x570SteelLegend/GW1080Ti

(#6033) Milestone2 válasza Synaptic (#6032) üzenetére

Milestone2
veterán

-Létezik vagy 8-10 féle custom. Itt meg itt meg még biztos ezer más helyen...

-Root: alap szoftverrel v10A -tehát ha nem frissítesz ICS-ről JB-re- megtörhető (leírások a fórum első oldalán, garanciavesztő, de visszaállítható az eredeti állapot). Amint frissítesz JB-re már csak bootloader nyitással rootolható!!! (ez még inkább garanciavesztő, és nem állítható vissza az eredeti állapot, nem csukható vissza jelenleg a bootloder. Ha gondod adódna, csak barbár módszerekkel szerezhető vissza a garancia) Az ICS-n szerzett root megszűnik JB frissítéskor!!!

-Szerintem nem szar a kamera. Aki fotóművészkedni akar, ne telefont vegyen. A képei normál viszonyok között verik, de legalább ugyanolyanok mint a digitális fényképezőmé.

-Az akku tényleg használatfüggő. A jelenlegi ROM-mal, ha csak netezek és telefonálok 2 napot bír. Játszani én sem játszom soha. A fiatalok, akikkel beszéltem, a suliban óra alatt játékok és egész nap net, csevegés, Facebook megaf.szomtudja még mi, max reggelőt-délutánig bírja az akksi. Ez tényleg rákfene, hogy nem gyártottak hozzá nagyobb erőforrást.

-Szintén kardinális probléma, hogy az LG -valószínűsíthetően, hogy a vásárlók a nagyobb belső memóriájú készülékeiket vegyék- eléggé megnehezítették a külső SD-re való szoftvertelepítést. Azaz, jelenleg csak a belső memóriára telepít a készülék, nem is lehet megtanítani, hogy külsőre telepítsen. Külső szoftverekkel a programok egyes részeit át lehet helyezni. (Megjegyzem ez megint csak a nagy játékosokat zavarja, m nekem eddig 500MB-ot sikerült betelítenem és van még 1.7GB, nem hiszem, hogy nekem -meg más átlagfelhasználóknak- kicsi lenne a hely. De aki 1.5GB-s játékokat szeretne feltelepíteni, annak gondot okoz)

Más kérdés?

[ Szerkesztve ]

(#6034) Synaptic válasza Milestone2 (#6033) üzenetére

Synaptic
aktív tag

Egyenlőre ennyi. Köszönöm :C

2450 mAh -s aksit már láttam hozzá .

Ami még eszembe jutott a végére. A kijelző mennyire igényli a fóliát ? Karcolódna anélkül ?

[ Szerkesztve ]

Ryzen-9-3900x/Asrock x570SteelLegend/GW1080Ti

(#6035) Milestone2 válasza Synaptic (#6034) üzenetére

Milestone2
veterán

Szívesen.

Az elejét frissítettem/szerkesztettem olvasd el még egyszer. :)

(#6036) Milestone2 válasza Synaptic (#6034) üzenetére

Milestone2
veterán

Gorilla Glass 2.

Döntsd el Te, kell-e hozzá...

Én használok. Meg kinyitható flip tokot is. Hogy védjem. Pár évig nem lesz pénzem új telefonra... :((

Az eredeti akku 2150-es, most őszintén mennyivel nagyobb a 2450...???

Ment egy "privát regény" a JB rootról, meg az ICS rootról...

;]

[ Szerkesztve ]

(#6037) prannk

prannk
őstag

Kinek volt v10h rootolva???

(#6038) Milestone2 válasza prannk (#6037) üzenetére

Milestone2
veterán

A kezdeti hozzászólásokban az volt leírva, hogy az ICS v10E-ig rootolható. Utána már nem. Ergo valószínűleg senkinek...

(#6039) bubus66 válasza Milestone2 (#6031) üzenetére

bubus66
nagyúr

(#6031) Milestone2

Nézd meg a system/media mappában bent vannak-e ezek fájlok. Azt hiába módosítod ha a zip fájl nincs bent.

bootanimation.zip (Indításnál)
shutdownanimation.zip (Kikapcsolásnál)

Ha onnan letöltöd amit linkelt és és beteszed a helyére akkor lesz bootanimation. (Láss csodát az fog megjelenni.) Én nem találkoztam olyannal, hogy a bulid.propban tiltotta volna le ha nem akarta, hogy legyen akkor bootanimation.zip ez és kész. Ennyi.

(#6040) Milestone2 válasza bubus66 (#6039) üzenetére

Milestone2
veterán

Az a kettő benn van.
Azzal kezdtem, hogy megnéztem.

De már megoldódott.

Azt a sort ki kellet töröljem a build.prop-ból.
# No boot animation - faster boot
debug.sf.nobootanimation=1

Az blokkolja a bootanimációt. Illetve most már csak blokkota. :P

Nem magamtól jöttem rá.

Írtam egy mailt Artas182x-nek, aki a ROM-ot készítette.

Válaszolt.

:U

[ Szerkesztve ]

(#6041) Milestone2 válasza bubus66 (#6039) üzenetére

Milestone2
veterán

Más.

Bubus, ha nem szeretném, hogy legyen shutdownanimation, akkor csak töröljem a zip-et?

Vagy mást is módosítani kell?

És megint más.

Szerinted a gyári böngészőt eltávolíthatom, ha jó nekem a maxthon (vagy más)?

Vagy ezek a "kis" böngészők mindig használnak "részeket" az eredeti böngészőből...?

[ Szerkesztve ]

(#6042) prannk

prannk
őstag

És hogyan tudom visszatenni a v10a-t? Illetve fullra törölni az adatokat? Sd kártyán lévőket is. Csak KDZ updaterrel lehet? Olvastam vkinél hogy sikerült valahogy rootolni a v10h valami backuppal. :U

Most megekeresem akkor :K

[ Szerkesztve ]

(#6043) bubus66 válasza Milestone2 (#6041) üzenetére

bubus66
nagyúr

Igen akkor elég csak ki törölni és kész.

(#6042) prannk

Igen volt valami mentés amit a CWM recoveryből lehet vissza állitani

[ Szerkesztve ]

(#6044) Milestone2 válasza prannk (#6042) üzenetére

Milestone2
veterán

Keresd.

Backupppal nem lehet rootolni de nyilván, ha valaki egy rootolt v10H-ból készített Backup-ot, akkor ha azt használod, azt állítod vissza a telefonodon, akkor az is rootolt lesz...

[ Szerkesztve ]

(#6045) Milestone2 válasza bubus66 (#6043) üzenetére

Milestone2
veterán

Köszi.

(#6046) prannk

prannk
őstag

trapistasajt volt az..

1. Downgrade a v10a-ra (ez az egyetlen verzió, ami rootolható)
2. Root
3. CWM telepítése
4. Letöltött tar (root-olt v10h) alkalmazása a cwm használatával
5. A telefon első indításnál úgy fog indulni, mintha a dobozból vetted volna ki, csak éppen a SU ott lapul a menüben
Ha érdekel titeket, készíthetek róla egy leírást linkekkel

Jó lenne beszélni vele mert nem értem ezt az egészet.. Utoljára 2 hónapja volt itt...

Bubus vagy milestone2 megcsinálnád teamvieweren keresztűl?? :R

[ Szerkesztve ]

(#6047) Milestone2 válasza prannk (#6046) üzenetére

Milestone2
veterán

Én nem hiszem hogy visszatennék ICS-t, de magáról a backupról felrakhatsz egy linket, hátha köll valakinek!!!

[ Szerkesztve ]

(#6048) prannk válasza Milestone2 (#6047) üzenetére

prannk
őstag

teamvieweren keresztül az én telómra. Nekem nincs semmiféle backup fájlom..

(#6049) prannk

prannk
őstag

Szóval eslőnek akkor v10h ra donwgrade, után v10a ra downgrade, utána root. utána cwm telepítése és utána backup?

(#6050) Milestone2 válasza prannk (#6049) üzenetére

Milestone2
veterán

Hát ha trapistasajt ezt írta...

A logikát nem teljesen értem.

Ha van fent CWM és megvan a BACKUP fájlod, akkor másra szerintem nem lehet szükség...

Nekem biztos nincs ilyen MENTÉS-em.

Kb. egy hétig volt ICS a telefonomon...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.