Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) bucsupeti válasza Anubis_9 (#3450) üzenetére


bucsupeti
senior tag

3G be van kapcsolva? Vagy 2G-vel használod? Vagy csak WIFI-t használsz?

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#3452) Anubis_9 válasza bucsupeti (#3451) üzenetére


Anubis_9
őstag

Nincs mobilinternetem, bármennyire is hihetetlen. :DDD Otthon, fősulin, munkahelyen van WIFI, ezért nem is fizetek elő mobilnetre.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3453) kisocsi válasza bubus66 (#3446) üzenetére


kisocsi
tag

A Magyar V20B van fenn. A root,és más mókolások miatt akarom feltenni az EU verziót. Újra elkapott a hév főzött romok kipróbálása miatt.

(#3454) bubus66 válasza seawolf570 (#3447) üzenetére


bubus66
nagyúr

ezzel sem ment, most meg már sehogy sem mert a földhöz vágtam, ennyi volt az LG.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3455) Piero89 válasza aholy (#3437) üzenetére


Piero89
aktív tag

Van egy fasza fülesem, úgyhogy nem a gyárira alapozok... volt GT 540-em is :D

kertsa : én konkrétan azt szerettem volna, de kivette a T-mobile a kínálatból így ez maradt, de sztem bőven jó lesz ez is :)

(#3456) sarkanyolo2 válasza bucsupeti (#3451) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Javult a JB-vel az üzemidőd? :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#3457) bucsupeti válasza Anubis_9 (#3452) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Akkor nem nagy eresztés a 2-3 napos akkuidő. Így 4-5 napot is ki kell bírnia.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#3458) bucsupeti válasza sarkanyolo2 (#3456) üzenetére


bucsupeti
senior tag

:DD
Hangyányival jobb lett. Az utolsó mérésem szerint már 9 óra 23 percet bír és eddig 9 óra 10 volt a csúcs.

De komolyra fordítva a szót. Természetesen nem javult, de nem is vártam hogy javuljon. Folyamatos 3G-t napi 40 körüli levéllel, bluetooth-t és wifit nem bír ez a készülék egyszerre, hátha még az automatikus szinkronizáció is be van kapcsolva.
Ezt a készüléket nem erre méretezték. Ez a készüléket csak kényelmetlenül lehet okostelefonként használni. Vagy tizenkét óránkénti töltés kell neki.

Én nem kapcsolgatok már semmit rajta. Ebéd után amikor visszaérek az irodámba, teszem is rá a töltőre. Utána leveszem és akkor talán kibírja addig amíg az éjjeliszekrényemen újból ráteszem a töltőre lefekvéskor.
Ennyi.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#3459) Anubis_9 válasza bucsupeti (#3457) üzenetére


Anubis_9
őstag

A mai napot is simán kibírta volna, mivel még 40%-on állt, sőt még a holnapi felét is szerintem.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3460) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Bolond ez a PC Suite: csináltam egy biztonsági mentést a telóról, mai után újraindul az L9, ahogy kell. Amikor ez megtörtént, kiírja a progi, hogy 10A-s a szoftverem, akarom-e V20B-re cserélni? Nem mondom, hogy nem vert le a víz. Lehúztam az USB-ről, majd vissza és ekkor már azt írta, hogy V20B van rajt, nincs újabb frissítés. :DDD
Amúgy ti hogy szoktátok eltávolítani ilyenkor? Én arra kattintok a telón, hogy CSAK TÖLTÉS, majd utána lehúzom.

Amúgy ha valaki PC Suite-tal ellenőrizni szeretné, hogy még mindig a legfrissebb szoftvert használja-e, ki kell törölnie a hosts file-ból a két hozzáírt sort, különben nem fogja látni a készülék az LG szervert.
127.0.0.1 csmg.lgmobile.com
127.0.0.1 csmgdl.lgmobile.com

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3461) bubus66 válasza Anubis_9 (#3460) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ennek fosnak mindegy hogyan távolítod el mert többet az életbe nem fogja az USB csatlakozást meg találni. Na ez volt az utolsó szórakozásom a L9-cel, 4. napja és nem birok másik rom-ot fel tenni. Vagy eladom, vagy apró darabokra össze töröm.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3462) bubus66 válasza Anubis_9 (#3460) üzenetére


bubus66
nagyúr

Gondoltuk, hogy azt ne m kell oda írni, hogy ha végzel akkor töröld ki Mert értelemszerűen ki kell törölni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3463) Anubis_9 válasza bubus66 (#3461) üzenetére


Anubis_9
őstag

Mi történhetett nálad? Remélem, nem lesz általános jelenség... V20B van fent neked is a telón?

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3464) bubus66 válasza Anubis_9 (#3463) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen nem is érdekel megy piacra én aki vissza akarta kapni az L9 hát megmondom őszintén jobb maradt volna az L7.

Azt nem tudom, hogy általános jelenség lesz-e vagy sem de hogy a 4.napja nem sikerül ez bosszantó jobban járok szerintem, ha eladóm, mert felidegesít és apró darabokra töröm, nem sok tart vissza tőle már.

Az a bosszantó, hogy a KDZ updater sem látja a COM portot vagy is nem érzékeli a USB csatlakozást. Mert ha csak OFFLINE.nál lenne gond akkor lehet, hogy én vagyok a balf@sz és nem jó csinálok valamit de mindegyiknél, ez kicsit furcsa.

[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3465) tami92 válasza bubus66 (#3464) üzenetére


tami92
aktív tag

mennyiért akarod majd eladni?? :DD

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#3466) bubus66 válasza tami92 (#3465) üzenetére


bubus66
nagyúr

Össze akarom törni leszarom,hogy bukok rajta 58-60-ért.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3467) Gerzson6875 válasza bubus66 (#3466) üzenetére


Gerzson6875
tag

és ha letörlöd a windows illesztőt? nekem volt hogy rosszul rakta fel, letöröltem, és amikor rádugtam olyan volt mintha még sosem látta volna a telót

ez csak tipp, ha próbáltad akkor tárgytalan

(#3468) bubus66 válasza Gerzson6875 (#3467) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi de túl vagyok már minden, igen de 5x egymás után nem teszi fel rosszul. Kifogytam az ötletekből, ezért vagy összetörés lesz a vége vagy eladás.

Mindent meg próbáltam már vagy ötször letöröltem, meg újra telepítettem a driverekt gyárit nem mindent ami volt semmi igaz 2004 frissítőtől mit lehet várni,kap még egy esélyt, újra telepítem a laptopot, ha akkor sem lesz jó akkor össze töröm.

Ezt valaki le tudná nekem fordítani?

Don't listen to them. Everyone keeps saying "reinstall drivers" but it still doesn't work. There are hundreds stupid posts about reinstalling drivers on this forum.
I bet you've clicked "clear phone software update registry" while starting the software update? I was struggling with all available flashing tools and I couldn't flash my LG L9...tried 3 computers, different drivers, xp sp3 compatibility mode... and after 3 days it worked. What was the solution? Simple PC reboot and do NOT use clear phone software update registry option and it will flash flawlessly, no OMAP4430 drivers errors. That's all.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3469) Anubis_9 válasza bubus66 (#3468) üzenetére


Anubis_9
őstag

A fordítás:
"Ne hallgass rájuk. Mindenki azt mondja, installáld újra a drivereket, de még mindig nem működik. Százával vannak bugyutya driver-újratelepítésről szóló hozzászólások itt a fórumon.
Fogadok, hogy a "clear phone software update registry"-re kattintottál amikor elkezdted a szoftverfrissítést. Már az összes elérhető frissítő alkalmaázással küzdöttem, de nem tudtam updatelni az LG L9-esem... 3 gépen próbáltam, különböző driverekkel, XP SP3 kompatibilitási módban... és 3 napra rá működött. Mi volt a megoldás? Egyszerű PC újraindítás és az hogy NE használd a "clear phone software update registry" opciót, így a frissítés hibátlanul végigmegy, "OMAP4430 drivers errors" hibaüzenet nélkül. Ez minden."

A flash jelentése gondolom ebben a környezetben frissítés, update. Ha nem, javítsatok ki. :D

[ Szerkesztve ]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3470) bubus66 válasza tami92 (#3465) üzenetére


bubus66
nagyúr

58-60 ért akarom eladni, ha éppen marad.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3471) bubus66 válasza Anubis_9 (#3469) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi szépen de nem használtam és akkor se ment nem tudom miért. Szerintem, én vagyok a balf@sz és valamit nem jó csinálok.

clear phone software update registry Ennek nem értem, hogy mi köze lehet az USB csatlakozáshoz? Lehet csak furcsállom.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3472) mnó77


mnó77
tag

Sziasztok.

Én is eladnám az Lg L9 telómat,ha valakit érdekel keressen privátban.

(#3473) prannk


prannk
őstag

bubuska ki fog itt segíteni akkor? :( :Y :K

Most akkor mi miatt is adod el? nem értem :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3474) bubus66 válasza prannk (#3473) üzenetére


bubus66
nagyúr

Vagytok itt elegen, hogy segítsetek, azért mert nem lehet ROM-ot tenni rá, kap még egy esélyt, ha ezzel sem él akkor megy a piacra vagy a kukába.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3475) prannk válasza bubus66 (#3474) üzenetére


prannk
őstag

Milyen ROMot szeretnél rátenni? Csak azért teszel rá új romot hogy niytva legyen a bootloader? :D

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3476) bubus66 válasza prannk (#3475) üzenetére


bubus66
nagyúr

Csak ki akartam próbálni újra raktam a laptopot és ugyan az a hiba. Eljátszotta az utolsó esélyét is.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3477) bubus66 válasza prannk (#3475) üzenetére


bubus66
nagyúr

Meg ha adnak ki frissítés valószínű, hogy nem fogom tudni rá tenni. Vigyétek eladó.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3478) kisocsi válasza bubus66 (#3477) üzenetére


kisocsi
tag

Én most tettem vissza a V10G KDZ XP-vel. Simán vissza tudtam tenni.

(#3479) Gzolo válasza bubus66 (#3476) üzenetére


Gzolo
senior tag

Melyik volt az a lépés, ahol elbaszódott? Nincs valami extrabrutál hard reset, amit rányomhatsz?

(#3480) bubus66 válasza kisocsi (#3478) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem gondolod, hogy XP-én nem próbáltam meg. Ott is ugyan ez a helyzet.

Kit érdekel az ICS én nem azt akarom fel tenni azt rakosgatom oda vissza, ahogy akarom.

(#3479) Gzolo

Az is meg volt már minden semmit nem reagál már össze szedtem az összes kábelt a lépcsőházba, és mindegyiknél ezt csinálja. Már mindent ki próbáltam, a következő a földhöz vágás lesz.

Itt a kép és feszt csak ezt adja ki bármit csinálok. Nem érdekel már ha a hét végéig nem viszik el akkor össze töröm apró darabokra. Letéglázom aztán beviszem a szervizbe (ha addig nem vágom a földhöz) és megmondom nekik basszák meg a gyári frissítőjüket.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3481) tami92 válasza bubus66 (#3480) üzenetére


tami92
aktív tag

mit szólnál ha odaadnám a 2xem cserébe és azt vernéd szét?? :DDD

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#3482) bubus66 válasza tami92 (#3481) üzenetére


bubus66
nagyúr

Rendben csak közben sikerült meg csinálnom.

(#3479) Gzolo Köszönöm a tanácsot :R :R

3 factory reset mindent meg oldott.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3483) tami92 válasza bubus66 (#3482) üzenetére


tami92
aktív tag

na az király :DD

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#3484) trapistasajt


trapistasajt
csendes tag

Sziasztok!

Régóta írtam nektek a fórumon, most elolvastam és láttam sokan kérdezgetitek miben más az EU open mint a HUNGARY? Nos, én a frissítés kiadása óta azt használom, és eddig semmire nem volt panaszom, a hálózatokat megtalálja rendesen, minden tökéletesen működik (a gyenge akksi időt, amit a magyar firmwareben is tapasztaltatok leszámítva).

Az xda-n olvasottak szerint sikerült kinyitnom a bootloadert, és ezzel megoldottam a root kérdését is. Már néhány custom romot is fejlesztenek( elég jól haladnak). Én ezek közül a cm 10.1-et (4.2.2)-t használtam néhány napig, és azt kell, hogy mondjam, hogy néhány bug mellett az is tökéletesen használható volt. Ezután visszaállítottam a gyári romot, így most V20B europe open-t használok, nyitott bootloaderrel, cwm-el, root-al. Teljes mértékben elégedett vagyok! :))

bubus66: a telót ne add el a romok hiánya miatt, kapásból 4 közül is választhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#3485) bubus66 válasza trapistasajt (#3484) üzenetére


bubus66
nagyúr

PÜ ment

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3486) Gzolo válasza bubus66 (#3482) üzenetére


Gzolo
senior tag

Gratulálok! :))

(#3487) bubus66


bubus66
nagyúr

Most töltsétek a frimware oldalról le akdz fájlokat akinek kell mert 4-5 perc alatt lejön. Úgy látszik használt valamit a levelem. Mert a gyári frissítő is 5-6 perc alatt leszedi.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3488) bucsupeti válasza trapistasajt (#3484) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Hoppá! Ennek örülök hogy Ubuntu Touch-t is ráheggesztették az L9-re.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#3489) bubus66 válasza Gzolo (#3486) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszi még egyszer a tanácsot de nincs nyitva a bootloader a EUO legalább is mait fel tettem azon nincs, ugy hogy szenvedtem 4 napot

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3490) trapistasajt válasza bubus66 (#3489) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

Nem fog magától kinyílni, neked kell kinyitni! :)

(#3491) Gzolo válasza trapistasajt (#3484) üzenetére


Gzolo
senior tag

Alakul, alakul, nekem már csak a MIUI hiányzik :DD

(#3492) trapistasajt válasza bucsupeti (#3488) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

Amint lesz stabil verzió kipróbálom és jelentkezem. Mint említettem most gyári romon vagyok, de a fejlesztő 1-2 héten belül ígéri a cm10.1 hibáinak javítását, na én azt megvárom, és hello android 4.2.2 :)

[ Szerkesztve ]

(#3493) bubus66 válasza trapistasajt (#3492) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm van recoverym, meg a bootloader nyitva van root simán ennél egyszerűbben nem is lehetne. Csak keresed meg, hogy hogyan lehet majd vissza zárni. Meg egy leírást ha időd engedi, hogy mások is tudják használni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3494) trapistasajt válasza bubus66 (#3493) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

Nagyon szívesen, de a fordításra csak hétvégén tudok időt szánni (ha megfelel). :)

(#3495) bubus66 válasza trapistasajt (#3494) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem jó lesz a hétvégén is

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3496) bubus66 válasza trapistasajt (#3494) üzenetére


bubus66
nagyúr

A rootot hogyan lehet eltünteni mert ahogy nézem ezen itt marad akár milyen factory resetet csinálok,

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3497) trapistasajt válasza bubus66 (#3496) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

ha visszaállítod a root-előtti biztonsági mentésre, akkor el fog tűnni

(#3498) bubus66 válasza trapistasajt (#3497) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milyen biztonsági mentésre? Mert nincs oly magyarul törölhetetlen a root. írd meg mivel lehet a bootloadert vissza zárni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3499) Dreimus válasza bubus66 (#3498) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szia,

Bár nem csináltam, esetleg a Hungary rom visszarakásával nem zárja le a bootloadert?

Dreimus.

(#3500) kisocsi válasza bubus66 (#3487) üzenetére


kisocsi
tag

Fel tudnád tölteni valahova az EU V20B KDZ? :R
Megint nem tudom letölteni!! :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.