Hirdetés

2020. február 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#3951) bubus66 válasza Pantal (#3947) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Akkor jó úgy látszik akkor azt sikerült el találni az Lg-nek.

"egy a szívünk egy az álmunk..nem félünk és nem hátrálunk.. mellkasunkban tűzoltó szív dobog.."”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#3952) Pantal válasza bubus66 (#3951) üzenetére

Pantal
(senior tag)

Sikerült. Hogy lehet eltűntetni a keresősávot? Barátnőm örülne neki, mert nem szereti.

Boldog Nyuszit mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#3953) pency

pency
(csendes tag)

Sziasztok.
Segitseget kernek tolletek a CWM felinstalalasahoz.
Szoval felraktam a nyilt europai JB-t, kinyitottam a bootloadert [link] es probaltam instalalni a CWM-et fastboot alatt de azt irja ki hogy waithing for the device.
Esetleg ha valaki ezen tul van kerem linkeljen vagy irja le hogyan tudnam felrakni mert szeretnek vegre fozott romokot probalgatni.
Koszonom.

(#3954) Lacko84

Lacko84
(aktív tag)

Syastok. Tudnátom ajánlanivmi programot amivel lehet figyelni a telefonszámlát? Vkinek van itt mozaik xs dijcsomagja? Az a problémám hogy vmi miatt megnőtt a számlám egy hét alatt... Összesen 15 percet beszéltem mióta legutóbb lekérdeztem a egyenlegem es ma megnéztem és 4100ft ról 7200 ft-ra ugrott....mitől lehet ez? Azt mondtak ha tullépem a adatforgalmat akkor csak belassitják nem generál plusz költséget a számlába... 95%-ban wifiről netezek es csak ha gyors megnezem a leveleket addig hasznalom a adatforgalmat. Ezert sztnek vmi programot amivel figyelni lehet. Ha bemegyek a tmobilhoz ott tudnak majd mondani vmit erről hogy mitől lehetett ez vagy kimagyarázzák?? Vki járt már igy?

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#3955) kertsa válasza Lacko84 (#3954) üzenetére

kertsa
(senior tag)

3 watchdog Külön méri a mobil és wifi-s adatforgalmat. Elég jól konfigurálható és ingyenes. De ezzel csak az adatforgalmat tudod szemmel tartani.

[ Szerkesztve ]

(#3956) Lacko84 válasza bubus66 (#3950) üzenetére

Lacko84
(aktív tag)

Nem sztnek mást betenni helyette csak ne legye ott. Hogy tudom eltüntetni?

(#3957) bubus66 válasza Lacko84 (#3956) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Bocs lehet hogy ebben nincs bent csak Balcknek az ICS-jében volt bent.

A Frissítés kikapcsoltad, 3G használsz? Vagy a FB esetleg nem maradt bejelentkezve? Ha bemész a T-be ott meg tudják mondani de kérhetsz részletes számlát is, nekem Mozaik S van valóban úgy van hogy ha le megy az adat forgalmad akkor lassítják, nekem van 500MB de még eddig nem sikerült elhasználni.

[ Szerkesztve ]

"egy a szívünk egy az álmunk..nem félünk és nem hátrálunk.. mellkasunkban tűzoltó szív dobog.."”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#3958) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#3950) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

Köszi! Neked is Kellemes Húsvétot! :D

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG U620 / Lenovo Z50-70

(#3959) Lacko84 válasza bubus66 (#3957) üzenetére

Lacko84
(aktív tag)

Milyen frissitésre gondolsz? Hol nézzem meg hogy ki van e kapcsolva? 2g-t hasznalok. Mult honapvan kaptam az smst hogy atleptem a adatforgalmat de e hónapban meg nem kaptam,me amugy sm lehet töb tőle csak belassítják. Komolyan nem ertem egy hét alatt 3ezer ft hogy megy rá?? Megprobalok vhogy utána járni de ha nem vissza váltok a mix dijcsomagra mert az legalább fix vlt. Ez nem állapot hogy alig telefonálok es ennyivel több

(#3960) bubus66 válasza Lacko84 (#3959) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Az elég nehéz lesz mert díjcsomagot vissza felé nem válthatsz. A Szoftver frissítés alkalmazásban kapcsold ki a Automatikus frissítés.

(#3961) bubus66 válasza Pantal (#3952) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

A Blackben ki lehetett kapcsolni az L9-ben nem találom.

Megvan a Beállítások/alkalmazások/Összes alkalmazás/Google Keresés Letiltás és örül nincs ott.

[ Szerkesztve ]

(#3962) bubus66 válasza Lacko84 (#3959) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#3959) Lacko84

Tessék díjcsomag váltas.

A MobilOtthon Prémium és a Mix (ECO Surf) díjcsomagokat csak külön SIM kártya megvásárlásával, új előfizetésként rendelheti meg, a díjcsomagokra váltania nem lehetséges

Díjcsomag váltás Jól emlékeztem.

(#3963) Dreimus válasza Lacko84 (#3954) üzenetére

Dreimus
(senior tag)

Szia,

Azt elolvastad a netes részen, hogy ez a kedvezmény nélküli nettó forgalom?
Tehát ebben benne van a net, telefon és sms majd hó végén a számlán ezt a végén minuszba negálják ameddig a csomagod ér, kivéve a net mert azt mindig 0Ft-ra hozza a rendszer :)
Illetve a netes rész csak saccol tehát nem reprezentatív :)

Üdv,
Dreimus.

[ Szerkesztve ]

(#3964) kertsa válasza bubus66 (#3961) üzenetére

kertsa
(senior tag)

Kikapcsoltam, de nekem ugyanúgy ott maradt a keresősáv :F

(#3965) Lacko84 válasza bubus66 (#3962) üzenetére

Lacko84
(aktív tag)

Ez érdekes mert 1 hónapja felhívtam az ügyfélszolgálatot és azt mondták nyugodtan vissza válthatok bármikor az előző dijcsomagomra! Akkor ez most hogy van??

(#3966) Lacko84 válasza kertsa (#3964) üzenetére

Lacko84
(aktív tag)

Én letíltottam és eltünk! :) köszönöm szépen a segítséget bubus66!

(#3967) bubus66 válasza kertsa (#3964) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#3964) kertsa

Érdekes nem én letiltottam és nem maradt ott akkor ez hogyan van? Ezt a nyuszi küldi neked. nem kikapcsolni, hanem le tiltani kell

[link]

[link]

(#3966) Lacko84

Igen a ECO Surf (MIX) csomagon kívül bármire válthatsz.

[ Szerkesztve ]

(#3968) kertsa válasza bubus66 (#3967) üzenetére

kertsa
(senior tag)

Eltávolítottam a frissítést és megjelent a letilt gomb :B

[ Szerkesztve ]

(#3969) bubus66 válasza kertsa (#3968) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Nekem alapból a Letiltás gomb van.

(#3970) engine19 válasza bubus66 (#3967) üzenetére

engine19
(tag)

Látom a yahoo-s weather widget nálad is 1 órával kevesebbet mutat... lehet erre valami megoldás? :D

(#3971) bubus66 válasza engine19 (#3970) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Frissíts rá és akkor jó lesz én most csináltam meg.

(#3972) kertsa válasza bubus66 (#3969) üzenetére

kertsa
(senior tag)

Ráengedtem a frissítéseket wifi-n, és ott mindenhol frissítés eltávolítása van. Frissítés eltávolítása után lehet letiltani.

(#3973) engine19 válasza bubus66 (#3971) üzenetére

engine19
(tag)

nekem egész addig jól mutatja az időt, amíg nem adok hozzá települést (Budapest, Győr). Töröltem az adatait, újraindítottam a telót, töröltem a widgetet és visszaraktam, de semmi se oldotta meg.

(#3974) bubus66 válasza kertsa (#3972) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#3972) kertsa

Akkor tiltsd le nem lesz neki semmi baja.

(#3973) engine19

Látod itt a kép a frissítés simán meg oldotta. a Telefon automatikus időzónán van?

[link]

Látod, hogy az enyémet frissítette a JB van fent neked?

Ja és a Google maps sincs fent semmi.

[ Szerkesztve ]

(#3975) engine19 válasza bubus66 (#3974) üzenetére

engine19
(tag)

Próbáltam auto időzónán és manuálon is. Sőt, az órát is megadtam kézzel, de mindenképpen okosabb akar lenni.

(#3976) kertsa válasza bubus66 (#3974) üzenetére

kertsa
(senior tag)

Már megtörtént :)

(#3977) Pantal válasza engine19 (#3975) üzenetére

Pantal
(senior tag)

Nálunk is ez van L7-en, egy órával kevesebbet mutat.

(#3978) aholy

aholy
(tag)

próbára feldobtam én is, nekem jót mutat :)

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9

(#3979) Lacko84 válasza bubus66 (#3967) üzenetére

Lacko84
(aktív tag)

Én értem mit mondasz de konkrétan egy tmobilos ember mondta hogy vissza is válthatok bármikor az előző dijcsomagra!

(#3980) Gzolo válasza engine19 (#3975) üzenetére

Gzolo
(senior tag)

Én nem csináltam semmit se vele és jól mutatja ai időt :)

(#3981) bubus66 válasza Lacko84 (#3979) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Igen csak adott díjcsomagon belül de MIX-re előfizetésről nem válthatsz már.

(#3982) droidforever válasza engine19 (#3970) üzenetére

droidforever
(tag)

Jb frissitéssel mar nem a yahoo a szerver,hanem az accuweather!

(#3983) polo5

polo5
(tag)

Nekem is hasonló az időjárásnál az óra. 1 órával kevesebbet mutat !!
Hiába frissítek.
Kiírja ahol lakom ott most 7:29 van, de a frissítés szó után meg 8:29 van és az idő is 8:29 jobb oldalon fent!!
Szóval nem vágom.
Az idő beállításnál az automatikus dátum és idő van kipipálva, valamint a automatikus időzóna, meg 24 órás a formátum.
Tehát nem tudom mi lehet vele.
V10H van fent!!

(#3984) prannk

prannk
(őstag)

Nekem magától átrakta az órát.. Nem állítgattam semmit.,

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3985) Zalaym

Zalaym
(tag)

Sziasztok! Tudnátok ajánlani nekem valami szép időjárás widgetet, ami jól is működik? A gyári nekem tetszene nagyon, csak kár, hogy a szélei nem transzparens szerűen vannak megcsinálva, hanem csúnyán élesek.

(#3986) tybsen válasza polo5 (#3983) üzenetére

tybsen
(addikt)

Bocs, hogy beleszolok, mert ugyan nem L9-em van, de mas keszuleken is ugyanez van - nalam az accuweather csinalta ugyanezt, aztan ranyomtam a frissites szimbolumra es megjavult (tegnap hiaba probaltam, 1 oraval kevesebbet mutatott), tehat szerintem naluk van a problema.

(#3987) kecsawi válasza polo5 (#3983) üzenetére

kecsawi
(senior tag)

Nekem teljes ablakra téve frissítve tudott átállni, kisablakban nem.

kecsawi#1203

(#3988) prannk válasza Zalaym (#3985) üzenetére

prannk
(őstag)

accuweather.. Most szép a widgete

(#3989) bubus66 válasza tybsen (#3986) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#3986) tybsen

Én rányomtam a frissítés és mint a képen is látszik jó lett az idő.

(#3985) Zalaym

Google Play sok 100 db közül lehet válogatni

Android Weather & Clock Widget

Én ezt ajánlanám neked.

[ Szerkesztve ]

(#3990) engine19 válasza bubus66 (#3989) üzenetére

engine19
(tag)

Szerintem csak v10h sw eseten van a problema...

(#3991) tybsen válasza bubus66 (#3989) üzenetére

tybsen
(addikt)

Igen, nekem is a frissitesre nyomva allt helyre!

(#3992) polo5

polo5
(tag)

Nekem akkor mutatja a pontos időt mindenhol, ha a városnál nem adom meg hogy hol lakom, hanem a jelenlegi helyre kattintok, és kidobja a szomszéd falut!
Így most stimmel az idő mindenhol! De nem zavar különösen.

(#3993) bubus66 válasza engine19 (#3990) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Érdekes lenne ha meg nézed a képet köze nincs az ICS-hez az a V20B-HUN JB

(#3994) Pantal

Pantal
(senior tag)

Ma reggelre nálunk az óra megjavult.

(#3995) Peti102010

Peti102010
(csendes tag)

Sziasztok

Szeretném frissíteni a telefonom, azonban 1.4 GB szabad hely mellett a kevés helyre hivatkozva nem enged frissíteni. Mi lehet a probléma ?

(#3996) bucsupeti válasza Peti102010 (#3995) üzenetére

bucsupeti
(senior tag)

A probléma az amit ír, mégpedig hogy kevés a hely a C: meghajtón. Nem tudom mennyi kell neki, de nekem is így volt és szabadítottam fel helyet lett 5 giga szabad és úgy ment.
Szabadíts fel valahogy helyet, mert tényleg nem fogja engedni (PC Suite-al legalábbis).

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#3997) kertsa

kertsa
(senior tag)

Mitől van, hogy feltöltés után elég gyorsan leesik 80% köré készenléti módban és ott megáll? Akár egész éjszaka se esik le 1%-ot.

[ Szerkesztve ]

(#3998) prannk válasza kertsa (#3997) üzenetére

prannk
(őstag)

Csinálj toltes után egy újrainditast

(#3999) engine19 válasza bubus66 (#3993) üzenetére

engine19
(tag)

Erről beszélek, neked v20b, nekem v10h... frissítéssel se a jó időt mutatja, csak ha kigyakom a városokat, amiket beállítottam.

Nézd meg polo5 hsz-t, neki is v10h.

[ Szerkesztve ]

(#4000) Danex

Danex
(őstag)

Hello, mennyire ajánljátok eme készüléket? ZTE Skate-ről váltanék. Ha jól látom még problémák vannak a megfelelő rootolással.. vagy is lehet rootolni csak még visszaállítani nem? :F

Esetleg más alternatíva?

Xiaomi Mi 8 || Suzuki SX4 S-Cross GL+ 1L 6AT

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.