Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) tzsolesz válasza bubus66 (#4844) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

A virágot ha van makró akkor úgy, de egyébként mindent autón.

(#4852) droidforever


droidforever
tag

Lefrissult a polaris...be happy..:):):)

(#4853) sarkanyolo2 válasza tzsolesz (#4843) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

A fényképezéshez közöm sincs., nem mind naposan készült. Mind portré módba készült, valószínűleg AUTOban sokszor sokkal jobbat produkált volna.

KÉPEK

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#4854) tzsolesz válasza sarkanyolo2 (#4853) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Nah igen, ezt autóban kellett volna. Életlenek, és a fókusszal hatalmas gondok vannak. Mintha nem AF-es optikával lőtted volna őket. Próbáld meg úgy hogy autó módban, és minél inkább oda figyelni, hogy fixen tartsd a telót amikor fókuszálsz, és amikor ellövöd a képet. Jobbnak kell ennek lennie nah. :)

De ezt is köszönöm szépen. :R

[ Szerkesztve ]

(#4855) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#4853) üzenetére


bubus66
nagyúr

köszi mert én elfejeltettem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4856) daredar562


daredar562
tag

sziasztok, lehet nem ide vág a kérdésem, de ...leszedtem egy pár játékot, SD fájlokkal együtt, de vmiért nem megy, pedig rendesen másolta a mem karira :S vki vmi ötlet?

Asrock B450 Steel Legend - Ryzen 5 2600 - 2x8 GB Kingston HyperX

(#4857) sarkanyolo2 válasza tzsolesz (#4854) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Holnap megnézem úgy is!

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#4858) mihione


mihione
őstag

Ez a gyari jb nektek is nagyon merul wifin?illetve most gondolt egyet es jol leszivta magat 30%rol tok hamar 5%ra :/

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#4859) prannk válasza mihione (#4858) üzenetére


prannk
őstag

Igen nekem is... Sokszor töltés után 1 éjszaka lemegy 15% ot..

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4860) mihione válasza prannk (#4859) üzenetére


mihione
őstag

Erre is jo lenne valami megoldas :/

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#4861) prannk válasza mihione (#4860) üzenetére


prannk
őstag

ICS4 V10H

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4862) Milestone2 válasza prannk (#4861) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Na ja.

Mindenhol leírják, hogy a JB frissebb, de energiafaló!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4863) mihione válasza prannk (#4861) üzenetére


mihione
őstag

Siman lehet downgradelni?es az meg rootolhato is igaz?:)

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#4864) Pantal válasza daredar562 (#4856) üzenetére


Pantal
senior tag

Nem akarok bele vau vau, de úgy érzem ez warez téma, ami tiltott a fórumon, szóval ne nagyon hangoztasd.

(#4865) daredar562 válasza Pantal (#4864) üzenetére


daredar562
tag

jahj ... nem gondoltam h ez már wareznak számít ...bocsánat

Asrock B450 Steel Legend - Ryzen 5 2600 - 2x8 GB Kingston HyperX

(#4866) Milestone2 válasza mihione (#4863) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha jól emléxem, a v10e és a v10h nem rootolható.

http://www.mediafire.com/view/?b6d792ndtgqtbz6

Legalább is a fenti linken az van leírva...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4867) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Független svájci telefonom v20B zárt bootloaderű.
Megvolt a menü. ICS alatt nem volt olyan menüpont ! :R :R
Sajnos App-ot még mindíg nem tudok átrakni SDkártyára.

adb shell pm set-install-location 2 után bajok voltak, így vissza állítottam 0-ra. :F

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4868) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

JB frissítés után nekem is eltűnt a Polaris Office. Valaki írta hogy neki gyári visszaállítás után előjött. Kipróbáltam akkor, de nekem nem jelent meg. Ma viszont egy újraindítás után megjelent a frissítések között! :)

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#4869) bubus66 válasza Milestone2 (#4866) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4866) Milestone2

:C :K

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4871) Milestone2 válasza bubus66 (#4869) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Már megint nem arra válaszoltál amit kérdeztem.
De nem adom fel.

A leírásban lévő módszerről nem azt kérdeztem, hogy
nyitja-e a loadert vagy zárva hagyja (mert a 2. pontot
én is el tudtam olvasni - unlock bootloader), hanem azt,
hogy szerinted működik-e vagy szépen megáll
a 2-es vagy 3-as pont után és kapok egy nagy
(nem is olyan nagy) használhatatlan LG téglát...???

:)) :)) :)) :)) :))

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4872) Milestone2 válasza frikfrak (#4870) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én feketét rendeltem Angliából (olyat mint itt a fehér 2990-es) 6 font (~2300Ft) volt szállítással, mindennel, úgyhogy ebben az emobilponthu-ban jó drágán adják...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4873) bubus66 válasza Milestone2 (#4871) üzenetére


bubus66
nagyúr

Milestone2 (#4871)

Próbáld meg és megfogod látni, hogy működik vagy tégla lesz. Én a V10H V10E-s re válaszoltam neked.

;] ;]

(#4870) frikfrak
Én ilyet rendeltem az e-bay-ról 3,95 $ és fólia is volt hozzá

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4874) Milestone2 válasza bubus66 (#4873) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen, valódi ;] vagy...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4875) Milestone2 válasza bubus66 (#4873) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Bubus66

A priviben kapott válaszra gondoltam...

(#4870) frikfrak

És tényleg még fólia is volt hozzá...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4876) bubus66 válasza Milestone2 (#4874) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4871) Milestone2

Tessék itt a válasz.

Próbáld ki és meglátod, hogy működik-e vagy esetleg tégla lesz belőle. Én nem tudom, hogy működik-e mert én nem használtam ezt. :N

Én ilyet rendeltem az e-bay-ról 3,95 $ és fólia is volt hozzá Ezt én rendeltem csak a frikfrak-nak irtam.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4877) Milestone2 válasza bubus66 (#4876) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hagyjuk.

Leszálltam a témáról.

Kivárom, amíg találok olyan megoldást amit magam is biztosan el tudok végezni, kétségek nélkül.

Vagy találok valakit, aki nem csak a száját járatja, hogy Ő megnyitotta a bootloadert, hanem hajlandó elárulni, hogy melyik módszerrel. Vagy csak egyszerűen belinkeli a helyes megoldás oldalát.

Ez más mobilarénás fórumokon így működik.

Úgy látom csak itt van, hogy a nagytudású kolléga, rejtélybe burkolózik.

Nekem jó így a telefon, azt a kevés programot amit én használok, JB alatt simán át tudtam helyezni a memóriakártyára.

Úgyhogy nem érdekel tovább a téma.

Tartsd meg magadnak, hogyan bontottad fel a loadert.

...már ha felbontottad egyáltalán!

Viszlát!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4878) bubus66 válasza Milestone2 (#4877) üzenetére


bubus66
nagyúr

Okos gyerek mit gondolsz miért van a Téma összefoglalóba betéve biztos azért mert működik. Én nem ezzel csináltam, hanem az elődjével ott is ugyan ezek voltak csak külön bat fájlban, nem voltak egybe rakva.Ugyan az viszont ezt is ki próbáltam. a V10H és a V10 pedig nem ROOT-olható csak mellesleg meg jegyzem.Mondjuk jó is lenne ha ezt a témát tényleg befejeznéd és nem b@szogatnál vele még privátban is. Azért írtam oda, hogy próbáld ki, ha tudom. hogy téglázna akkor nem írtam volna, hogy próbáld ki. A másik a téma összefoglalóban leírtak mind ki próbálva és tesztelve. Ha elolvastad volna a Téma összefoglalót az összes link ami kell bent van, és lelehet tölteni

Megjegyzem meglehet vele csinálni(teszteltem és működik) és nem lesz tégla a telefon, valamint nem mindig másra kell várni, meg kell próbálni neked is ha már annyira tudod.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4879) bubus66 válasza Milestone2 (#4877) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én nem te vagyok hogy mással nyittassam ki, kinyitottam én saját magam. Azt meg akkor sem érted meg hogy nem fog a kernel mokolás nélkül az SD-re telepíteni na pá-pá. :C

Vagy találok valakit, aki nem csak a száját járatja, hogy Ő megnyitotta a bootloadert, hanem hajlandó elárulni, hogy melyik módszerrel. Vagy csak egyszerűen belinkeli a helyes megoldás oldalát.

Olvasni kellene és nem kérdezgetni miden le van írva, sajnálom ha nehezen érted. a 16 éves lányom simán romolgatja a telefonját és nem kell neki segítenem,mert elolvassa a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4880) sarkanyolo2 válasza frikfrak (#4870) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Szerintem EZ még mindig mindent visz, nem véletlenül vettem ilyet. :D

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#4881) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#4880) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen de itt szerintem nem arról van, hogy mi visz meg mi nem. Hanem, hogy kinek mi teszik nekem pl az amit te rendeltél nem teszik.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4882) Viper26 válasza sarkanyolo2 (#4880) üzenetére


Viper26
nagyúr

Jó cucc nagyon, nekem Gnex-en (is) Nillkin van. :K

iPhone 14 | FR955

(#4883) kertsa válasza sarkanyolo2 (#4880) üzenetére


kertsa
senior tag

(#4884) sarkanyolo2 válasza kertsa (#4883) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Én is 1800-ért vettem, csak akkor még olcsóbb volt a $! : :D

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#4885) kertsa válasza sarkanyolo2 (#4884) üzenetére


kertsa
senior tag

Jó kis tok.Sokkal jobb fogása van a telefonnak vele, mint nélküle :)

(#4886) sleen


sleen
tag

Üdv!

Nagyon új vagyok a fórumon, egy hónapja vettem egy L9-et (Trés). Soha nem fórumoztam, mindig csak olvasgatok a háttérben, de amiket itt összehordtok az katasztrófa.
Hát gondoltam írok egy keveset. Nos nekem nyitva van a bootloaderem, és a nem hivatalos cm10.1 fut a ketyerén, amit az xda-n megtalálhattok ti is. Nem most kezdtem a bűvészkedést az androiddal, nem értek a programozáshoz, de kedvelem az ilyen jellegű módosítgatásokat.

Korábban galaxy 3-am, majd nexus s-em volt. Gyakorlatilag probléma nélkül ment mindig minden.

Lehet hogy szerencsés vagyok, de a gyári rom frissítés is simán ment. V10a-ról V10h-ra az lg honlapjáról letöltött dolgokkal elsőre, majd offline V20b-re, innen ismét gyárival v20c-re. Ezután váltottam cm-re, most már több mint 1 hete.

A bootloader nyitásos bubus által is bemutatott módszer (a legutóbbi) működik, bár én az xda-ról csináltam. Nem volt teljesen zökkenőmentes, de ha nem vagy kezdő és nem parázol be az első zökkenőnél, akkor bátran belevághatsz, persze csak saját felelősségre!

Később jelentkezem további infókkal, ha szükséges. Most munka...

(#4887) mihione válasza sleen (#4886) üzenetére


mihione
őstag

Engem érdekelnének részletek mert nagyon gondolgozom mostmár a nyitáson én is, egyszerűen ez a gyári felület nem jön be és mindig is mókolt dolgok voltak eddig bármelyik androidomon.Milyen a CM?Mennyire stabil akku meddig húzza vele?Legfőképpen ezek érdekelnek meg persze h gyorsaságra is milyen :)

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#4888) mihione


mihione
őstag

Ja es siralmas h a jbn annyit eszik a wifi mint amennyit a kijelzo 3 ora mukodessel 50%os fenyero mellett...

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#4889) M.Tomi


M.Tomi
csendes tag

Üdvözelt a fórumozóknak!

Egy L9 vásárlását tervezem, de nem találtam egyértelmű választ egy kérdésre (bár biztos vagyok benne, hogy valahol már leírta valaki): a gyári JB frissítés után sem lehet a letöltött alkalmazásokat áthelyezni az SD kártyára?

Előre is köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#4890) bubus66 válasza sleen (#4886) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4886) sleen

Igen légyszíves írd meg melyik CM van fent és hogy milyen hibái vannak. Én is az XDA-ról csínáltam nekem semmi gondom nem volt vele szerintem ettől egyszerűbben recoveryt meg root feltenni nem lehet.

(#4888) mihione

ajánlom neked a GB szerintem az eddigi legjobb ROM volt.

(#4889) M.Tomi

Áthelyezni át lehet (csak telepíteni nem lehet), csak nem biztos, hogy használni is tudja az alkalmazás.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4891) Gzolo válasza sarkanyolo2 (#4880) üzenetére


Gzolo
senior tag

Ennél a fajta toknál a hangerő és a lezáró gomb használata mennyire kényelmes?

Nekem ilyenem van (a fehér) és valami a katasztrófa, csak körömmel használható

(#4892) mihione válasza bubus66 (#4890) üzenetére


mihione
őstag

[ROM] Mike's Unofficial CM10.1 builds (March 31st)

Ezzel szemezek szerintem a kollégának is ez van fent.Ha ír róla egy pár soros véleményt h milyen hibákba futott eddig illetve akksi és sebesség terén hogyan muzsikál,este felrakom én is addig úgyis töltődik.

Amit a fórumbna írtak bugként: 1080p felvétel nem működik csak 720p,és kevesebb a felhasználható tárhely.

Egyébként nem kell itt kukacoskodni,maga a JB jó csak ez a wifis téma eléggé érdekes számomra mert eddig bármelyik készülékemnél néztem wifin tovább bírta mint mobilneten,ha a wifi is normálisan fogyasztana akkor nagyon szép kis üzemidőt lehetne kihozni belőle ami számomra fontos!

Ha van valaki akinek még ICS van fent az tudna csinálni egy screenshotot a fogyasztási adatokról,ott a kijelző wifi használat hogyan alakul egymáshoz képest?:)

[ Szerkesztve ]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#4893) eladogeppc válasza mihione (#4892) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nekem egyáltalán nincs Wifis problémám.
3G/Wifi van beállítva, és jó az üzemidőm. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4894) bubus66 válasza mihione (#4892) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4892) mihione

Nekem sincs semmi bajom az üzem idővel.

Folyamatosan megy a wifid? ja meg ha 3G használsz akkor nem lepődj meg az zabálja rendesen. A wifit is belehet állítani, hogy ne fusson ha elsötétül a képernyő.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4895) sleen válasza mihione (#4892) üzenetére


sleen
tag

Igen az van fent. Bővebben késő este tudok írni. Van néhány bug, de én együtt tudok élni vele. Majd részletezem.

(#4896) bubus66 válasza sleen (#4895) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ebben van a képernyő fordítás hibája is? Mert az csak egy driver kérdése?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4897) mihione válasza bubus66 (#4894) üzenetére


mihione
őstag

Nem,2G-n használom a mobilnetet,tudtok linkelni egy képet amin megoszlik h mi mennyit fogyasztott mondom nálam a 3 óra kijelző evett 26%-ot és ugyanennyit a wifi ami folyton be van kapcsolva kb ment 5 órát.Most akkor vagy a kijelző fogyaszt baromi jól vagy a wifi eszik bazisokat...ahogy kikapcsolom a wifit a fogyasztási görbe is kisimul,kb 2 napja lett egy full gyári visszaállítás csinálva.

Egyébként tudom h be lehet állítani de nekem az üzenetek,emailek szinkronizálása miatt kell h állandóan menjen...előző készülékemen a kijelző evett a legtöbbet,nektek mit mutat a statisztika?Az is lehet h ez ezen a készüléken ilyen csak számomra furcsa...azért lenne jó már számadatokat látni :))

[ Szerkesztve ]

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#4898) sleen válasza bubus66 (#4896) üzenetére


sleen
tag

Nem, az tökéletesen működik, ill. Youtube videóknál fekvőbe fordítva a felső sáv bevillog. De pl. az idő néha el mászik két órát. Az akku idő hasonló a gyári jb.-hez. Kikapcsolt wifivel és adat kapcsolattal, némi zenehallgatással 2 napot simán elmegy.

(#4899) sleen válasza mihione (#4897) üzenetére


sleen
tag

Mindkettő. A wifi zabálja az akksit és a képernyő is. Érdekes, hogy a gyári romnál az akkustatisztika a kijelzőre egész keveset mutatott, a cm-nél viszont az első helyeken szerepel.

(#4900) kertsa válasza bubus66 (#4894) üzenetére


kertsa
senior tag

A wifit is belehet állítani, hogy ne fusson ha elsötétül a képernyő.

Hol lehet beállítani?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.