Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) bubus66 válasza Dave50944 (#4647) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hol van leírva az 1 hsz-ben én nem találom?

(#4650) Milestone2

befolyásolja a működését mert, lehet takarítani, a romot a sok felesleges baromságot kidobálni, belőle.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4652) Milestone2 válasza bubus66 (#4651) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ugyanezt írtam más szavakkal...mert gondolom csak a rootolás után takarítható, és ez befolyásolja a működését, több hely lesz, és valószínűleg gyorsabbá válik.

De igazad van rosszul írtam...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4653) Milestone2 válasza bubus66 (#4651) üzenetére


Milestone2
nagyúr

1hsz offline:
1) Keresd meg a Notepad-ot (legegyszerűbb, hogy ha a start menübe beírod, hogy: Notepad), jobb klikk rá, futtatás rendszergazdaként. Figyelj rá, hogy rendszergazdaként futtasd!!
Most meg kell nyitnod a hosts fájlt. Ehhez kattints a Notepad-ban a Fájl->Megnyitás-ra. A hosts fájlt itt találod:
C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts
A hosts fájlnak nincsen kiterjesztése, szóval csak akkor látod, ha a fájltípust átállítod minden fájlra. Nyisd meg.
Görgess le a legaljára, és szúrd be ezt a két sort valahogy így:
127.0.0.1 csmg.lgmobile.com
127.0.0.1 csmgdl.lgmobile.com
Ezután Fájl->Mentés. Ezután bezárhatod. Fontos, hogy most indítsd újra a számítógépet!
2) A szerver telepítése:
Töltsd le az shttps.zip-et, és a benne lévő shttps mapát csomagold ki a C:/ meghajtóra.
Most nyisd meg a C:\shttps\http.exe-t rendszergazdaként(jobb klikk->futtatás rendszergazdaként), megnyílik egy szerver ablak, NE ZÁRD BE, tedd le kicsibe. Látni fogsz egy ilyen kis ikont a tálcán:

Jobb klikk az ikonon-> Settings majd kattints a HTTP fülre. A megjelent részen, megkeresed A TCP/IP port for HTTP Server-t, és megváltoztatod a Port-ot 9002-re (Nekem alapból ezen volt). Majd a jobb felső sarokban kattints az Ok-ra.

3) Töltsd le a KDZ_FW_UPD_EN.zip-et, és csomagold ki a benne lévő mappát az asztalra.
Telepítsd fel a benne lévő msxml.msi fájlt.
Futtasd a Windows Enabler.exe-t rendszergazdaként(jobb klikk, futtatás rendszergazdaként) A tálcán, ahol a webszerver ikonja is látható, megjelenik a WindowsEnabler ikonja is. Kattints rá bal klikkel egyszer. Ekkor megjelenik egy ON felirat rajta.
4) Kapcsold ki a telefont. Miközben ki van kapcsolva, nyomd le a hangerő fel gombot, és csatlakoztasd az USB kábelre (tapasztalatok szerint USB3.0-n nem működik, csak USB2.0-n! Emelett ne használj USB elosztót, hanem a gép hátuljába dugd!). Amikor megjelenik a kijelzőn a S/W Upgrade szöveg, akkor elengedheted a hangerő fel gombot. Addig ne engedd el. Várd meg, amíg a Windows telepíti a drivereket (nálam 3 drivert telepített).
5) Nyisd meg rendszergazdaként(jobb klikk, futtatás rendszergazdaként) a UpTestEX_mod2_marwin.exe-t. Bal felül 3GQCT, jobb felül EMERGENCY legyen beállítva. Válaszd ki, a már letöltött KDZ fájlt(Fontos, hogy ne nevezd át a KDZ fájlt, hanem az eredeti neve legyen!!). Ezután kattints a Start web upgrade test-re.
Ezután egy Read Phone Information nevű ablak ugrik fel. Válaszd azon belül a Start Upgrade-t.
Van, hogy jobb alul a tálca felett felugrik egy kis ablak, hagyd figyelmen kívül, vagy nyomj rá, hogy cancel.
Ezután felugrik egy Select country and language nevű ablak. Válaszd ki a Different Country és állítsd Hungarian-ra a nyelvet. Kattints az OK gombra.
A frissítés ekkor elkezdődik, ne ijedj meg, a gyári frissítő fog elindulni, és kb. 10-15 perc alatt végez is.
Újraindítás után érdemes egy Factory resetet csinálni.

Ez van az 1hsz-ban...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4654) Dave50944 válasza Milestone2 (#4653) üzenetére


Dave50944
csendes tag

Így van ! :D Ott van hogy offline telepítési útmutató asszem pirosan rákattintasz és bedobja ezt a szöveget :D Win 8 on nem próbáltam lehet hogy ott is kompatibilis mindenesetre a win 7 64 bit nem szereti ezt a fajta frissítési módszert :D bubus neked jb van a telódon nem ? akkor mire akarsz frissíteni ? nem igazán értelek. és ne hagyd el magad elvileg te vagy a fórum esze !

(#4655) bubus66 válasza Milestone2 (#4653) üzenetére


bubus66
nagyúr

mióta az 1 HSZ-ben van? Nem a Téma összefoglalóban és ott is a pantal Logout blogjában?

(#4656) Dave50944
Ha meg akarod tartani akkor nyisd ki és tudsz rá tenni custom ROM-okat. Én vissza zárattam, mert el akarom adni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4656) Dave50944 válasza bubus66 (#4651) üzenetére


Dave50944
csendes tag

Megéri szted a root meg a nyitott bootloader ?

(#4657) Milestone2 válasza bubus66 (#4655) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Te látom zsigerből utálsz engem...

Bizonyosan nem te írtad ezt a hozzászólást, de a Te oldaladról lehet rá linkelni erre az információra.

Mindegy, más is megtalálta nem csak én...

De elárulhatnád mi a bajod velem? Mert másoknak látom normálisan válaszolsz, nekem meg igen ingerülten, stb-stb...

Nem szoktam hozzá itt a Mobilarénán...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4658) Milestone2 válasza Dave50944 (#4656) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha már nincs garanciád, akkor megéri.
Ha még van garanciád, akkor meg kell várni, míg megnyitják (lehet sohanapján) a bootlodert...

[link]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4659) Dave50944 válasza Milestone2 (#4658) üzenetére


Dave50944
csendes tag

Még van bőven garanciám szóval lehet pihentetem a rootolást egy darabig :D

(#4660) bubus66 válasza Dave50944 (#4659) üzenetére


bubus66
nagyúr

Elkel dönteni, ha garanciáztatni kell akkor alaplaposra kell vágni ami 99%-ban az lesz, tehát nem fogja tudni meg mondani, hogy nyitva volt-e a bootloader.

(#4657) Milestone2

Nincs semmi bajom csak tesztelni akartalak valakinek át kell adnom a Téma összefogaló szerkesztéssét

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4661) Dave50944 válasza bubus66 (#4655) üzenetére


Dave50944
csendes tag

Egyenlőre most elégedett vagyok nem kell custom rom nem ez az első androidos telóm és vannak elég szar tapasztalatim custom romokkal ez meg most teljesen jó gyors, stabil stb nem hiszem hogy kell ennél több. Majd annyi hogy ha kinyítják a bootlodaert esetleg vagy ha nem akkor majd egyszer kinyitom én pár illegálé szoftver miatt :DDD

(#4662) Milestone2 válasza bubus66 (#4660) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:-)(-:

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4663) Milestone2 válasza bubus66 (#4655) üzenetére


Milestone2
nagyúr

"...Én vissza zárattam, mert el akarom adni..."

Ezek szerint vissza lehet mégis zár(at)ni? Elébb azt írtátok (nem feltétlen te), hogy ha egyszer kinyitotta (kinyittatta) valaki, akkor már nem lehet... :F

"...Elkel dönteni, ha garanciáztatni kell akkor alaplaposra kell vágni ami 99%-ban az lesz, tehát nem fogja tudni meg mondani, hogy nyitva volt-e a bootloader..."

??? Ha azt írod vissza lehet záratni, minek kell tönkrevágni? Nem elég visszazáratni, ahogy máshol írod? Eladni lehet visszazártan, garanciáztatni nem? :F

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4664) bubus66 válasza Milestone2 (#4663) üzenetére


bubus66
nagyúr

Haladó részen nem is lehet nekem is az ismerősöm zárta vissza. Azért nem publikus a dolog. Azért mert te nem fogod tudni vissza zárni az XDA-n. Én sem zártam volna vissza, ha nem akarom eladni.

Ha azt írod vissza lehet záratni, minek kell tönkre vágni?Mert neked nem lehet vissza zárni meg nem is fogjuk senkinek sem. Nem elég visszazáratni, ahogy máshol írod? Eladni lehet visszazártan, garanciáztatni nem?

Nalátod ezért válszolok neked, amit nekem a volt szervizes haverommal meg lehet csinálni az neked nem tehát ha kinyitod akkor neked továbbra sincs garancia.

A ha vissza zárod akkor van garancia, azért lett vissza zárva, hogy eladáskor nem legyen gond.

Ezek szerint vissza lehet mégis zár(at)ni? Még egyszer hangsúlyozom nekem igen neked nem lehet ennyi.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4665) Milestone2 válasza bubus66 (#4664) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Megértettem...

Ilyen nincs...és mégis van!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4666) _PetZ_ válasza bubus66 (#4664) üzenetére


_PetZ_
csendes tag

Tehát akkor te mindenki felett állsz, te azt is megtudod csinálni ami másnak lehetetlen... omg :W

(#4667) Milestone2 válasza bubus66 (#4664) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A szerkesztés előtti rövid válasz szimpatikusabb volt.
ABBÓL IS ÉRTETTEM, mégsem akart a szőnyeg alá söpörni...
Nehéz veled beszélgetni.
Az egyszer biztos.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4668) Milestone2 válasza bubus66 (#4664) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem is volt szervizes haverom (más készülékhez), de amíg nem volt publikus, addig nem pofáztam róla másoknak, amikortól meg publikus volt és jó pénzért mindenkinek megcsinálta a megcsinálhatatlant, akkor meg direkt jó néven vette a reklámot.

Ez így kissé olyannak tűnik, mikor az óvodások hergelik egymást, hogy: "be-beeee nekem van, neked meg nincs..."

:O

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4669) bubus66 válasza _PetZ_ (#4666) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én nem tudom megcsinálni, nekem is úgy csinálták meg. A kérés pedig az volt, hogy nem publikus dolog. Ha követed az XDA akkor biztos meg tudod te is csinálni. Na ez az amit nem akartam oda írni jó pénzért persze mindent meg lehet csinálni csak kérdés meg éri-e.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4670) bubus66 válasza Milestone2 (#4668) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ez az amit nem akartam oda írni jó pénzért persze mindent meg lehet csinálni csak kérdés meg éri-e.

Mert akkor egyszerűbb, ha gallyra vágod az alaplapot és úgy garanciába ki cserélteted. Mint azt, hogy jó pénzért vissza záratod a bootloadert.

Én is azt akartam csinálni, hogy gallyra vágom az alaplapot, csak mivel hamarabb jött rá a vevő így nem volt időm az alaplapot elfüstöltetni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4671) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Én nem értem miért akartok megszabadulni ennyire az L9-től.
Igaz én is feldobtam, de aztán nyomban körbe is néztem mit kapsz ennyi pénzért.
Hát nem sok mindent !!
Mondjuk ki a többi egy kacat ehez képest. Régi HTC-ket, Xperiákat.
Nekem volt Xperia S-em is, aki nem tudja hamar beleugrik egy szolgáltatós változatban, ahol baromi jó, mert nem cserélhető szintén a kernel csak bootloader nyitása után.
És miért baj ez ? Mert az a szutyoknak olyan a CPU governor-ja, hogy vagy maxon, vagy ha jól emlékszem 3-400 Mhz között vált a proci. ÉS szépen lezabálja az aksit.

Ekkor akkuval, ilyen kijelzővel ez egy nagyon jó gépezet !
Feljebb is vittem az árát, mert a szolgáltatósok mennek 55 körül.
Ez meg nem az !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4672) bubus66 válasza eladogeppc (#4671) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én SGSIII vagy Xperia Z felé kacsingatok, pont azt néztem, hogy te is annyiért tetted fel mint a szolgáltatósokat.

Ki próbáltam a OFFLINE módot érdekes most simán vissza tette az a ICS utána meg a JB vissza. Viszont az ICS-nél a szoftver frissítés, azt jelzi, hogy a V10H a legfrissebb.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4673) eladogeppc válasza bubus66 (#4672) üzenetére


eladogeppc
veterán

XPeria felejtős.. nem szoktak le az elavult felületükről. Kb 2 óra alatt megunod, hidd el nekem. Volt már pár telefonom :D

S3-as meg egy szar már elnézést. Ha ócska kijelzőt akarsz nézni, vegyél azt.
Rengeteg ROM van rá, egyik rosszabb mint a másik. Az volt ez előtt... Kamerája verhetetlen, a többit hagyjuk.

Ilyen szempontból maximalista vagyok, csak muszály voltam eladni az S3-amat.

4X HD kijelzője fényévekkel jobb, viszont ott is vannak bugok. Bár JB-ben nem tudom javítottak-e valamit.

Sajnos a mai telefonok nagy részének vannak OS hiányosságai, de néhol a hardver is odacsap a hülyeségeivel.
4X HD-m azért adtam el, mert ahogy melegszik az akku, úgy veszi le a fényerőt !
:R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4674) bubus66 válasza eladogeppc (#4673) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem az LG-nél szarabb nincsen most per pillanat, én hatalmasat csalódtam az LG-ben. Miért ez mennyivel jobb, semmivel sem. Inkább nézem az SGSIII-at mit még egyszer az LG-t. Volt nekem is egy pár telefonom, köztük Xperia is de a Z-t ki akarom próbálni. Különben nem nagyon vagyok oda a sony-ért (az Arc S-em is 5 napig volt meg) ha csak jó pénzért nem veszek egy K800i-t,. Vagy vissza térek a Blackhez az az egy ami esetleg szóba jöhet.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4675) jooker82 válasza bubus66 (#4674) üzenetére


jooker82
nagyúr

Mi nem jó az L9-ben?? Amúgy a 4x,mért nem jó?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4676) bubus66 válasza jooker82 (#4675) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem nem volt 4X-m? Ezért nem is tudok róla nyilatkozni.

Semmi nem jó az L9-ben egy fos az egész. A frissítés, meg egyebek kiakasztott rendesen. Talán a 4x még bevállalnám. Vagy talán ha megjelenik próba szinten a Optimus G még.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4677) jooker82 válasza bubus66 (#4676) üzenetére


jooker82
nagyúr

A kdz-s módszerrel nem tudod frissiteni? a kissebbik kdz-s program
Tudom,h nem volt 4x-ed,de nem irtad a vételi alternativák közt.... Ott lehet frissiteni könnyen.
A frissitésen kivül mi baj van még az L9-el?mert úgy rémlik,h az ics-el mindenki dicsérte..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4678) mnó77 válasza bubus66 (#4676) üzenetére


mnó77
tag

Eladtad már?Hol hirdetted meg!Látod,tegnap nagyon tapsoltál Pantalnak mert leb@szott,hogy miket merészelek én írni erröl erröl a telefonról.Ma pedig te is elhordod minden sz@rnak...!

(#4679) bubus66 válasza jooker82 (#4677) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az hogy LG. A kdz updater nem működik, sőt a gyári frissítő, meg a PCSuitése is hibákat halmoz fel.

Fent volt a Hardveraprón de le vettem. Meg még egy két apró hirdetés oldalon.

Igen tapsolok azt fent is tartom, mert én nem olyan hiba miatt adtam el mint ami teneked van. Mert az én telefon tökéletesen működött működik, csak nekem a frissítés tette be a kaput. Én is azt mondom neked,hogy ha GPS van gondod akkor vidd be a szervizbe. Különben a Pantal is árulja.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4680) prannk válasza bubus66 (#4674) üzenetére


prannk
őstag

Meséld el mi a gondod az L9 el :K

Azon kívül hogy nem tudod frissitgetni a verziókat. Nem mind1 hogy milyen verzió van rajta? Telefon nem arra való hogy 2 naponként frissítgessük.. Kijön a gyári frissítés és feltesszük!!! Ha jól tudom te villogtál itt elsőként hogy neked már fent van. Hát ha neked erre kell egy telefon hogy frissítgess akkor csak hajrá.. Nekem egy negativ om van a telefonnal hogy nem tudom átpakolni Sd re az alkalmazásokat. De azt egy root al meglehet csinálni.. Nem kell bootloadert nyitni...

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4681) jooker82 válasza bubus66 (#4679) üzenetére


jooker82
nagyúr

Érdekes,nekem működött a 2x-en,3D-n,L7-en,4x-en is a kdz-s módszer.... Sose téglázódott le,sőt egyikünknek se pl a 4x topicba. Pedig voltak tőlem kevésbé hozzáértők is....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4682) bubus66 válasza prannk (#4680) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na látod hogy azt sem érted, hogy mi van, nem frissíteni akarom , hanem a gyárival is gond van, az egy alkalom volt, hogy fel ment.
Hála a jó istennek nem frissítem többet hol van a ROOT bootloader nyitás nélkül?

jooker82

az L7-tel nekem sem volt semmi bajom a KDZ updaterel, azt tudod hogy miért csinálja meg a 4X meg az L7t mert azt nem bin-be bontja ki ha nem dz-be és azzal könnyebben el bánik a KDZ updatre, És nem csak nekem volt gondom vele, ha nem másnak is. Persze, hogy a 2X-nél meg a 3D-nél semmi gondod, nem volt mert az OFFLINE mód meg a KDZ updater is azokhoz készült.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4683) Milestone2 válasza prannk (#4680) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Prannk áruld már el nekem, aki áttette v10a-ról v20c-re, az hogy rootoljon bootloader nyitás nélkül?

[link]

Vajon a fenti XDA-s rootolási módszer most felbontja a bootlodert v20 alatt vagy sem, illetve működik-e 760-on??? Most sajnálom, hogy nem tanultam meg (jól) angolul...

Amikor megvettem a készüléket, utána kérdeztem TŐLETEK, hogy v10a rootolással vagy v20c rootolás nélkül (hogy használhassam az SD-t, a programok ott foglalják a helyet, ne a telón) azt írtátok inkább v20c, mert az alapból tudja az áthelyezést...

Egyébként egy biztos, nem bánnak az összerakásnál túl kíméletesen a készülékekkel, ez szerintem abból látszik, hogy nincs kimondott tipushibája, hanem egy-egy szerencsésnek nem mondható vásárló jár rosszul: kinek nem lehet frissíteni az sw-t, kinek a GPS nem megy, kinek az SD befogadás nem műxik.. Lehet tévedek...

Mindenesetre nekem tetszik a telefon, tetszett v10a-val is, és tetszik most v20c-vel is.

:C

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4684) prannk válasza Milestone2 (#4683) üzenetére


prannk
őstag

V10a root. Ki akarja v20 at rootolni? Én rakom vissza a ICS-t.. Nekem nem kell ez a jelly bean .Este 10 kor szedtem le töltőről. reggel 8 kor 87% állt az akksi.. Ezt már párszor eljátszotta a JB. ICS nem volt ilyen gondom.. Kinézete se tetsziik.. Undorító betűtípus. Ram is kevesebb.. Úgyhogy megy rá vissza az ICS jövő héten.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4685) bubus66 válasza Milestone2 (#4683) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4683) Milestone2

Áthelyezni alapból, sőt telepíteni sem tudja, neked kell azt áthelyezni a külső SD-re.Azt viszont neked kell megnézni, hogy az alkalmazás onnan használni is tudja.

Arra én is kíváncsi lennék, hogy a bootloader nyitás nélkül hogyan lehet Rootolni a JB-t.

(#4684) prannk

Azt mond meg nekem mi a szép az ICS-ben ha a JB ronda. A betű típust meg lehet váltóztatni és ugyan azok vannak bent mint az ICS-ben.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4686) Dave50944 válasza bubus66 (#4676) üzenetére


Dave50944
csendes tag

Ne haragudj Bubus de te mire veszel telefont ? Kipróbálod ezt kipróbálod azt ez szar az szar stb de mire veszed? telefonálni ? Vagy hackerkedni vagy mire ? mik az elvárásaid ? Mert oké én is elszenvedtema kúrva frissítéssel de ezen kívűl az ég világon semmi problémám gyönyörűszép nagy kijelző remek teljesítmény nem akad semmi átlagos kamera jó videófelvétel remek hangfelvétel tudok telefonálni internetezni filmezni játszani sms-t küldeni stb. Nem igazán értem ezt. Sztem benned megtört valami a szoftverfress okozta csalódások közepette :D De mindenesetre össze kell törjem az elképzelésied mert vehetsz akármilyen androidos telefont mindegyiknél lesz valami hátul ütő ami miatt megunod vagy felbasz és minnél magasabb kategóriában veszel annál nagyobb lesz a csalódotságod. SGS3 ban és xpeira zben is fogsz csalódni volt már mindkettő akezemben kipróbáltam őket a gazdáik elmondtak bizonyos dolgokat és az a helyzet hogy sztem kíméld meg magad tőle mert semmivel nem lesz jobb. Csak nagy pénzeket költesz fölösen. A másik dolog hogy akkora tévhitben vannak itt a 4 magos procival kapcsolatban hogy az már fáj egyrészt geci sokat eszik szívja az akkut másrészt kezdetlegesek még nagyon 3-ad részt az androidos alkalmazások több mint 80% a két magos procival rendelkező telefonok sebességét sem használják ki nem hogy a 4 magosét ergó néz meg egy pl xperia x 10 et vagy galaxy s-t ugyanazokkal eljátszasz mint az s3 on az alkalmazások 90 % ugyanúgy elmegy rajtuk. Itt minden csak az optimalizáláson múlik semmi máson. Sőt jelenleg az s3 nak kisebb a támogatotsága minst a sima s-nek

(#4687) bubus66 válasza Dave50944 (#4686) üzenetére


bubus66
nagyúr

Kicsit több androidos volt a kezemben a Blackel ilyen, (milyen érdekes a Blackből képzeld el 2 is volt) gondom nem volt igen azért is kell a telefon hogy hackerkedjek vele. Azt hogy te meg mire használod az te dolgod, azt hogy én meg mire az az én dolgom.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4688) jooker82 válasza bubus66 (#4687) üzenetére


jooker82
nagyúr

De ne add úgy elő,hogy igy szar meg úgy szar ez a telefon,csak a te hackerkedési vágyaid miatt. Mert más aki csak alaphasználatra venné és betéved ide,az mit fog akkor gondolni róla?? egy rossz véleménnyel elmegy innen. Pedig az ő általa használt dolgokra megfelelt volna...
Amúgy,ha feltetted a v20c-t akkor csak sikerült frissiteni. attól most hova akarsz frissebbet?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4689) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Bocsánat a közbeszólásért, de ez a telefon amire való arra jó !
Hackerkedni S3-as vagy S2-es kell. Azom is volt, belefáradtam a naponta 3 ROM kipróbálásában.
Sokan fingjuk sincsen mit mókolgatnak a rendszer fájljaiban.
S3-ason nem volt elég hangerőm, saját magam találtam meg mit hol kell átírni, hogy legyen hangerő...
L9-es szerintem ennyi pénzért nagyon jó telefon. Ezt még mindíg tartom.

Én most valami kínai csodát próbálnék már ki, csak félek az LCD minőségétől, illetve a akkuidőktől... :R

Szerk:
v20C mivel jobb ? Nem értem minek a Jellybean. 400 pontért ? Felesleges. JB alatt tényleg ratyik a feliratok...
Vissza is raktam a v10a-t, és szépen felfrissült v10H-ig lépésenként. Ennél több nekem nem kell...... Stabil, több mint 1 napig tartó telefon !

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4690) Dave50944 válasza bubus66 (#4687) üzenetére


Dave50944
csendes tag

Kíváncsi voltam ennyi :D Felkapni a vizet meg nem kell mert semmi rosszindulat nem származott a mondani valóm mögött egyszerűen érdekelt hogy te miféle android felhasználó vagy :D

(#4691) mnó77 válasza bubus66 (#4687) üzenetére


mnó77
tag

Milyen microsd használtál az Lg-ben?Arra gondolok,hogy class hányast?Még valamit megpròbàlok azért kérdem.

(#4692) prannk válasza Dave50944 (#4686) üzenetére


prannk
őstag

:K +1

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4693) prannk válasza jooker82 (#4688) üzenetére


prannk
őstag

:K +1

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4694) Dave50944 válasza jooker82 (#4688) üzenetére


Dave50944
csendes tag

Igen ezzel egyetértek !

(#4695) Dave50944 válasza mnó77 (#4691) üzenetére


Dave50944
csendes tag

Őő én is olvastam ma egy lehetőséget igaz hogy másik telefonon csinálták de a lényege az volt hogy egy programmal ext 2 re particonálták az sd kártyát amit a telefon utánna úgy érzékelt mintha a telefon belső memóriája lenne így oldották meg pl régebben az eclair nél felmerült sd kártyára telepítési problémát.

(#4696) Milestone2 válasza jooker82 (#4688) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha jól emlékszem a főnök attól pöccent be, hogy nem tudta v20c-ről visszarendezni v10a-ra a sw-t. Vagy nem?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4697) Milestone2 válasza Dave50944 (#4695) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Majd tájékoztassatok, ha él ez az opció...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4698) Dave50944 válasza Milestone2 (#4697) üzenetére


Dave50944
csendes tag

Hát barátom utána járok aztán ha járható út mindenképp olvasni fogsz róla !

(#4699) prannk


prannk
őstag

1. Telepíted a gépre a telefon drivereit
2. Beállítások-Alkalmazások-Fejlesztés-USB hibaelhárítás->pipa be
3. Ezt letöltöd és kicsomagolod (nem kell használni a programot): http://shortfuse.org/?page_id=2
4. Összekapcsolod a gépet és a telefont
5. Megnyitod a parancssort és beírod, hogy 'cd <mappa ahova kicsomagoltad>\ADB'
6. Még mindig a parancssorban: 'adb devices', ha látsz valamit (pl. 1235679AD53 device), akkor jó!
7. Beírod, hogy 'adb shell pm setInstallLocation 2', és mostmár az SD-re rakhatóak az appok.

Ezután bármit (95%) telepítünk az egyből az SD kártyára megy illetve a Settings -> Applications -> Manage applications alatt szinte bármelyik progit amit már régen tettünk fel úgyszint át tudunk mozgatni. Az App 2 SD és az SDMove programok nem tudják átmozgatni egyik progit sem amit eddig sem tudtak ezért nekünk kell egyesével a Manage applications alatt. Gratulálok mindenkinek a felszabadult tárhelyhez :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4700) jooker82 válasza Milestone2 (#4696) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nekem meg minden fűt fát leirt,csak azt nem... :D Amúgy,ha egy valaki vissza tudta tenni,akkor visszalehet...
De ez már nem az LG hibája,mert a gyári telepitő ilyet nem támogat..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.