Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) DiamondBack válasza bubus66 (#5000) üzenetére


DiamondBack
senior tag

lehet tudni mi lesz az utód?

(#5002) bubus66 válasza DiamondBack (#5001) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ment a PÜ

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5003) DiamondBack válasza bubus66 (#5002) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Köszönjük a sok segítséget és megosztott tapasztalatot. Azért sajnálom hogy feladtad de érthető.Remélem az új teloval nem szívsz annyit mint az L9-el.

(#5004) akcsy válasza bubus66 (#5002) üzenetére


akcsy
tag

Háát akkor én is elköszönök itt... Kár hogy elmész, talán az újak nem is tudják, mekkora kincs voltál itt :B :( És köszönöm én is a sok segítségedet :)

(#5005) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Csatlakozok, szintén köszi a segítséget!

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#5006) Gzolo válasza bubus66 (#4996) üzenetére


Gzolo
senior tag

Köszi az eddigieket és sok szerencsét az új telóhoz :)

Valaki tapasztalt már olyat, hogy rádióhallgatás közben a minőség egyszercsak átvált Sokol-rádióra? Füles ki-be nem segít,rádió kilövése sem. Minden basszus eltűnik. Annyira bosszant, hogy elkezdtem olcsó Lumiát keresni :/

[ Szerkesztve ]

(#5007) DiamondBack válasza Gzolo (#5006) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Nekem eddig nem volt ilyesmi pedig naponta használom. Gyári fülessel használod?

(#5008) Gzolo válasza DiamondBack (#5007) üzenetére


Gzolo
senior tag

Nem. Akg és Jvc fülessel teszteltem, mindkettőnél előjött előbb-utóbb.

(#5009) DiamondBack válasza Gzolo (#5008) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Csak rádiónál vagy ha mp3-at hallgatsz akkor is?

(#5010) Gzolo válasza DiamondBack (#5009) üzenetére


Gzolo
senior tag

Csak a rádió, mp3 az király általában. Lehet a jack-ajzat lesz a para.

(#5011) akcsy


akcsy
tag

Háát nem tudom, én most nyúzom több mint 2. napja: 21 órát volt összesen bekapcsolva, melyből 16 és fél óra szinte aktív wifi használat, fél óra játék, néha-néha még max fényerővel is, és 25%
Egyébként én éjjel mindig kikapcsolom, lehet, hogy ott spórolok :D

[ Szerkesztve ]

(#5012) bubus66 válasza Gzolo (#5006) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#5006) Gzolo

Na már te is szabadulni akarsz? Mi lesz itt mindenki elmegy innen?

Ha megmozgatod a jack csatlakozott, akkor sem jó a rádió?

(#5004) akcsy

Köszönöm :R Nem baj ha nem tudják, hogy (mekkora kincs voltam) most adva van nekik a feladat felehet hozzá nőni. Sok sikert kívánok nekik.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5013) Gzolo válasza bubus66 (#5012) üzenetére


Gzolo
senior tag

Annyira nem akarok, mert nagyon szeretem ezt a telót, minden igényt kielégít, de az FM rádió fájó pont. Ha épp egy mp3 után váltok át, katasztrofálisnak tűnik a minőség. Már arra is gondoltam, hogy lehet függ a rádió jelerősségétől...Itt kecskeméten most kipróbáltam a helyi rádióval egy Voda Smart II társaságában, és nem tűnt rosszabbnak.

Jack ki-be, mozgatás, semmi sem javít rajta, még újraindítás sem. . Most épp Kőbánya-alsó magasságában váltott át szar minőségre, eltűnt a basszus, előző fülessel már a Bosnyákon.

(#5014) bubus66 válasza Gzolo (#5013) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát akkor nem tudom mi lehet a baja.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5015) DiamondBack válasza Gzolo (#5013) üzenetére


DiamondBack
senior tag

rádiót próbálom azóta is de nekem nem jön elő a probléma....

amúgy te is kecskeméti vagy? :)

[ Szerkesztve ]

(#5016) Gzolo válasza DiamondBack (#5015) üzenetére


Gzolo
senior tag

Igen, kecskeméti vagyok, de az utóbbi 2 évben suli miatt Bp-n élek, hétvégente járok erre. :)

(#5017) Milestone2 válasza Gzolo (#5016) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha már mindketten Kecsóiak vagytok, találkozzatok, és próbáld ki azt a fülhallgatót, amivel eddig sosem volt probléma.

Ha azzal neked is jó minden, akkor a fülhallgatóid tehettek a bajról.
Ha azzal se jó, akkor akkor a telefonod rádiórésze a bibis.

??? Nem ???

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5018) akcsy válasza Gzolo (#5016) üzenetére


akcsy
tag

De nem próbáltad az eredetivel? Mert ugye antenna van a fülesekbe... főleg, ha azzal a smart telóval is ilyen

(#5019) Gzolo válasza akcsy (#5018) üzenetére


Gzolo
senior tag

Antenna nincs egyik fülesben sem, csak a telefon annak használja a fülest, ne kérdezzétek hogy :)

A tesztről csak annyit tudok mondani, hogy az LG és a Smart rövid tesztje alatt ugyanazt a teljesítményt hozta. Jelen esetben a jó minőséget. Hosszabb tesztre nem volt lehetőség, és mindig később jön elő a probléma, egyik pillanatról a másikra, 5-10 perc után basszus el, kecskeméten nem volt ennyi időm.

Lg füles már nincs meg, korábban a saját Smart-ot használtam ugyanezzel az AKG fülessel, ott sose volt gond.Fülhallgatóval nem lehet gond, hisz a zene kifogástalan minőségű bármennyit használom.

[ Szerkesztve ]

(#5020) Dreimus válasza Gzolo (#5019) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szia,

Szerintem meg keress egy gyári headsetet és próbáld meg azzal is, de a zenelejátszótól és az FM rádiótól ne várd ugyanazt a minőséget és elvi működést, mert nem azonosak. Az FM rádió mivel antennára van szüksége, ezért kér headsetet és nem fül/fejhallgatót mivel az utóbbiak nagyon nagy többsége alkalmatlan erre.

Szerintem a fülesed lesz a hibás pont, de minden féle képen tesztelni kellene gyárival, mert lehet amennyiben azzal is rossz akkor a készülékben van a hiba, ami már szervizes megoldást igényel.

(#5021) Gzolo válasza Dreimus (#5020) üzenetére


Gzolo
senior tag

Persze, hogy nem várom azt, csak hogy azt a minőséget amit tud, konstatns hozza, ne pedig hektikusan.

Nem tudom mi legyen, 1 hónap múlva már külföldre kell indulnom, nem akarok telefon nélkül maradni, és nem tudom megjönne-e annyi idő alatt a telefon, gyári füles meg nincs a közelemben :(

(#5022) DiamondBack válasza Dreimus (#5020) üzenetére


DiamondBack
senior tag

sima fülhallgató is működik antennaként legalábbis nálam bármilyen telóba dugtam bármilyen fülest működött. kipróbálom a Párom L9-én is a rádiót de szerintem ott is hasonlóan menni fog.

(#5021) Gzolo: van 2 gyári headszetem is itthon de szerintem nem használnád úgyse, főleg az AKG után. azt nem értem hogy ha elsőre elindítva működik akkor miért romlik el használat után...

[ Szerkesztve ]

(#5023) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

amúgy én ilyent használok és bátran ajánlom mindenkinek nagyon jól szól az ára ellenére.

[ Szerkesztve ]

(#5024) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Képkészítésre visszatérve: löttem 2-2 képet az L9-el és az omnia 2-ővel

omnia2
omnia2közeli

l9
l9közeli

szerk: ja igen. a virág piros :D

[ Szerkesztve ]

(#5025) jooker82 válasza DiamondBack (#5024) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha naposra állitod,nem jobb a szinkezelés?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5026) DiamondBack válasza jooker82 (#5025) üzenetére


DiamondBack
senior tag

full autón csináltam mindkettőt összehasonlítás végett

(#5027) jooker82 válasza DiamondBack (#5026) üzenetére


jooker82
nagyúr

küldd el az lg-nek,had tanulmányozzák.. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5028) DiamondBack válasza jooker82 (#5027) üzenetére


DiamondBack
senior tag

(#4851) tzsolesz kérte tanulmányozni :D

(#5029) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Sziasztok.

Feltettem egy kérdést: melyik verzió bootloadere van nyitva, mert azt írtátok, az egyik EU-jé nyitva van.

Ahogy mondtátok visszaolvastam.

Továbbra sem lettem okosabb.

Hol azt írjátok egyiké sem, hol azt, hogy egy petíció hatására, az egyik már nyitva vagyon...

"...Azt tudod miért van nyitva az EUO bootloader mert ők is petíciót adtak be,mint ahogyan mi is. ..."

"... Azért EUO Europa Open ez az elnevezése és nem azért mert nyitva van a bootloader..."

"...igen, elvileg az EU-t is egy ilyen petíció miatt nyitották..."

"...Van egy rossz hírem csak az EUO V20B-nek van nyitva a bootloaderje. ..."

"...Köszi még egyszer a tanácsot de nincs nyitva a bootloader a EUO legalább is mait fel tettem azon nincs, ugy hogy szenvedtem 4 napot..."

"...Viszont én mikor fel tettem akkor nem volt nyitva, viszont kinyitottam, most meg nem tudom vissza zárni ..."

Na jó, nem keresek többet...

Ugye KAMU volt az LG részéről, hogy a JB-k közül valamelyik már nyitott lesz???

Ha nem volt kamu, melyik nyitott???

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5030) bubus66 válasza Milestone2 (#5029) üzenetére


bubus66
nagyúr

Most ne érts félre ennyit foglalkozol vele akkor nyisd ki a bootloadert, van az XDA-n olyan kernel amelyik tudja már a SD-re való telepítést.

Küldtem neked egy linket ha meg várod a fél órát vagy az egy órát akkor ki lesz nyitva a bootloader. Nincs nyitva az XDA átbaszás volt mert a gyerek ugy nyitotta ki. Mivel azt hiszem abban a leírásban amit neked linkeltem, végig ment azokon a lépéseken ami a Téma összefoglalóban szerepel. Igen kamu volt de nem az LG részéről hanem ennek a részéről cmahendra ráadásul van egy kettő leírása amitől megfekszik a telefon.

Látod itt sincs a dolgokkal tisztában cmahendra

Ráadásul a P765-769-cel foglakozik

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5031) bubus66 válasza Milestone2 (#5029) üzenetére


bubus66
nagyúr

Itt a kernel, ha használni akarod az SD kártyát akkor ki kell nyitni a bootloadert.

Mint Írtam az EUO nem azért Europa Open mert nyitva van a bootloader

A Black-nél az L7-nél is EUO van és zárva van a bootloader.

Tessék az EUO is ez alapján van kinyitva

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5032) Milestone2 válasza bubus66 (#5031) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Amiket írtál anno, most már szinte végig elolvastam, de még mindig van a hozzáértők között aki pár napja azt írta, hogy valamelyik verzió egy petíció hatására már nyitott, csak olvassak vissza megtalálom...

Köszi a kernelt.

Most már k. sokat olvasgattam.

Ezt a mandrót is láttam már, sokan írták, hogy fake, amiket írogat.

Megvárom még a következő v20-ast hátha, de nem hiszem.

Megvárom míg elkészül L9-hez is a MIUI, mert azt tetszik kinézetre a legjobban.

Utána kinyitom.

Köszi mindent.

Éccakát!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5033) bubus66 válasza Milestone2 (#5032) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az meg szerintem hülyeség, hogy 1 órán keresztül ne indístd újra a telefont és akkor nyitott lesz a bootloader De mi nyitja ki?? ez a kérdésem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5034) Milestone2 válasza bubus66 (#5033) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem semmi.

Vagy az ADB-s módszer.

Vagy aaz allinoneroot.

(ezt sa kettőt olvastam százszor)

biztos van más út is...

...de nem a várakozás.

...vagyis de, a várakozás...az LG-re, hogy kibontsák ők...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5035) Milestone2 válasza bubus66 (#5033) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Más.

Eddig, ha felmentem a petíciód oldalára, 100 tagot számlált és lezártnak tűnt.

Ma mikor felmentem rá 101 tagot számlál és azt írja kell még 99?

Mihez?

A következő szinthez?

A nyitáshoz?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5036) bubus66 válasza Milestone2 (#5035) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mert egy bizonyos ídő után viszi tovább mint amit te is linkeltél 288-nál van és 500 kell nekik mindegy ellett küldve továbbra is alá kell írni és küldeni megint.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5037) Milestone2 válasza bubus66 (#5036) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azt se értem, amit én linkeltem, akárhányszor rámegyek más a szám, és van hogy csökken az aláírók száma. Az meg hogy a p.-be lehet...??,

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#5038) zack


zack
nagyúr

Srácok!

Amióta a csajom L9-ét felfrissítettem 4.1.2 JB-re, érdekes dolgokat művel a telefonja. Újraindításnál pl elfelejti a beállított csengőhangot, és a gyári alapértelmezettre áll vissza. Találkozott valaki ezzel, van rá megoldás? :U
T-s a telefon.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5039) zack válasza bubus66 (#5036) üzenetére


zack
nagyúr

Óriási. :F Samu tulaj vagyok lassan 2 éve, tehát nekem ez a zárt bootloader miatti LG f@szának a szopkodása kicsit sok. :(( Most ez tényleg ekkora dolog? :W Ha valamelyik régiót nyitották már hivatalosan mi a pék f@száért nem tudják kinyitni az összeset? Most 500 kell nekik, aztán ha elérjük 1000, 2000, 5000...Kit tudja mennyi lesz elég nekik. Ez a hozzáállás nagyon nem tetszik nekem. Optimus G Pro-t akarok a Note 2 helyett, de ezek után amit művelnek, biztos nem fogom megvenni.
Mit gondolnak? Ha "csak" 100-an aláírtuk, akkor nem akarjuk annyira? Azért lett elindítva a petíció mert nincs jobb dolga a magyar L9 tulajoknak? :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5040) bubus66 válasza zack (#5039) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen igazad van de az EUO sincs nyit csak az XDA-sok szerint, vagy max úgy mint ahogy itt írta valaki, hogy szervizből nyitott bootloadererrel kapta vissza.

elfelejti a beállított csengőhangot, és a gyári alapértelmezettre áll vissza. Itt nem találkoztam vele, de a Blacknél igen.

Én meg azt mondom, neked, hogy maradj inkább a Samsungnál.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5041) zack válasza bubus66 (#5040) üzenetére


zack
nagyúr

Az hogy én maradok e az még a jövő zenéje. Most a legnagyobb gond az, hogy a csajomnak ez jutott. Minden jó (lenne) de ez a hol ébresztek hol nem, és csengőhang elfelejtési probléma roppant idegesítő. Már csak azért is mert a telefonjára szokott kelni.

Nálad Black-nél megoldódott?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5042) bubus66 válasza zack (#5041) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nálam nem volt a Blacknél ilyen gond, csak a topikjában olvastam. De ott azt hiszem akkor volt ha az SD kártyáról akartad a csengő hangot beállítani, ha bemásolta a telefon belső memóriájába akkor jó volt. Vagy a gyárilag előre telepíttet is vissza állítja alapértelmezettre?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5043) zack válasza bubus66 (#5042) üzenetére


zack
nagyúr

Na ezt nem tudom, de gyanítom hogy SD-ről akarja betenni. Délelőtt megtudom.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5044) bubus66 válasza zack (#5043) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mert akkor könnyen lehet, hogy az a baj a Téma Összefoglalóban bent van milyen mappákat kell létre hozni. Próbáljátok meg a belső SD-ről.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5045) Gzolo válasza zack (#5041) üzenetére


Gzolo
senior tag

Nálam ilyen nem fordult elő még, csengőhang és ébresztő is a memóriakártyáról van berakva, heti 2-3x kell újraindítani a telót, de nem változik meg.

JB-re frissítés után csináltál Factory Resetet? Nekem pl. energiafelhasználásban sokat segített.

(#5046) zack válasza Gzolo (#5045) üzenetére


zack
nagyúr

Nem csináltam mert szinte új volt a teló.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5047) bubus66 válasza Gzolo (#5045) üzenetére


bubus66
nagyúr

Lehet, hogy őnála SD kártya probléma lehet. Ha bele olvasol a Blackban ugyan az a ROM volt akinek eldobálta az SD kártyát nekem, meg jó párunknak soha semmi baja nem volt.

(#5046) zack

Ha a hidden menüből (3845#*760#) csinálod a factory reset akkor az Külső SD-ről ments le mindent mert előfordulhat, hogy azt is törli.

Vagy próbáld meg az SD kártyát leformázni. A factory reset akkor sem ártott volna ha zsír új volt mivel teljesen új rendszert raktál fel rá.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5048) Gzolo


Gzolo
senior tag

Most lett elegem, ha nem óvatosan nyomom be körömmel,hanem simán ujjal, akkor minden második alkalommal beragad a bekapcsológomb. Második hónaptól megvan ez a gond, de most lett iszonyat zavaró.

Körbefotózom és holnap megy szervizbe, remélem kész lesz mielőtt elmegyek külföldre.

(#5049) DiamondBack válasza Gzolo (#5048) üzenetére


DiamondBack
senior tag

kosz került alá?

(#5050) Gzolo válasza DiamondBack (#5049) üzenetére


Gzolo
senior tag

Passz, már régóta ilyen, hol jobb hol rosszabb. Kosz szerintem nehezen jut be oda, az a resze zárt a háznak. Ragad és nyiszog, hülye hangja van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.