Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3766) akcsy


akcsy
tag

Háát nem semmi amit ma észleltem... Rátettem a telefonra a ModernCombat3 játékot és amikor rámentem az áthelyezésre az usb-re írta rá a 1.4Gb-ot mármint hogy ott van, ugyanakkor még azt írta ki hogy 2.0Gb foglalt :F De sajnos törölnöm kellett egyből mert mindig kidobott indításnál... De ha minden igaz ez sikeresen át ment, mert egy ingyenest is áthelyeztem, majd csak később mutatta... most még próbálkozom másik Gameloft-ossal, lehet azok sikeresek lennének...
Jah még valami letöltöttem egy Glu-s játékot a Storeból, majd írta, hogy tölti a kiegészítést... Nah most ezt nem az alkalmazáson belül, hanem mikor lejött a játék, és feltelepítette az értesítési ablakban mutatta is az egészet (Remélem érthető) Mikor rámentem az áthelyezés dologra, azt láttam, hogy az USB-tárhelyen (ez az SDkártya) 100Mb van... És ezt nem értem, hogy a többi fejlesztő miért nem tudná ezt így megoldani, szerintem mindenki jobban járna... Nekünk SD-n van a dolog, nekik meg nem kell azzal a kérdéssel foglalkozni, hogy miért nem lehet az SD-re helyezni (mármint nem csak a mi telefonunknál van ez tiltva)
Nah gondoltam megosztok egy tapasztalatot :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.