Hirdetés

2020. február 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#3801) Dreimus válasza szpetyasz (#3796) üzenetére

Dreimus
(senior tag)

A JB frissítés megölte, tehát várni kell a következőre, amennyiben az kijavítja, érdemes PLAY-ből keresni másikat.

bubus66: Ment PM. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#3802) kisocsi válasza bubus66 (#3795) üzenetére

kisocsi
(tag)

8 munkanap áll rendelkezésre az elálláshoz!
[link]
5. A Vásárló jogai és kötelezettségei

5.1 Elállás módja, feltételei, következményei A Vásárlót megilleti a jog, hogy a teljesítést követően 8 munkanapon belül indoklás nélkül elálljon.

[ Szerkesztve ]

(#3803) kisocsi válasza bucsupeti (#3799) üzenetére

kisocsi
(tag)

Neked sikerült úgy frissíteni?! Mert nekem 1× sem jelzett frissítést!

(#3804) bucsupeti válasza kisocsi (#3803) üzenetére

bucsupeti
(senior tag)

nem, mert az firmware frissítésre való.
A Rom frissítést én az LG PC Suite-al csináltam 32 bites Windows 7 alatt.
Nekem ez bejött, semmi problémám nem volt soha vele. Másnak meg problémái adódtak.
Fontos hogy rendszergazdaként kell indítani (Jobb klikk az ikonra és indítás rendszergazdaként)

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#3805) akcsy

akcsy
(tag)

bubus66 rájöttem, igen sajnos nem lehet, pedig azt hittem sikerült a fejlesztőknek már valamit buherálni, de sajnos nem...
Viszont nem értem, hogy mostanában miért USB Tárhelybe írja pl. az obb fájlokat?? Mert ugye az értelmezhető az SD-nek... :Y :Y

Skacok pedig én már gondolkodtam, hogy rákötném a terrabájtos külső vinyóm :((( :DD :DD :DD :DDD :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Huawei P9 "Inkább azt bánd meg, hogy megpróbáltad és nem jött össze, mint hogy meg sem próbáltad...,,

(#3806) Lacko84 válasza kertsa (#3784) üzenetére

Lacko84
(aktív tag)

Airdroid-al fel illetve le is tudsz szedni dolgokat a telóról! Nagyon egyszerű!

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#3807) kertsa válasza Lacko84 (#3806) üzenetére

kertsa
(senior tag)

Közben megtaláltam a módját, hogy simán tárhelyként ismerje fel a telefont.

(#3808) airmax_2.0 válasza szpetyasz (#3796) üzenetére

airmax_2.0
(tag)

Nem működik nekem sem, és frissíteni sem lehet. Sem az lg smart world-ben, sem a play store-ban nem találtam...
Röpült a telefonról..

(#3809) szpetyasz válasza airmax_2.0 (#3808) üzenetére

szpetyasz
(csendes tag)

Nem tudtam én se kezdeni vele semmit. Leszedtem rá az OfficeSuit-ot ez még úgy használható,de a polaris volt eddig a legjobb szerintem. Kíváncsi lennék hogy RemoteCallService-el megtudnák-e csinálni:))

(#3810) airmax_2.0 válasza szpetyasz (#3809) üzenetére

airmax_2.0
(tag)

Én a kingsoft office-t hoztam le, és ment is át rögtön az sd kártyára...
(Érdekes, hogy a play store keresője is a kingsoftot hozta elő a polaris-os keresésre... gondoltam kipróbálom...)

[ Szerkesztve ]

(#3811) bubus66 válasza szpetyasz (#3809) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Persze a, hogy jó pénzért mindent megcsinálnak. Az a RemoteCallService-re is mi szükség van csak a helyet foglalja kukában a helye.

[ Szerkesztve ]

"egy a szívünk egy az álmunk..nem félünk és nem hátrálunk.. mellkasunkban tűzoltó szív dobog.."”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#3812) bubus66 válasza szpetyasz (#3809) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#3809) szpetyasz

Itt van

mert a 4shared a barátom

Meg a MEGA is a barátom Mind kettő rendelkezik keresővel.

"egy a szívünk egy az álmunk..nem félünk és nem hátrálunk.. mellkasunkban tűzoltó szív dobog.."”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#3813) kisocsi

kisocsi
(tag)

Írtam az LG-nek bootloader nyitás ügyben.
Tisztelt LG!

Az interneten olvastam,hogy az LG feloldotta a Bootloadert az EU V20B frissítésnél. Sajnos a magyar verziónál,ez nem történt meg. Az XDA fórumon megoldották,hogy bármely régió Jelly Bean frissítésnél nyitható a Bootloader.
Garanciavesztéssel jár ha kinyitom a magyar verziónál? Mert csak így oldható meg az SD kártyára való telepítés!
Előre is köszönöm megtisztelő válaszukat!

És már jöt is a válasz.

Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste.

Ha ön külön alkalmazást tölt le a telefonra és úgy nyitja meg a bootloadert az nem jár garanciavesztéssel.

Akkor ha most jól értelmezem,akkor marad a garancia?

(#3814) zack

zack
(nagyúr)

Sziasztok!

Jövő hónap elején tervezek L9-et venni a barátnőmnek. Tudnátok írni róla pár szóban hideget és meleget? Típushiba, zenelejátszás minősége, Camera, fényképező, kijelző minősége...Lagzik e, van e rá főzött ROM, Jelly Bean elérhető e már a mi régiónkban. Egy szóval mire számíthatunk. :R

T-nél lenne véve előfizura.

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Sony NW-A35 + Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 <<>> Spotify Premium + Tidal HiFi

(#3815) bubus66 válasza kisocsi (#3813) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Mi az a külön alkalmazás ami kinyitja a bootloadert? Ez így hülyeség nyugodtan elhiheted neki (írtak nekem már nagyobb baromságot is) nekem nyitva van és garancia nuku el fogyott. Az XDA-ra meg ne szabad hivatkozni az LG ügyfélszolgálaton, Ez sem igaz, hogy bármelyik régió mert egyedül csak a EUO van nyitva, a többit csak kilehet nyit egy alkalmazás segítségével (melyik az). Ha van olyan alkalmazás ami kinyitja a bootloadert? Van szerintem nincs, így garancia nem marad.Megpróbálhatod nyisd ki és szoftveresen tedd tönkre a telefont vidd vissza szervizbe, és meg látod, ha nem húzzak át a garncia jegyet akkor jól jártunk.

A Magyaron is nyitható ezt pofáztam vasárnap óta.

(#3814) zack

Igen elérthető rá a JB mindegy, hogy a T-nél veszed vagy ,máshol. A kijelző minősége nagyon jó az IPS technológiának köszönhetően. Képeket szerintem el fogadhatókat készít. Van rá főzött, ROM csak az a baj, hogy zárt a bootloader. Reméljük a következő, frissítésnél már nyitva lesz. Az EUO-ba kiadott JB-é nyitva van. Sajnos, ha a mienkre feltesszük akkor sem lesz nyitva úgy kell kinyitni,viszont egyemlőre még nem lehet vissza zárni.

[ Szerkesztve ]

(#3816) kisocsi válasza bubus66 (#3815) üzenetére

kisocsi
(tag)

Az XDA azért hivatkoztam,mert a samu és a htc elismeri őket! A HTC pl. az XDA kérésére-nyomására tette nyitottá a bootloadert! Én nem írtam azt hogy minden régió nyitott,hanem csak az EOU.
Akkor okosabbak nem lettünk,de 1 próbát megért.

(#3817) bubus66 válasza kisocsi (#3816) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Azt tudod miért van nyitva az EUO bootloader mert ők is petíciót adtak be,mint ahogyan mi is. Az ügyfélszolgálattal ilyen téren semmire nem mész.

(#3818) prannk válasza bubus66 (#3817) üzenetére

prannk
(őstag)

Akkor írassuk alá akivel csak tudjuk!!!!! Én már aláírattam kb 5 haverommal.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3819) akcsy válasza bubus66 (#3817) üzenetére

akcsy
(tag)

Tényleg azzal hogy állunk? :Y

Huawei P9 "Inkább azt bánd meg, hogy megpróbáltad és nem jött össze, mint hogy meg sem próbáltad...,,

(#3820) Piero89 válasza akcsy (#3819) üzenetére

Piero89
(aktív tag)

Még 49 aláírás kellene... én már 3 haverommal aláírattam pár napja, azthittem mostanra már jobban állunk, de szépen lassan remélem elérjük majd a 100-at :)

(#3821) DiamondBack válasza bubus66 (#3812) üzenetére

DiamondBack
(senior tag)

Ezt lenyúltam én is :D én se tudtam elindítani csak nem mertem megkérdezni mi lett vele :B

szerk: nyekereg a hátlapom az egyik kis fül el van hajolva (vásárlás óta) és nem pattan be a helyére, nem akarom feszegetni, ilyen gyári hátlapot lehet kapni szerintetek külön, irtó gagyi így olyan érzés mintha szét akarna esni?

[ Szerkesztve ]

(#3822) bubus66 válasza akcsy (#3819) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

eddig 50 írták alá.

(#3821) Boombasticc

Nem le nyúlni kell ha nem letölteni azért van kint a topikba.

[ Szerkesztve ]

(#3823) DiamondBack válasza bubus66 (#3822) üzenetére

DiamondBack
(senior tag)

ugyértettem én is :U
más: amikor az ICC rootolva volt akkor megtaláltam azt hogy az alkalmazásokat hogyan lehet letiltani, most hogy JB van fennt rajta nem találom vagy ez csak root-tal lehetséges?

[ Szerkesztve ]

(#3824) bubus66 válasza DiamondBack (#3823) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Nem csak rootal lehet Beállítások/Alkalmazások/Összes alkalmazás és ott rá tapicskolsz arra amelyiket szeretnéd letiltani.

(#3825) #74266624

(törölt tag)

Erősen gondolkodom egy L9 vásárlásán, a következő dolgokat szeretném megkérdezni:

1, A 4.7 col-hoz nem kevés az 540 x 960 pixel?!

2, Független készülékekre wifi-n is van már jelly bean?!

3, Vannak-e zavaró bugok, elég stabilan működik-e?!

4, A hátlap tényleg gyenge minőségű és benyomható, mint ahogy a tesztben írták?!

Eddig használtam S2-t, S3-at is, de S2 igen gyenge zenehallgatásra + a gps is gyatra. S3 home gombja kényelmetlen és nincs rendes fehér szín, csak valami sárgás akármi. :)

A youtube videókat nézve nagyon úgy tűnik, hogy L9-nél szépen simán megy minden még 4.0.4-el is, szóval igen nagy a kísértés, hogy vegyek egy feketét.

Köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#3826) kertsa válasza #74266624 (#3825) üzenetére

kertsa
(senior tag)

Nem fogod megbánni ha L9-et vesze :)

Böngészőbe mivel tudom blokkolni a reklámokat?

[ Szerkesztve ]

(#3827) DiamondBack válasza #74266624 (#3825) üzenetére

DiamondBack
(senior tag)

személyes vélemények:

1, A 4.7 col-hoz nem kevés az 540 x 960 pixel?!
Az S3-nak azért jóval élesebb a képe munkatársamét elég sokat hasonlítgattam, de elég ekkora mérethez ez is.

2, Független készülékekre wifi-n is van már jelly bean?!
Ezt nem tudom én PC-ről frissítettem.

3, Vannak-e zavaró bugok, elég stabilan működik-e?!
Stabilnak stabil, bár ez a felhasználástól/telepített appoktól erősen függ. Nem tapasztaltam még fagyást illetve akadást is csak akkor ha sok alkalmazás megy a háttérben. (pl GTA3+chrome+youtube nálam már megfogta)

4, A hátlap tényleg gyenge minőségű és benyomható, mint ahogy a tesztben írták?!
Én 2 darabot vettem egyet a páromnak egyet magamnak. A páromé tökéletesen passzol meg se nyekken, az enyémnek valszeg gyári hibás az egyik kis füle mert nem pattan be a helyére ezáltal nyöszörög nyomásra. Javaslat: hogy ha veszel kérd el nyomkodd meg ha nyekereg erre hivatkozva kérj egy másikat ha az jó onnantól nincs vele baj.

Szép a kijelző, gyors, kamera mobilos körökben szerintem tűrhető, picit a 4gb belsőt én keveslem de ezzel meglehet barátkozni, összességében én nem bántam meg hasonló konstrukcióban havi 1 ezressel lett volna több a Galaxy S3 de az nekem formailag nem tetszett valamint utálom a csúszós műanyagot, miközben ez nagy, fekete, recézett nem csúszik ki a kézből, meg olyan zord, komoly kinézetű telo :D

[ Szerkesztve ]

(#3828) DiamondBack válasza szpetyasz (#3809) üzenetére

DiamondBack
(senior tag)

Kingsoft Office 5.3.4 nekem lefagy a polaris. próbáld ki ezt elég jónak tűnik.

(#3829) szpetyasz válasza bubus66 (#3812) üzenetére

szpetyasz
(csendes tag)

Köszönöm a polarist!

(#3830) tormakrisz

tormakrisz
(csendes tag)

Sziasztok valaki tudna nekem segíteni hogy kell rootolt l9-re fe rakni cyanogen modot.
Elöre is köszi srácok.

(#3831) planbmokus válasza #74266624 (#3825) üzenetére

planbmokus
(senior tag)

Csak az első ponthoz szólnék hozzá:
24"-on csak 1920x1080 pixelem van és tökönszúrom magam, hogy nem retina...

"A megtett út mögötted van, de ha megfordulsz, hogy szemügyre vedd, már az előtted álló út lesz mögötted. És mivel mögötted van az előtted, olyan logikai ellentmondást hozol létre, mely fekete lyukat szül..." (Oravecz Coelho)

(#3832) bubus66 válasza tormakrisz (#3830) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Tessék itt válogathatsz

Itt meg a JB Bootloader nyitás,a recovery meg a root.

[ Szerkesztve ]

(#3833) tormakrisz válasza bubus66 (#3832) üzenetére

tormakrisz
(csendes tag)

Nagyon szépen köszönöm megtiszteltél :)

(#3834) bubus66 válasza tormakrisz (#3833) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Nagyon szívesen. Csak a CM-nél olvasd el miket írnak, mert van hibájuk bőven.

[ Szerkesztve ]

(#3835) mnó77 válasza #74266624 (#3825) üzenetére

mnó77
(tag)

Sziasztok.

Fec1975

GPS szempontjából ki kell,hogy ábrándítsalak,navigációra ez a telefon egy katasztrófa!Nem mondom,hogy ez általános jelenség elképzelhető,hogy ez csak nálam van így de én nagyon sokat szívtam/szívok miatta mivel nem csak a "nagymamához járok hétvégente".Most viszem másodszor szervízbe az miatt,hogy eldobálja a jelet gyakorlatilag folyamatosan.Nekem ez volt az egyik legfontosabb érv a telefon mellett,hogy a szép nagy kijelzőn milyen jól lehet majd látni az útvonalat,így fölöslegessé válhat a PNA-m.Mondhatja azt is valaki,hogy egy telefon nem erre való!Lehet,de akkor minek teszik bele a GPS vevőt!?4.droidos telóm ez s az eddigi legkomolyabb.A sokkal gyengébb-többek között"eredeti kínai"-telefonok mind simán vitték az egyetlen épkézláb navi szofvert(direkt nem írom a nevét)csak ez a"csúcskészülék"készít ki vele.Más navival meg olyan pontatlan,hogy az valami borzasztó!
Ezt leszámítva ez egy hibátlan telefon,tényleg gyönyörű a kijelzője és a sebessége is brutál.A fényképektől nem esek hasra de ez engem nem is érdekel.

(#3836) Pantal válasza mnó77 (#3835) üzenetére

Pantal
(senior tag)

Erre én rácáfolnék, nálam jól működött a GPS, amikor Pestre kellett felmennem vidékről, minden gond nélkül működött. De már beszéltünk privátban, nem tudom, nálad mi a gond. Aztán meg lehet, hogy valóban nem teljesít jól, csak az alatt a pár alakalom alatt nekem nem jött elő a probléma. :F

(#3837) mnó77 válasza Pantal (#3836) üzenetére

mnó77
(tag)

Ezért viszem megint szervízbe mert én sem értem az okát! :( Mert amit Te használsz-hálás köszönet,hogy megosztottad velem :R -az sem jó nálam.Nagyon nagyra értékelem ezeket az okostelefonokat,hogy rengeteg hasznos funkcióval bírnak s gyakorlatilag mindig kéznél van!Hidd el rengeteg telóra telepítettem ,már navit minden gond nélkül,nekem ez már"hobby" :)) de ez az LG nagyon kifog rajtam...! :W

[ Szerkesztve ]

(#3838) stuti válasza #74266624 (#3825) üzenetére

stuti
(csendes tag)

Fec1975
A GPS ebben is gyatra. Az S2-öt még nem próbáltam, de az S3-at igen. Az már régen navigált, az L9 meg csak kereste a műholdakat, de nem talált.

(#3839) kertsa

kertsa
(senior tag)

Nálam videólejátszás közbe nincs hang. Az lehet, hogy az .mkv formátumot nem szereti?

(#3840) bubus66 válasza mnó77 (#3837) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Ismered a szerviz menüt? mert ott is lehet állítani. Nekem sincs vele semmi gondom.

(#3841) jojoker08

jojoker08
(tag)

Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne, hogy Root-olni szeretném a telómat, aztán CM-t tennék fel, viszont a fenti leírást napi 3-4-szer eljátszom, de nem jutok semmire sem. Legjobb esetben egyszer újraindul (a fentebb említett kettő helyett) de nincs látszata...4.1.2 van fent, abból is V20B-s Rom. Csak a V10-seket lehet egyelőre? Innen szedtem le a hivatalost. Próbáltam Downgrade-lni, de szintén esélytelen, megáll a S/W képernyőnél...Lehet rá valami megoldás? Ha ez számít Trémobilos vagyok. :)

(#3842) engine19

engine19
(tag)

Sziasztok,

már biztosan volt róla téma, de nem találtam.
vettem egy lg l9 p760-t. jelenleg v10h van rajta, frissíteni szeretném a legújabb-ra (talán v20b?), de az lg oldaláról leszedett cucc azt mondja ez a legfrissebb... miért?!

az lg oldala egy fos, próbáltam nekik írni, be van regelve a készülékem, kiválasztom, de nem tölti ki automatán azokat a mezőket, amik kötelező mezők... de írni nem lehet bele :D

kicsit idegesítő, hogy se a kapcsolatfelvétel, se a sw frissítés nem megy.

tuti én vagyok a béna.

tudnátok segíteni?

köszi

(#3843) bubus66 válasza jojoker08 (#3841) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#3841) jojoker08

A JB nem lehet a régi módszerrel rootolni csak recoveryből. És csak akkor ha nyitva van a bootloader, itt a leírás ezt neked kell eldönteni, hogy meg csinálod. Feltéve ha még nem tégláztad le csak olvasni kellene az 1Hsz-t is hogy az ICS-nél is a V10A volt a ROOT-ható. Mennyivel lesz jobb a bugos CM10.1?

Útóljára írom le semmi köze, ahhoz hogy T-Mobile vagy Vodafone vagy független, mivel nincs külön szolgáltatós ROM kiadva, csak HUN.

(#3842) engine19

Menj fel a laptetejére és a Téma összefoglalót nyisd meg, és olvasd el, ott mindent leírtak, az userek. Én is bevagyok regisztrálva az LG oldalra és simán belépek is írok is nekik.

Más

Kezdem észrevenni semmi jelentősége nincs a Téma össze foglalónak, meg is fogom szüntetni.

[ Szerkesztve ]

(#3844) bubus66 válasza jojoker08 (#3841) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#3841) jojoker08

Próbáltam Downgrade-lni, de szintén esélytelen, megáll a S/W képernyőnél :W

Azt nem olvastad hogy az S/W képernyőnél meg is kell állni a a telefonnak, más különben, hogyan flashelné a telefont, szerinted? Ha nem álna meg az S/W módba.

Downgrade-lni ha a leírás alapján csinálod akkor annak jónak kell lenni. Csak olvasni kellene, PL Téma Összefoglaló.

(#3845) jojoker08 válasza bubus66 (#3844) üzenetére

jojoker08
(tag)

Köszi a segítséget. Olvastam, de lehet, hogy nem jól fogalmaztam. Nem is ott a gond, hogy megáll, hanem a program is lefut, és minden oké azt írja, de a telefon semmit nem csinál, marad ugyanott a képernyő.

(#3846) bubus66 válasza jojoker08 (#3845) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Mert akkor nem fut le a frissítő ha az S/W módba marad a telefon.

(#3847) engine19 válasza bubus66 (#3844) üzenetére

engine19
(tag)

Elolvastam. Azt írjátok, hogy problémás az LG update progija, de arra nem írtatok ott megoldást, hogy mivan ha azt mondja, hogy a legfrissebb van rajta :)

Felhívtam őket telefonon, azt mondták, hogy hivatalosan még ki se jött a 4.1 rá....?!

(#3848) Gerzson6875 válasza engine19 (#3847) üzenetére

Gerzson6875
(tag)

de kijött, már hivatalosan is, nem épp napra készek :/

(#3849) prannk válasza engine19 (#3847) üzenetére

prannk
(őstag)

Factory reset.. Ha azt írja a frissítő hogya legujabb van rajta.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3850) bubus66 válasza engine19 (#3847) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#3847) engine19

Az érdekes, akkor a gyári frissítő, hogyan jelezte nekem, hogy van Frissítés, meg sokan a PC Suiteval rakták fel. Csak nem akarsz jó pár usert meg cáfolni,hogy még ki sem jött a JB mikor mindenki a Gyári updaterrel, vagy a PCSuiteval frissítette, akkor ha nem jelent meg a LG hivatalso frissítője, hogy hogy látja, ezt nem értem?

Kit hívtál fel az LG ügyfélszolgálatot? . Mit ír ki a gyári frissítő V10 V20... ?

(#3849) prannk

Azt mondta neki az LG hogy még nem is jött ki a hivatalos JB akkor a gyári updater, hogyan látja

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.