Hirdetés

2020. február 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#4501) prannk válasza Milestone2 (#4500) üzenetére

prannk
(őstag)

Csinálj factory reset-et aztán úgy nézd meg.. Hogy még azt írja e ki.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4502) kisocsi válasza Milestone2 (#4492) üzenetére

kisocsi
(tag)

Melyik gyári frissítő? A telón,vagy a sz.gépen?

(#4503) Milestone2 válasza kisocsi (#4502) üzenetére

Milestone2
(veterán)

a szoftverfrissítés a telón menün beállításokon belül

A USER ERROR-t okozó USER-ek elégedetlenkednek mindig a leghangosabban - "Xiaomi együttható"= nincs standard állandó, működik minden: vagy így, vagy úgy, vagy másképp...

(#4504) Milestone2 válasza prannk (#4501) üzenetére

Milestone2
(veterán)

az a három gomb egyszerre? bekapcs/hewngerő fel/hangerő le

A USER ERROR-t okozó USER-ek elégedetlenkednek mindig a leghangosabban - "Xiaomi együttható"= nincs standard állandó, működik minden: vagy így, vagy úgy, vagy másképp...

(#4505) Milestone2

Milestone2
(veterán)

és hát első sorban a JB-re lennék kíváncsi, mennyivel más mint a mostani ICS...???

(#4506) kisocsi válasza Milestone2 (#4503) üzenetére

kisocsi
(tag)

Szerintem itt a tulajok 99% nem sikerült úgy frissíteni! Pc simán lehet,legalább is nekem ICS-JB oda vissza simán megy. Én nem is tudom minek erőltetitek,én nem találkoztam olyan tulajjal,akinek sikerült. A PC SUITE kerüld szerintem,de a KDZ és a LGMobile Support Tool lehet frissíteni. Azt hozzá teszem,nekem a KDZ frissítés csak XP működött.

A szerkesztés opciót használd légysz!

[ Szerkesztve ]

(#4507) Collos23

Collos23
(tag)

droidforever
Igen benne van :D

szpetyasz
Sajnos nincs ötletem :( Nem értek sajnos ezekhez a dolgokhoz. Annyit tettem, hogy felraktam a 20c-t ( ami egyből sikerült is ugyanúgy mint a 20b is. És nem is értettem, hogy másoknak miért nem sikerült. Én csak rádugtam és ment is. ) aztán beírtam ezt 3845#*760# ott megkerestem a factory resetet, végzett és egyből fel is ajánlotta

[ Szerkesztve ]

(#4508) kisocsi válasza Milestone2 (#4504) üzenetére

kisocsi
(tag)

Az összefoglalóban le van írva minden!!

Tessék elolvasni,azért készült!!! Ez minden felhasználóra érvényes!

(#4509) prannk válasza Milestone2 (#4504) üzenetére

prannk
(őstag)

A tárcsázóba üsd be a következőt: 3845#*760#, majd azon belül válaszd ki a Factory Reset opciót, s csak ezután frissítsen!

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4510) daredar562

daredar562
(tag)

Nah sziasztok fórum társak, voltam bent a számtekkk boltban ahol vettem a memkarit... 3 féle kártyát próbáltunk, és 3at se ismert fel ... kivéve egy kis 2 gb os alap micro sd-t ( ami nem HC-s) ...amit a fickóka vett ki a telójábol... sőtt egy kis régi zte teló is felismerte a 8gb os kártyát amit vettem .... próbáltunk bele ezt ami benne van ... ami egy Class 4es, ment még bele class10es is ,de semmi.

Talán HC-s microsd-t nem bírná? az nem gáz? nektek milyen memkari vna a telóban ? HC-s?

Szóval a vége az lett h bementem Tré mobilba, oda adtam a csókának hogy nézze meg, bemegy hátra,pöffeszkedve a szervizes kihozza és így szól: benne a kártya... nézem... sd kártya felirat a tároló menüben szürke, vissza fordítom, mondom nincs kártya, nem észleli..erre fennhangon : Akkor be kell küldeni a gyártónak és kész -.-"

Szóval lehet hogy a 2 napos ELGÉ-m mehet vissza javításra ehhe

Asrock Fm2A75 Pro4 , 2x4 Gb Kingston HyperX Beast 2133Mhz, Amd Athlon II X4 750K , Gigabyte 7770 128bit 1Gb DDR5

(#4511) lognboy

lognboy
(csendes tag)

csak egy kis játék csütörtök délután az L9-en... XD

nem tudom volt-e kérdés, hogy megy-e... XD

" Prestigio MultiPad 2 - Ultra Duo 8.0 & LG Optimus L9 - P760 & Motorola DEFY+ - MB526 & Huawei U8120 "

(#4512) bubus66 válasza Milestone2 (#4500) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Hát igen tegnap este mikor az apexlauncher pro akartam fel tenni az újra indulásnál csak az LG logóig jutott el, az OFFLINE móddal sem lehetett visszaállítani. Nagy nehezen a gyári frissítő visszaállítójával sikerült.

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#4513) kisocsi válasza daredar562 (#4510) üzenetére

kisocsi
(tag)

3 munkanapon belül ki kell cserélni a hibás készüléket! Ha még nem telt le,ne hagyd magad!!

(#4514) daredar562 válasza kisocsi (#4513) üzenetére

daredar562
(tag)

8.án vettem a telót ....és persze ez nem jutott eszembe h kicseréljék :S

Asrock Fm2A75 Pro4 , 2x4 Gb Kingston HyperX Beast 2133Mhz, Amd Athlon II X4 750K , Gigabyte 7770 128bit 1Gb DDR5

(#4515) kisocsi válasza daredar562 (#4514) üzenetére

kisocsi
(tag)

Ma voltál benn? Mert az benn van a 3 munkanapban.

(#4516) daredar562 válasza kisocsi (#4515) üzenetére

daredar562
(tag)

igen voltam...de a sok szellemi ****rázástol eszemben sem volt ...már bocsánat a fogalmazásért !

(#4517) kisocsi válasza daredar562 (#4516) üzenetére

kisocsi
(tag)

Akkor menny vissza holnap,és kérd a készülékcserét! Kaptál valami papírt a szervizben,vagy vettek fel adatokat?

(#4518) mr.szabados válasza bubus66 (#4488) üzenetére

mr.szabados
(tag)

Letudnád írni hogy ezt hogy kell? Légyszíves!

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5

(#4519) daredar562 válasza kisocsi (#4517) üzenetére

daredar562
(tag)

nem kaptam semmi papírt,és semmi adatot nem vettek fel...

(#4520) Milestone2 válasza daredar562 (#4519) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Telefonszámmal ügyintéztél, vagy nem?

Plázákba nem tudsz eljutni, este 8-ig nyitva vannak azt hiszem?

(#4521) bubus66 válasza mr.szabados (#4518) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

A bootloaderes minden képen ki akarod nyitni ugrik a gari azt tudod?

attól egyszerűbb nincs Ha ezzel nem menne akkor át küldöm a másikat amiben külön kell meg csinálni ezeket viszont bent van a téma összefoglalóban

[link]

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#4522) daredar562 válasza Milestone2 (#4520) üzenetére

daredar562
(tag)

am itt 17:00kor bezárt a t-mobil... :S ...de holnap bemegyek úgyis...és kiverem a dirit :W

(#4523) kisocsi válasza daredar562 (#4519) üzenetére

kisocsi
(tag)

Pedig mindenképp menny vissza,és reklamálj! Hivatkozz a 3 napos cseregaranciára,és fenyegetőzz a fogyasztóvédelemmel. Nekem is volt már ilyen 3 napos gari problémám. de nem tudtam bemenni a szervizbe,ezért felhívtam a 1430 ügyfélszolgálatot. 1 hét múlva tudtam bevinni a szervizbe,de nem volt gond mert telefonon jeleztem a problémát,és volt róla bizonyíték

Hívd fel a 1430,és mond meg hogy mi a probléma,és mit mondtak a szervizben. Szerintem nincs vesztenivalód!!

[ Szerkesztve ]

(#4524) bubus66 válasza daredar562 (#4514) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Hol vetted a T-Mobile webshobba? mert mert akkor 8 munka napon belül vissza küldheted.

(#4525) mr.szabados válasza bubus66 (#4521) üzenetére

mr.szabados
(tag)

ha bootloadernyitás nélkül nem lehet akkor még várok egy kicsit mert még elég friss a telefon hátha előjön valami baja. De azért köszi!

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5

(#4526) daredar562 válasza kisocsi (#4523) üzenetére

daredar562
(tag)

most hívom :) ... am holnap reklamálni is fogok az biztos .... ha leveszem a hátlapot és ki be kapcsolgatom van amikor észleli a kártyát... aztán felrakom a hátlapot és ki is löki magát ...sztem kontakt hiba .... vagy tényelg nem tudja a HC kártyát kezelni -.-" ...mert a kis 2gb os nem HC-s kártyát kezeli :S

(#4527) daredar562 válasza daredar562 (#4526) üzenetére

daredar562
(tag)

persze,ahol tudnék tenni valamit : a szolgáltatás nem elérhető... 1430

(#4528) daredar562 válasza daredar562 (#4527) üzenetére

daredar562
(tag)

ezt írja ki ...ha véletlen beolvassa a kártyát ... csak kilöki oszt kész .... ( bocsánat a sok postért..d.e túlléptem a szerk időt :( )

[ Szerkesztve ]

(#4529) kisocsi válasza daredar562 (#4526) üzenetére

kisocsi
(tag)

Személyesen,vagy webshopban rendelted? Mert az sem mindegy, 8 napig a szerviz nem nagyon akar vele foglalkozni.
A kártyát nem formáztad sz.gépen FAT32? Mert az még szokott segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#4530) daredar562 válasza kisocsi (#4529) üzenetére

daredar562
(tag)

jah igen...személyesen itt a karcagi T-mobilban

(#4531) Gzolo válasza daredar562 (#4510) üzenetére

Gzolo
(senior tag)

Nekem 8 gb-os Matrox Sd Hc van benne,kb 2500 volt Media Marktban és gond nélkül viszi mióta bennevan, mindenképp vidd vissza a telót!

(#4532) kisocsi válasza daredar562 (#4530) üzenetére

kisocsi
(tag)

Ha még nem próbáltad,próbáld meg sz.gépben megformázni.
Ha nem segít,holnap minél előbb vidd vissza,és kérd a cserét. A 3 napos cseregarinál a bejelentés időpontja számít,nem pedig hogy mikor viszed vissza.
Sok sikert,és holnap írd meg hogy mit sikerült intézned.

(#4533) daredar562 válasza kisocsi (#4532) üzenetére

daredar562
(tag)

formáztam a zte blade-ban ...egyszer ebben is ... formáztam még a sz gépen is ...és mindig ugyan az , vagy látja vagy nem ... ha látja akk meg kidobja magából

(#4534) Milestone2 válasza prannk (#4501) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Szia prannk!

Mielőtt factory resetelnék...

Szerinted utána a telefonon belüli szoftverfrissítés mit fog "telepíteni"?

v10h-t vagy v20c-t??? csak az ice cream sandwich-et frissíti, vagy továbblép jelly bean-re????

Köszi, ha válaszolsz: Viktor

:R

(#4535) kisocsi válasza Milestone2 (#4534) üzenetére

kisocsi
(tag)

Én bármit csináltam az enyémmel,mindig azt írta,hogy a legfrissebb szoftver van fenn.
De miért olyan lényeges ez?

(#4536) Milestone2 válasza kisocsi (#4535) üzenetére

Milestone2
(veterán)

prannk írta, hogy nézzem meg reset után is ugyanazt írja-e...???

(#4537) Milestone2 válasza kisocsi (#4535) üzenetére

Milestone2
(veterán)

:)) privátot is küldtem :))

(#4538) daredar562 válasza daredar562 (#4533) üzenetére

daredar562
(tag)

amúgy .... kontakt hibára gyanakszom

(#4539) bubus66 válasza Milestone2 (#4536) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Mi írja ki azt, hogy a legfrissebb van rajta?

(#4540) darthdenes válasza Milestone2 (#4537) üzenetére

darthdenes
(tag)

Én pont azon küzdök hogy v10a tegyek vissza. Nállam jb apró röccenéseket csinál. 2 fc is volt, aksi gyengébbnek tűnik. Vélemény. Maradjon a v10a rootold szemeteld ki.és élvezd.....

(#4541) akcsy válasza daredar562 (#4538) üzenetére

akcsy
(tag)

Figyu, ez tényleg hibás, mert anno én direkt készültem és régi telómba vettem még 8Gb-os kártyát, és még tökéletesen működött ebbe is, nah meg ugye szerencsére segítőkész volt a számtekes és leteszteltétek, de ugye semmi... Még hívd fel most a 1430-at, és benne vagy az időben! ;) Mit veszítesz? Semmit :D

Huawei P9 "Inkább azt bánd meg, hogy megpróbáltad és nem jött össze, mint hogy meg sem próbáltad...,,

(#4542) Milestone2 válasza darthdenes (#4540) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Köszi a véleményt.

(#4543) Milestone2 válasza bubus66 (#4539) üzenetére

Milestone2
(veterán)

A telefonon belül az Alkalmazások/Szoftverfrissítés/Frissítés ellenőrzése...

Na mindegy, most már értem nagyjából, amiket írtok.

Szeretnék áttérni JB-re, a külső SD-re való telepítés miatt. (Érdekes, hogy van aki szerint gyorsabb és stabilabb a JB, van aki meg vissza akarja csinálni az egészet, mert nála akadozik...pl: darthdenes)

Először megpróbálom az LGMobile Support Tools-sal.

Aztán -ha jól értem- ha így nem sikerült, akkor jöhetnek az offline megoldások: kdz.

Jól értem?

Aztán itt jön a következő zűrzavar. Mi van, ha mégsem jobb, mégsem tetszik, mégsem működik a v20c...? Van aki azt írja simán vissza tudta rakni a v10a-t, van aki meg azt írja véresen szívott vele... Nem értem, hogy lehet ez...

No, mindegy, köszönöm a segítségeket.

Ha valami nem megy úgy is jelentkezem.

A rootolást a garancia miatt egyenlőre hanyagolom, bár darthdenes azt ajánlotta, hogy inkább v10a rootolva, de ettől még nem lehet(ne) a külső SD-re telepíteni, ami JB-vel állítólag megy. Rootolással inkább megvárom, míg nagytudású :R BUBUS66 PETICIÓJÁT ELFOGADJÁK AZ LG-NÉL ÉS MEGNYITJÁK A BOOTLOADERT. :R

[ Szerkesztve ]

(#4544) airmax_2.0 válasza daredar562 (#4528) üzenetére

airmax_2.0
(tag)

Ez nagyon úgy néz ki mintha valami kontakthiba lenne a kártyafoglalatnál..
egyetértek azokkal akik azt mondják, ki kell cseréltetni..

(#4545) Adonimus válasza bubus66 (#4485) üzenetére

Adonimus
(aktív tag)

Akkor nem frissítek semmit rajta. :N

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#4546) bubus66 válasza Milestone2 (#4543) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Az nem azt jelenti,hogy neked nem sikerül a V20C-ről vissza térni a V10A-ra. Nekem elegem lett belőle,és ezért piacra megy a telefon.

(#4547) darthdenes válasza bubus66 (#4546) üzenetére

darthdenes
(tag)

Nálatok sima a launcher vagy a chrom böngésző. Nincsenek aprö röccenések....?

(#4548) bubus66 válasza darthdenes (#4547) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

a chrome bögészö nálam a kukába van a gyári launcher meg tökéletesen működik,remélem ezt a kis időt kibírja még nálam lesz.

(#4549) Pantal válasza darthdenes (#4547) üzenetére

Pantal
(senior tag)

Chrome szépen fut, de én speciel Apex launcher párti vagyok.

(#4550) sarkanyolo2 válasza daredar562 (#4514) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

Ha neten rendelted 8 munkanapig visszaküldheted!

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG U620 / Lenovo Z50-70

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.