Hirdetés

2020. február 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#4401) Milestone2 válasza Gzolo (#4399) üzenetére

Milestone2
(veterán)

A 32bites Win lesz a legnehezebb...

A USER ERROR-t okozó USER-ek elégedetlenkednek mindig a leghangosabban - "Xiaomi együttható"= nincs standard állandó, működik minden: vagy így, vagy úgy, vagy másképp...

(#4402) Milestone2 válasza darthdenes (#4395) üzenetére

Milestone2
(veterán)

:C Akkor mostanra már "szét vagy orgazmizálva"... :C

A USER ERROR-t okozó USER-ek elégedetlenkednek mindig a leghangosabban - "Xiaomi együttható"= nincs standard állandó, működik minden: vagy így, vagy úgy, vagy másképp...

(#4403) bubus66 válasza jojoker08 (#4396) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Arra van egy másik meg oldás is csak szólni kell ha nem menne viszont én 50 x egymás után meg csináltam simán ahogy a Téma összefoglalóban le van írva. Semmi köze nincs a Windows Endablernek nem kell ki be kapcsolgatni semmit sem.

(#4389) Milestone2

nem t-mobilos lebutítás akkor az ICS-ben nincsen.

[ Szerkesztve ]

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#4404) Milestone2 válasza bubus66 (#4403) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Igen, köszi, már rájöttem, félig magamtól, félig válaszból.

(#4405) jojoker08 válasza bubus66 (#4403) üzenetére

jojoker08
(tag)

Ha szólok, hogy nem megy, akkor megkapom azt, hogy az pedig jó, csak el kell olvasni. De mindegy, már fasza minden. :DD
Hanem még az oldaladon megtaláltam az eltávolítható alkalmazások listáját, de melyik progival tudom előhívni ezt a listát?

(#4406) bubus66 válasza jojoker08 (#4405) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

A system/app mappában vannak bármelyik fájlkezelővel elő lehet hívni, törölni xxx.apk,xxx.odex-t kell.

[ Szerkesztve ]

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#4407) mr.szabados

mr.szabados
(tag)

Hát srácok nekem adja a wifi frissítést v20b-t ír ki jelenleg v10h van fent

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5

(#4408) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#4403) üzenetére

sarkanyolo2
(senior tag)

ICS-ben alapból nincs, ez a funkció csak a JB-től elérhető a Androidban.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG U620 / Lenovo Z50-70

(#4409) jojoker08 válasza bubus66 (#4406) üzenetére

jojoker08
(tag)

Valóban, meg is lett, de az Astro sokáig gondolkodott :)
Még annyi, hogy stabil, főzött ROM-o(ka)t hol találok? Tudom, gugli, de nem nagyon jön össze.

(#4410) zack

zack
(nagyúr)

Küldenék e barátnőm L9-ére apk fájlt...Sehogy sem tudom megoldani. Valami progit tudtok erre? Vagy a root miatt nem megy? Valami dokumentumfájlként látja az elküldött apk-t. Én a root hiányára gondolok. :U

NFC sem müxik mindkét irányba...Az én rootolt Note2-öm fogad az L9-ről képet, de ha én küldök képet az L9-re egy linket kap a Play áruházról.

Root?

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Sony NW-A35 + Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 <<>> Spotify Premium + Tidal HiFi

(#4411) Pantal válasza zack (#4410) üzenetére

Pantal
(senior tag)

Egy külső fájlkezelővel tudod telepíteni az .apk fájlt. Pl.: AndroZip

(#4412) lognboy válasza zack (#4410) üzenetére

lognboy
(csendes tag)

Fájlküldés: a kiterjesztést írd át .jpg-re és láss csodát... :D

[ Szerkesztve ]

" Prestigio MultiPad 2 - Ultra Duo 8.0 & LG Optimus L9 - P760 & Motorola DEFY+ - MB526 & Huawei U8120 "

(#4413) engine19 válasza mr.szabados (#4407) üzenetére

engine19
(tag)

Nekem is v10h volt fent. Ma reggel wifin keresztul gyonyoruen frissult v20b-re.

(#4414) Lavar

Lavar
(aktív tag)

Gondoltam ideje frissíteni JB-re a telót, de az LG szoftver is jelzi már hogy nincs elég tárhely a frissítéshez, és nem tudok frissíteni. (???) A frissítés (próbálkozása) előtt, factory reset volt, szóval most nincs rajta semmi. Valaki valami ötlet? Lehet szervíz lesz belőle. :F

XP SP3 32 bit, ha ez számít valamit.

[ Szerkesztve ]

(#4415) darthdenes

darthdenes
(tag)

V10a frissítettem Jbre v20c, kb 1 órája van fenn, de nem vagyok kibékülve vele. A v10a szinte nyoma sem volt röccenésnek, itt egyre többször futok bele. Lehet nem kellett volna frissíteni? :W

(#4416) bubus66 válasza Lavar (#4414) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

(#4414) Lavar

Hol jelezte a gépen vagy a telefonon?

(#4409) jojoker08
Tessék

(#4410) zack

Milyen apk akarsz át küldeni és mien akarod. Csomagold be zip-be és úgy próbáld meg átküldeni.

[ Szerkesztve ]

(#4417) bubus66 válasza darthdenes (#4415) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Csináltál factory reset?

(#4418) Lavar válasza bubus66 (#4416) üzenetére

Lavar
(aktív tag)

Gépen.

szerk: Most letöltetett egy usb drivert vagy mit, amit előtte felraktam, de felrakta még egyszer. Most már rá tudtam klikkelni a frissítésre. Úgy tűnik most oké, de ha van valami írok.

szerk megint: Készülék analizálás/ellenőrzés után olyan 40 százalékon most kiírta, hogy:
"Nincs elég szabad tárhely. Szabadítson fel helyet."

[ Szerkesztve ]

(#4419) kertsa

kertsa
(senior tag)

Létezik a telefonhoz asztali dokkoló?

(#4420) Gzolo válasza Lavar (#4418) üzenetére

Gzolo
(senior tag)

Én azt vettem észre, hogy legalább 8-9 giga hely kell legyen a rendszermeghajtón, hogy ne panaszkodjon helyszűkére a Pc Suite.

(#4421) droidforever

droidforever
(tag)

Csatlakozom Gzolo valaszahoz,az lesz a problema!

(#4422) Lavar válasza Gzolo (#4420) üzenetére

Lavar
(aktív tag)

Érdekes, köszi a tippet, akkor neki kezdek tisztogatni, 500 mega szabad helyem van a meghajtón. A telóval eddig is probléma volt tárhely ügyileg, így arra gondoltam, hogy megint vele van a baj és nem a gépi meghajtóval.

(#4423) bubus66 válasza Lavar (#4422) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Igen az 500MG az kevés mikor a ROM zipben csak több mint 500mb csinálj egy 4-5 GB szabad helyett.

(#4424) darthdenes válasza bubus66 (#4417) üzenetére

darthdenes
(tag)

Igen megvolt.....

(#4425) jojoker08 válasza bubus66 (#4416) üzenetére

jojoker08
(tag)

Köszönöm szépen!
Még annyi, és ez egyelőre tényleg az utolsó, lehet-e olyat, hogy más mentését az enyémre rakjam fel? Recovery-ből, vagy máshogy?

(#4426) bubus66 válasza jojoker08 (#4425) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Lehetni lehet de nem ajánlatos, ahogy az ICS mentést sem a JB-re feltenni.

(#4424) darthdenes

a gyári beállítások vissza állítás volt?

[ Szerkesztve ]

(#4427) Lavar válasza bubus66 (#4423) üzenetére

Lavar
(aktív tag)

Csináltam neki 7.5 gb helyet, így eljutott a frissítésig, egy bizonyos százaléknál kommunikációs hibát jelzett, kérte, hogy húzzam ki a kábelt, akksi ki-be, és kezdjem újra, ez megtörtént s most szépen halad egyelőre.

(#4428) darthdenes válasza bubus66 (#4426) üzenetére

darthdenes
(tag)

Nem a tárcsázó kódos verzió. Vissza lehet tenni a v10a? Mert akkor azt rootolom és kiszemetelek belőle és el leszek vele. Azzal nem voltak azok a kis gondolkodások amit jb csinál.

(#4429) bubus66 válasza darthdenes (#4428) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Én nem tudom nekem nem gondolkodik, talán ennyit számít, hogy nyitva van a bootloader,igaz a sok szemét levan tiltva. Ja igen vissza Tudod tenni a V10A, sőt ha rootolod recoveryt teszel rá akkor mentésből a V10H is rá tudod tenni.

[ Szerkesztve ]

(#4430) droidforever

droidforever
(tag)

Az hogy lehetseges hogy egyes usereknek felajanlja a wifin valo frissitest,masok meg beleorulnek a pc-s szarsag gyotrelmeibe!!!!

(#4431) bubus66 válasza droidforever (#4430) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Úgy, hogy amikor te frissítteted, akkor talán még nem volt kiadva az FOTA frissítés.

(#4432) droidforever válasza bubus66 (#4431) üzenetére

droidforever
(tag)

De v20b-nel ki volt mar adva es megse ajanlotta fel a 20 c-t,meg ha jol emlekszem te mondtad hogy nem valoszinu hogy valaha is lehetseges lesz romot cserelni fotan,az csak firmwarehez lesz,javits ki ha nem jol emlekszem!

(#4433) zack válasza Pantal (#4411) üzenetére

zack
(nagyúr)

Sikerült, de a root joggal használt ingyenes total commander valamiért nem akarta az igazságot. A Root Explorer-rel már simán ment. ;)

Samsung Galaxy Note 9 Ocean Blue 128GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Sony NW-A35 + Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 <<>> Spotify Premium + Tidal HiFi

(#4434) bubus66 válasza droidforever (#4432) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

nem emlékszem rá, hogy azt mondtam volna, hogy frimware javítás lenne bár az le talán lenne akkor talán vissza zárhatnám a bootloadert.

(#4435) Lavar

Lavar
(aktív tag)

Na tegnap 30 perc alatt felment a frissítés, nem is tudom miért nem raktam rá előbb, sokkal kényelmesebb így, hogy tudok külső sd-re másolni. Viszont ez az új betűtípus szőrösebb az előzőnél, és az új kapcsolók sem tetszenek, kicsit béna szerintem, az on/off-os megoldás elegánsabb volt. Illetve a noti bar sötétszürke se jön be, az előző ha jól emlékszem fekete volt. De hát ezekkel még megbékélek, összességében jobb, hogy frissítettem. Már csak az sd-s dolog miatt is. :)

[ Szerkesztve ]

(#4436) bubus66 válasza Lavar (#4435) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Miért az ICS-nél nem lehetett a külső SD másolni?

(#4437) Lavar válasza bubus66 (#4436) üzenetére

Lavar
(aktív tag)

Úgy értettem, hogy az alkalmazásokat át tudom helyezni SD-re a telefonon belül.

(#4438) szpetyasz

szpetyasz
(csendes tag)

Sziasztok! Miben jobb a V20C mint a B? Polaris lett javítva? Érdemes frissíteni? Köszi

(#4439) droidforever válasza szpetyasz (#4438) üzenetére

droidforever
(tag)

Semmiben,en dzinte semmi valtozast nem vettem eszre!szerintem csak optimalizaltak!

(#4440) mr.szabados

mr.szabados
(tag)

Valaki tudna segíteni? Hogy lehet NFC-n képet vagy videót küldeni?

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5

(#4441) bubus66 válasza Lavar (#4437) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Másolni át lehet viszont nem telepíti oda. Át másolni eddig is lehet csak sokra nem mentünk vele.Van amelyik alkalmazás átmásolva is működik de az elég kevés.

[ Szerkesztve ]

(#4442) Scuba05

Scuba05
(csendes tag)

Sziasztok!
Egy kis tanácsot szeretnék kérni. Nem L9-em van, nagyon meg vagyok elégedve vele és
szeretnék a páromnak is LG készüléket, de ő Telenoros - én nem céges tel. miatt-, ott még nincs is a L9-es.
Az L7-est pedig sok kollégám szidta, hogy akad stb. Az L9 a neten kv. 68-70e Ft., ez már nem fér bele, de találtam Prada 3.0-t 58.e.-ért. Jól látom, hogy tudásban ugyan az mint az L9 csak a kijelző 4,3-as, erős belső memória stb. A bemutató képeknek fekete a kezelő felület, de mire tudom ezt frissíteni, akár a JB.-re is és akkor már ugyanazok az ikonok, kezelőfelületek látszanak?
- bocs aki a fejét fogja a kérdés egyszerűségéért, nyilván neki kisujjból megy a téma, de az ő válaszát is szívesen veszem-.
Köszi

(#4443) bubus66 válasza Scuba05 (#4442) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

igen Haweresen a Prada hasonlit az L9-re én úgy tudom, hogy a nem kap a Prada JB csak ICS-t kap..

(#4444) bubus66 válasza bubus66 (#4443) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

igen Haweresen a Prada hasonlit az L9-re

Igen hardweresen a Prada hasonlóit az L9-re

(#4445) DiamondBack válasza Scuba05 (#4442) üzenetére

DiamondBack
(senior tag)

Számhordozás esetleg? Nem tudom ki tele*oros itt de én elég sokat fizettem ki oda feleslegesen...

(#4446) darthdenes

darthdenes
(tag)

Megpróbáltam Jb után vissza rakni a v10a kdzvel de azt irja miután elindítottam a procedúrát hogy "port or device not found............finish all test.
Mi a gond, driverek fenn vannak.

(#4447) darthdenes

darthdenes
(tag)

Annyi van még hogy az omap4430 nem tudja letölteni a win7 arra ír hibát amikor S/W módba össze rakom. Megtaláltam valami driver félét a "pakban" de nem tudom hogy kell feltenni az eszközkezelővel. :o

(#4448) bubus66 válasza darthdenes (#4447) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

Nem kell az OMAP-ot feltenni az véletlen maradt csak bent.

(#4449) darthdenes válasza bubus66 (#4448) üzenetére

darthdenes
(tag)

Ha rádugom a gépre látja normálisan a telót, tudok másolni is simán. Kikapcsolt állapotban viszont mindig azt írja a kdz hogy phone not found. Ott akkor miért nem látja? Másik usb és másik gép próbálva. Hibák ugyan azok......

(#4450) szpetyasz

szpetyasz
(csendes tag)

Ismét nem akar össze jönni a frissítés.
Windows :32 bites xp, usb nem tom milyen de tuti nem 3-as:) driverek telepítve.
Telefonon: csináltam factoryresetet, usb hiba keresés kipipálva, lg szoftverre állítva, feltöltve, S/W Upgrade módban.
A gépen notepadra bemásolva az a 2sor, http.exe 9002, megvan, WindowsEnabler on-on
offline frissítésnél ( a net nem megy) kiírja hogy ellenőríze az interneten futó alkalmazásokat,
Kdz-vel meg dolgozik 2 percet kiírja hogy not found finish és ennyi.
Valami ötlet?:)

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.