Hirdetés

2021. február 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#4401) Milestone2 válasza Gzolo (#4399) üzenetére

Milestone2
veterán

A 32bites Win lesz a legnehezebb...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4402) Milestone2 válasza darthdenes (#4395) üzenetére

Milestone2
veterán

:C Akkor mostanra már "szét vagy orgazmizálva"... :C

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4403) bubus66 válasza jojoker08 (#4396) üzenetére

bubus66
nagyúr

Arra van egy másik meg oldás is csak szólni kell ha nem menne viszont én 50 x egymás után meg csináltam simán ahogy a Téma összefoglalóban le van írva. Semmi köze nincs a Windows Endablernek nem kell ki be kapcsolgatni semmit sem.

(#4389) Milestone2

nem t-mobilos lebutítás akkor az ICS-ben nincsen.

[ Szerkesztve ]

"egy a szívünk egy az álmunk..nem félünk és nem hátrálunk.. mellkasunkban tűzoltó szív dobog.. "Xiaomi Mi10T Pro"

(#4404) Milestone2 válasza bubus66 (#4403) üzenetére

Milestone2
veterán

Igen, köszi, már rájöttem, félig magamtól, félig válaszból.

(#4405) jojoker08 válasza bubus66 (#4403) üzenetére

jojoker08
tag

Ha szólok, hogy nem megy, akkor megkapom azt, hogy az pedig jó, csak el kell olvasni. De mindegy, már fasza minden. :DD
Hanem még az oldaladon megtaláltam az eltávolítható alkalmazások listáját, de melyik progival tudom előhívni ezt a listát?

(#4406) bubus66 válasza jojoker08 (#4405) üzenetére

bubus66
nagyúr

A system/app mappában vannak bármelyik fájlkezelővel elő lehet hívni, törölni xxx.apk,xxx.odex-t kell.

[ Szerkesztve ]

"egy a szívünk egy az álmunk..nem félünk és nem hátrálunk.. mellkasunkban tűzoltó szív dobog.. "Xiaomi Mi10T Pro"

(#4407) mr.szabados

mr.szabados
tag

Hát srácok nekem adja a wifi frissítést v20b-t ír ki jelenleg v10h van fent

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5

(#4408) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#4403) üzenetére

sarkanyolo2
őstag

ICS-ben alapból nincs, ez a funkció csak a JB-től elérhető a Androidban.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#4409) jojoker08 válasza bubus66 (#4406) üzenetére

jojoker08
tag

Valóban, meg is lett, de az Astro sokáig gondolkodott :)
Még annyi, hogy stabil, főzött ROM-o(ka)t hol találok? Tudom, gugli, de nem nagyon jön össze.

(#4410) zack

zack
nagyúr

Küldenék e barátnőm L9-ére apk fájlt...Sehogy sem tudom megoldani. Valami progit tudtok erre? Vagy a root miatt nem megy? Valami dokumentumfájlként látja az elküldött apk-t. Én a root hiányára gondolok. :U

NFC sem müxik mindkét irányba...Az én rootolt Note2-öm fogad az L9-ről képet, de ha én küldök képet az L9-re egy linket kap a Play áruházról.

Root?

Samsung Galaxy Note 10 Plus Black 256GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Sony NW-A35 + Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium + Tidal HiFi

(#4411) Pantal válasza zack (#4410) üzenetére

Pantal
senior tag

Egy külső fájlkezelővel tudod telepíteni az .apk fájlt. Pl.: AndroZip

(#4412) lognboy válasza zack (#4410) üzenetére

lognboy
csendes tag

Fájlküldés: a kiterjesztést írd át .jpg-re és láss csodát... :D

[ Szerkesztve ]

" Prestigio MultiPad 2 - Ultra Duo 8.0 & LG Optimus L9 - P760 & Motorola DEFY+ - MB526 & Huawei U8120 "

(#4413) engine19 válasza mr.szabados (#4407) üzenetére

engine19
tag

Nekem is v10h volt fent. Ma reggel wifin keresztul gyonyoruen frissult v20b-re.

(#4414) Lavar

Lavar
aktív tag

Gondoltam ideje frissíteni JB-re a telót, de az LG szoftver is jelzi már hogy nincs elég tárhely a frissítéshez, és nem tudok frissíteni. (???) A frissítés (próbálkozása) előtt, factory reset volt, szóval most nincs rajta semmi. Valaki valami ötlet? Lehet szervíz lesz belőle. :F

XP SP3 32 bit, ha ez számít valamit.

[ Szerkesztve ]

(#4415) darthdenes

darthdenes
tag

V10a frissítettem Jbre v20c, kb 1 órája van fenn, de nem vagyok kibékülve vele. A v10a szinte nyoma sem volt röccenésnek, itt egyre többször futok bele. Lehet nem kellett volna frissíteni? :W

(#4416) bubus66 válasza Lavar (#4414) üzenetére

bubus66
nagyúr

(#4414) Lavar

Hol jelezte a gépen vagy a telefonon?

(#4409) jojoker08
Tessék

(#4410) zack

Milyen apk akarsz át küldeni és mien akarod. Csomagold be zip-be és úgy próbáld meg átküldeni.

[ Szerkesztve ]

(#4417) bubus66 válasza darthdenes (#4415) üzenetére

bubus66
nagyúr

Csináltál factory reset?

(#4418) Lavar válasza bubus66 (#4416) üzenetére

Lavar
aktív tag

Gépen.

szerk: Most letöltetett egy usb drivert vagy mit, amit előtte felraktam, de felrakta még egyszer. Most már rá tudtam klikkelni a frissítésre. Úgy tűnik most oké, de ha van valami írok.

szerk megint: Készülék analizálás/ellenőrzés után olyan 40 százalékon most kiírta, hogy:
"Nincs elég szabad tárhely. Szabadítson fel helyet."

[ Szerkesztve ]

(#4419) kertsa

kertsa
senior tag

Létezik a telefonhoz asztali dokkoló?

(#4420) Gzolo válasza Lavar (#4418) üzenetére

Gzolo
senior tag

Én azt vettem észre, hogy legalább 8-9 giga hely kell legyen a rendszermeghajtón, hogy ne panaszkodjon helyszűkére a Pc Suite.

(#4421) droidforever

droidforever
tag

Csatlakozom Gzolo valaszahoz,az lesz a problema!

(#4422) Lavar válasza Gzolo (#4420) üzenetére

Lavar
aktív tag

Érdekes, köszi a tippet, akkor neki kezdek tisztogatni, 500 mega szabad helyem van a meghajtón. A telóval eddig is probléma volt tárhely ügyileg, így arra gondoltam, hogy megint vele van a baj és nem a gépi meghajtóval.

(#4423) bubus66 válasza Lavar (#4422) üzenetére

bubus66
nagyúr

Igen az 500MG az kevés mikor a ROM zipben csak több mint 500mb csinálj egy 4-5 GB szabad helyett.

(#4424) darthdenes válasza bubus66 (#4417) üzenetére

darthdenes
tag

Igen megvolt.....

(#4425) jojoker08 válasza bubus66 (#4416) üzenetére

jojoker08
tag

Köszönöm szépen!
Még annyi, és ez egyelőre tényleg az utolsó, lehet-e olyat, hogy más mentését az enyémre rakjam fel? Recovery-ből, vagy máshogy?

(#4426) bubus66 válasza jojoker08 (#4425) üzenetére

bubus66
nagyúr

Lehetni lehet de nem ajánlatos, ahogy az ICS mentést sem a JB-re feltenni.

(#4424) darthdenes

a gyári beállítások vissza állítás volt?

[ Szerkesztve ]

(#4427) Lavar válasza bubus66 (#4423) üzenetére

Lavar
aktív tag

Csináltam neki 7.5 gb helyet, így eljutott a frissítésig, egy bizonyos százaléknál kommunikációs hibát jelzett, kérte, hogy húzzam ki a kábelt, akksi ki-be, és kezdjem újra, ez megtörtént s most szépen halad egyelőre.

(#4428) darthdenes válasza bubus66 (#4426) üzenetére

darthdenes
tag

Nem a tárcsázó kódos verzió. Vissza lehet tenni a v10a? Mert akkor azt rootolom és kiszemetelek belőle és el leszek vele. Azzal nem voltak azok a kis gondolkodások amit jb csinál.

(#4429) bubus66 válasza darthdenes (#4428) üzenetére

bubus66
nagyúr

Én nem tudom nekem nem gondolkodik, talán ennyit számít, hogy nyitva van a bootloader,igaz a sok szemét levan tiltva. Ja igen vissza Tudod tenni a V10A, sőt ha rootolod recoveryt teszel rá akkor mentésből a V10H is rá tudod tenni.

[ Szerkesztve ]

(#4430) droidforever

droidforever
tag

Az hogy lehetseges hogy egyes usereknek felajanlja a wifin valo frissitest,masok meg beleorulnek a pc-s szarsag gyotrelmeibe!!!!

(#4431) bubus66 válasza droidforever (#4430) üzenetére

bubus66
nagyúr

Úgy, hogy amikor te frissítteted, akkor talán még nem volt kiadva az FOTA frissítés.

(#4432) droidforever válasza bubus66 (#4431) üzenetére

droidforever
tag

De v20b-nel ki volt mar adva es megse ajanlotta fel a 20 c-t,meg ha jol emlekszem te mondtad hogy nem valoszinu hogy valaha is lehetseges lesz romot cserelni fotan,az csak firmwarehez lesz,javits ki ha nem jol emlekszem!

(#4433) zack válasza Pantal (#4411) üzenetére

zack
nagyúr

Sikerült, de a root joggal használt ingyenes total commander valamiért nem akarta az igazságot. A Root Explorer-rel már simán ment. ;)

Samsung Galaxy Note 10 Plus Black 256GB /64GB Samsung Evo Class10 <<>> Sony NW-A35 + Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium + Tidal HiFi

(#4434) bubus66 válasza droidforever (#4432) üzenetére

bubus66
nagyúr

nem emlékszem rá, hogy azt mondtam volna, hogy frimware javítás lenne bár az le talán lenne akkor talán vissza zárhatnám a bootloadert.

(#4435) Lavar

Lavar
aktív tag

Na tegnap 30 perc alatt felment a frissítés, nem is tudom miért nem raktam rá előbb, sokkal kényelmesebb így, hogy tudok külső sd-re másolni. Viszont ez az új betűtípus szőrösebb az előzőnél, és az új kapcsolók sem tetszenek, kicsit béna szerintem, az on/off-os megoldás elegánsabb volt. Illetve a noti bar sötétszürke se jön be, az előző ha jól emlékszem fekete volt. De hát ezekkel még megbékélek, összességében jobb, hogy frissítettem. Már csak az sd-s dolog miatt is. :)

[ Szerkesztve ]

(#4436) bubus66 válasza Lavar (#4435) üzenetére

bubus66
nagyúr

Miért az ICS-nél nem lehetett a külső SD másolni?

(#4437) Lavar válasza bubus66 (#4436) üzenetére

Lavar
aktív tag

Úgy értettem, hogy az alkalmazásokat át tudom helyezni SD-re a telefonon belül.

(#4438) szpetyasz

szpetyasz
csendes tag

Sziasztok! Miben jobb a V20C mint a B? Polaris lett javítva? Érdemes frissíteni? Köszi

(#4439) droidforever válasza szpetyasz (#4438) üzenetére

droidforever
tag

Semmiben,en dzinte semmi valtozast nem vettem eszre!szerintem csak optimalizaltak!

(#4440) mr.szabados

mr.szabados
tag

Valaki tudna segíteni? Hogy lehet NFC-n képet vagy videót küldeni?

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5

(#4441) bubus66 válasza Lavar (#4437) üzenetére

bubus66
nagyúr

Másolni át lehet viszont nem telepíti oda. Át másolni eddig is lehet csak sokra nem mentünk vele.Van amelyik alkalmazás átmásolva is működik de az elég kevés.

[ Szerkesztve ]

(#4442) Scuba05

Scuba05
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis tanácsot szeretnék kérni. Nem L9-em van, nagyon meg vagyok elégedve vele és
szeretnék a páromnak is LG készüléket, de ő Telenoros - én nem céges tel. miatt-, ott még nincs is a L9-es.
Az L7-est pedig sok kollégám szidta, hogy akad stb. Az L9 a neten kv. 68-70e Ft., ez már nem fér bele, de találtam Prada 3.0-t 58.e.-ért. Jól látom, hogy tudásban ugyan az mint az L9 csak a kijelző 4,3-as, erős belső memória stb. A bemutató képeknek fekete a kezelő felület, de mire tudom ezt frissíteni, akár a JB.-re is és akkor már ugyanazok az ikonok, kezelőfelületek látszanak?
- bocs aki a fejét fogja a kérdés egyszerűségéért, nyilván neki kisujjból megy a téma, de az ő válaszát is szívesen veszem-.
Köszi

(#4443) bubus66 válasza Scuba05 (#4442) üzenetére

bubus66
nagyúr

igen Haweresen a Prada hasonlit az L9-re én úgy tudom, hogy a nem kap a Prada JB csak ICS-t kap..

(#4444) bubus66 válasza bubus66 (#4443) üzenetére

bubus66
nagyúr

igen Haweresen a Prada hasonlit az L9-re

Igen hardweresen a Prada hasonlóit az L9-re

(#4445) DiamondBack válasza Scuba05 (#4442) üzenetére

DiamondBack
senior tag

Számhordozás esetleg? Nem tudom ki tele*oros itt de én elég sokat fizettem ki oda feleslegesen...

(#4446) darthdenes

darthdenes
tag

Megpróbáltam Jb után vissza rakni a v10a kdzvel de azt irja miután elindítottam a procedúrát hogy "port or device not found............finish all test.
Mi a gond, driverek fenn vannak.

(#4447) darthdenes

darthdenes
tag

Annyi van még hogy az omap4430 nem tudja letölteni a win7 arra ír hibát amikor S/W módba össze rakom. Megtaláltam valami driver félét a "pakban" de nem tudom hogy kell feltenni az eszközkezelővel. :o

(#4448) bubus66 válasza darthdenes (#4447) üzenetére

bubus66
nagyúr

Nem kell az OMAP-ot feltenni az véletlen maradt csak bent.

(#4449) darthdenes válasza bubus66 (#4448) üzenetére

darthdenes
tag

Ha rádugom a gépre látja normálisan a telót, tudok másolni is simán. Kikapcsolt állapotban viszont mindig azt írja a kdz hogy phone not found. Ott akkor miért nem látja? Másik usb és másik gép próbálva. Hibák ugyan azok......

(#4450) szpetyasz

szpetyasz
csendes tag

Ismét nem akar össze jönni a frissítés.
Windows :32 bites xp, usb nem tom milyen de tuti nem 3-as:) driverek telepítve.
Telefonon: csináltam factoryresetet, usb hiba keresés kipipálva, lg szoftverre állítva, feltöltve, S/W Upgrade módban.
A gépen notepadra bemásolva az a 2sor, http.exe 9002, megvan, WindowsEnabler on-on
offline frissítésnél ( a net nem megy) kiírja hogy ellenőríze az interneten futó alkalmazásokat,
Kdz-vel meg dolgozik 2 percet kiírja hogy not found finish és ennyi.
Valami ötlet?:)

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.