Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) Leevi23 válasza bubus66 (#3329) üzenetére


Leevi23
csendes tag

Szia
Már feltetted az EUO V20B? Mivel másabb a magyartól? És hogy kezeli az sd-t?
Köszi

(#3352) bubus66 válasza Leevi23 (#3351) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem tettem fel mert az mondták, hogy nem érdemes feltenni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3353) DiamondBack válasza sarkanyolo2 (#3014) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Magyarországon nem tudsz ilyent véletlen valahol? Nem vagyok jártas külföldről rendelésben...

(#3346) bubus66: ugyanaz mint ami neked. factory resettel megoldódott

[ Szerkesztve ]

(#3354) lacafy


lacafy
csendes tag

Sziasztok!

Újabb probléma. Frissítettem ugye a telóm és elakadtam. Jobban mondva Ő. Frissítés közbe megállt és most csak az írja ki hogy :
S/W Upgrade Please wait while upgrading...
Ezt értem hogy mit ír, de nem csinál tovább semmit. Semmilyen általam használt módon nem tudok tovább lépni. Ha frissíteni akarom a LG Support Tools-val akkor próbálja de nem tudja változásra kényszeríteni a telót a gép így hiba. Restart. Próbálja újra.
Semmi. 7Ugye tudtok rá valami orvosságot, vagy Hard reset vagy valami, mert már igensok mindent kipróbáltam, de most elakadtam. Másnak nem volt ilyen baja,? Vagy csak engem tisztel meg az Lg. Pedig úgy szeretem!

köszönet

(#3355) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Üzemidő: reggel 4:30-kor húztam le a töltőről, most 95%-on áll az aksi. :C Ment a WIFI órákon át, beszéltem is jó párszor. Annyi, hogy a Fiókok és szinkronizálás alatt csak a G-mail és a naptár mellett hagytam bent a pipát, a többi szinkronizálását nem kértem.

LACAFY:
Nem neked is ez a probléma oka?

[ Szerkesztve ]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3356) bubus66 válasza Leevi23 (#3351) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ki fogom próbálni de nem fog alapból a SD-re telepíteni, este írod csak újra kellet tennem a laptopot.

(#3354) lacafy

Vagy próbáld meg az OFFLINE móddal.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3357) cil101


cil101
tag

Nekem Samu tartóm van és tökéletesen bevált. 5-6 ezer volt a hülye azért nem vagyok áruházban

(#3358) Pantal válasza cil101 (#3357) üzenetére


Pantal
senior tag

Én meg hozattam haverral egy GSM boltból egy univerzális telefon tartót 1500 Ft-ért, és bőven jó arra, amire kitalálták.

(#3359) sarkanyolo2 válasza DiamondBack (#3353) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Nem nagyon, de ebayről rendelni nem nagy kunszt.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#3360) Robix98 válasza lacafy (#3354) üzenetére


Robix98
csendes tag

Nekem is ilyen volt, ujratettem a pc suite-ot es NEM frissitettem a programot (Pc suite) mikor kerte hanem melloztem, akkor nekem jol ment mikor frissitve volt nem ment nkm is lealtt, kiszedtem az akssit be aztan mindig a 4.0 volt rajta. szoval tedd ujra a pc suite-ot es ne upgreadeld akkor menni fog :DD :C

LG Optimus P760 L9 V20-HUN Jelly Bean

(#3361) Robix98


Robix98
csendes tag

remelm lesznek szoftfrissitesek mert van 1 par hiba benne.... pl 4:3 as videot ugy kinyujtsa minta szar es nem lehet beallitani hogy erdetileg jatsza le mint a 4.0-ban. meg vannak meg aprosagok pl NINCS adatfajl helyet NEM adatfajl, NEM zene de ez 4.0-ban is benne volt :D

LG Optimus P760 L9 V20-HUN Jelly Bean

(#3362) tami92


tami92
aktív tag

sziasztok. olyan problélmám lenne h haverom l9-én v10h szoft van fent és azt szeretné rootolni. meg lehet ezt oldani valahogy mert sehol semmit nem találtam ezzel kapcsolatban? vagy esetleg downgrade-elni kellene a telefont? és azt hogyan kellene?

előre is köszi a segítséget.

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#3363) polo5


polo5
tag

Tehát egy pár link ebayről : :))

[link]

[link]

[link]

[link]

remélem meg tudjátok nézni :D :D

[ Szerkesztve ]

(#3364) bubus66 válasza tami92 (#3362) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#3362) tami92

Az 1 hsz-ben (Téma összefoglalóban) meg találod, a V10H nem rootolhat csak,ha vissza teszed a V10A, és utána recoveryből tudsz fel tenni V10H mentést

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3365) tami92 válasza bubus66 (#3364) üzenetére


tami92
aktív tag

rendben köszönöm a segítséget.

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#3366) akcsy válasza bubus66 (#3364) üzenetére


akcsy
tag

Várjuk a fejleményeket... :)
Viszont tényleg Írjátok már alá ezt! Csak a nevetek,mailt, meg a várost kell megadni és mehet is... Ez szerintem mindannyiunknak jól jönne... És max 1 perc az életetekből... :K :K

(#3367) prannk válasza akcsy (#3366) üzenetére


prannk
őstag

Thank you for signing the petition "Petitioning LG Electronics: We would like to get the opportunity to unlock bootloader in LG phones " 100 aláírás kell?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3368) Pantal válasza prannk (#3367) üzenetére


Pantal
senior tag

Aláírtam, még 93 kell...

(#3369) Rardow


Rardow
csendes tag

Sziasztok!

PcSuittal elkezdtem JB-re frissíteni a telot, ment is rendesen, kiírta hogy végzett és sikerült. Telo újraindult és azóta csak egy android jel van és rajta egy piros felkiáltó jel (kb 25 perce), nem reagál semmire. Segítsetek légyszíves hogy mit tudok vele csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#3370) benny23 válasza bubus66 (#3347) üzenetére


benny23
tag

Aláírtam! Remélem összejön!

(#3371) akcsy


akcsy
tag

Köszönjük! :) Igen összesen 100 darab kell, háát reméljük lesz valami... :)

Még valami... Mindig ez a játék van nálunk, DE nektek normálisan letöltődött az RR3?? Nekem megált mindig olyan 93%-nál, hogy nincs internet kapcsolat(3x eljátszotta ugyanott) majd kidob... Visszalépek, és láthatatlan kocsik várnak vissza engem... :W Nálatok?? Meg mi lehet a gond, mikor ugye mindenkinek ez van...

(#3372) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Signed! :)

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#3373) seawolf570 válasza akcsy (#3366) üzenetére


seawolf570
aktív tag

Aláírva, még 87 kell.

Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

(#3374) lacafy


lacafy
csendes tag

Sziasztok!

Újabb probléma. Frissítettem ugye a telóm és elakadtam. Jobban mondva Ő. Frissítés közbe megállt és most csak az írja ki hogy :
S/W Upgrade Please wait while upgrading...
Ezt értem hogy mit ír, de nem csinál tovább semmit. Semmilyen általam használt módon nem tudok tovább lépni. Ha frissíteni akarom a LG Support Tools-val akkor próbálja de nem tudja változásra kényszeríteni a telót a gép így hiba. Restart. Próbálja újra.
Semmi. 7Ugye tudtok rá valami orvosságot, vagy Hard reset vagy valami, mert már igensok mindent kipróbáltam, de most elakadtam. Másnak nem volt ilyen baja,? Vagy csak engem tisztel meg az Lg. Pedig úgy szeretem!

köszönet

Ezek az előzmények. Próbáltam Offline módban is, de ugye semmi. Mellékelt kép mutatja hogy mit mutat. És ez örök és állandó! ezen kívül semmi. Kikapcs vagy akku ki után is ez. Kikapcs is csak volume le+on/off.

Így ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#3375) prannk válasza lacafy (#3374) üzenetére


prannk
őstag

Nekem is ez volt.. Nem előre dugtam be hnem hátra dugtam és egyből lefrisitette hiba nélkül.. Tehát 2.0 usb portba dugd.Ne 3.0 ba

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3376) bubus66 válasza lacafy (#3374) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azért mert ki kellene venni az akkumulátor, majd vissza tenni és úgy meg próbálni,csatlakoztatni a gépre.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3377) lacafy válasza prannk (#3375) üzenetére


lacafy
csendes tag

Nincs USB 3.0-m. De akkor port csere és újra. Próba!!!!

Átdugtam másik portba és most nem tudja feltelepíteni az OMPA4430 -at. Ez miez?

[ Szerkesztve ]

(#3378) lacafy válasza bubus66 (#3376) üzenetére


lacafy
csendes tag

Akku ki be megvolt és ez van akkor is újra meg újra!!!!

(#3379) prannk


prannk
őstag

Lement 5% alá az akksi. Levitte 0 ra fényerőt meg ki tudja mit nem tudtam elolvasni.. Hogyan lehet ezt kilőni-vissazálítani?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3380) bubus66 válasza lacafy (#3378) üzenetére


bubus66
nagyúr

Csatlakoztasd ne be akard kapcsolni, vagy próbáld meg (ha van) másik gépről,

Ezt OMPA4430 nekem sem telepíti.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3381) lacafy válasza bubus66 (#3380) üzenetére


lacafy
csendes tag

Eljutottunk odáig hogy ellenőrzi a kapcsolatot a telefonnal, majd 5% ahogy tölti fel az adatokat a telóra, (persze semmi változás) és nincs kapcsolat, RESTART!
2000Kmre vagyok otthontól és nem nagyon jutok el a szerízig vele. Újabb ötletre van szükségem.
A képernyő meg sem rezzen továbbra is ugyanez:

(#3382) prannk válasza lacafy (#3381) üzenetére


prannk
őstag

Feltette mind a 3 drivert?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3383) lacafy válasza prannk (#3382) üzenetére


lacafy
csendes tag

3 driver: LGUnitedMobileDriver_S4981MAN38AP22_ML_WHQL_Ver_3.8.1
ez tartalmazza mind a 3-at? vagy lehet már itt elrontottam?

(#3384) prannk válasza lacafy (#3383) üzenetére


prannk
őstag

Dugd be az usb,ét tedd LG szoftverre és magától elkéne kezdenie telepíteni a drivereket 3 darabot. És ha mindegyik használatra kész akkor próbáld meg. Ha meg nem 3 drivert telepít akkor tedd át másik usb portba.

De legyen bekapcsolva a telefon.

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3385) lacafy válasza prannk (#3384) üzenetére


lacafy
csendes tag

ok. 3 megvan. már értem hogy hogy keresed a 3-at. Azok rendben. de akkor most itt tartok! hogy tovább?

(#3386) prannk válasza lacafy (#3385) üzenetére


prannk
őstag

http://www.lg.com/hu/mobil-termektamogatas/lg-Optimus-L9-P760

Az LG MOBILTÁMOGATÓ ESZKÖZ telepítése és végrehajtása

Windows XP, Vista és Win7

Ezt töltsd le tedd fel. Hagyd lg szoftverbe várd meg amíg elenöriz mindent és Frissítés! ha kiiírja hogy legfrissebb rednszer van rajt akkor nyomj egy factory resetet.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3387) prannk


prannk
őstag

Lement 5% alá az akksi. Levitte 0 ra fényerőt meg ki tudja mit nem tudtam elolvasni.. Hogyan lehet ezt kilőni-vissazálítani?

Ilyennel vki találkozott már? hogyan lehet kikapcsolni vagy visszaállítani? Miket állított el?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3388) Snoky21


Snoky21
tag

Halihó!

Nekem olyanokat csinál a teló, v az akksi, h 25% után szinte 20 másodpercenként esik egy %-ot, különösebb igénybevétel nélkül. Nem csinálok semmit, csak bámulom a kijelzőt. Aztán ki is kapcsol... visszakapcsolom, olyankor visszaugrik 10%-ra. Leteszem nem csinálok vele semmit, legközelebb megnézem 15%... utána megnézem vele hogy áll a tippmix, az eredmenyek.com-ot töltök be semmi mást, mire betölt az oldal már 3%... gyorsan leteszem, kis idő múlva ismét visszaáll 10% körülre.

Valaki tapasztalt hasonlót? Nem fognám a szoftverre mert 3 x is frissítettem már (most már rajta van a JB) volt gyári visszaállítás is, 25%-től ez mindig jelentkezik. Jah és mind1, hogy az energiatakarékosság be van-e kapcsolva vagy sem. Lehet h cellahibás az akksim? Kicserélik vajon?

[ Szerkesztve ]

(#3389) tami92 válasza Snoky21 (#3388) üzenetére


tami92
aktív tag

én is aláírtam nektek :D remélem veletek nem szenved a "nagy" LG :D

legalább optimus 2x-re van "hivatalos" 4.2.2 frissítés :D ;]

"Nem kell a vakot mindenáron átsegíteni a gyalogatkelohelyen, lehet nem is arra akar menni." by Bendegúz98

(#3390) bubus66 válasza tami92 (#3389) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönjük, szépen és gratula a 4.2.2.höz

Holnap megnézem a V20B EUO Csak ma kib@szott velem a laptop.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3391) mnó77


mnó77
tag

Sziasztok.

Aláírtam én is! :K

(#3392) akcsy válasza bubus66 (#3390) üzenetére


akcsy
tag

Az EUO-n van magyar nyelv?? Meg miben különbözik, hogy nálunk nem adták ezt ki...(az eddigieket olvastam, csak erre a kérdésre még nem igazán jöttem rá)

(#3393) bubus66 válasza akcsy (#3392) üzenetére


bubus66
nagyúr

Holnap megmondom mi a különbség szerintem csak annyi hogy nyitva van a bootloader. Persze, hogy van bent magyar nyelv, mért ne lenne. Nem nekem kell ez annyira, ti akartok annyi mindent az SD-re másolni szerintem az alapból az SD tegye az annál sem fog menni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3394) Gerzson6875 válasza akcsy (#3371) üzenetére


Gerzson6875
tag

nekem felrakta a frissítéseket gond nélkül, az utók nálam nem láthatatlanok voltak, hanem ilyen mattak vagy nem is tudom :D ilyet még nem láttam :D így annyira nem jött be, úgyhogy letöröltem

(#3395) lacafy válasza Anubis_9 (#3355) üzenetére


lacafy
csendes tag

Igen ez van nálam is. Mindent kipróbáltam már hogy jó legyen, de semmit nem csinálódik. Semmi nem történik. Ha ezek mind megvannak csinálva, akkor ezekután mit próbáljak még meg????

(#3396) Anubis_9 válasza lacafy (#3395) üzenetére


Anubis_9
őstag

Amikkel sikerülnie kellene:
- Legyen fent az LG oldaláról leszedhető driver (LGUnitedMobileDriver_S4981MAN38AP22_ML_WHQL_Ver_3.8.1.exe)
- csinálj egy factory resetet a művelet előtt
- ne előre, hanem hátra kösd a telót és semmiképp sem USB3.0-ra
- ha OFFLINE módban csinálod, akkor a C-ről futass minden szükséges programot!

Nálam egyetlen hiba okozta az állandó jellegű 5%-os kiakadást: az USB3.0 csatolófelület...

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3397) lacafy válasza Anubis_9 (#3396) üzenetére


lacafy
csendes tag

Sikerült!

Köszönet mindenkinek, SIKERÜLT!!!!

Újra és a telóm!!!

:C :C :C

(#3398) bubus66 válasza lacafy (#3397) üzenetére


bubus66
nagyúr

Egy frissítés tartót két napig? :C :K ;)

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3399) kopirnyo


kopirnyo
csendes tag

Sziasztok! Nemrég raktam fel a JB-t és olyan kérdésem lenne hogy más se tudta átrakni a rr3 1,5gb-nyi adatát a kártyára csak azt a kb 15mb-osat amit előszörre letöltött.
És annyi hogy maga a játék szépen fut de a grafikával vannak gondok pl az autók átlátszóak... ez mindenkinél fenn áll ?

(#3400) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Ebbe a frissítésbe a 4.1-tudja azt a több alkalmazás párhuzamos futtatását? Ez pontosan mit takar?Visszaolvastam és ha jól emlékszem volt róla szó, de a keresővel sem találtam.....

LG G3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.