Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) bubus66 válasza H.Bencike (#2000) üzenetére


bubus66
nagyúr

Így van azt kell csinálni, mindig egy factory resetet.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2002) trapistasajt


trapistasajt
csendes tag

Nem hivatalos forrás a második negyedév során ígéri a JB kiadását, de ezzel egy időben készül a CM10 is. :)

[ Szerkesztve ]

(#2003) bubus66 válasza trapistasajt (#2002) üzenetére


bubus66
nagyúr

Meg nézted amit küldtem holnap betetetem. Jó ét mindenkinek de azért ide is be nézhettek ám

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2004) Lacko84


Lacko84
aktív tag

Ma eljött egyik ismerősöm aki jobban ért a telókhoz meg a gépekhez és megpróbálta a telót össze kapcsolni a géppel, de neki se sikerlt sehogy sem, azt mondja nem érti mi lehet... ezek után már tényle nem tudom mit csináljak,mert ami itt ajánlottak azokkal a módszerekkel sem működk me sehogy. Gondlkoztam hogy beviszem egy shopba de sztem nem foglalkoznának vele vagy beviszem a Tmobilhoz kábelostul és próbálják meg ők, nekik sikerül e... mert eddig azthittem én csinálok vmit rosszul mert még nem értek hozza de ha már ismerősöm is feladt akkor már gáz van...

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#2005) bubus66 válasza Lacko84 (#2004) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2004) Lacko84

Én mikor csatlakoztattam a géphez akkor mindjárt telepítette a driverek, és azóta is látja a gép a LG szoftver módba van? Mar a telefon alapból a lassú töltésen van ott át kell állítani a LG szoftver módba,és akkor automatikusan telepíteni kell neki. Meg a ezt a drivert is fel kell tenni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2006) H.Bencike válasza Lacko84 (#2004) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Nekem nincs asztali PC-m, egy netbookot használok elég régóta.
Ha rácsatlakoztatom a telefont a gépre akkor nekem 2-3 perc is eltelik amire a telefon kidobja az ablakot hogy hogyan szeretném csatlakoztatni. Az tart sokáig hogy a gép megkeresi a drivereket.
Próbáld meg hogy rádugod a telefont és vársz vele, hátha kiadja azt az ablakot.

LG G3

(#2007) bubus66 válasza H.Bencike (#2006) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2006) H.Bencike

Nem próbáltad a Kapcsolatok menü pont alatt?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2008) trapistasajt


trapistasajt
csendes tag

Jó hír mindenkinek! Az LG megerősítette, hogy a következő verzióban a bootloader nyitott lesz, és szintén megerősítették, hogy a Jelly Bean meg fog jelenni. (sajnos nem tudják meg mikor) :))

[ Szerkesztve ]

(#2009) bubus66 válasza trapistasajt (#2008) üzenetére


bubus66
nagyúr

De csak állítólag az EUOpenben lesz csak nyítva

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2010) trapistasajt válasza bubus66 (#2009) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

Az a P760, és mi pont olyat használunk, nem igaz? :)

(#2011) bubus66 válasza trapistasajt (#2010) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen csak az EUO Rommal nem viheted vissza garanciáztatni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2012) H.Bencike válasza bubus66 (#2009) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Hol lehet ilyen híreket olvasni? Tudnátok adni egy linket?

Felment a V10h, most megint mindent állítgathatok be :DD

LG G3

(#2013) trapistasajt válasza bubus66 (#2011) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

Az már a jövő zenéje :) bármikor vissza lehet a magyar verziót tenni

(#2014) bubus66 válasza H.Bencike (#2012) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt keresem az XDA a bootloadert ha meg van úgy is be linkelem

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2015) trapistasajt válasza H.Bencike (#2012) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

(#2016) bubus66 válasza H.Bencike (#2012) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2012) H.Bencike

Itt írtak a bootloader nyitásáról.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2017) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

(#2015) trapistasajt Köszi! Ezek engem is érdekelnek!

(#2016) bubus66 Köszi, mindjárt elolvasom!

Jobbnak tűnik ez a V10h, ezzel mintha nem melegedne annyira a telefonom mint az előzőekkel.

[ Szerkesztve ]

LG G3

(#2018) akcsy


akcsy
tag

Háát ez kész! feldobtam töltőre a telót, aztán most csak véletlen ránéztem, telefon kiírta, hogy Lassú Töltés módban van... Természetesen nem gépről töltöm/töltöttem :C :Y

(#2019) trapistasajt válasza akcsy (#2018) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

Nálam is elő ez szokott fordulni, olyankor elég ha kihúzod és újra bedugod :)

(#2020) Dadpool


Dadpool
aktív tag

haliho:D kérdést tennék fel .. nektek nem jelentkezik olyan hiba hogy a csengohang néha
gondol 1 és 1 fél másodpercre megakad? nem mindig csak ugy random :P

most pl 10 bol 1 xer sem csinalta:D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/cehaeries1 A játékban nem az számít, ki nyer vagy ki veszít.

(#2021) prannk


prannk
őstag

Mik az alapprogramok androidos telefonokra? Mert én most leszek androidos...

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2022) Lacko84 válasza bubus66 (#2005) üzenetére


Lacko84
aktív tag

telepítettem és már annyit sikerült elérnem hogy sajátgépen keresztül már látja a telót és tudtam rá húzni dolgokat. de a totalban még mindig semmi...

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#2023) bubus66 válasza Lacko84 (#2022) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2022) Lacko84

a TC-ben csak azzal a puglinnal látja amit múltkor belinkeletem

(#2021) prannk

Akkor találsz olyat az 1 Hsz-ben, hogy Android alapok kezdőknek légyszíves olvasd el.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2024) 5-htp válasza prannk (#2021) üzenetére


5-htp
tag

Ez engem is érdekelne.Meg miért kell egy telefont rootolni?Meg miért nincs a Quick Translatorban angolról magyarra fordító(kínairól mongolra...stb minden ami használhatatlan az van....)Meg volna még kb 2000 kérdésem de nem terhellek benneteket.Olvasgatom a fórumot ha tehetem hátha megértek valamit.De Ti már olyan szinten beszélgettek egymással,hogy hiába olvasom a 10%-át sem értem....

(#2025) sarkanyolo2 válasza 5-htp (#2024) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Rootolni például azért kell, hogy hozzáférj a telefon összes paraméteréhez. Tegyük fel például a procihoz nyúlni gyári szofttal nem nagyon lehet.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#2026) bubus66 válasza 5-htp (#2024) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2024) 5-htp

A Root rendszergazdai jog, és vannak, olyan alkalmazások melyek, a rendszergazdai jogokat kérnek. Az Alap alkalmazások azok melyek a telefonon fent vannak,ezeket lehet módosítani de csak ROOT joggal. Azonkívül a GooglePlayből lehet letölteni alkalmazásokat,ingyenes, és fizetős verziót is. Ezeket lehet módósitani de csak ROOT joggal. Igen meg ahogy a sarkanyolo2 fórumtárs írja, meg ezzel tudsz recoveryt, is használni tudjál. Tudjál feltenni custom ROM-okat stb.

Ezt is érdemes elolvasnotok, aggleány nagyon szépen kifejti. Android kezdőknek

Mi okoz garanciavesztést és mi nem?
A garancia a készülék gyári állapotára vonatkozik. Amennyiben vissza szeretnék vinni a készüléket a szolgáltatóhoz, fontos visszaállítani mindent az eredeti állapotba (Recovery, ROM, partíció kiosztás).
A rootolás, akár a gyári rom rootolása is garanciavesztéssel jár abban az esetben, ha valaki így viszi vissza a készüléket! A custom romok, custom recovery-k, és custom firmware-ek használata szintén!
Természetesen a garanciavesztés kiterjed a garancialevél többi pontjára is: szóval ne szedjétek szét a készüléket "megjavítani", mert abból jó nem származik!
A készülékre a magentás szolgáltató 2 év teljes körű garanciát, még kiegészítőkre pedig egy év szintén teljes körű garanciát vállal. Ők nem javítanak, de bevizsgálás történik a hivatalos partnerüknél, akik javítást is végrehajthatnak.
A készülékre érvényes a webshopos vásárlás esetén a 8 napos elállási lehetőség (előfizetésnél természetesen) illetve a 3 napos a személyes vásárlásnál. Erről bővebben ebben a topikban érdemes kérdezősködni. Ott a szolgáltató emberei is, illetve az ilyen ügyekben már tapasztalt felhasználók várják az ezzel kapcsolatos észrevételeket, kérdéseket!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2027) Lacko84 válasza bubus66 (#2023) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Az nem sikerült mert ahogy írtam eljutottam a tallózásig és beillesztem és mikor Ok-ézom akkor ott megakad és nem megy tovább...
A másik hogy igen én is minden nap olvasom a hsz-eket de már olyan szavakat használtok hogy a kezdők nem értik egyátalán hogy miről van szó...:)

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#2028) bubus66 válasza Lacko84 (#2027) üzenetére


bubus66
nagyúr

Minek kell a TC én sem használom, át lehet másolni a dolgokat úgy is.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2029) prannk


prannk
őstag

Na lassan ágyba dugom magam,hogy minél előbb legyen holnap :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2030) 5-htp válasza bubus66 (#2026) üzenetére


5-htp
tag

Köszi a választ,már olvasom is a cikket hátha okosabb leszek.Egyébként kezd összeállni a kép.Valószínűnek tartom,hogy generációs különbség miatt van,hogy ti rootoljátok a telefont,én meg nem.Ezzel azt akarom mondani,hogy én nem játszom a telefonon,sőt nekem még sok is amit tud.Internetezem rajta,és olyan alkalmazásokat futtatok amihez nem kell erős hardver.

(#2031) 5-htp


5-htp
tag

A generációs különbségen én azt értem,hogy én már 40 éves vagyok.

(#2032) sarkanyolo2 válasza prannk (#2029) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Én újrarendeltem a saját nevemre, szerdán hozzák PPpontba :D!

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#2033) prannk válasza sarkanyolo2 (#2032) üzenetére


prannk
őstag

:D remélem korán hozzák :D.... Felkelek 8 kor.. Azt írtam futárnak,hogy 8-12 óra között tudom csak átvenni :D úgyhogy remélem 9-10 fele itt lesz :D

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2034) bubus66 válasza 5-htp (#2031) üzenetére


bubus66
nagyúr

5-htp

Nem a játék miatt Root-tolom én már 46 évesen kinöttem abból a korból

Quick Translatorban van magyar alapból arra áll be.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2035) Lacko84 válasza bubus66 (#2028) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Igen így már annyira nem fontos a totalban másolni az a lényeg már más módon sikerül. köszönöm szépen. Ti használjátok az IntelliRinget?? Nagyon jó kis cucc...:)

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#2036) bubus66 válasza Lacko84 (#2035) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2035) Lacko84

Nem használom, hogyan sikerült fel tenned, hogy csatlakozik az USB-hez?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2037) prannk


prannk
őstag

Mi ez a total commanderes cucc? Mire jo?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2038) bubus66 válasza prannk (#2037) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2037) prannk

Arra hogy lássa a telefon Belső SD-jét és a Külső SD-jét. Fájlok másolásra való. Én nem használom.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2039) angyalmano


angyalmano
csendes tag

Sziasztok!
Egy újabb kérdésem lenne. Szemezgetek ezzel a telefonnal, de félek az LG től. Írnátok egy-két negatívumot róla? Tudom itt mindenki elfogult, de csak őszintén :)
Mást telefonoknál van olyan, hogy nem lehet felvenni ha hívnak, sárgul a kijelző stb.. Ilyenekre lennék kíváncsi.
Másik kérdésem, hogy ez a belső tárhely mennyire elegendő? Nem használok sok programot, csak Elvirát, BKV menetrendet, Facebook, Messenger, Temple Run, meg 1-2 egyszerű játék. Kb. mennyire elegendő? Várható olyan, hogy megcsinálják, hogy mindenféle belenyúlás nélkül kilehessen helyezni SD-re a dolgokat? Mert én nem értek a rootoláshoz és meg ezekhez és nem is szeretnék belenyúlni a telefonba.

(#2040) trapistasajt válasza angyalmano (#2039) üzenetére


trapistasajt
csendes tag

Szia :) egyetlen negatívum, hogy 1-1,5 naponta tölteni kell. A belső tarhely azokra a dolgokra, amiket felsoroltal bőven elég. Valószínűleg nem lesz olyan opció, amit emlitettel de ezt meg is lehet érteni :)

Ha bármi kérdésed van, küldj üzenetet, szívesen segítek

[ Szerkesztve ]

(#2041) angyalmano válasza trapistasajt (#2040) üzenetére


angyalmano
csendes tag

Köszönöm,! a töltés nembaj. SGS+ 12 órát se bír ki, megszoktam, hogy töltővel rohangászok :) Akkor kicsit bátrabban állok a telefonhoz :)

(#2042) bucsupeti válasza 5-htp (#2030) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Nagyon egyetértek veled! Én is azt gondolom hogy a root nem feltétlenül szükséges. Aki csak egyszerűen használni akarja a készüléket, annak nem kell root. Biztos van akinek jól jönnek extra funkciók, meg szeretnek kísérletezgetni, de ez nem azt jelenti hogy csak rootolt készüléket lehet normálisan kihasználni.
Én is a 40-es korosztályba tartozom, bár hobbim, szakmám miatt érdekelnek a részletek is, de eddig még nem érzem feltétlen szükségét a rootolásnak.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#2043) bubus66 válasza angyalmano (#2039) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2039) angyalmano

Megoldható lesz a külső SD-re való áthelyezés. Nekem az a véleményem, hogy meg is fogják oldani. Az 1-1,5 nap akkumulátor idő az nem rossz én 2-2,5 napot kitudok hozni belőle.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2044) Lacko84 válasza bubus66 (#2036) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Amit küldtél linket letöltöttem és telepítettem és most ez sikerült. össze dugtam telepített dolgokat magától és jó volt. Köszi még egyszer! Neked hogy bír ki 2-2.5 napot??? :) A 2G és 3G között pontosan mi a különbség??
Pl eddig mindig be volt kapcsolva a wifim,de most kikapcsoltam este elmentem dolgozni és 90%-on volt most 9 óra múlva 67%-on van. olyat be lehet állítani hogy ha nincs bekapcsolva a wifim de észlel vhol akkor azt jelezze vagy mutassa vagy csak bekapcsolt wifinél jelzi??

[ Szerkesztve ]

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#2045) prannk


prannk
őstag

Ha rootolva van a készülék akkor tudod áthelyezni a programokat sd kártyára..

[link]

Rootoloás nélkül : [link]

nem tudom mennyire igazak ezek.Nem teszteltem,szerintem nem is fogom.

A kiszállító futár a csomagot megkapta, a kiszállítás a mai napon megtörténik.
Kérjük, hogy az átvételi elismervényt csak abban az esetben írja alá, ha a csomag tartalmát tételesen ellenőrizte, mert az átvétel után hiányosságra vonatkozó reklamációt nem áll módunkban elfogadni!

Siessen :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#2046) Dreimus válasza prannk (#2045) üzenetére


Dreimus
senior tag

Sajna a root nélküli megoldás már volt linkelve egyszer, teszteltem, de nem jó :(

Egyetlen reményünk az LG ;]

[ Szerkesztve ]

(#2047) bubus66 válasza Lacko84 (#2044) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2044) Lacko84

A wifi belül van olyan, hogy csak akkor kapcsolódik, be ha a képernyő világit. Ha feléleszted,és van a közeleben Wi-Fi akkor kapcsolódni is fog.

Meg találod a Beállítások/Wi-Fi Menügomb/Seciális

A Ilyen menüpontok vannak.

Maradjon a Wi-Fi bekapcsolva alvó módba.

Ezen belül

Mindig

Csak amikor csatlakoztatva van

Soha (adathasználat növelése) Én nekem ezen van.

aA 2-2,5 nap titka Soha (adathasználat növelése) ez, nem használok 3G csak 2G és azt sem automatikus keresésen. A számomra felesleges appokat letiltom,és nem restellem néha a futó alkalmazásokat le állitani

Akkumulátor használat

[link]

[link]

Itt pedig a futó alkalmazások

[link]

[link]

(#2045) prannk

Amit te linkelt ahhoz EXT Particíót kell létre hozni az SD kártyán. Az alkalmazásokat Root-nélkül is átlehet másolni az SD kártyára akár melyik fájl kezelővel csak nem biztos, hogy működni fog.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2048) bubus66 válasza Dreimus (#2046) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#2046) Dreimus

Meg nézed nekem hogy a vendor/carrier/sytem mappába neked is van ilyen, hogy COS.apk orangefilm.apk stb nem kell hozzá root csak egy fájl kezelő

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#2049) Dreimus válasza bubus66 (#2048) üzenetére


Dreimus
senior tag

A következő alkalmazások vannak nálam eme mappában:

BooksTablet.apk 5,58MB
contultauorange.apk 650,77KB
lgercui.apk 1,52MB
orangefilm.apk 3,34 MB
rspermlge.apk 14,66KB
tvlive.apk 1,40MB
videos.apk 1.95MB

(#2050) prannk


prannk
őstag

Jelenetem megjött a telefon 10:33 kor ! :D :DD Áram alatt csücsül kikapcsolt állapotban...

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.