Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) droidforever


droidforever
tag

Win 7 van a szamitogepen

(#3652) droidforever válasza prannk (#3650) üzenetére


droidforever
tag

Es azt hol tudom megnezni hogy milyen usb port van a gepen,meg honnan szedjek le drivert?

(#3653) droidforever válasza prannk (#3650) üzenetére


droidforever
tag

Es akkor jo lesz?

(#3654) Piero89 válasza droidforever (#3636) üzenetére


Piero89
aktív tag

Nekem is sikerült gyári Lg-s szoftverekkel az első hsz leírása szerint. (Win 8 van a gépemen)

(#3655) droidforever


droidforever
tag

A telo miert azt irja hogy v10a a legfrissebb?akeszulek nem is fogja erzekelni hogy van ujjabb verzio,csak ha radugom a gepre?

(#3656) Piero89 válasza droidforever (#3655) üzenetére


Piero89
aktív tag

Nekem is ezt írta mikor telóról néztem, viszont gépre dugva egyből jelezte, hogy van hozzá elérhető frissítés.

(#3657) droidforever válasza Piero89 (#3654) üzenetére


droidforever
tag

Belinkelned nekem a leirast,telorol vagyok

(#3658) Piero89 válasza droidforever (#3657) üzenetére


Piero89
aktív tag

Ettől egyszerűbben nem tudom :)

Ezen a linken el fogsz jutni ide!

Kézikönyvek és letöltés / Szoftverfrissítés

[ Szerkesztve ]

(#3659) droidforever válasza Piero89 (#3658) üzenetére


droidforever
tag

Igy csinaltam en is es a letoltes utan kidobott a rendszer!milyen usb portal csinaljam 2.0 vagy 3.0 ha ez szamit egyaltalan

(#3660) Piero89 válasza droidforever (#3659) üzenetére


Piero89
aktív tag

Nekem 2.0-as van, én azt javaslom és mintha rémlene, hogy írták már páran, hogy ne 3.0-s portról frissítsünk.

(#3661) bubus66 válasza droidforever (#3659) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen a számít még a 2.0 sem sokszor ismeri fel nem ám a 3.0-ás.

Ne a PC Suitevel akard csinálni, ha nem a B2CApp-al a LG gyári frissítője. Attól egyszerűbben, ahogy a gyári updater, végig vezet már nem lehet leírni.

(#3660) Piero89

Igen így van mert hiba üzenetet dobál a 3.0 USB port

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3662) droidforever válasza bubus66 (#3661) üzenetére


droidforever
tag

Ez a B2cApp ugye az ami az lg honlapjan van a pc suite alatt?

[ Szerkesztve ]

(#3663) droidforever


droidforever
tag

Hol tudom megnezni milyen usb port van a szamitogepen?

(#3664) bubus66 válasza droidforever (#3662) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Képen amit linkeltek a 2.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3665) droidforever válasza bubus66 (#3664) üzenetére


droidforever
tag

Oke,utananezek milyen usb port van a gepen lehet az lesz a gond,koszonom mindenkinek a segitseget!

(#3666) cil101 válasza droidforever (#3665) üzenetére


cil101
tag

És a frissítőt rendszergazdaként futtasd, különben nem megy

(#3667) prannk


prannk
őstag

Bubus mi a helyzet a telefonnal? Sikerült megcsinálni amit akartál?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3668) droidforever válasza cil101 (#3666) üzenetére


droidforever
tag

Es azt hol tudom beallitabi hogy rendszergazdakent fusson?

(#3669) mnó77


mnó77
tag

Sziasztok.
Én továbbra is el szeretném adni az L9-emet(T-s,2 hónapos).
Akit csak az ára érdekel az 60.ezer ft.Akit viszont komolyabban érdekel keressen privatba.

(#3670) Piero89 válasza droidforever (#3668) üzenetére


Piero89
aktív tag

Jobb klikk a parancsikonon, utána már látnod kell ;)

(#3671) droidforever válasza Piero89 (#3670) üzenetére


droidforever
tag

Oke! koszonom mindazoknak akik segitettek!

[ Szerkesztve ]

(#3672) Piero89


Piero89
aktív tag

Nekem olyan kérdésem volna, hogy mass storage módot, hogy lehet elővarázsolni? Én nem találom sehol, amiket meg feldob lehetőségként mikor összekötöm géppel egyik sem az...

:R

(#3673) Dreimus válasza Piero89 (#3672) üzenetére


Dreimus
senior tag

Sajna, sehogy :(

(#3674) Piero89 válasza Dreimus (#3673) üzenetére


Piero89
aktív tag

Ezt sajnálattal hallom :U

(#3675) prannk


prannk
őstag

Érdekes játékokat keresek. Tudnátok mondani?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3676) bubus66 válasza prannk (#3667) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen a vissza tettem a V20B-HUN, de a bootloader nyitva marad, holnap meg a barátom hoz neki új ruhát, (most vigyázok rá majd) különben nem is szólhatnak. Köszönöm a segítséget még egyszer. :R mert itt, olvasd el, hogy valamit ír 30 percről, hogy akkor kinyitva lesz vagy mi

Windows XP Sp2 kompatibilis módba sikerült elindítani az OFFLINE módszert,. és hagytam, hogy a frissítő tegye az S/W... módba. Ezzel, 3x egymás után meg csináltam.

Ha valakit érdekel és esetleg van kedve lefordíthatja a Hard reset leírást. Hogy a Téma össze foglalóba be tudjuk tetetni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3677) prannk válasza bubus66 (#3676) üzenetére


prannk
őstag

Holnap megkérdezem ismerőst hogy ő csinált e valamit a bootloaderel. Mert ő is minden szart csinált vele.. holnap leforditom a hard resetet azt elkuldom uzenetbe.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3678) bubus66 válasza prannk (#3677) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké de beteheted a Logout blogodba, is. Én is kérdeztem olyat aki mágus bent bin meg mit tudom én, milyen fájlok, hogy meg lehessen csinálni, a bezárást nem baj, legalább bármikor rootolható, recovery backup, és vissza állitható a V20B_hun és hard resetel eltűnik a root is meg a recovery is. Most már lehet csinálgatni majd a gyári romokat, is mint a balcknél csinálgattam. Max ha valamiért vissza kell vinni a szervizbe akkor le kell téglázni és kész.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3679) aholy


aholy
tag

üdv!

egy ismerősnek frissítettem JB-re a telefonját, az offline módszerrel, a probléma pedig az volt hogy a play áruház fc-zik. a frissítés rendben lezajlott, factory reset is volt. átküldtem az €n telefonomrol a play-t és felülírtam az övét, így jó, de kíváncsi lennék hogy mi kínja lehetett

köszi!

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#3680) bubus66 válasza aholy (#3679) üzenetére


bubus66
nagyúr

Törölni kell a beállításokat.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3681) aholy válasza bubus66 (#3680) üzenetére


aholy
tag

vagyis?

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#3682) bubus66 válasza aholy (#3681) üzenetére


bubus66
nagyúr

A play beállításokban a keresési előzmények törlése. Vagy a google fióknak csak a névjegyeket kell engedni szinkronizálni. Vagy mindjárt engedni a Playnek, hogy frissítse saját magát. Ahogy olvasom ügyesen meg oldottátok.

Más

Meg a petició aláírása mindenkinek ajánlom

Aki nem írta alá az legyen szíves aláírni. Témája bootloader nyítás. Köszönöm :R :R bubus66

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3683) aholy válasza bubus66 (#3682) üzenetére


aholy
tag

aha, köszi.

megoldódott, csak kíváncsi voltam hogy miért is ilyen

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#3684) bubus66 válasza aholy (#3683) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szokott a play ilyeneket csinálni, főleg így hogy másik ROM-ot teszel fel. Nekem a Blacknél csínálta a GB-ről mikor váltottunk ICS-re.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3685) mnó77


mnó77
tag

Aláírtam! :)

(#3686) bucsupeti válasza bubus66 (#3616) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Tényleg összeraktátok? Ismerőstől kaptál házat? Neki honnan volt ház? Csak nem a belseje ment tönkre neki szegénynek? Milyen szerencse, hogy te kidobod a készüléket és csak a külső megy tönkre a barátodnak meg van éppen egy üres háza. Baromi mázlista vagy!

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#3687) stuti


stuti
csendes tag

Én is aláírtam, de még 72 kell!

(#3688) stuti


stuti
csendes tag

Én is aláírtam, de még 72 kell! Szerintem nem lesz meg, nem is vagyunk itt százan!

(#3689) planbmokus válasza stuti (#3687) üzenetére


planbmokus
senior tag

+1

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#3690) bubus66 válasza bucsupeti (#3686) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mivel szervizes, ezért volt neki egy ház,(nekem minden képen szerezett volna) vagy is az Övé volt csak tönkre ment neki az alaplapja és nem akart vele foglalkozni, ezért vett magának másikat ezt meg félre tette a többi közé. Így lett nekem. Különben nem lett volna,mert ne vagyok bent biztos, hogy olyan sok bontott darab lenne. A magyarul az enyémnek az alapalja került bele.

(#3688) stuti

Alá írták Black-sek is meg jó páran még meg alá is fogják.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3691) kecsawi válasza bubus66 (#3682) üzenetére


kecsawi
senior tag

+1 :R

(#3692) bubus66 válasza kecsawi (#3691) üzenetére


bubus66
nagyúr

:R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3693) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#3690) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Remélem az enyémbe is az alaplap szart be és legalább egy függetlent tesznek bele, ha már ennyit kell várni. :D

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#3694) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#3693) üzenetére


bubus66
nagyúr

miből gondolod.hogy függetlent tesznek bele?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3695) aholy válasza bubus66 (#3682) üzenetére


aholy
tag

üdv!

na visszatért a hiba, volt mégegy factory reset, de a helyzet változatlan :-( az előzmények törölve. nincs gépközelbe, meg nem is lessz holnap estig.

egyéb ötlet?

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#3696) bubus66 válasza aholy (#3695) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor nem tudom. Próbáljátok meg az gyorsító tárat üríteni pl 1TapCleaner. vagy újra tenni a rom-ot

Küldtem egy PÜ

1TapCleaner.apk

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3697) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#3694) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Valaki azt írta olyan január kerül, hogy ő így járt... :D

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#3698) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#3697) üzenetére


bubus66
nagyúr

az nem jelenti azt, hogy mindenkinek azt fognak beletenni. Nekem sem függetlent tettek a T-Mobile-os P500-ba.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3699) Pantal válasza bubus66 (#3698) üzenetére


Pantal
senior tag

Nekm volt T-s alaplapcserém, és valóban független alaplapot kaptam. De ez nem jelnti azt, hogy mindenki azt kap!

[ Szerkesztve ]

(#3700) bubus66 válasza Pantal (#3699) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezért mondtam én is. Meg az sem mindegy, hogy a T-szervizben csináljak meg vagy fel küldik az LG szervizbe.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.