Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) bubus66 válasza akcsy (#4250) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen nyomhatsz megjavul ám majd 3-4 nap múlva. ;]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4252) legaka válasza Pantal (#4248) üzenetére


legaka
csendes tag

Köszi.Ha nem gond majd egyet még készítenél szabad ég alatt is? Kíváncsi vagyok, hogy mennyire megy fel a jelerősség.Legalább egy vagy két hold eléri e a 40-es erősséget. Köszönöm.

(#4253) akcsy válasza bubus66 (#4251) üzenetére


akcsy
tag

Azt nem mondtad, hogy tegyem Szoftver módba, Nah de a lényeg, ha szoftver módba raktam már fel is ment... 11 perc alatt... :)

(#4254) mnó77 válasza Pantal (#4248) üzenetére


mnó77
tag

Ès milyen épületben produkált ilyen eredményt?Mert én 3 emeletes ház legfelső szintjén lakom de még kint az erkélyen is ritkán produkál ilyet!Bent a lakásban meg egy nagy 0!

(#4255) prannk válasza mnó77 (#4254) üzenetére


prannk
őstag

nekem isa házba 0.. de ha kimegyek az útra minden ok!

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4256) Gerzson6875 válasza mnó77 (#4254) üzenetére


Gerzson6875
tag

Nekem is jó a házban is, pikkpakk talált jelet, a képet telefonról valamiért nem tudom feltölteni

(#4257) Badboys válasza mnó77 (#4254) üzenetére


Badboys
őstag

Nem a készülék a rossz hanem a program amit használsz keress másikat vagy Play on 15.000 Huf. Próbáld meg másik telepítővel, de előtte töröld az egészet a telefonról. cseréld ki benne a telepítő apk át lehetőleg valami újabbra. Save mappa törlés telepítés előtt.

De nincs kizárva,hogy rossz az antenna. Nem igen szokott előfordulni,de végül is nem kizárható.

[ Szerkesztve ]

(#4258) bubus66 válasza akcsy (#4253) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na ne csináld már hogy azt is mondani kell. Eddig hogyan frissítettél?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4259) mnó77 válasza Badboys (#4257) üzenetére


mnó77
tag

Szia.

Ismerem a menetét a telepítésnek már 100 fajta verzióban kipróbáltam köztük a legújabbal is!Nem ez az első droidos telóm amin ezt a programot használom/használnám mindegyiken gond nélkül futott különböző felbontásokban is!

(#4260) akcsy válasza bubus66 (#4258) üzenetére


akcsy
tag

De úgy gondoltam, hogy elég neki MTP mód, azt hittem, csak a PC Suite módban kell :B :B :B :U

(#4261) bubus66 válasza akcsy (#4260) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4260) akcsy

Az MTP nem elég neki.

(#4237) zack
Egy kis szabad RAM Ja a letiltások megvannak.

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4262) Badboys válasza mnó77 (#4259) üzenetére


Badboys
őstag

Bocs,de honnan kellene tudnom,hogy érted amit csinálsz? Ugyanis sokan csak fölteszik elindítják és ennyi a hozzá értés. Nem ki oktatni akartalak csak segíteni. Elnézést,hogy posztoltam.

(#4263) sarkanyolo2 válasza aholy (#4239) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Pedig be van... :U

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#4264) Badboys válasza mnó77 (#4259) üzenetére


Badboys
őstag

Sajnálom,hogy kétszer ment el szarakodik a net.

[ Szerkesztve ]

(#4265) bubus66 válasza mnó77 (#4254) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én négy emeletesben lakom és ilyet produkált a 3. emeleten, ja és nincs erkély.

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4266) Badboys válasza mnó77 (#4259) üzenetére


Badboys
őstag

Bocs,de honnan kellene tudnom,hogy érted amit csinálsz? Ugyanis sokan csak fölteszik elindítják és ennyi a hozzá értés. Nem ki oktatni akartalak csak segíteni. Elnézést,hogy posztoltam.

(#4267) kisocsi válasza bubus66 (#4249) üzenetére


kisocsi
tag

Rom gyártásán nem töröd még a fejed? Szerintem sokan örülnénk neki,és akkor a bootloader kinyitásán sem gondolkodnék!!

(#4268) mnó77 válasza Badboys (#4266) üzenetére


mnó77
tag

Bocsi igazad van köszönöm a segítő szándékod!!! :R Csak már rohadtul bosszant,hogy egyszerűen akármit csinálok vele újra és újra eldobálja a jelet a GPS pontosabban folyamatosan!

Bubus66!
Ezt nem akarom elhinni,hogy ezt a lakásba csináltad!Ilyet még egy PNA készülék sem tud lakásba.Szerintem!

[ Szerkesztve ]

(#4269) droidforever


droidforever
tag

Sikeres v20c frissites elsore kb 25 perc volt a-tol z-ig

(#4270) bubus66 válasza mnó77 (#4268) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Lakásban csináltam pedig elhiheted, nem muszáj el hinned pedig ott csináltam. Figyel azt hogy egy PNA mit tud nem érdekel, viszont ahogy elnézem nem nagyon tetszenek neked a válaszok amiket kapsz ha nem fog jelet a GPS vidd vissza a szervizbe mert valószínű antenna hibája lesz.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4271) mnó77 válasza bubus66 (#4270) üzenetére


mnó77
tag

Mindegy,csak felidegesítem magam ezzel a GPS-el!Elhiheted,engem ez legalább annyira idegesít mint téged, amikor nem tudtál frissíteni!Most van másodszor szervízben ez miatt.Elsőre szoftvert frissítettek ugyan olyan sz@r lett.Most nem tudom mit hoznak ki belőle.Ne értsetek félre és mindenkitől elnézést akinél rosszul jött le a reagálásom a segítségre de nagyon bosszantó,hogy szinte allig használtama telefont mert több időt tölt szervízbe!

[ Szerkesztve ]

(#4272) Lacko84


Lacko84
aktív tag

A T-mobilnál hogy lehet kikapcsolni a hangpostát??

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#4273) cil101 válasza Konpet (#4226) üzenetére


cil101
tag

Akkor szokott ilyet csinálni, ha sima sztereo fülest használsz(mikrofon nélkülit) és maxra rakod a hangerőt. Legalább is nekem akkor csinálta.

(#4274) DiamondBack válasza bubus66 (#4270) üzenetére


DiamondBack
senior tag

szerintem nála van a gond. kertes ház innen a gép elől mértem, ezen kívül kifogástalanul navigál sose dobta el a jelet.

(#4275) bubus66 válasza DiamondBack (#4274) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezt mondtam én is. Ez most komoly?? :K

(#4272) Lacko84

Lemondod vagy a honlapon kikapcsolod.

Belépsz a telefon számoddal és itt kitudod kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4276) DiamondBack válasza bubus66 (#4275) üzenetére


DiamondBack
senior tag

jó az ablak alatt van a gép de igazából itt bent a lakásban sosem kellett még navigálni sehova :D

(#4277) bubus66 válasza DiamondBack (#4276) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha csak szobák között nem akarsz navigálni, a lakásban én sem szoktam használni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4278) legaka válasza DiamondBack (#4274) üzenetére


legaka
csendes tag

Megkérhetnélek,hogy nyújtsd ki a telót az ablakon és egy szabadtéri mérést mutass? Nagyon kíváncsi vagyok az értékekre. Vagy, ha nem is készítesz képet, akkor írd ide, hogy hány holdat lát, hányhoz kapcsolódik és melyik a legnagyobb szám a jelerősségben. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#4279) DiamondBack válasza bubus66 (#4277) üzenetére


DiamondBack
senior tag

néha pár pálinka után pedig nem ártana kis segítség :D

más: nem sűrűn játszok csak néha a buszon hazafelé melóból de mostanában az egyik legjobb unaloműző Critical Strike Portable cs fanoknak kötelező :D

(#4278) legaka: pillanat

ilyen kinnt

[ Szerkesztve ]

(#4280) bubus66 válasza legaka (#4278) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tessék az ablakon ki tartva.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4281) legaka válasza bubus66 (#4280) üzenetére


legaka
csendes tag

Örök hála!

(#4282) bubus66 válasza legaka (#4281) üzenetére


bubus66
nagyúr

Miért kellett ez neked? Lehet, hogy írtad csak én nem olvastam akkor bocs.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4283) legaka válasza bubus66 (#4282) üzenetére


legaka
csendes tag

Kíváncsi voltam, hogy jobb a vétele, mint a mostani Black emnek. És csak szabadtéri tapasztalatom van, mivel a panel házban az nem kapcsolódik egy holdra sem.

(#4284) bubus66 válasza mr.szabados (#4242) üzenetére


bubus66
nagyúr

Fel tettem az általad linkelt ROM-ot hát nem ragadtattam, eltelő magamat. Úgy hogy nem is állítottam semmit vissza tettem a gyári V20C-t.

(#4283) legaka

Volt Blackem, (2 is) nekem azzal se volt semmi gondom igaz én ki cseréltem a cinfing fájlt, a Black topick Téma összefoglalójában van GPS beállítás.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4285) legaka válasza DiamondBack (#4279) üzenetére


legaka
csendes tag

Köszi neked is Boombasticc!

Bubus 66: Tudom, hogy volt blacked, hisz 2 éve olvasom a hozzaszolasaid, és használtam a romodat is. Viszont, ahogy kigyül a pénzem én is P760-asra akarok váltani. P970-es meg marad az asszonynak.

[ Szerkesztve ]

(#4286) mr.szabados válasza bubus66 (#4284) üzenetére


mr.szabados
tag

Mi volt a gond vele?

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5->nokia 7.1->pixel 4a

(#4287) bubus66 válasza legaka (#4285) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na végre valaki a Black topicjkból. Az asszonyod nem fogja megbánni.

(#4286) mr.szabados

Semmi bajuk nem volt vele az 1 -sőnél a Hosszabbításra vetten egy ARC S az talan 5 napig meg volt és vettem helyette egy Blacket, én is L9 vettem a második után csak az két nap után megadta magát közeben volt egy l7 majd megint L9, de ezt hosszú lenne elmesélni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4288) legaka válasza bubus66 (#4287) üzenetére


legaka
csendes tag

Remélem én sem. Eleinte S2-esre gondoltam, viszont átpártoltam ide, mikor láttam, hogy meg vagy elégedve a teloval.

(#4289) bubus66 válasza legaka (#4288) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az S2-sel anno én is szemeztem, de inkább a L9 mellett döntöttem. A kengyel fórum társunk akart rábeszélni az SOnyXperia P-re arról nekem sikerült igaz 1 hónap után lebeszélni, majd győzködött az SGS mini-re, van SGS3 mini a családban.Talán ha kétszer megkaptam akkor nagyon jó.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4290) mr.szabados válasza bubus66 (#4289) üzenetére


mr.szabados
tag

Én az O2X-el szívtam 5 hónapot.. Amúgy mondtad hogy visszaraktad a gyári softot mi volt a gond a JellyBam-el?

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5->nokia 7.1->pixel 4a

(#4291) bubus66 válasza mr.szabados (#4290) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akadt a Launcher nem is tudom melyik, nincs bent képernyő fordítás, nem tud fullHD, meg egy két apróság. Nem kell megijedni, vagy 8-9 perc volt még elindult először, amúgy jól néz ki, na elfelejtettem képernyő mentést csinálni. Bocs. Pedig én szemeztem a 2X-el is.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4292) mr.szabados válasza bubus66 (#4291) üzenetére


mr.szabados
tag

Értem kössz az infókat! Amúgy senkinek nem ajánlom az O2X-et nincs rá normális rom se gyári se főzött még ami legjobb volt rá a Gueste 2x hybrid de az csak android 2.3.7 volt..

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5->nokia 7.1->pixel 4a

(#4293) bubus66 válasza mr.szabados (#4292) üzenetére


bubus66
nagyúr

De van rá Gyári ICS a 2X-re.

Itt van sőt a Telenor is kiadta

139 HUN/HUNGARY 30A LGP990 697.09 MiB

[link]

[link]

Meg lehet azt generálozni, minek van a letiltás meg a törlés.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4294) mr.szabados válasza bubus66 (#4293) üzenetére


mr.szabados
tag

Tudom de az is szutyok.. sokat zabál kevés a ram és k..va lassú az alkalmazásindítás.

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5->nokia 7.1->pixel 4a

(#4295) bubus66


bubus66
nagyúr

A Petíció továbbítva

Tisztelt Ügyfelünk!

Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste!

Levelét továbbítottuk az illetékes osztálynak.

További információért készülékeinkről, szolgáltatásainkról forduljon bizalommal ügyfélszolgálatunkhoz a 06 40 54 54 54-es telefonszámon (H-P: 8-18, SZ: 9-17).

Tisztelettel:
LGE Ügyfélszolgálat

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Received Date : 05/04/2013 09:30 57
The type of inquiry : Software/Hardware updates
Product/Model No. : Smart Phone/Emerging Device/LGP760

Tisztelt LG ezt a peticíót kérném az illetékeseknek továbbítani.

[link]

Click here if you have more questions

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4296) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Nálam a 30-40 centis vályog plafont nem viszi át a GPS, de ez természetes. :D

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#4297) prannk válasza bubus66 (#4295) üzenetére


prannk
őstag

:DD

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4298) Badboys


Badboys
őstag

Valakit zaklathatnék PÜ ben 4X em van. Valamit tesztelni kellene. Pár perces dologról lenne szó.

(#4299) droidforever válasza Badboys (#4298) üzenetére


droidforever
tag

Eltévedtél ember,ez itt a l9 tulajok topicja!

(#4300) bubus66 válasza Badboys (#4298) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen írd mit szeretnél.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.