Hirdetés

2020. február 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#3851) airmax_2.0 válasza mnó77 (#3837) üzenetére

airmax_2.0
(tag)

Én elégedett vagyok a gps-el...
Pesten illetve környékbeli falvakban használtam. Gyorsan talált jelet gyorsan újrakalkulálta az utat amikor túlmentem egy leágazáson, a következő utcánál már vitt is visszafele... (Ez alól egy kivétel volt amikor belassították az adatforgalmamat limit túllépés miatt. Így kicsit lassan töltötte le az új térképszelvényt (pont átléptem a határát) így pedig lassan kalkulált újra, és jó nagy kört írtam le emiatt...)
Azt gondolom, ha nem jó, valami egyedi hiba lehet... Vagy esetleg, ha nem a google-t használod a szoftver nem működik kifogástalanul...

u.i: a leírásból következik, bár külön nem mondtam... én a google navigációt használom, és maximálisan elégedett vagyok vele. Főleg úgy hogy csak be kell mondanom a címet és eddíg mindíg megtalálta...

[ Szerkesztve ]

(#3852) cil101 válasza stuti (#3838) üzenetére

cil101
(tag)

Az IGO néha nehezen talál jelet, a sygic sokkal gyorsabb és nem meríti az aksit annyira viszont rosszabb a keresője

(#3853) engine19 válasza bubus66 (#3850) üzenetére

engine19
(tag)

V10h. Ugyfelszolgalatot... miert erzed tamadasnak!? En elhiszem h kijott... es frissitenem is de nem tudom lg progival. Lehet bennem (v a gepemben) van a hiba. :)

Nem 1 retard kisgyerek vagyok... nem 1 telot frissitettem mar... de ez kikeszit. Amugy tetszik :)

(#3854) bubus66 válasza engine19 (#3853) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Nem érzem támadásnak, de az LG ügyfél szolgálat biztos, hogy nem fog neked segíteni.

Vettem egy lg l9 p760-t. jelenleg v10h van rajta, frissíteni szeretném a legújabb-ra (talán v20b?),

Mert biztos hogy felrakta rá a JB azért mondja azt. Vagy nem ebbe a régióba való.

Most mi a probléma, ott a leírás állítólag sok telefont frissítettel (akkor mit kell parázn) max tégla lesz!! akkor hajrá ott az OFFLINE mód, és a KDZ updater. Mind a kettőről van leírás, a V20B-HUN JB a Téma Összefoglalóból letudod tölteni

[ Szerkesztve ]

"egy a szívünk egy az álmunk..nem félünk és nem hátrálunk.. mellkasunkban tűzoltó szív dobog.."”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#3855) Pantal válasza engine19 (#3847) üzenetére

Pantal
(senior tag)

A téma összefoglalóban van egy olyan, hogy offline frissítés. Ha sehogy se dobja fel a gyári frissítő a frissítés lehetőségét, akkor azzal meg tudod csinálni, de az kicsit bonyolultabb művelet.

(#3856) H.Bencike

H.Bencike
(aktív tag)

Érdemes megnézni ezt a videót: Videó Link

LG G3

(#3857) Pantal válasza H.Bencike (#3856) üzenetére

Pantal
(senior tag)

Ebből sajnos nem lehet valós eredmény leszűrni, rootolt mind a kettő, na nem mintha ez sokban befolyásolná a dolgot, de ki tudja, melyik, mennyire van belakva, emellett a benchmark méri a memóriakártyák sebességét is.

(#3858) bubus66

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Már csak 44 aláírás kell.

"egy a szívünk egy az álmunk..nem félünk és nem hátrálunk.. mellkasunkban tűzoltó szív dobog.."”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#3859) kertsa válasza bubus66 (#3858) üzenetére

kertsa
(senior tag)

Ha az aláírásom segít, akkor mond mit írjak alá :)

(#3860) bubus66 válasza kertsa (#3859) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#3859) kertsa

A bootloader nyitáshoz a petíciót

Katt ide

[ Szerkesztve ]

(#3861) Gzolo válasza bubus66 (#3860) üzenetére

Gzolo
(senior tag)

Aláírva :)

(#3862) kertsa válasza bubus66 (#3860) üzenetére

kertsa
(senior tag)

+1

(#3863) bubus66 válasza Gzolo (#3861) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#3861) Gzolo (#3862) kertsa

:R :R

[ Szerkesztve ]

(#3864) mnó77 válasza bubus66 (#3840) üzenetére

mnó77
(tag)

Szép estét.

bubus 66

Persze,hogy ismerem a szervíz menüt.De azért ne nekem kelljen már kikísérleteznem egy ilyen kaliberű közel 70 ezer forintos telónál,hogy mi a helyes GPS beállítás mikor még a szervízben sem tudják!Ott csak szoftvert tudnak frissíteni és ezzel ki is merült a tudomány.Én kifizettem érte ezt a nem kevés összeget akkor elvárom,hogy minden funkciója tökéletesen működjön!

(#3865) jojoker08 válasza bubus66 (#3858) üzenetére

jojoker08
(tag)

Már csak 42! :)

(#3866) szpetyasz

szpetyasz
(csendes tag)

Aláírtam. Ha összejön annyi aláírás amennyi kell,akkor mi történhet?

(#3867) akcsy válasza szpetyasz (#3866) üzenetére

akcsy
(tag)

Van esély, hogy kinyítják a bootloadert, és nem nekünk kell vele bűvészkedni... :)

Huawei P9 "Inkább azt bánd meg, hogy megpróbáltad és nem jött össze, mint hogy meg sem próbáltad...,,

(#3868) Syfon válasza bubus66 (#3860) üzenetére

Syfon
(csendes tag)

Üdv. Szerda óta L9 tulaj lettem. Petíció aláírva részemről is.

(#3869) bubus66 válasza Syfon (#3868) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Üdvözlünk a topicba

(#3870) prannk

prannk
(őstag)

Még 37 aláírás kell.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3871) prannk

prannk
(őstag)

Ki milyen memória felszabadító alkalmazást használ?

(#3872) Gerzson6875 válasza prannk (#3871) üzenetére

Gerzson6875
(tag)

én semmilyet, ha kell jó a gyári, de nem szoktam foglalkozni vele, ha kell akkor csinál magának a rendszer

(#3873) kertsa válasza Gerzson6875 (#3872) üzenetére

kertsa
(senior tag)

Ezzel kapcsolatban volna egy kérdésem. A spec 1gb ramot ír, de nálam a feladatkezelő 776mb körülit jelöl. Ez mitől van?

(#3874) Gerzson6875 válasza kertsa (#3873) üzenetére

Gerzson6875
(tag)

van amit nem tudsz bezárni :D
a rendszer is ebből visz, ha jól tudom

[ Szerkesztve ]

(#3875) kertsa válasza Gerzson6875 (#3874) üzenetére

kertsa
(senior tag)

Jah :U

Már 3 napja nálam van és azt kell mondjam, hogy eddig két apróság kivételével mag vagyok elégedve. Az egyik reklámok, de remélhetőleg a későbbiekben lesz root jog és ez megoldódik. A másik, hogy a 4gb belső tárhely miatt nem tudtam feltelepíteni egy közel 2 gb-os játékot, pedig amit tudtam átpakoltam sd kártyára. Mondjuk a játék annyira nem hat meg, csak kíváncsi lettem volna, hogy egy komolyabb autós játék hogy szaladgál rajta :)

[ Szerkesztve ]

(#3876) Gerzson6875 válasza kertsa (#3875) üzenetére

Gerzson6875
(tag)

szerencsére nekem nincsenek reklámok :)

(#3877) kertsa válasza Gerzson6875 (#3876) üzenetére

kertsa
(senior tag)

És az hogy?

(#3878) Gerzson6875 válasza kertsa (#3877) üzenetére

Gerzson6875
(tag)

gondolom a progikkal jönnek amiket letöltesz playről (vagy máshonnan)

(#3879) kertsa válasza Gerzson6875 (#3878) üzenetére

kertsa
(senior tag)

Csak playről szedtem. Csak gyári appokat használsz?

(#3880) Gerzson6875 válasza kertsa (#3879) üzenetére

Gerzson6875
(tag)

igen, és ingyeneseket, watchdog, messenger, máv menetrend,bkv menetrend, google drive, mobilaréna meg játékok vannak meg egy google hírolvasó

[ Szerkesztve ]

(#3881) bubus66 válasza kertsa (#3875) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Root jog most is van csak utána kellene olvasni. Az is le van írva, hogy nem telepít a külső SD-re.

[ Szerkesztve ]

(#3882) kertsa válasza bubus66 (#3881) üzenetére

kertsa
(senior tag)

Olvastam az első hsz-t, V10A-ra van root jog. Már frissítettem JB-re. Azt is tudom, hogy nem telepít, csak a már telepítettet lehet át helyezni sd-re, de azt sem mindent.

(#3883) bubus66 válasza kertsa (#3882) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

A JB is lehet sőt még egyszerűbben ROOT-olni mint a ICS-ét.

Tessék JB ROOT, recovery Viszont csak bootloader nyitással lehet, ami garancia vesztéssel jár.

(#3884) bubus66 válasza kertsa (#3882) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Igen a gyári alkalmazásokat nem lehet átmásolni a külső SD-re.

(#3885) kertsa válasza bubus66 (#3883) üzenetére

kertsa
(senior tag)

A bootloadert vissza lehet zárni?

(#3886) Gerzson6875 válasza kertsa (#3885) üzenetére

Gerzson6875
(tag)

egyenlőre nem

(#3887) kertsa válasza Gerzson6875 (#3886) üzenetére

kertsa
(senior tag)

Akkor addig elférnek a reklámok :)

(#3888) szepisti válasza droidforever (#3631) üzenetére

szepisti
(csendes tag)

Szia,igen sikerült,tegnapelőtt kaptam meg és a pc suiteval,felajánlotta a frissítést,és sikeresen végigvitte,t-mob-os a teló!

(#3889) akcsy válasza kertsa (#3887) üzenetére

akcsy
(tag)

Addig kapcsold ki rajta a netet és nem is lesznek rajta ;)

Huawei P9 "Inkább azt bánd meg, hogy megpróbáltad és nem jött össze, mint hogy meg sem próbáltad...,,

(#3890) DiamondBack válasza akcsy (#3889) üzenetére

DiamondBack
(senior tag)

mitől lehet az hogy hirtelen csak úgy eltűnik az sd kártya? pár hónapos 8 gigás kingston cl4-es microsd.
figyeltem ám hirtelen mikor szerencsétlen teló úgy megszottyadt hogy azt se tudta mi legyen... persze az összes alkalmazás sd-n... céges pdf fájlok, adobe acrobat reader is,(polaris azóta sem megy, nem mintha tudott volna mit megjeleníteni) főnök nem röhögött mikor szétkaptam előtte a telót :D

(#3891) akcsy válasza DiamondBack (#3890) üzenetére

akcsy
(tag)

háát nagyon sok ok lehet, először is a formázás: hányszor formáztad le a kártyát, mert köztudott, hogy nem a legjobb nekik, a másik, ha gépre kötöd (kártyaolvasóval) az úgy látja? :o

(#3892) DiamondBack válasza akcsy (#3891) üzenetére

DiamondBack
(senior tag)

nemlátja. az gáz?

(#3893) akcsy válasza DiamondBack (#3892) üzenetére

akcsy
(tag)

Háát akkor sajnos igen... Főleg ha ezelőtt általában látta...

[ Szerkesztve ]

(#3894) bubus66 válasza DiamondBack (#3892) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Akkor az kártya hiba. Valószínű.

(#3895) bubus66 válasza akcsy (#3893) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#3893) akcsy Pantal

Jövő héttől tied a topic téma összefoglalójának szerkesztése.

[ Szerkesztve ]

(#3896) prannk válasza bubus66 (#3895) üzenetére

prannk
(őstag)

Eladtad a telefont?

(#3897) Pantal válasza bubus66 (#3895) üzenetére

Pantal
(senior tag)

Mi történt? :(

(#3898) bubus66 válasza prannk (#3896) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#3896) prannk (#3897) Pantal

Igen eladtam, mondtam a múltkori 4 napos frissítési szívatás betette a kaput. Elcseréltem. Viszont én aki LG is volt Nagyon gondolkodok azon, hogy lesz e még egyszer LG-m.

Pantal
Te elviszed ezt a topicot abban biztos vagyok.

(#3899) aholy

Igen SGS Advance meg 12K lesz helyette. Ezek után ezt nem volt szabad kihagyni.

[ Szerkesztve ]

(#3899) aholy válasza bubus66 (#3898) üzenetére

aholy
(tag)

azt lehet tudni hogy mi lett helyette?

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9

(#3900) bubus66 válasza aholy (#3899) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Azért ezt hallgassátok meg.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.