Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) bubus66 válasza Nowi (#3149) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mert azt kell áthelyezni az SD-re az a 400 Mg Minek kell ekkora alkalmazás,ha meg tölt le az alkalmazás magának akkor az alkalmazásban biztos, hogy belehet állítani hova töltse. Érdekes nekem az össze alkalmazás át ment az SD.

A Black se telepítette, az alkalmazást az SD-re csak át lehetett másolni és onnan gyönyörűen használta.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3152) novkolt2 válasza novkolt2 (#3127) üzenetére


novkolt2
csendes tag

Senki nem tud segiteni? Senkinek nincs P768 tipus?

(#3153) prannk válasza novkolt2 (#3152) üzenetére


prannk
őstag

Én úgy tudom hogy az csak angol. Ménem veszed itt meg? Tudod frissíteni de akkor is angol marad.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3154) droidforever


droidforever
tag

Ciao l9 tulajok,erdeklodnek hogy a hivatalos zseles babcukorkat megkapta mar a keszulek?Fontos lenne vasarlas elott allok es ez az eggyik legfontosabb erv!:D

(#3155) novkolt2 válasza prannk (#3153) üzenetére


novkolt2
csendes tag

Az a baj hogy itt szerbiában ezeket nyomják a webshop-ok de ha nem lehet magyar (persze az eladó állitja hogy lehet) akkor nem kell, megpróbálom Magyarországban megvenni. Köszi a segítséget!

(#3156) bubus66 válasza novkolt2 (#3152) üzenetére


bubus66
nagyúr

A P768-as ezekbe a régiókba való könnyen előfordulhat, hogy GSM hálózaton nem is tudod használni

CENTRAL AMERICA

CHILE

Mexícó

PANAMA

Stb

Viszont nem látom, hogy lenne rá JB

Itt kitudod böngészni melyik régióba való. Jó keresgélést.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3157) prannk


prannk
őstag

bubus most megyek el egy kis időre. majd írom az új adatokat.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3158) bubus66 válasza prannk (#3157) üzenetére


bubus66
nagyúr

Rendben bocs de volt más dolgom

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3159) Nowi válasza bubus66 (#3151) üzenetére


Nowi
tag

Ez most konkretan egy jatek..

es en neztem de marhara nem talaltam lehetoseg sehol arra hogy beallitsam.

egyebkent a telefonon hol talalom meg a mappat amiben van??

(#3160) bubus66 válasza Nowi (#3159) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mint a játék neve valami olyasmi mappa. Na látod én nekem ilyen problémám nincs, hogy játékot telepítsek.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3161) ToMe33


ToMe33
csendes tag

Hogy másolom át a játékot Sd kártyára?Nem lehet be állítani alapból Sd kártyára telepítsen mindent?

(#3162) akcsy


akcsy
tag

Halii! örömmel olvasom, hogy van JB :Y Most látom, hogy teljesen más a leírás, nah és az lenne a kérdésem, hogy a régivel nemjó?? A sima KZD-s ami bubus66 logout oldalán volt, valamint az 1.hsz-ben is?

(#3163) Pantal válasza Anubis_9 (#3134) üzenetére


Pantal
senior tag

Köszönöm az észrevételt, az ide vágó részt kiegészítettem azzal, hogy usb3.0-n nem működik. :R

[ Szerkesztve ]

(#3164) krisztian112 válasza droidforever (#3154) üzenetére


krisztian112
senior tag

Kb 200 hozzászóláson keresztül csak a JB frissítés van, legalább egy sort olvass vissza.... lusta

Huawei P10 lite

(#3165) planbmokus válasza krisztian112 (#3164) üzenetére


planbmokus
senior tag

(facepalm) -.-

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#3166) akcsy


akcsy
tag

ÁÁÁ segítsetek!! Már nálam az első lépésben bukta az egész... Okés futtasd rendszergazdaként, de hogy?! nem engedi... Megpróbáltam mindend a Notepad++-tól, de mit kapok?! nézzem, hogy nincs használatban-e a program, stb :W :W Segítsetek!!! :O :O :O
XP SP3 32bit

[ Szerkesztve ]

(#3167) Pantal válasza akcsy (#3166) üzenetére


Pantal
senior tag

XP-vel kapcsolatban sajnos nem tudok segíteni, mert nincs XP-s gép házon belül. :( De egyébként jó a WordPad is erre a célra, ha van. Vagy igazából akármilyen szövegszerkesztő, a lényeg, hogy rendszergazdaként futtasd. (nem tudom, lehet XP alatt, ha csak egy felhasználó van, akkor alapértelmezettben rendszergazdaként futtatod)

Szerk.: Elvileg, ha XP-n egy felhasználó van csak, akkor alapból az a rendszergazda, szerintem, ha csak simán megnyitod, és úgy írod át akkor is elmenti. Próbáld meg simán átírni, elmenteni, zárd be, és nyisd meg újra a fájlt. Ha ott lesz a két sor, akkor működött, folytathatod.

[ Szerkesztve ]

(#3168) akcsy válasza Pantal (#3167) üzenetére


akcsy
tag

Háát ugye van itt is hogy futtatás mint. rámegyek a rendszergazdára, de azt mondja hibás a jelszó, stb... Az a fő, hogy meg sem adtam neki semmiféle jelszót telepítésnél anno...
Ajánlatos a böngészőmet is leállítani, mert ugye még töltöm a kdz-t...
Ésss szerinted esélytelen a régi frissítéssel próbálkoznom?? (Amikor csak windows enabler, meg a kdz frissítővel rádobni /csak ott diag módban, stb/)??:o
Persze egy felhasználó van csak user néven van méghozzá :/

[ Szerkesztve ]

(#3169) Pantal válasza akcsy (#3168) üzenetére


Pantal
senior tag

Régi frissítő nem működik, soha nem is működött. Legalább is nekem nem. Másik verzió, hogy megpróbálod először a gyári frissítőt, elvileg az is megcsinálja, csak lassabban. Nem kell tőle félni, én is használtam gyári frissítést, mondjuk én OTA-n keresztül, de többen írták, hogy a gyári frissítő minden gond nélkül megcsinálta nekik.

(#3170) akcsy válasza Pantal (#3169) üzenetére


akcsy
tag

Értelek, báár neked Windows8 van nem?? Nekem a régivel végig tökéletesen feldobta (a régieket) :) Háát meglátom, most bezárok mindent ha letöltődik a KDZ és remélem megy... A gyári frissítő előtt is ajánlatos factory reset? valamint vegyem ki az sd-t a reset-nél?:o

[ Szerkesztve ]

(#3171) Anubis_9 válasza Pantal (#3163) üzenetére


Anubis_9
őstag

Lehet, hogy ez csak egy egyedi probléma volt nálam, nem mernék rá mérget venni, hogy másnál sem működne USB3.0-n. Fel van telepítve az alaplapom hivatalos USB3.0 drivere és hiba nélkül üzemel, ennek ellenére még sem akarta az igazságot. Igaz, ami igaz, aki tudja, inkább 2.0-n frissítsen, ne 3.0-n. :C

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3172) Pantal válasza Anubis_9 (#3171) üzenetére


Pantal
senior tag

Nem hiszem, van nálunk is egy USB3.0-ás lapos, az is hasonlóakat produkált nálam, csak az még régebben volt, aztán 2x másik gépről sikeresen megcsináltam, ezért el is felejtettem beleírni.

(#3170) akcsy:

Igen, Win8-am van. Gyári frissítő ha jól tudom csinál factory resetet. De baj nem lehet belőle, ha megcsinálod előtte is. Csak ugye figyelj rá, hogy az adatokat mentsd le. Nekem nem volt a frissítés alatt benne sd kártya, ha jól tudom, az benne maradhat, de a biztonság kedvéért kiveheted.

(#3173) akcsy válasza Pantal (#3172) üzenetére


akcsy
tag

Nah tapasztalat: Szerintem írjátok a host-os résznél, hogy tiltsák le a vírusirtót... Háát nem kiírta az Avira, hogy blokkolta a mentést??!! Letiltottam, erre már el is mentette... :W

(#3174) Pantal válasza akcsy (#3173) üzenetére


Pantal
senior tag

Köszönöm az észrevételt, javítom. :R Nekem mondjuk nem szólt bele a vírusirtóm, de ezek szerint előfordulhat ez is.

Szerk.: Módosítottam is a bevezetőt, ahol kiemeltem a vírusirtó kikapcsolását.

[ Szerkesztve ]

(#3175) akcsy válasza Pantal (#3174) üzenetére


akcsy
tag

Háát gondolom felhozom, meg pl. nálam ugyanez márt az enablert is piszkálná :W :W :)

(#3176) Pantal válasza akcsy (#3175) üzenetére


Pantal
senior tag

Érdemes a tapasztalatokat megosztani, mert senki se tökéletes, én is hibázhatok. Ez azért jó, mert a visszajelzések alapján tudom javítani/bővíteni, és így a következő személy, aki csinálja, már nagyobb eséllyel végzi el sikeresen a frissítést. :K

[ Szerkesztve ]

(#3177) prannk


prannk
őstag

Jelentem hogy sikerült a gyári frissítővel feltenni a JB-t! :) :C :R Hátra dugtam a kábelt és tovább ment :) Nem zárta be.

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3178) Pantal válasza prannk (#3177) üzenetére


Pantal
senior tag

Gratula hozzá, üdv a JB táborában.

(#3179) bubus66 válasza akcsy (#3162) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#3162) akcsy

De jó csak nekem nem nagyon ment vele próbáld meg hátha neked jó lesz

#3177) prannk

Köszönöm hogy segíthettem.

Pantal

Írd be te is légyszíves a leírásodba,hogy csak hátsó USB használjon mindenki. A USB elosztok is felejtősek.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3180) ToMe33


ToMe33
csendes tag

Egyébként mik a újítások benne?

(#3181) akcsy


akcsy
tag

KDZ-s megoldással én is JB-s vagyok :Y :C :C Most töltöm a frissítéseket... Nem gond ha nem csinálok factory reset-et? mert én közvetlen a frissítés előtt csináltam már...

(#3182) DiamondBack válasza akcsy (#3181) üzenetére


DiamondBack
senior tag

ez a JB még nem rootolható ugye?

[ Szerkesztve ]

(#3183) bubus66 válasza akcsy (#3181) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#3181) akcsy

Akkor nem gond ha nem csinálsz ha előtte csináltál.

(#3182) Boombasticc

[link] Tessék itt van ha meg tudod nézni,hogy a V20B-HUN-nakis nyitva van e a bootloader akkor rootolható. Ha nincs nyitva akkor tégla. ezt közlöm előre.

(#3180) ToMe33

igen hát hogyne lenne már a nevében is van újitás ICS meg JB meg 4.1.2 és 4.0.4 Meg szerintem jobban nézki a statusbarból és a redönyből sokkal több mindent el lehet érni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3184) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

az létezik hogy nincs ETC mappa a drivers mappában? total commanderrel nézem a laptopon de nincs benne és nem is hozható létre, rejtett fáljok megvannak jelenítve. asztali gépen megvan. laptop win7 64 bit, asztali win7 32 bit

(#3183) bubus66 :. okés akkor hagyom

[ Szerkesztve ]

(#3185) imitto


imitto
csendes tag

Force install apps on SD

Annyi, hogy utána ha widget-et telepítesz azt kézzel át kell mozgatni telefon memóriába...

(#3186) Pantal válasza bubus66 (#3179) üzenetére


Pantal
senior tag

Feltüntettem.

(#3187) bubus66 válasza imitto (#3185) üzenetére


bubus66
nagyúr

igen mert a widget nem működik az sd-ról meg is csináltad?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3188) bubus66 válasza Pantal (#3186) üzenetére


bubus66
nagyúr

Rendben köszi

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3189) DiamondBack válasza Pantal (#3186) üzenetére


DiamondBack
senior tag

kérdésem lenne: amikor a 5. pontnál járok a frissítésnél nem az ugrik fel mint ami nálad a Start web upgrade test-re hanem ez van oda irva egy kis ablakban: Ellenőrizze az interneten futó programokat. Újra, Bezárás gombok. bezárom, de ezután nem történik semmi nem jön elő a nyelv és országválasztó. ötlet?

szerk: elnézést, tárgytalan :B

[ Szerkesztve ]

(#3190) akcsy


akcsy
tag

Áááá el sem hiszem *.* SD kártyára tettem a RealRacing3-at és már megy is oda a kiegészítő :Y :DD
Tiszta olyan mint az első szerelem mostmár ez a telefon ezzel az SD-re helyezéssel mindent vitt... Most már csak egy 16 vagy 32-es kártya kell... De így isss elbűvöl :B :B

[ Szerkesztve ]

(#3191) imitto válasza bubus66 (#3187) üzenetére


imitto
csendes tag

Magam nem tudtam kipróbálni, még nincs meg a telefon...csak olvaslak titeket (hogy ha végre el tudok menni megvenni up-to-date legyek :D )

(#3192) bubus66 válasza imitto (#3191) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én fel tettem nem engedi az SMSBackup&Restorenek a mentést oda tenni Néztem az SDK is csak 15-ös ami nekünk kell az meg már 21-es.

Boombasticc (#3189)

Amit írtál akkor ugrik fel ha a https nem megy

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3193) bubus66 válasza DiamondBack (#3189) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na már a szerkesztéstest sem ismerem.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3194) DiamondBack válasza DiamondBack (#3189) üzenetére


DiamondBack
senior tag

nem jó mégsem lépésről lépésre ezt csinálom de nem megy tovább...

[ Szerkesztve ]

(#3195) bubus66 válasza DiamondBack (#3194) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#3194) Boombasticc

Simán a C meghajtóra csomagolj ki mindent és úgy próbáld meg

ennek nem is kell mennie hanem ennek kell menni-e UpTestEX_mod2_marwin

Menstd le a hosts fájlod és cseréld le erre próbáld meg ezzel. Windows endabler ON?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3196) DiamondBack válasza bubus66 (#3195) üzenetére


DiamondBack
senior tag

rendben próbálom. Windows endabler ON? igen

(#3197) bubus66 válasza DiamondBack (#3196) üzenetére


bubus66
nagyúr

A tiedet előbb mentsd le.

Ezt feltetted? B2CAppSetup

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3198) bubus66 válasza bubus66 (#3197) üzenetére


bubus66
nagyúr

Meg az msxml is telepítetted?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3199) prannk


prannk
őstag

Hát nekem nem jon be.. undorito a betu a menube. Kinézet se tetszik. Eszi a ramot nagyon minden levan állitva letiltottam minden felesleges appot és 250 mb szabad ram, ics 450 volt. Anyi jobb hogy érzékenyebb meg kicsit gyorsabb... de undorító a kinézete,...

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3200) DiamondBack válasza bubus66 (#3198) üzenetére


DiamondBack
senior tag

minden kérdésre : igen :D

ja hát akarhatom én ha a vírusirtó kilövi a háttérben... na majd mindjárt

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.