Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) Gzolo válasza Robix98 (#3094) üzenetére


Gzolo
senior tag

Nekem is ezt írta, factory reset után is, amikor már csak 0,3 gb volt foglalt. Gondoltam egyet, C: meghajtón a laptopon 6 gb szabad volt, áthelyeztem egy fájlt, és 10 gb szabaddal már rögtön meg is csinálta, nem panaszkodott helyhiányra :))

(#3102) sarkanyolo2 válasza airmax_2.0 (#3084) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Na a Butternek örülök, köszi, hogy leírtad! ;)

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#3103) aholy


aholy
tag

na megoldódott a dolog :D

egyik lépésben átraktam a c meghajtóra a small server mappát, másik lépés hogy a hosts fájlban volt egy sor a 127.0.0.1-el ami mellett localhost volt írva ezt töröltem.

most megy az upgrade :D

köszöntem!

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#3104) Pantal válasza aholy (#3103) üzenetére


Pantal
senior tag

Gratula hozzá! Többieknek is remélem menni fog! :)

(#3105) aholy válasza Pantal (#3104) üzenetére


aholy
tag

nem tudom melyik oldotta meg a problémát(egyszerre csináltam a kettőt), de mivel az van írva több helyen is hogy c meghajtó, gondolom inkább ez okozta a gondomat(de nem gondoltam volna hogy számít hol van)

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#3106) Pantal válasza aholy (#3105) üzenetére


Pantal
senior tag

100%, hogy az volt. De a lényeg, hogy már megy. Amit csináltam leírás, ha valaki követi lépésről lépésre, az meg tudja csinálni, és nem lesz stressz, hogy megy, vagy sem.

(#3107):
Pontosan én sem tudom, hogy miért pont oda kell rakni, valószínű így van a program megírva.

[ Szerkesztve ]

(#3107) aholy válasza Pantal (#3106) üzenetére


aholy
tag

az ilyen meghajtó betűjelöléseket figyelmen kívül szoktam hagyni :D, nekem a rendszer sem a c-n van :D

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#3108) bubus66 válasza Pantal (#3106) üzenetére


bubus66
nagyúr

Betettem az 1 Hszbe jó a leírásodat

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3109) Pantal válasza bubus66 (#3108) üzenetére


Pantal
senior tag

Köszönöm. Igazából csak lefordítottam az XDA verziót, meg hozzátettem egy két gondolatot, mert ugye én is ez alapján csináltam és van már tapasztalat, ami másoknak hasznos lehet. :R

(#3110) bubus66 válasza Pantal (#3109) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen csak ilyenkor szólj ezeknek helyük van az 1 HSZ-ben a fórumonba

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3111) Pantal válasza bubus66 (#3110) üzenetére


Pantal
senior tag

Egyébként hol van benne, mert nem látom. :F Vagy csak később kerül be?

(#3112) Anubis_9 válasza Pantal (#3100) üzenetére


Anubis_9
őstag

Sziasztok!

Bocs, az amatőr kérdésért, de innen a 4shared-ről hogy lehet letölteni? Mert nekem csak 5 MB-os exe-t tölt le a zip helyett pl. :B Köszi!

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3113) Pantal válasza Anubis_9 (#3112) üzenetére


Pantal
senior tag

Regisztrálni kell.
Aztán(pirossal bekeretezve):

aztán:

[ Szerkesztve ]

(#3114) Anubis_9 válasza Pantal (#3113) üzenetére


Anubis_9
őstag

KÖSZI! :R

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3115) bubus66 válasza Pantal (#3111) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen majd csak később csak a Logout blogomba van bent egyenlőre.

regisztrálj ide és lesz 50Gb helyed

(#3114) Anubis_9

Vagy innen is letölteted ha nem akarsz regíszrálni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3116) Pantal válasza bubus66 (#3115) üzenetére


Pantal
senior tag

Oké, köszi, feltöltöm ide akkor a fájlokat. :R

(#3117) bubus66 válasza Pantal (#3116) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen mert nekem is van ott de sokan háborogtak, hogy regisztrálni kell. De különben érdemes a 4Sharedre, is mert ott is van 15 Gb-t

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3118) Pantal válasza bubus66 (#3117) üzenetére


Pantal
senior tag

Na kész is, lehet tölteni regisztráció nélkül. :R

(#3114) Anubis_9:

Várom a fejleményeket, hogy hogy sikerül a frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#3119) Anubis_9 válasza bubus66 (#3115) üzenetére


Anubis_9
őstag

Köszi, közben be is regeltem a 4shared-re. :D Megávrom, amíg elül a szélvihar és frissítek. Tuti akkor lenne áramszünet, amikor update-el a program. :W

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3120) Pantal válasza Anubis_9 (#3119) üzenetére


Pantal
senior tag

Fő a biztonság. :DDD Előkészületben a hosts fájlt átírhatod, meg a fájlokat előkészítheted, kevesebbet kell majd vele később bajlódni. :K

(#3121) ToMe33


ToMe33
csendes tag

Sziasztok!De a t-mobile már felajánlja a fristisét nem?Valami v20b 00.kdz ajál fel a pc suit

(#3122) Dreimus


Dreimus
senior tag

Sziasztok,

Nem tudom mitől féltek:

Nekem gyári program 12 perc alatt telepítette. :))

Dreimus.

ui.: Root v10a-ról frissítettem előtte és utána egy factory resettel.
#3123: Nekem 2,5 perc volt a letöltés :)

[ Szerkesztve ]

(#3123) bubus66 válasza ToMe33 (#3121) üzenetére


bubus66
nagyúr

Persze, hogy felajánlja mert nincs külön t-mobile-os csak V20B-HUN van.

(#3122) Dreimus

Nem a telepítéssel van gond hanem a letöltéssel. Nekem kétszer megakadt ezért nem is foglalkozok a gyári frissítővel.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3124) Pantal válasza bubus66 (#3123) üzenetére


Pantal
senior tag

Nekem belassult a gyári letöltő. 48%nál még 50 percet írt ki a letöltésre. Leszedtem bubus Megára feltett KDZ-jét, lent volt 10(!) perc alatt.

(#3125) bubus66 válasza Pantal (#3124) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát azért csinálom, én azzal. Írtam levelet az LG az volt a válasz továbbittuk az illetékeseknek.

Bekerültél az 1 Hsz-be. Köszi a leírást.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3126) Robix98


Robix98
csendes tag

Nem engedi lestoppol win7-en -,-

LG Optimus P760 L9 V20-HUN Jelly Bean

(#3127) novkolt2


novkolt2
csendes tag

Sziasztok, egy kérdésem van:
Alkalmam van venni egy p768 jelzésü telefont és ez lenne az első okos telefonom. Azt szeretném megkérdezni hogy ezeken a modeleken van e magyar nyelvű menü és lehetséges e frissiteni 4.1.2.-re úgy hogy utánna is magyar maradjon?
Bocsi ha hülyeséget kérdeztem de kezdő vagyok.
Köszönöm a választ!

(#3128) bubus66 válasza Robix98 (#3126) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mi stoppol le a win héten

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3129) Echoo


Echoo
senior tag

LGMobile Support Tool-lal simán frissítettem 20b-re. 15 perc volt az egész, semmi rendkívüli beavatkozást nem igényelt! Pedig Win 8 x64-et használok, mégis ment mint a karikacsapás!

(#3130) ToMe33


ToMe33
csendes tag

Nekm is simán ment igaz kb nekem el tartott 50 percig.Valaki nem tudja mi a neve annak a programnak amivel a csengőhangot simán be tudom álítani meg a ébresztő hangot?Mert így le tőrlődtek a programok

(#3131) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

Probléma nélkül frissítettem PC SUITE-al Windows 7 alatt. 20 percig tartott mindössze a művelet.

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#3132) sarkanyolo2 válasza bucsupeti (#3131) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

V10A-> V10H simán ment nekem is PC Suite-al. Jelly Bean még várat magára....

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#3133) bubus66 válasza bucsupeti (#3131) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én a PC Suites módszer kihagyom, mióta befürödtem, vele. Én a OFFLINET egyszerűbbnek és gyorsabbnak tartom mint a PCSuitest.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3134) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Sziasztok!

Eddig 3x szakadt meg ma a frissítés.
1.: LG Updater
2.: LG PC Suite
3.: Offline mód (mindent úgy csináltam, ahogy a Pantal féle leírásban vot.

Minden alkalommal 4-5%-nál kiakad. De miért? USB3.0-s csatlakozóra van dugva, az a baj? Fent van a driver is (LGUnitedMobileDriver_S4981MAN38AP22_ML_WHQL_Ver_3.8.1.exe). Mindig be tudom kapcsolni a telót, ezek a hibák után, de félek, hogy egyszer tényleg elcseszem.

A Pantal leírásában a 4. pontnál ő ezt írja: "Várd meg, amíg a Windows telepíti a drivereket (nálam 3 drivert telepített)." Nekem itt egyet talált, az is "Unknow driver" volt, de ki volt zölddel pipálva.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3135) Anubis_9 válasza Anubis_9 (#3134) üzenetére


Anubis_9
őstag

Megvan a hiba: átdugtam USB2.0-ra a telót a 3.0 helyett és jó lett. Így már szépen írta ki a drivereket is.Kész! :R

[ Szerkesztve ]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3136) bubus66 válasza Anubis_9 (#3135) üzenetére


bubus66
nagyúr

Annyit még hozzá tennék a OFFLINE Módhoz hogy a kdz is meg https is a C: meghajtóra legyen kicsomagolva. A Rejtett fájlok meg engedélyezve.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3137) Anubis_9 válasza bubus66 (#3136) üzenetére


Anubis_9
őstag

Igen. A lényeg, hogy sikerült és nagyon örülök neki. Csináltam előtte egy biztonsági mentést, amit szépen vissza is állítottam az frissítés után. Köszi mindenkinek a segítséget.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3138) bubus66 válasza Anubis_9 (#3137) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen az alkalmazásokról csináltál biztonsági mentést? még nem mondta neked senki, hogy az ICS mentéseit nem ajánlatos a JB-re vissza állítani. Kivétel a névjegyek, és játék mentések. Én semmit sem állítottam vissza mentésből.

Ez ugyan úgy van mint a GB mentéseit nem ajánlatos az ICS-re vissza tenni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3139) Anubis_9 válasza bubus66 (#3138) üzenetére


Anubis_9
őstag

Nem, ezt most hallom először. Akkor most mit csináljak? Mentsem le a névjegyeket és az smseket biztonsági mentésként, majd factory reset, végül hozzam vissza az imént lementrtteket? Azt hiszem ez jó lenne.
Amúgy gondoltam is hogy nem kellene mindent visszahozni...

[ Szerkesztve ]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3140) bubus66


bubus66
nagyúr

Csináltam, kettő képet az elsőnél van világítás a második sötétben lett csinálva.

Kép világosban

[link]

kép sötétben

[link]

(#3139) Anubis_9

Ha alkalmazást nem mentettél akkor nem kell, ha viszont mentettél alkalmazást akkor ha tudod melyikek azok töröld őket.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3141) Anubis_9 válasza bubus66 (#3140) üzenetére


Anubis_9
őstag

Igen, sajnos az alkalmazásokat is visszaállítottam. Nem baj, csinálok egy factory reset-et miután lementem a csak névjegy és naptár bejegyzéseimet, majd végül csak ezeket állítom vissza.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3142) bubus66 válasza Anubis_9 (#3141) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen az a biztos, érdemes rá szánni egy kis időt, és azokat letölteni a marketről. Én is csak olyanokat telepítettem amit szoktam is telepítettem nem vissza állítottam az 1TapCleanert a AdobeFlashplayert, a ESFileExplorert és az SMSBackup&Restore meg a CallLogBackup&Restoret.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3143) Anubis_9 válasza bubus66 (#3142) üzenetére


Anubis_9
őstag

Meg is történt a dolog, így már tökéletes lesz! :R

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3144) bubus66 válasza Anubis_9 (#3143) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen akkor használd.

Más.

Ki próbáltam az SD kártya dolgot átmásoltam, és leformáztam az SD kártyát meg néztem azt az alkalmazást amelyiket át másoltam, és azt írja ki az alkalmazás nincs telepítve. Nem telepít az SD-re neked kell át másolni, viszont használja onnan.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3145) kisocsi válasza bubus66 (#3144) üzenetére


kisocsi
tag

De akkor 1 nagyobb játékot ami nem fér rá a telóra hogyan lehet telepíteni? Pl. egy 1.8gb játék?

(#3146) Anubis_9 válasza bubus66 (#3144) üzenetére


Anubis_9
őstag

Még vmi: feltett alapból a JB egy Kis hergeg és egy Jegesmedve nevü progit. Mik ezek? Telepített alkalmazások közt látom, de az ikont sehol sem találom, ahol futtatni tudnám. Hol vannak? Vagy vak vagyok? Köszi.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3147) bubus66 válasza kisocsi (#3145) üzenetére


bubus66
nagyúr

Meg írtam fel telepíted és át másolod a kártyára, valószínűnek tartom, hogy az a kártyára fog települni egy pár Hsz előbb linkeltem képet,hogyan lehet áttenni.

(#3146) Anubis_9

Háttérképekben azon belül a mozgó hátér képek ott fogod megtalálni meg van egy Toll.apk is az is a mozgó háttérképekben van.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3148) Nowi


Nowi
tag

kep mozgo hatterkep.. de szerintem eleg gyenge eresztes mindketto

(#3149) Nowi válasza bubus66 (#3147) üzenetére


Nowi
tag

Hát én probáltam olyan méretű alkalmazást feltenni ami nagyobb mint a memória a telon..

nem igazan sikerult.. :(

hisz már mikor települne akkor az SD-re kellene hogy menjen de baromira nem oda akar..

aztan gondolom ti is talalkoztatok olyan alkalmazassal mi kiirja ugyan hogy athelyezes SD-re de valojaban marhara nem telepul at.. (neztem utan tobb mint 400mb-t foglal a telefonon)

ezekre vmi otlet??

(#3150) Anubis_9 válasza bubus66 (#3147) üzenetére


Anubis_9
őstag

Tényleg. :B Imádom ezt a telefont: életem eddig legjobb készüléke. Remélem, nem változik idővel a véleményem. Mindenkinek csak ajánlani tudom. :C

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.