Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) bubus66 válasza angyalmano (#3249) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#3249) angyalmano

Az LG Szoftver módba csatlakoztatód a telefont akkor felajánlja a PCsuite telepítés.

Vagy innen is le tudod tölteni

(#3246) Pantal

Nekem nincs bent a Windowsba alapból csak a TC-be van. Nekem mindegy nem én csináltam.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3252) Pantal válasza bubus66 (#3251) üzenetére


Pantal
senior tag

(#3253) bubus66 válasza Pantal (#3252) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hol mert az enyémben nincsen ez biztos

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3254) Pantal válasza bubus66 (#3253) üzenetére


Pantal
senior tag

Start menü keresőjébe írd be, hogy notepad. Talán a kellékeken belül is megtalálod, de ez nem 100%, most nem tudom megnézni mert telefonról vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#3255) Anubis_9 válasza Pantal (#3254) üzenetére


Anubis_9
őstag

Szia! Hogy más ne szívjon úgy, mint én, nem akarjátok beleírni a leírásotokba, hogy aki Jelly Bean-re frissít Ice Cream Sandwich-ről, az előző rendszerre telepített alkalmazásokat nem akarja a frissítés után visszaállítani. Magyarán csak a névjegyeket/naptárt és a személyes adatokat ajánlott átmenteni. Köszi! :R

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3256) bubus66 válasza Pantal (#3254) üzenetére


bubus66
nagyúr

A kellékekben nincs bent ott néztem, Jegyzettömb néven adja az nem ugyan az mint a notepad na mindegy én a Notepa++ használom ami a TC Ultimateban van.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3257) Pantal válasza Anubis_9 (#3255) üzenetére


Pantal
senior tag

Végén ott van, hogy érdemes Factory Resetelni.

Bubus: Jegyzettömb is tökéletes.

(#3258) bubus66 válasza Pantal (#3257) üzenetére


bubus66
nagyúr

nekem nem mindegy én a Notepad++ használom mert azzál mást is megtudok nyitni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3259) angyalmano válasza bubus66 (#3251) üzenetére


angyalmano
csendes tag

Köszi. Ugy dugtam már rá és nem történt semmi, de megpróbálom megint :D

(#3260) Pantal válasza bubus66 (#3258) üzenetére


Pantal
senior tag

Elhiszem, hogy Neked jobb, mert több mindent meg lehet vele oldani, de mivel ehhez a jegyzettömb is tökéletes, feleslegesnek tartom letöltettni erre a célra egy külön szövegszerkesztőt. Így is sok embernek bonyolult az eljárás, minek bonyolítsam tovább? Remélem megérted.

(#3261) bubus66 válasza Pantal (#3260) üzenetére


bubus66
nagyúr

Megértem persze.

(#3259) angyalmano

Belinkeltem a PCSuitet az oldalamról is letöltheted + töltsd lemeg a hozzá való drivert is annélkül nemfog menni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3262) karoly70


karoly70
csendes tag

Sziasztok.
Aszt szeretném megtudni az üzemidö javult-e valamit a frissitésel,nem merem
frissiteni mert nekem tul bonyolultnak tünik
és a szerencsémet ismerve téglázni fogom.
Az üzemidön kivül mindennel megvagyok elégedve.

(#3263) bubus66 válasza karoly70 (#3262) üzenetére


bubus66
nagyúr

Üzemidőt nem lehet mondani 1,5 nappal a kiadás után van három módszer bármelyekkel meg csinálhatod. Neked akkor ajánlanám a LGPCSuites frissítést vagy a gyári frissítőt.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3264) Tejberizs76


Tejberizs76
tag

2 napja telepített Win7, LG driverek fent, leszedi az update-et és erre szabálytalan művelet, program nem válaszol. A telefont update módba teszi, majd semmi. Aksi ki és megy a teló. 5x megcsináltam és ugyanez. WHY??? :(( Offline módba frissítsem? SIM-et SD-t kiszedjem? Factory resetet nyomjak update előtt rá? :O

(#3265) Anubis_9 válasza Tejberizs76 (#3264) üzenetére


Anubis_9
őstag

Nem véletlenül 4-5%-nál akad ki neked is? Így mint nálam. Nem USB3.0-s csatólófelületen akarod csinálni?

Más: képzeljétek, vettem 890-ért nanopadot a kocsi műszerfalára. Annyira "jó", hogy amikor le akarom róla szedni a telót, a hátlap ott marad a többi meg a kezemben van. :W Szóval felejtős, legalábbis szerintem. ;]

[ Szerkesztve ]

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3266) bucsupeti válasza Pantal (#3260) üzenetére


bucsupeti
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#3267) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Hello! Most olvasok vissza a topikba, de 4 napja nincs netem, csak a mobilnetet tudom használni.... Eléggé sok a hsz.
Kettő kérdésem van, kijött a JB? Valami változott az ICS-hez képest?

LG G3

(#3268) H.Bencike válasza H.Bencike (#3267) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

(Kifutottam a szerkesztési időből)
KDZ-vel lehet frissíteni?

LG G3

(#3269) kertsa válasza H.Bencike (#3268) üzenetére


kertsa
senior tag

Az első hsz-ben már benne van a szoftverfrissítés résznél.

(#3270) akcsy


akcsy
tag

bubus66
Köszönöm a segítségeket! :R :R

Viszont én sem vágom, az egészet... Rátettem a Real Racing3-at és egyből áttettem a kártyára, és utána töltöttem csak le a kiegészítőt, időközben ránéztem: a telefon memóriájába pakolja ugyanúgy a kiegészítést... Ez miért van??:O Ez ellen most lehet tenni?!!

(#3271) akcsy válasza H.Bencike (#3268) üzenetére


akcsy
tag

Igen kijött, egy picivel másabban néz ki, ugyanakkor a lehúzó menüben már több mindent is elérsz, ezene kívül lehet SD-re helyezni már...
A KDZ-vel lehet, viszont egy másféle megoldás (nem az akkori bubus66 leírás alapján)

(#3272) bubus66 válasza akcsy (#3270) üzenetére


bubus66
nagyúr

másold át az SD-re és nézd meg, hogy onnan működik-e.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3273) lognboy válasza akcsy (#3271) üzenetére


lognboy
csendes tag

Miben tér el a JB KDZ telepítés? Egy leírást esetleg róla? Köszi...

(#3274) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Csak nekem tűnik úgy, hogy jobban merül a teló JB alatt? Egész éjjel töltőn volt, most állok 53%-on. Korábban 2 napot is bírt és még 36%-on állt az aksi, amikor feltettem töltőre... Érdekelne a ti észrevételetek. :R

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3275) bubus66 válasza lognboy (#3273) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#3273) lognboy

1 Hsz vagy a Logout blogomba meg találod a leírást.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3276) Robix98


Robix98
csendes tag

Most oszinten, van egy 16GB-os MicroSDHC memoriakartyam, ures az egesz most vettem. szerintetek mibaja van? :(

LG Optimus P760 L9 V20-HUN Jelly Bean

(#3277) Robix98


Robix98
csendes tag

http://mobilarena.hu/dl/upc/2013-03/16/423108_cfrbqzre6vntbt22_2013-03-16-21-44-29.jpg lemaradt :D

LG Optimus P760 L9 V20-HUN Jelly Bean

(#3278) bubus66 válasza Robix98 (#3277) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hol vetted? Volt már olyan, hogy 8-Gb-os ként volt eladva, és a kártya csak 2Gb-os volt. Nézd meg, hogy FAT32-be van-e leformázva.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3279) prannk


prannk
őstag

Délután 3 kor leszedtem töltőről elmentem snowboardozni most amikor hazajöttem az akksi 85%... NA ez mi?????? hozzá se lett nyúlva és 15% bezabált 6 óra alatt?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3280) mnó77 válasza prannk (#3279) üzenetére


mnó77
tag

Nekem a 100% töltöttség lemegy 15 perc alatt 95%-ra úgy,hogy hozzá nem nyúlok.De most ép szervízben van közel 2 hónap használat után!F@sza,jól kezdi!

(#3281) krisztian112


krisztian112
senior tag

Nekem sose merül egyetlen százalékot sem ha nincs használva, mindig csak akkor merül, ha használom. Pl.: este lerakom 53%al reggelre ugyanúgy. és nincsenek leállítva az appok meg ilyesmi.

Huawei P10 lite

(#3282) mnó77 válasza krisztian112 (#3281) üzenetére


mnó77
tag

Este nekem is így van de feltöltés után piszkálás nélkül több %-ot lemegy rövid időn belül.

(#3283) Gerzson6875 válasza akcsy (#3270) üzenetére


Gerzson6875
tag

én leszedtem a játékot, átraktam az SD-re és utána indítottam el, és már a kártyára töltötte le a cuccait, nekem megy, csak vmiért nem jó a kép :/
lehet újra felrakom, hátha :)

(#3284) lognboy


lognboy
csendes tag

JB - win7 64bit hibaüzenet, win xp 32bit siker... XD

(#3285) ToMe33 válasza Gerzson6875 (#3283) üzenetére


ToMe33
csendes tag

Én át másolok akkármejik játékot nem indul el de a telon se pl van a real racing 3 ahogy elinditom a játékot le szedne valamit de a telefonra szedné ott meg nincs hely pedig a játékot át másoltam a sd kártyára ilyenkor mit csináljak?Meg a need for speed most wanted-nél is ezt csinálja azt torrentről szedtem le

(#3286) Gzolo válasza Anubis_9 (#3274) üzenetére


Gzolo
senior tag

Szerintem is jobban merül, éjszaka 8 óra alatt, hogy hozzá se nyúltam, Wifi és 3g off, 8%-ot ment le, v10H-val ez 1-2 % volt.

Amit még észrevettem, hogy eltűnt a Social app, ennél viszont bosszantóbb, hogy ha a telefonkönyvben összeköttöm az embereket a Facebookal, akkor ocsmány minőségben (kb 128x128-as) tölti be a profilképet. Talált valaki esetleg valamilyen beállítás, ahol ezt meg lehet oldani vagy rá van valamilyen ingyenes program, amivel ezt át lehet hidalni?

(#3287) bubus66 válasza Gzolo (#3286) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#3286) Gzolo

Hányszor töltötted a telefont a JB-vel eddig? Mert ez is olyan, hogy mindjárt nem fog 5 napot kibírni. Viszont a FB alkalmazás még fent lesz addig csodákat ne várj.

(#3285) ToMe33

és már a kártyára töltötte le a cuccait, Ajánlom figyelmedbe (#3283) Gerzson6875 fórum társ leírását, érdekes nem hogy már oda is tölti neki le.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3288) Gerzson6875 válasza ToMe33 (#3285) üzenetére


Gerzson6875
tag

hm, nem tudom, nekem működik rendesen :/
bár az nfs-t nem próbáltam

(#3289) prannk


prannk
őstag

Most akkor átlehet tenni sd re a letöltött cuccokat? Mert letöltottem már 10 appot de egyetsem enged áttenni...

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#3290) Gerzson6875 válasza prannk (#3289) üzenetére


Gerzson6875
tag

én gond nélkül át tudtam tenni őket, real racing 3-at, shakes & fidge, subway surf is gond nélkül megy SD-ről

(#3291) ToMe33 válasza Gerzson6875 (#3290) üzenetére


ToMe33
csendes tag

De Sd csináltok neki valami mappát vagy csinálni kell amibe bele húzod?mert van aNfs-nél mikor le szeded torrentről a Apk fájl meg a com.ea.games.nfs13_na mappa na ezeket hova huzzam meg milyen mappát csináljak nekik?

(#3292) Anubis_9 válasza bubus66 (#3287) üzenetére


Anubis_9
őstag

Gzolo-nak szánt üzeneteddel arra célzol, hogy pár nap és feltöltés után többet fog bírni az aksi JB alatt? Én, ha jól számolom 1x, max 2x töltöttem amióta JB van fent.

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#3293) Gerzson6875 válasza ToMe33 (#3291) üzenetére


Gerzson6875
tag

azt nem tudom, gondolom van hozzá leírás, am ezek nem mindig működnek

ha playről szeded le, akkor automatikusan meg csinálja a mappát magának
leszeded a playről a játékot: beállítások->alkalmazások->letöltés fül->ott kiválasztod vmilyeikt, rákoppintasz és ott írja, hogy áthelyezés SD-re, én így csináltam, de lehet valami turpisság, mert egyedül a real racing 3-nál írja, hogy az SD-re pakolt, a többinél nem
anno a defynél be lehetett állítani hova töltse le, nem tudom ezt miért nem lehet itt is megoldani...

(#3294) Gzolo válasza bubus66 (#3287) üzenetére


Gzolo
senior tag

3-4x már biztos volt azóta töltve. FB app már nincs fenn, csak azért kellett, hogy FB sync bekerüljön a telefonkönyv opciói közé.

Habár az ICS-nél ottmaradt az FB sync a Beállítások menüben is, mostmár nem...És eddig a telefonkönyben egy-egy kontakton lehetett jobbra lapozni (aka Windows Phone) és ottvoltak az üzenetek, képek nála..Na ez is eltűnt most a JB-ből ha jól csal a szemem :(

Úgyhogy sajnos a hasznos előrelépések (Qslide, fényerőcsúszka, GNow, Project Butter, app2sd) mellett sajnos visszalépések is történtek :O

(#3295) bubus66 válasza prannk (#3289) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#3289) prannk

Ha úgy mint a képen van igaz ott e telefon van most aktívként nekem az SD van a Es a 1Tap stb

[link]

Beállítások/Alkalmazások/Letöltött alkalmazások. Azt hozzá teszem nem minden alkalmazást lehet áthelyezni. És át is helyezi amit az előbbi linkemen látod

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3296) bubus66 válasza Gzolo (#3294) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha akkora probléma az amit írtál akkor tedd vissza az ICS és meg van oldva. Erre csak azt tudom mondani akinek vissza lépés a JB az tegye vissza az ICS.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3297) Gzolo válasza bubus66 (#3296) üzenetére


Gzolo
senior tag

Félreértés ne essék, nagyon jó a JB és nem kell az ICS, csak ami eddig már egészen működött, azt nem értem, hogy miért fejlesztik vissza...

(#3298) bubus66 válasza Gzolo (#3297) üzenetére


bubus66
nagyúr

LG honlapján kérdezd meg az ügyfél szolgálatot. Különben nem nagyon értem mire gondoltál. Én meg FB nem is szoktam szinkronizálni. Nekem minden bent van a Google fiókomba meg az SD kártyán meg a gépen. A legelső, amit a kukába szoktam dobni az a FB alkalmazás, ha nagyon kell valamiért (ami ritka minta fehér holló) akkor belépek a böngészőn keresztül, pedig a sajtomén kívül csinálok még két oldalt az facebookon.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#3299) Nowi válasza bubus66 (#3295) üzenetére


Nowi
tag

mar bocsanat de szerintem en sem es masok sem debilek.. :U

szerinted en nem tudom hol van az athelyezes SD-ra gomb?? :)) kurvara nem kell 5x belinkelni..

en igazabol azt kerdeztem es ahogy lattam masoknak is avval van a problemajuk hogy ennek ellenere bizonyos alkamazasok (jatekok) nem kerulnek at az SD-re illetve ha at is kerul a plusz dolgokat amit le akar tolteni tovabbra is a telora szedne..
ahol pedig nincs annyi hely..

erre van valakinek ERTELMES otlete,megoldasa??

elore is koszi

(#3300) DiamondBack válasza Nowi (#3299) üzenetére


DiamondBack
senior tag

a torrentről letöltött alkamazásokat nem teszi át, mivel manulálisan másolod be az android/data könyvtárba és csak az apk fájlt telepíted. az apk fájlnál meg is kérdi az app2sd hogy mehet e az sd-re. tölts le mindent Playről és menni fog az sd-re

pl: kipróbáltam a gta3-at ezzel a módszerrel. az apk kb 10mega, a data könyvtára meg vagy 500. telepítés után az alkamazásinfo csak a 10 megát mutatta az 500at nem mivel nem is tudta hogy ott van, igy nem is tudja áthelyezni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.