Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) bubus66 válasza szpetyasz (#4450) üzenetére


bubus66
nagyúr

Használd a gyári frissítőt fogalmam sincs mi lehet vele. Bocs de nem tudok már mást ki találni.Így folytatja a frissítést akkor én is meg válok a telefontól.

(#4449) darthdenes

S/W módba van?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4452) darthdenes válasza bubus66 (#4451) üzenetére


darthdenes
tag

Természetesen abban van......

(#4453) bubus66 válasza darthdenes (#4452) üzenetére


bubus66
nagyúr

Gőzöm nincs, de most is arra tudok gondolni,hogy a 2003-2004-es frissítőnek erős az okos telefonok frissitése

Próbáld meg ezt a drivert

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4454) daredar562


daredar562
tag

sziasztok, sikeresen szert tettem egy Tré mobilos Optimus l9-re...és olyan " gondom" lenne hogy random elszáll a memória kari, kiírta ugye hogy : a memória kártya váratlanul leállt ha jól emlékszem, de most már nem is észleli ... ezt 2db kártyával is megjátszotta.... egy 2gb-ossal, és egy frissen vásárolt 8gb-os kártyával is .... a telefon ma 1 napos, esetleg valami tipp hogy hogy lehetne orvosolni ?

Asrock B450 Steel Legend - Ryzen 5 2600 - 2x8 GB Kingston HyperX

(#4455) droidforever válasza daredar562 (#4454) üzenetére


droidforever
tag

Formazd le a kartyat az l9-el!:)milyen tipusu a kartya,mert legalabb class 6os kell ha jol emlekszem

(#4456) daredar562 válasza droidforever (#4455) üzenetére


daredar562
tag

ohh ilyen követelméyne van ? class6? :S
a másik telefonban ( zte blade, tökéletesen megy a kártya )

sajna úgy látszik h ez class 4-es :S ...gondolom nem cserélik be class 6osra :S

[ Szerkesztve ]

Asrock B450 Steel Legend - Ryzen 5 2600 - 2x8 GB Kingston HyperX

(#4457) droidforever válasza daredar562 (#4456) üzenetére


droidforever
tag

Szerintem nem cserelik ki,mert nem egy kategoria esetleg ha rafizetsz!ezt az uzletben kerdezd meg ahol vetted!

(#4458) daredar562 válasza droidforever (#4457) üzenetére


daredar562
tag

ha enyni lenen a baja akkor persze ráfizetek...de megkérdezem még a tré mobilban

Asrock B450 Steel Legend - Ryzen 5 2600 - 2x8 GB Kingston HyperX

(#4459) aholy válasza szpetyasz (#4450) üzenetére


aholy
tag

nekem akkor volt ez amikor nem a c meghajtóra tettem a http-s programot.
tökmindegy hogy rendszer vagy sem, akkoris a c-re kell rakni.

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#4460) akcsy válasza daredar562 (#4458) üzenetére


akcsy
tag

Valószínűleg a Class6-osra rá kell fizetni, az ha jól tudom drágább... Nekem 4-es van egysze velem is eljátszotta ugyanezt, rádobtam gépre(kártyaolvasóval) majd felismerte, ezek után a farmeromban egy kicsit megdörgöltem(ahol olvassa) majd vissza, és nekem ezek után ment, persze nálam félév után lett így...
Egyébként nézd meg, hogy más felismeri-e pl. más teló, számítógép

(#4461) Collos23


Collos23
tag

Hello!

Tegnap frissítettem én is a 20c -re és eddig nem volt jó a Polaris Office nekem sem, mint ahogy ti is jeleztétek. Mert ugye valami galiba volt már a 20b-től kezdve. Ma gondoltam csinálok 1 factory resetet, miután megtettem ezt és csatlakoztattam újra a telefont a nethez egyből felajánlotta, hogy frissíti a Polaris Office-t. Azóta tökéletesen működik :P

(#4462) bucsupeti válasza daredar562 (#4456) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Nekem simán megy egy kommersz CLASS4-es kártyával. Egyébként ugyan ezt a kártyát a Galaxy S nem tudta kezelni, hasonló hibákat jelzett mint amiket te is leírtál, de az L9 viszont viszi rendesen.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#4463) daredar562 válasza akcsy (#4460) üzenetére


daredar562
tag

hát ...a zte blade telefonom viszi alapbol ... a kártyaolvasóm meg nem jó :S ... de megdörzsizni nem szeretném az olvasó részét a kártyának

Asrock B450 Steel Legend - Ryzen 5 2600 - 2x8 GB Kingston HyperX

(#4464) darthdenes válasza bubus66 (#4453) üzenetére


darthdenes
tag

Az is kipróbálva, még másik rendszer (vista) is próbáltam, de a hiba ugyan az. Phone not found. :o

(#4465) droidforever válasza Collos23 (#4461) üzenetére


droidforever
tag

Megnezned nekem,hogy az alkalmazaskezeloben neked benne van a polaris office!koszi

(#4466) bubus66 válasza darthdenes (#4464) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem törődj vele nekem egy alkalmazás vágta oda 20 perce csak az LG logó nézeget velem szembe, sikerült letégláznom.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4467) szpetyasz


szpetyasz
csendes tag

Sikerült a frissítés!
Ma este haza jöttem, simán rádugtam a telót az usb-re a teló bevolt kapcsolva tehát nem volt s/w upgrade módban, rámentem a kdz-re beállítások ugyan azok amik levannak írva, és simám frissítette!
erre mondjatok valamit...
Mondjuk én örülök:)

(#4468) szpetyasz válasza Collos23 (#4461) üzenetére


szpetyasz
csendes tag

Nekem nem ajánlotta fel.. ha rá kattintok ugyan ott vagyok mint a 20b-nél hogy frissíteni kell, átvisz az alkalmazás kezelőbe és ott nincs sehol... valami 5let?

(#4469) darthdenes válasza bubus66 (#4466) üzenetére


darthdenes
tag

Én égi jelnek veszem, hogy nem sikerül visszarakni. Jb is nehezen ment fel, most megválnék tőle. Na mindegyj.
Ha esetleg lesz root jb-re akkor cwmből feltehető lesz ics?
Bubus mit tettél fel ami megölte a telót? Kuka teljesen?

(#4470) bubus66 válasza darthdenes (#4469) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem kuka még szervízbe sem kell küldeni, a gyári frissítő vissza állítása csodákra képes életre kelt van CWM a JB-re.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4471) darthdenes válasza bubus66 (#4470) üzenetére


darthdenes
tag

Helyreállító mód? Mit tesz fel? Jb vagy ics?

(#4472) _PetZ_ válasza daredar562 (#4463) üzenetére


_PetZ_
csendes tag

Class 4 es kartya zte bladebôl tökelezes

[ Szerkesztve ]

(#4473) knobloch


knobloch
csendes tag

Miközben a JB-re frissítettem az LG pc suite megadta magát, kiírta szépen, hogy működése leállt... a telefonnal nem tudok mit kezdeni: S/W Upgrade Please Wait.... valaki valami ötlet? mi a teendő? ja és már nem is érzékeli a gépem, hogy USB-n csatlakoztatva van a telefon

[ Szerkesztve ]

(#4474) bubus66 válasza darthdenes (#4471) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az a JB-t tette vissza, igen a gyári frissítőbe van olyan, hogy visszaállítás. Ha kell van kép is róla.

(#4473) knobloch

Az S/W módból csak úgy tudsz kilépni, hogy akkumulátort ki veszed.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4475) mr.szabados


mr.szabados
tag

cwm-et vagy root-ot lehet telepíteni bootloadernyitás nélkül, és ha igen letudná írni valaki?

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5->nokia 7.1->pixel 4a

(#4476) Indy


Indy
tag

Üdvözletem,

a tesztben nem találtam infót: van az előlapon állapotjelző led? (nem fogadott hívások, sms-ek, levelek).
Köszönöm a választ. :)

--- Wang Federal XTS300 ---

(#4477) Gerzson6875 válasza Indy (#4476) üzenetére


Gerzson6875
tag

Szia, sajnos nincsen, de az alsó világító gombok külön program segítségével használhatók erre is

(#4478) sarkanyolo2 válasza Gerzson6875 (#4477) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

A nevét is tudod?? :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#4479) Gerzson6875 válasza sarkanyolo2 (#4478) üzenetére


Gerzson6875
tag

Light_Flow_LED_And_Notifications, még bubus linkelte régebben, leszedtem, de ki nem próbáltam, engem annyira nem zavar ha nem villog

(#4480) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Na megjött a telcsi, 24 órája szinte le se tettem. Nagyon tetszik, eddig nem tudtam megfogni semmivel, az eddigi 150mb programtárhelyhez képest a több, mint 2GB elég érdekes. Minden tökéletes benne. Megérte az árát. :))

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#4481) bubus66 válasza mr.szabados (#4475) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4475) mr.szabados

A JB-re egyiket sem lehet bootloader nyitás nélkül. Próbáld meg ezt nekem nem sikerült.

(#4480) Adonimus

Akkor sok sikert hozzá én meg most akarok megszabadulni tőle.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4482) sarkanyolo2 válasza Gerzson6875 (#4479) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Köszi! :R

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#4483) daredar562 válasza _PetZ_ (#4472) üzenetére


daredar562
tag

nem a blade.bol van hanem újonnan vettem, és a blade viszis rendesen, a lg meg nem ...hol látja hol nem :S

Asrock B450 Steel Legend - Ryzen 5 2600 - 2x8 GB Kingston HyperX

(#4484) Adonimus válasza bubus66 (#4481) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Na mi a gond vele? :Y

[ Szerkesztve ]

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#4485) bubus66 válasza Adonimus (#4484) üzenetére


bubus66
nagyúr

Majd meg tudod a frissítéseknél.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4486) mr.szabados válasza bubus66 (#4481) üzenetére


mr.szabados
tag

ez p765-re van am meg zip fájlt cwm-ből lehet instalálni cwmet viszont nem lehet root nélkül csak bootloadernyitással nem?

Samsung Galaxy 3 ->LG Optimus 2X -> LG Optimus L9 -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy S4 -> LG Nexus 5->nokia 7.1->pixel 4a

(#4487) bubus66 válasza mr.szabados (#4486) üzenetére


bubus66
nagyúr

Próbáld meg hátha meglehet csinálni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4488) bubus66 válasza mr.szabados (#4486) üzenetére


bubus66
nagyúr

lehet a cwm-et root nélkül mert a nyitott bootloadernél is az SD kártyáról kell installálni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4489) _PetZ_ válasza daredar562 (#4483) üzenetére


_PetZ_
csendes tag

Sorry a az előző suta kommentért telefonról sikerült.
Én a zte vladeből származó mem. karit használóm, tudtommal class4 és és tökéletesen müködik.

(#4490) Milestone2 válasza bubus66 (#4485) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Oszd már meg velünk a lényeget a "majd megtudod a frissítéseknél" mit is jelent? Ne frissítsem? Mire ne frissítsem? ne engedjem, hogy frissítse magát a teló? vagy v10a-ról v10c-re? v10a-ról v20c-re? Mit miért ne? Elvégre Te vezetsz blogot erről is, megoszthatnád velünk a lényeget... Köszi. :R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4491) prannk válasza Milestone2 (#4490) üzenetére


prannk
őstag

Fos a gyári frissítő!! Sokat baszakszik.. Valakinek le se engedi frissíteni :K

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4492) Milestone2 válasza prannk (#4491) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem a gyári frissítő v10a-nál azt írja "ön jelenleg a legfrisebb szoftvert használja" :O

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4493) Milestone2 válasza prannk (#4491) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Érdemes átrakni -manual- v20c-re?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4494) Lacko84 válasza Indy (#4476) üzenetére


Lacko84
aktív tag

Letöltötted a Light_Flow_LED_And_Notifications progit? Működik?

 Iphone 6S - Lg 50LB650V - Lg NB300

(#4495) prannk válasza Milestone2 (#4492) üzenetére


prannk
őstag

PC Suite val akarod vagy LG Steam support tool al?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4496) Milestone2 válasza prannk (#4495) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én még nem tudom, hogy akarom/merem-e...??? Ehhez szerzem most az infókat...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#4497) bubus66 válasza Milestone2 (#4492) üzenetére


bubus66
nagyúr

meg is válaszoltad, egy fos az egész gyári frissítő, úgy hogy akit érdekel viheti az L9-et. Mindegy, hogy melyiket akarod, feltenni egyiket sem engedi.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4498) Pantal válasza bubus66 (#4497) üzenetére


Pantal
senior tag

Én azért ennyire nem látom borúsan a dolgokat, nekem wifin is, gépen is tökéletesen ment a frissítés, igaz, én sose downgradelni akartam, vagy ilyesmi, egyszer kipróbáltam a CM9-et, és kész.

(#4499) bubus66 válasza Pantal (#4498) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor is egy fos az egész. Mert itt a topicba vagytok 3-4 akiknek sikerült a frissítés a többi meg szopik vele rendesen. Viszlát 2 év után LG vagy vissza térek a Black-hez.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4500) Milestone2 válasza bubus66 (#4497) üzenetére


Milestone2
nagyúr

elgondolkodtat, ha egy hozzáértőbb, beleun egy telóba.

mindenesetre nekem egy darabig nem lesz új készülékre pénzem, marad ez.

figyelek, hátha van remény... :W

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.