Hirdetés

2020. február 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2015-09-02 20:21:52

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#4701) Dave50944 válasza prannk (#4699) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

Na ezek szerint van rá mód csak csak :D Király vagy :D Rem működik is xD De ugye ehez nem szükséges se root se bootlader nyitás sem egyébb szarság igaz ?

[ Szerkesztve ]

(#4702) prannk válasza Dave50944 (#4701) üzenetére

prannk
(őstag)

most probálom.. majd irok

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#4703) prannk

prannk
(őstag)

Nem tudom telepíteni a SDK fáljt..

Próbáljátok meg..

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4704) Dave50944 válasza prannk (#4703) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

uhhh és most mi lesz ? vissza tudod csinálni ?

(#4705) Dave50944 válasza prannk (#4703) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

http://androidportal.hu/forum/programok-appok/sd-kartyara-telepites-de-hogy Na ezt a pár hszt olvassátok el. íme a járható út csak ehez root kell ami nekünk egyenlőre necces.

(#4706) prannk válasza Dave50944 (#4704) üzenetére

prannk
(őstag)

Sdk filet gepre kell tenni. De nekem nem tette fel...

(#4707) Dave50944 válasza prannk (#4706) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

Hogy érted hogy gépre kell tenni ? sdk filet is a telefonra kell másolni és onnan elindítani ha pedig nem engedi akkor engedélyezni kell a külső forrásból való telepítést vagy mire gondolsz ?

(#4708) Viper26

Viper26
(nagyúr)

Üdv mindenkinek!

Igazából egy ilyen telón, és egy 4X-en gondolkozom, csak azt nem tudom melyik lenne a jobb megoldás.Mondjuk belegondolva az O2X körüli szívásba az nvidia miatt, nem biztos, hogy egy Tegrás telefon jó megoldás manapság. :U

iPhone 11 | Pixel 3 XL

(#4709) bubus66 válasza mnó77 (#4691) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#4691) mnó77

8 GB Calss10-es

(#4707) Dave50944

Úgy érti, hogy az android Sdk fel kell telepíteni a gépre. Meg az adb drivert, hogy az adb-t eltud indítani. Amit a prannk linkelt és le írt próbáltuk az ICS-nél is ott sem működött.

Ez miatt nem lehet az SD kártyára telepíteni. Itt van miért nem lehet.

Nem tudod megfordítani, mert a belső SD-t az initramfs mountolja külön, amihez a kernelt kéne piszkálni, ami zárt BL mellett lehetetlen....

Az meg nem írja át a kernelt.

[ Szerkesztve ]

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#4710) bubus66 válasza Dave50944 (#4707) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#4707) Dave50944

1.Android SDK és USB driver feltelepítése + Java&JDK telepítése.
2.Megfelelő SDK platform kiválasztása és telepítése.

Csatlakoztatjuk a telót a géphez.
Start menü - > Futtatás -> Beírjuk ezt: cmd -> Ok gomb. -> A felugró ablakban elnavigálunk az Android-SDK\platform-tools mappához. Ezt a parancsot kell beírni: cd c:\Android-SDK\platform-tools

adb devices megvárod még kilistázza a telefonod azonosítóját

adb shell pm set-install-location 2

Majd ezt beírod, és örülsz

[ Szerkesztve ]

"A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért.”https://androware.hu/ Huawei Nova 5T

(#4711) eladogeppc válasza bubus66 (#4710) üzenetére

eladogeppc
(veterán)

Fölödleges atallitani. Most teszteltem ICS alatt nem jo tovabbra sem.
D-Day 300mb koruli es a belsore rakja.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#4712) prannk válasza bubus66 (#4710) üzenetére

prannk
(őstag)

Megcsináltam de semmi.. Úgyanúgy belsőre tesz..

(#4713) bubus66 válasza prannk (#4712) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Mondtam, nektek azt hiszem az akcsyval próbáltuk hogy nem működik leírtam azt is mit kellene csinálni, ahhoz hogy oda telepítsen. Remélem elhiszed, hogy nem lehet csak rootal, és akkor is csak EXT partícióra. A garancia akkor is meg van ha kinyitottad a bootloadert.

Hol találom az initramfs fájlt?

Szét kell hozzá bontani a boot.img fájlt... Inkább ne bántsátok, mert nem lesz jó vége, ha valaki elkezd vele játszani....

Forrás Keeperv85

[ Szerkesztve ]

(#4714) prannk válasza bubus66 (#4713) üzenetére

prannk
(őstag)

De én nem nyitok bootlloadert.. Meg nem is rootolok.. Nekem kell a garancia.

(#4715) bubus66 válasza eladogeppc (#4711) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#4711) eladogeppc

Ha átmásolod a külsőre akkor működik?

(#4716) Milestone2 válasza prannk (#4703) üzenetére

Milestone2
(veterán)

2010-es a cikk, gondolom az akkori készülékekhez jó volt...

[ Szerkesztve ]

A USER ERROR-t okozó USER-ek elégedetlenkednek mindig a leghangosabban - "Xiaomi együttható"= nincs standard állandó, működik minden: vagy így, vagy úgy, vagy másképp...

(#4717) prannk válasza Milestone2 (#4716) üzenetére

prannk
(őstag)

Ok csak segíteni akartam :K

(#4718) Milestone2 válasza prannk (#4717) üzenetére

Milestone2
(veterán)

:)) Tudom, ezért van ez az oldalféle... Nem is leszúrásként mondtam... Csak kimondtam szerintem miért nem... :))

A USER ERROR-t okozó USER-ek elégedetlenkednek mindig a leghangosabban - "Xiaomi együttható"= nincs standard állandó, működik minden: vagy így, vagy úgy, vagy másképp...

(#4719) bubus66 válasza Milestone2 (#4716) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Igen mivel ez a leírás a GB-hez való ezért mondtam, hogy nem ment az ICS alatt sem, akkor a JB alatt hogyan menne.

(#4720) Milestone2 válasza bubus66 (#4719) üzenetére

Milestone2
(veterán)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2206817

Szakértők. Én nem tudok jól angolul. Ez fake? v20 verzióhoz írja, de nem biztos, hogy 760-hoz...már amennyit értek belőle.

(#4721) bubus66 válasza Milestone2 (#4720) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Nem biztos, hogy jó mert ezt írja

V20B P765 CIS this is LGP765_AP[11].bin.

Megpróbálhatod, talán ki rootolja a P760-at is. Nem törvény szerű hogy fejestöl.

[ Szerkesztve ]

(#4722) Milestone2 válasza bubus66 (#4721) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Akkor felejtős, gondolom.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Én biztos nem próbálom ki, mert nem tudok annyira angolul, hogy ne nézzek félre valamit, ne rontsak el valamit. Azt meg nem akarom. Elég volt egyszer életemben megölnöm egy készülékemet (MotMile2), azóta inkább csak magyar leírások alapján hackelem, ha hackelem...

[ Szerkesztve ]

(#4723) Milestone2

Milestone2
(veterán)

Bár most már így, hogy a JB-ben az eddig általam feltelepített programot egy kivételével (mondjuk pont azt próbáltam elsőre, és idegeskedtem, hogy nem működik az áthelyezés) simán át tudtam helyezni az SD kártyára és működnek is. Igaz én nem játszom a telefonnal, tehát több száz megás játékokkal nem próbálkoztam...lehet azokkal nem menne.

Szóval nekem, amire kell ez a kütyü, telefonálás, ha hirtelen kell valahol netezni, GPS (na ezt még nem teszteletem), jegyzetek, naplók, feladatok....TÖKÉLETESEN megfelel.

Lehet pár hónap múlva mást mondok, de most így gondolom.

(#4724) bubus66 válasza Milestone2 (#4723) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Szóval amit át másoltál az működik? Mert az alkalmazások közül nekem is a File explorer meg egypár alkalmazás át van másolva és tökéletesen működik.

(#4725) Milestone2 válasza bubus66 (#4724) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Most megint lehet rosszul fogalmaztam.

Nem a mappákat helyeztem át fájlkezelővel.

A Beállítások/Alkalmazások menüben, mindent amit engedett "Áthelyezés az SD-kártyára"-r kattintani, azt megtettem.

Most kíváncsiságból feltelepítettem a "Root App Delete" programot és az is azt jelzi, hogy az említett programok az SD-n vannak (tehát nem azt írja: "in Phone/Tablet", hanem azt "in MicroSD").

(#4726) bubus66 válasza Milestone2 (#4725) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Gondoltam, hogy nem a mappákat, hanem a az alkalmazásokat helyezted át, azért kérdeztem, mert van olyan alkalmazás amelyik nem működik ha át van helyezve. Ki próbálhatod azt a Root-ot baja nem lesz a telefonodnak, max nem lesz rootolva.

(#4727) Milestone2

Milestone2
(veterán)

Lehet ki kéne próbálnom valami nagyobb programmal. Úgyse használom, majd letörlöm. Mondjatok valami nagy helyigényű, de ingyenes (Play Store, vagy internetcím) programot...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A "root app delete" nevű programot tettem fel, (ami ha nincs rootolva a telefon, akkor is működik, csak jóval kevesebbet enged törölni) mert emlékeztem, hogy az jelzi, hogy egy programot épp honnan akarok törölni.

És amiket áthelyeztem, azokat valóban a SD kártyán jelzi.

-----------------------------------------------------------------------------------------

[ Szerkesztve ]

(#4728) bubus66 válasza Milestone2 (#4727) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

A systemAppremove is jelzi, hogy honnan akarsz törölni.

[ Szerkesztve ]

(#4729) Dave50944 válasza bubus66 (#4726) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

Na látom életre keltél :D helyes :) akkor már értem valamit nagyon félre néztem az előbb őő és ahoz a programhoz mitszólsz amit linkeltem ? root kell hozzá állítólag és elhiteti a rendszerrel hogy a belsőmemórián van szted megéri ezért a root ? működhet ?

(#4730) Dave50944

Dave50944
(csendes tag)

Directory Bind 2.0o a neve

(#4731) Milestone2 válasza bubus66 (#4728) üzenetére

Milestone2
(veterán)

A lényeg annyi volt, hogy valami külső programmal nézzem meg, hogy az mit lát. De az is azt látja, amit én látni szeretnék. :K

(#4732) bubus66 válasza Dave50944 (#4729) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

(#4729) Dave50944

Olvastam róla van kép is nézted az XDA-n kell hozzá azt hiszem root. Ha rootolod akkor már az app2SD is használhatod vagy bármelyiket amelyiket ismered. Próbáld meg a Rootot

(#4731) Milestone2

Mint ahogyan írtad is, hogy az Beállítások/Alkalmazás/Összes alkalmazásból, raktad át az mindent (amit lehet) azt a külső SD-re rak.

[ Szerkesztve ]

(#4733) Dave50944

Dave50944
(csendes tag)

Meg kell adni benne az elérési utat hogy hova van telepítve és hogy onnan érzékeltesse a rendszerrel és akkor állítólag a telefon úgy látja hogy belsőmemóriáról indítja közbe az sd-n van egy hasonló problémához ajánlották mint a miénk illetve van a fapados megoldás hogy létre hozol egy Android azon belül data mappát oda áthúzod a cuccokat és azokat hagyod belső amit éppen használsz aztán cserélsz áthelyezed az egyiket vissza a másikat ha elfogytál :D

(#4734) Dave50944 válasza bubus66 (#4732) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

Igen kell hozzá csak nem tudom megéri e kipróbálni és rootolni a telefont elvileg ez tényleg működhet

(#4735) bubus66 válasza Dave50944 (#4734) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Próbáld meg ezt a Root veszteni nem vesztesz semmit sem a P765-ön működik

Rooting method for V20 (modified rooting by Lelus)

[ Szerkesztve ]

(#4736) Milestone2 válasza bubus66 (#4735) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Aztán kedves "Dave50944" kérlek tájékoztass MINDENKIT a jó vagy rossz hírről.

[ Szerkesztve ]

(#4737) Milestone2

Milestone2
(veterán)

Most kipróbáltam.

Kerestem egy nagyobb telepítőfájlt.

TEKKEN CARD TOURNAMENT 123MB

Azt azt sem tudom mi az.

Feltelepítettem.

Elfoglalt 138MB-t

EZT A NAGYOT MÁR NEM ENGEDTE ÁTRAKNI AZ SD-RE A BELSŐ PROGRAM (Beállítások/Alkalmazások...stb)

Töröltem.

Amit akartam megtudtam.

Csak a root lesz a megoldás, egyszer, ha lesz.

Remélem Dave jut valamira azzal a linkkel amit írtam és Bubus66 továbbított neki...hátha...

(#4738) Milestone2

Milestone2
(veterán)

Vége a munkaidőmnek, megyek haza, jó éjt, majd otthon ránézek még a fórumra.

Mindenkinek szép álmokat!

[ Szerkesztve ]

(#4739) Dave50944 válasza Milestone2 (#4736) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

Tehát csesszem el a telóm és basszak ki 70 ezret az ablakon a csapatszellem érdekében ?....oké :DD

(#4740) Milestone2 válasza Dave50944 (#4739) üzenetére

Milestone2
(veterán)

Én nem értem mit írnak ott, tehát ha veszélyt olvasol, ne kíséreld meg...

(#4741) Dave50944 válasza Dave50944 (#4739) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

Viszont lehet kiröhögtök nem nagyon értem :S valaki tudna fordításban kezeskedni ?

(#4742) Dave50944 válasza Milestone2 (#4740) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

Az a baj hogy én sem :S

(#4743) bubus66 válasza Dave50944 (#4739) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Ezzel nem cseszed el a telót na látod ezért kell egy olyan aki hackerkedik, és feláldozza a telefonját.

(#4744) Dave50944 válasza bubus66 (#4743) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

Ezzel mind addig nem is lenne probléma ameddig érteném csak hogy katyvasz számomra az egész ha magyarul lenne leírva és tudnám mit csinálok még jó is lenne :D

(#4745) bubus66 válasza Dave50944 (#4744) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Letöltöd ezt RootLelusL9-v20.zip kicsomagolod az asztalra vagy a C meghajtóra vagy valahova.

Majd csatlakoztatod a telefont LG szoftvermodba USB hiba elháritás bekapcsolva.
Rákattintasz erre rootL9.bat és meg várod még a dos ablak végig fut.

(#4746) Dave50944 válasza bubus66 (#4743) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

Félre értettél egyébként nekem nincs bajom azzal hogy valaki hackerkedik csak ne legyen az hogy a telefon van lefikázva ha nehézségekbe ütközik csak ennyi. Na meg egy hackernek minél nagyobb kihívás valami annál jobb nem de ? Ez pedig igazi kihívás. Egyébként én is hackeltem nem egy androios telót tényleg huawei-en keresztül motorolán át samsung ig meg sony -it is meg még sorolhatnám jó is az. Egyszer a volt motorolámat letégláztam és onnan hoztam vissza működők sorába az volt a hosszú éjszaka :D De vissza térve valaki csináljon nekem egy értelmes fordítást és akkor megpróbálom csak így tényleg lófaszt nem értek belőle.

(#4747) Dave50944 válasza bubus66 (#4745) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

Ennyi lenne ? Na és az apk-k benne superus stb gondolom fel kell utánna telepíteni vagy vmi na meg csomó mindent írnak lentebb

[ Szerkesztve ]

(#4748) bubus66 válasza Dave50944 (#4747) üzenetére

bubus66
(nagyúr)
LOGOUT blog

Nem kell az apk-val foglalkoznod mert azt eleméletileg a programnak fel kell, hogy telepítse.

(#4749) Dave50944 válasza bubus66 (#4748) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

A stuff mappában lévő adb az micsoda ?

(#4750) Dave50944 válasza Milestone2 (#4738) üzenetére

Dave50944
(csendes tag)

Neked is jó éjt !

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.