Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84349) BiP válasza tope (#84341) üzenetére


BiP
nagyúr

Fú, pedig jó cuccokat árulsz, úgy nézem.
Sógorom anyósa valami core2 E8400 + 2giga ram + Windows XP-vel szenved, és próbálom rábeszélni őket egy gépcserére, hogy legalább valami újabb Win-t rá lehessen pakolni. Ha elszánják magukat, még a végén megkereslek.
#84344 tope : Na igen. Ott is ez a probléma. Ugyanez volt a javaslatom, hogy 8giga ram + SSD-re kéne hozni. De arra a gépre már szerintem sem éri meg rákölteni (főleg, hogy jó eséllyel annyira régi a lap, hogy nem is lehet bővíteni érdemben a memóriát), szóval mindent egybevetve egyszerűbb egy frissebb gépet venni (nálam 4.gen a minimum ilyenkor, de az általában elég is)

#84343 koko52 : Sajnos ebben nagy igazság van.

#84342 mpo : Windows 11 topikban nézelődj / érdeklődj. Úgyis minden 2. kérdés erről szól, hogy nem támogatott gépre hogyan lehet feltenni (így én ott is hagytam a topikot :) )

#84351 Astroboy : az én világomban használják intel-amd közti váltásra is, vagy ahol memóriatípust is kell már váltani (pl. ddr3-ddr4) de gyakorlatilag bármire, ami alaplapváltással jár.
Értsd pl. 2.gen intelről 6.gen intel vagy a példát tekintve pl. i3-7100-ról valami kurrens 11-12.gen cuccra.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.