Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16151) Enzolord válasza ViZion (#16107) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem faterom szerezte be az első gépet, és néha játszhattunk rajta, 250k, 486 DX 2 50Mhz Cyrix proci, 4*1MB ram, 170MB Hdd, és egy huncut fél MB-os vga.. 14es monitorral.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16152) Vangelis válasza ViZion (#16142) üzenetére


Vangelis
nagyúr

A PCX most küldött egy ismerősömnek alaplapot és kb a fele érintkező el volt hajtogatva. S-1151.

De olyan módon, hogy csak néztem, mert proci berakással nem lehet olyat csinálni.

Persze Ők azt mondták eszük ágában sincs hibás terméket kiküldeni.

Most tegyél igazat.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#16153) ViZion válasza Vangelis (#16152) üzenetére


ViZion
félisten

Ez ilyen visszaküldött, vásárlástól elállós deszka lehetett. Szerintem :U Fasza dolog, remélem menthető volt. Sokat vásárolok ott, igazán hibát nem tudnék mondani. Ja, a cégnél egy HDMI kábel van onnan, ami gyanús, h meg van törve valahol. De hogy így kaptuk, vagy valaki megnézte hogy hajlik azt nem tudom.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16154) Vangelis válasza ViZion (#16153) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De a srác is el akart így állni a vásárlástól, de biztos, hogy így nem fogják visszavenni.

Vett másik lapot azzal raktuk össze a gépet.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#16155) Chaser válasza Vangelis (#16154) üzenetére


Chaser
titán

virítani kell 4 tanút aki igazolja, hogy kibontáskor olyan volt, homár, fbi, nasa emlegetése
aztán vagy visszaveszik, vagy nem, pereskedni nem éri meg miatta

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16156) Chaser


Chaser
titán

Csak MA - ÚJ - Bontatlan Samsung 850 PRO - 256 GB SSD 10év Gari - de hova?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16157) seniman válasza Chaser (#16156) üzenetére


seniman
addikt

Hát őhozzá :DDD Csak találd meg tíz év múlva ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#16158) Chaser válasza seniman (#16157) üzenetére


Chaser
titán

sztem vmelyik nagyker, vagy sufni bolt papír nélkül
ezt pl nem értem mért nem szankcionálják, ha van gar legyen kiírva hova
nem sérti az eladó semmilyen jogát, ne kelljen már azért külön köröket futni hogy vajh' hova szól a gar, az ilyeneknél 10-ből 8x vmelyik fentebbi eset áll fenn
árban még nem is lenne rossz boltokhoz képest, akár próba garral is, de ilyen odavágott "10 év gar találd ki hova/hogy"...semmi értelme

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16159) oriic válasza gban (#16145) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Alig sárga. :D

Live-Die-Respawn

(#16160) Chaser válasza oriic (#16159) üzenetére


Chaser
titán

de komolyan, az ilyenhez be kellene menni, adni a láma usert, már-már hagyni magunkat meggyőzni, aztán egy span bemenne egy 10x gyorsabb géppel amit 20k-ért adna be a boltba :)) ránézne erre a csodára, ezt raktam ki a kuka mellé két hete, gombokat se adott érte senki...
mindezt persze kamerával rögzíteni, "andrás feje" milyen színekben játszik ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16161) zoltanz válasza oriic (#16159) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Vicces, de múltkor egy jó nevű bankban jártam, feltűnő helyen egy nyomtató, ugyanilyen sárgult foltos volt. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#16162) schawo válasza gban (#16145) üzenetére


schawo
titán

Ennyi pénzért jobb telefont lehet kapni újonnan.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#16163) zolee5016 válasza schawo (#16162) üzenetére


zolee5016
őstag

hát jobbat lehet venni...de nagyobbat??? ;] :DDD :DDD :DDD
kitakar egy sarkot a szobában így nem kell bútorra költeni........

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#16164) Ringman válasza ViZion (#16153) üzenetére


Ringman
nagyúr

a pcx kft 2011-ben lett bejegyezve, a honlap alján PCX 2006-2016.

előtte más cég volt?

[link]

2014-ben 2Mrd forgalom, 2 M adózott eredmény :U

(#16165) ViZion válasza Ringman (#16164) üzenetére


ViZion
félisten

passz...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16166) Enzolord válasza Ringman (#16164) üzenetére


Enzolord
addikt

Nocsak nocsak. :) Offshore botrány.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16167) BiP válasza gban (#16145) üzenetére


BiP
nagyúr

Vicces, hogy a hardvereknél kimásolta a windowsból a driver nevét :)
Videokártya: nvidia Geforce2 mx/mx 400 (microsoft Corporation) (64 mb) 3d gyorsító nvidia

Amúgy pont ilyen monitorom volt. Még sulinetben vettem :) Valamikor az ezredforduló után pár évvel :)

[ Szerkesztve ]

(#16168) BiP válasza Ringman (#16164) üzenetére


BiP
nagyúr

Én már jártam ott 2011 előtt, szóval a bolt maga létezett, csak biztos más volt mögötte a jogi forma.
Lehet, hogy akkor jegyezték be ezen a cégnéven, amikor átköltöztek a Duna Plázába.

(#16169) seniman válasza BiP (#16168) üzenetére


seniman
addikt

A plázába 1-2 éve költöztek,lehet csak a cégforma változott akkor,mondjuk Bt-ről KFT-re. :U

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#16170) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Olvastam már ilyen rémtörténeteket, de most valósággá vált... Felhív egy tök normálisnak tűnő emberke, hogy érdekelné egy cucc, minden apróságot bekérdez, türelmesen válaszolgatok, aztán előáll azzal, hogy vidékről jönne érte és neki oda-vissza 10K az út, ha ennyit engedek belőle akkor megvenné :Y

(#16171) snecy20 válasza SUPREME7 (#16170) üzenetére


snecy20
veterán

Ha 20k lenne az utazás akkor pedig te fizess neki. :DDD :DDD :DDD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#16172) SUPREME7 válasza snecy20 (#16171) üzenetére


SUPREME7
őstag

Jóhogy nem számlázza ki a két percet amíg beszéltünk :DDD Hihetetlen.

(#16173) #56573440 válasza SUPREME7 (#16170) üzenetére


#56573440
törölt tag

van még mit tanulni niggériától. onnan ha vesznek valamit eleve a megjelölt ár fölé mondanak hogy a szállítást és adminisztrációs költségeket is fedezzék... :DDD

(#16174) seniman válasza SUPREME7 (#16170) üzenetére


seniman
addikt

Az sem rossz.Mára egy hülye picsával beszéltem le délelőttre időpontot,mikor hívtam,persze,hogy a város környékén sincs :W De akkor mi a bánatnak beszéltük le :F Igazából sz@rok bele,vásárolok mástól.....

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#16175) ViZion válasza SUPREME7 (#16170) üzenetére


ViZion
félisten

Természetesen a vevő az első, el kell engedni neki. De mivel dolgozol, haza kell menned, h odaadjad, arra a napra szabit kel írnod, az 8000 Ft. A kiszerelés, csomagolás további 3000 Ft, így azt az 1000 Ft-ot még rá kell számolnod sajnos az árra, így korrekt. :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16176) konikan válasza gban (#16145) üzenetére


konikan
aktív tag

Hasonló árban vettem egy Optiplex 380-at féléve a sarki bizományiban, már azt is sokalltam, pláne ezt, te jó ég :C

szer.:
(#16177) gban
Nem, csak a gép (Tudom, nagyon sok volt érte)

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#16177) gban válasza konikan (#16176) üzenetére


gban
Közösségépítő

De ahhoz is volt csúcsmonitor?

Postázást nem vállalok.

(#16178) Chaser válasza konikan (#16176) üzenetére


Chaser
titán

iszonyat sok volt érte:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16179) TaaT válasza SUPREME7 (#16170) üzenetére


TaaT
veterán

Havert tegnap hívta egy ember egy alaplappal kapcsolatban, a szokásos kérdések (doboz, garancia, stb), és a végén. Az ember tud olyan futárt aki megvárja hogy kibontsa a csomagot, hagyja hogy összerakja a gépet és kipróbálja az alaplapot utánvétes fizetés előtt. :Y

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#16180) elfelejtette válasza TaaT (#16179) üzenetére


elfelejtette
veterán

Ilyen kellett volna nekem is, így kiderült volna, hogy csíkoz a vga, ami az eladó állítása szerint hibátlan...

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#16181) seniman válasza TaaT (#16179) üzenetére


seniman
addikt

Esetleg,ha a futár a spanja ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#16182) Chaser


Chaser
titán

saját hirdetés, 8,5k-s termék - abban a kiszerelésben amiben adom boltban 20k minimum -
átvétel kmét, vagy mpl alap 1200-ért

rámír az emberke, személyesen pesti faluban átveszi

válasz:
"szia,
"Személyesen vagy posta utalás után 1200ft-ért MPL alapként.
Átvétel: Kecskemét, csomagküldés"
elviszem neked a pesti faluba, mert jó fej vagyok, az út kb 4k-ba kerül, az idő ami elmegy vele 5k, tehát ha utalsz 17,5k-t minden további nélkül elviszem a pesti faluba és személyesen átveheted, amennyiben nem felel meg a fentebbi lehetőségek adottak"

kíváncsi vagyok mit reagál...valszeg semmit ;]

nem értem mért gondolják a pestiek, hogy az ő falujuk az ország közepe és ők kivételezettek valamiben, rájuk nem vonatkozik hogy értelmezni kell, kiváltságosak, még 500ft-os kacatot is helybe visz nekik az ember akár a világ végéről is, nem az első eset

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#16183) Vangelis válasza seniman (#16181) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Vagy ha ő maga a futár.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#16184) snecy20


snecy20
veterán

Kedvencem a "Nem jársz mostanában Mucsaröcsögén?"

Deee, az ember pont 150 km-re lévő zsákfalvakban jár, csak úgy. ;] ;] ;]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#16185) Syz


Syz
senior tag

Csak úgy kíváncsiságból beírtam ma a Jófogáson a Vincseszter szót miután már egy ideje követem ezt a topicot és hát nem lepődtem meg.. Vincseszterek
:O :DDD

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#16186) Syz


Syz
senior tag

Meg van itt nektek egy igazán fasza vétel kettőezerforintért,utoljára még a Tyrannosaurus Rex játszott vele kb. Joystick :D

[ Szerkesztve ]

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#16187) Trailblazer válasza Syz (#16186) üzenetére


Trailblazer
addikt

Létezik gameport->usb átalakító? WTF.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#16188) dugo_ válasza Trailblazer (#16187) üzenetére


dugo_
veterán

Kínából bármit, ne viccelj.

(#16189) Syz válasza dugo_ (#16188) üzenetére


Syz
senior tag

Meg amúgy is ma már mindent össze lehet kötni mindennel :K :D

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#16190) Trailblazer válasza dugo_ (#16188) üzenetére


Trailblazer
addikt

Igaz is, a sárgák mindenre gondolnak.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#16191) seniman válasza Chaser (#16182) üzenetére


seniman
addikt

A "nem jársz pesten?" kérdés nekem is visszatérő rémálmom. ;] Még az imádott kenwood kolléga vetette fel egyszer a tippek,ötletek topikban,hogy a települések listájában a tetejére kéne rakni.Hamar le is lett s(z)avazva :DDD

Valami fővárosi faszagyerek egy 2ropis vinyót akart velem felutaztatni pöstre,hogy megvenné.... :W

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#16192) gban válasza seniman (#16191) üzenetére


gban
Közösségépítő

Mindjárt meg is sértődök. Pestre mindenki jár, csak van aki tagadja :DD
Viccet félretéve, én is megkérdem néha, hogy Pesten nem jár-e az eladó, és meglepően nagy arányban igen a válasz.

Postázást nem vállalok.

(#16193) MasterMark válasza seniman (#16191) üzenetére


MasterMark
titán

Azzal mi gond van? Én is meg szoktam kérdezni, sokan járnak erre, logikus megkérdezni, hátha.

Amúgy nektek ez miért fáj, hogy itt sokan laknak? :D 10x többen laknak itt mint, a második legnépesebb városban.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#16194) seniman válasza MasterMark (#16193) üzenetére


seniman
addikt

Nem is zavarna,csak ha a legtöbb pesti eladót megkérdezem,hogy van e posta,akkor flegma elutasítás a válasz. :K Na én meg nem járok pesten,amelyik érdeklődő meg még nagyarcú is,annak posta sincs ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#16195) BiP válasza seniman (#16191) üzenetére


BiP
nagyúr

Azért van némi különbség a "Pesten nem jársz-e" vagy az "Ipolyszentjakabfalva alsón van-e dolgod mostanság" között.
De hát no para, be kell próbálni, mert hátha, az eladónak meg egyszerűen kell rá válaszolni, hogy "persze, hetente megyek úgyis, beszéljük meg akkorra", vagy "nem, soha nem is hallottam a település nevét, marad a posta". Emberek vagyunk, meg lehet beszélni.
Bár a stílus sem mindegy.
A múltkor pl. volt egy érdekes vevő, aki közölte a hirdetésre, miszerint Érden itt és itt lehet átvenni: "Ha jársz Törökbálinton, bedobhatnád". Semmi kérdés, és érezzem magam megtisztelve :)

(#16196) ViZion válasza BiP (#16195) üzenetére


ViZion
félisten

Félreolvastad amit írt??? :U
"Ipolyszentjakabfalva alsón van-e dolgod mostanság" erről szó NEM volt. Ma is kukáztam hirdetést, mert a butapesti ;] nem postáz. Sebaj, lesz majd másnál és legalább nem herdálok. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#16197) BiP válasza ViZion (#16196) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem, csak egyben utaltam (#16184) snecy20 -re is, ami ugyanerre a témára reflektált, csak a másik véglet. Összevontam.
Ez persze nem enyhít a postás dolgon (ill. annak hiányán).

[ Szerkesztve ]

(#16198) seniman válasza ViZion (#16196) üzenetére


seniman
addikt

Akkor szoktam röhögni,amikor nagy mellénnyel,nagy betűkkel kiírják,hogy nincs posta,csak pesten meg a kutyának sem kell a portéka :K De pesten belül elvinné bárhova,akkor miért nem képes az első postahivatalig elvinni :F

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#16199) vwpolopg válasza seniman (#16198) üzenetére


vwpolopg
őstag

Én sem postázok semmi értékeset egy ominózus eset óta: postáztam egy hibátlan sony ericcson telót, vállaltam egy hét garit. 5.napon ír a tag, hogy folyton kikapcsol a cucc, neki nem kell. Oké, fizetem a postát, vissza vele. Visszakaptam okádék retkesen, mondanom se kell ezen túl semmi baja nem volt, gondolom nem tetszett neki... Na azóta nincsposta.

[ Szerkesztve ]

(#16200) schawo válasza vwpolopg (#16199) üzenetére


schawo
titán

Ezt személyes átvétel esetén is eljátsszák: Ki tudod hozni a Kökire? Aztán fél óra nyomkodás után: Á, kösz, mégsem.
Lesz egy ilyen, akkor onnantól se személyes átvétel, se posta?

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.