Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17270) Wmwinters01


Wmwinters01
tag

Sziasztok, érdekelne a véleményetek, fentebb olvastam, hogy belépő szintre teljesen megfelelő az S3 ... nos a helyzet az, hogy én jó ideje keresek valami mérő eszközt kimondottan úszáshoz, amire kaptam másik topicban tippet (Garmin Swim 2 képében) és mikor elkezdtem adagolni itthon, mondta párom, hogy viszont akkor a közeljövőben ő is szeretné az apple watchot amit február óta tervez.. :D
Viszont akkuidő az ami nem tetszik, bár iPhone felhasználókként, már hozzászoktunk.. :D
Kérdésem tárgya pedig az, hogy mennyire éri meg használtan venni egy S3-at max 2 éves távra, vagy ekkora időintervallumra már inkább újonnan érdemes? Valamint 38/42mm ? :D esetek nagy részében női kéz, de lehet kölcsön venném én is.. :D
Általában a felhasználás sporthoz/edzéshez lenne.
Zenehallgatás+futás/kondi mérés, értesítések kezelése, email check, telefon mellőzés végett. Néztem korábban más gyártók kütyüjét, de még mindig az Apple a legmeggyőzőbb ha szenzorról van szó, meg hát ugye a szoftver... :) Régi SE mellé lenne.

Más, ezeknél az eszközöknél zenehallgatás csak már az előre feltöltött számokból történik, vagy esetleg van mód pl. Spotify-ról is zenét hallgatni? Vagy ahhoz már kell a telefon adatkapcsolata/WiFi?
Plusz konyhanyelven mi a különbség az Cellular és az alap között? :D

[ Szerkesztve ]

I`m not afraid to die, I just don`t want to be there when it happens.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.