Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9951) csokito100 válasza DaWe94 (#9950) üzenetére


csokito100
aktív tag

Szia!

Most néztem. Nekem 1844 MHz.
Letesztelem Neked szivesen, csak mond mit csináljak vele! Üdv

[ Szerkesztve ]

(#9952) sityupityu válasza csokito100 (#9951) üzenetére


sityupityu
veterán

Ezt hol lehet megnézni?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9953) stifi82 válasza DaWe94 (#9950) üzenetére


stifi82
aktív tag

Nálam másfél hónapos a telo kb 57% 1848mhz. az jó érték?

(#9954) DaWe94 válasza stifi82 (#9953) üzenetére


DaWe94
senior tag

Igen, ennek így kellene kinéznie... 80 alá ment most a töltöttség... lement 911mhz-re.
Köszi a visszajelzéseket! :D Csak ennyi lett volna.

Ha pesten járok sztem beviszem az isamuraiba, mert itt miskolcon elég irreálisan magasnak találom az akksicsere árát.

[ Szerkesztve ]

(#9955) csokito100 válasza sityupityu (#9952) üzenetére


csokito100
aktív tag

Töltsd le azt az appot, amit a fórumtárs irt előttem. Akinek válaszoltam :)
Ja nekem az aksi 84%-on van. Akkor volt 1848 MHz.
Az előbb még 1844 volt, most 1848 :)

CPUdasher64

[ Szerkesztve ]

(#9956) sityupityu válasza csokito100 (#9955) üzenetére


sityupityu
veterán

Ja, hogy app kell hozzá....
Letöltöttem. 77%-on vagyok, 1,5 éves a telefonom és1848MHz-t mutat.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9957) csokito100 válasza sityupityu (#9956) üzenetére


csokito100
aktív tag

Na az sztem nagyon jó. Az új készülékek ugyanazt mutatják :)

(#9958) okoska74 válasza csokito100 (#9957) üzenetére


okoska74
senior tag

Nekem 88% -on 1800 -at mutatott de ha elindítok egy appot akkor felugrik 1848 -ra. 7 hónapos a készülék.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#9959) giroud199


giroud199
aktív tag

8%nal 1848 1honapos készülék

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#9960) aujjobba


aujjobba
addikt

4%-nál 2314 MHz, három éves az SE.

(#9961) sityupityu válasza aujjobba (#9960) üzenetére


sityupityu
veterán

3 éves?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9962) DaWe94 válasza sityupityu (#9961) üzenetére


DaWe94
senior tag

Csak gondolom trollkodás. Bár én nem állok ennyire poénosan ehhez a dologhoz. Elég nagy sz0pás a jelenlegi állapota a telefonomnak. :W

(#9963) freeep


freeep
csendes tag

Sziasztok!

Iphone SE

Van egy olyan gondom, hogy menet közben elsötétedik a kijelző, megy a homok óra és utána kéri a jelkódot, pár perc után ismét. Melegszik a telefon, volt restarrt, hard restat is de még mindig megvan a hiba. Ötletek?

(#9964) nord_ válasza freeep (#9963) üzenetére


nord_
veterán

Ha nem segyt az sem, hogy törlöd a telefont majd újként állítod be és nem töltesz vissza biztonsági mentést, akkor szerviz.

(#9965) daara


daara
aktív tag

Kijött a beta6 ami végleges béta vagy mi az iszten, akik bétáznak meg tudjàk mondani megszűnt-e feloldási lagg??🙄

(#9966) ujskodas


ujskodas
tag

Kijött a 11.2

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#9967) Ádám16


Ádám16
addikt

Végre itt lehetek én is. :)
Csuklóra akasztható kis “madzagot” használ valaki? Ha lehet egyáltalán.

(#9968) ujskodas válasza ujskodas (#9966) üzenetére


ujskodas
tag

Feloldási hiba nálam maradt. Igaz, eddig sem zavart.

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#9969) b.kov válasza xxman (#9949) üzenetére


b.kov
senior tag

Rendben, köszi mindenkinek a válaszokat!
Az lemaradt, hogy egyébként nap közben baromi jól bírja az 5S-hez képest, tehát ha 100-ról elindulok reggel, akkor is estére ilyen 50-60% körül vagyok, úgy h nyomkodom azért rendesen. Hátha beáll előbb-utóbb, vagy ha lesz sok időm rá, akkor tiszta telepítéssel újrarakom az egészet. :)

(#9970) csokito100 válasza ujskodas (#9968) üzenetére


csokito100
aktív tag

Szia!

Valami változást észrevettél? Köszi :)

(#9971) ujskodas válasza csokito100 (#9970) üzenetére


ujskodas
tag

Telepítettem, megnéztem van-e feloldási hiba. Többet nem foglalkoztam vele. Az emaileknél (gyári app) viszont már nem mutatja újra a törölt üzeneteket, az eddig zavart.
Majd a hozzáértők elmondják, én csak használom. A feloldási hiba sem tűnt fel, míg itt nem tették szóvá. :(((

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#9972) csokito100 válasza ujskodas (#9971) üzenetére


csokito100
aktív tag

Köszi a választ. Én nem is látom a feloldási hibát, de nem is akarok direkt hibát keresni! Ha magamtól nem veszem észre, akkor nem keresem.Egyébként a feloldási hibát nem látom. Az is lehet, hogy nincs jelen. Ha igy fog működni továbbra is és az aksi is kibir min 2 napot, számomra tökéletes! Köszi

(#9973) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Hát én az égvilágon semmi változást se látok 11.1.3 után.. időjárás widget ugyanúgy használhatatlan, feloldás ugyanúgy néha laggos.

[ Szerkesztve ]

(#9974) sityupityu válasza ujskodas (#9968) üzenetére


sityupityu
veterán

Na elmennek ezek a ....Akkor inkább nem is rakom fel, minek? Nekem más bajom nincs vele.
Csak azért hoztuk fel ezt a hibát, mert előtte nekünk sem volt. Vicc, hogy kijött már vagy 4 frissítés azóta, és még mindig nem tudták orvosolni ezt a hibát. :N

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9975) scyllarus válasza sityupityu (#9974) üzenetére


scyllarus
veterán

Ó, nosztalgia, WP topik... :)
Én a Weather Live-ot használom első naptól fogva, mivel a gyári nem volt hajlandó Budapesttől elszakadni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#9976) SPF válasza .zSoLTi. (#9914) üzenetére


SPF
senior tag

Ma beszéltem az ügyfélszolgálattal, de a díjcsomagomhoz még nem tudják bekapcsolni...

(#9977) .zSoLTi. válasza SPF (#9976) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Az üzleti elöfizetés miatt. :(

(#9978) tuzpenge válasza sityupityu (#9956) üzenetére


tuzpenge
őstag

A programon belul hol kell nezne? Melyik fulon? Az overview fulom? Nekem 40%-on egyszer 1800-at egy perc utan pedig mar 1848-at ir. Megbizhatok ezek az adatok?

ˣ

(#9979) sityupityu válasza tuzpenge (#9978) üzenetére


sityupityu
veterán

Én az overview fülön nézem, és egyfolytában 1848-at ír. Nem tudom, hogy mennyire megbízható.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9980) Tibee86 válasza tuzpenge (#9978) üzenetére


Tibee86
veterán

Mivel iOS10 óta nem férnek hozzá az app.-ok az akkumulátor adatokhoz, így gondolhatod mennyire megbízható. :)

(#9981) lindermen válasza freeep (#9963) üzenetére


lindermen
aktív tag

Szia,

Nekem iPad Mini 4em csinálta ugyanezt, feltettem rá a public betat, azóta nincs gond vele. Valami szoftveres baki lehet és talán egy sima frissítés is megoldhatja. Az érdekes az volt benne hogy ha nem is használtam akkor is csinálta, pedig magában pihent az asztalon...

(#9982) DaWe94 válasza Tibee86 (#9980) üzenetére


DaWe94
senior tag

Ezek nem akkumulátor adatok de sebaj. Fuss neki még1x.

(#9983) Tibee86 válasza DaWe94 (#9982) üzenetére


Tibee86
veterán

Jogos, felületesen görgettem csak a kommenteket. Időről időre az akku adatok szoktak terítéken lenni.
Arra inkább nem mondok semmit, hogy képesek vagytok ilyeneket lesegetni és gyártani hozzá a teóriákat. :D

[ Szerkesztve ]

(#9984) DaWe94 válasza Tibee86 (#9983) üzenetére


DaWe94
senior tag

Nem gondolom hogy “teória” lenne a dolog. Nem egyedüli az eset. Jópár fórumot átolvastam, mire rájöttem, hogy mi is ez. Ha gondolod olvasd el.. itt is ezt tárgyalják: [link]

(#9985) Audison


Audison
senior tag

Gáz, hogy a feloldási lagot nem tudják kijavítani... agyam eldobom.

(#9986) sityupityu válasza Audison (#9985) üzenetére


sityupityu
veterán

Én szerintem ezek nem is akarják.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9987) csokito100 válasza sityupityu (#9986) üzenetére


csokito100
aktív tag

Mit csinál nektek feloldáskor?
Más: lehet, hogy rájöttem Dawe fórumtárs problémájára. Amikor bekapcsolod az akkukimélő üzemmódot, akkor leveszi a rendszer 900 MHz körülire a frekvenciát. Remélhetőleg csak ennyi az egész és nem az akkuja a szar :). Üdv

(#9988) Audison válasza sityupityu (#9986) üzenetére


Audison
senior tag

Amatőrök...

(#9989) sityupityu válasza csokito100 (#9987) üzenetére


sityupityu
veterán

Majd ha egyszer lesz kedvem, akkor majd felrakok egy videót.

Ha az alacsony töltöttségű módra gondolsz, akkor az szerintem ki van kapcsolva neki.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9990) csokito100 válasza sityupityu (#9989) üzenetére


csokito100
aktív tag

Igen arra gondoltam. Nem jött fel szóba és az az érdekes, hogy pont 900 MHz körül van, amikor be van kapcsolva. Ez túl nagy véletlen lenne nem? :)

(#9991) half333 válasza Audison (#9985) üzenetére


half333
őstag

Mostanra nálam minden helyrejött,de tényleg milyen gagyi már a feloldási lagg! Viszont olvastam h lehet ez olyan h biztos már jelentették a hibát, én már feleslegesen irnék. De kellene egy videot csinálnia akinek van másik teloja,mert ez már az 5.iPhone-om,és soha nem volt hasonló.

(#9992) Audison válasza csokito100 (#9987) üzenetére


Audison
senior tag

Erről a bugról beszélünk, ez pont a feloldaskor ugrik le...

(#9993) csokito100 válasza Audison (#9992) üzenetére


csokito100
aktív tag

Akkor jó, mert nekem nincs ! Köszi

(#9994) tybsen válasza Audison (#9992) üzenetére


tybsen
addikt

Fura mert én eddig azt hittem hogy arról van szó, ami nálam is előfordul, hogy feloldásnál akadozva/darabosan játszódik le ez az animáció.

Legalábbis úgy tűnik, de sosem tudtam igazán megfigyelni, mert ugye elég gyorsan történik .

Szerk: jobban megnéztem és tényleg arról van szó amit írtok eddig fel sem tűnt hogy ez okozza! Ettől akadozik!

[ Szerkesztve ]

(#9995) csokito100 válasza Audison (#9992) üzenetére


csokito100
aktív tag

Felvettem a másik telóval lassitva a teló feloldását, de sajnos nem tudom, hogy videót, hogy tudok itt megosztani. Pedig csak 3,5 mgb. Egyébként tényleg nem látszik semmi hasonló és semmi feltűnő jelenség megnyitáskor még a lassitott felvételen sem! Üdv

(#9996) sityupityu válasza tybsen (#9994) üzenetére


sityupityu
veterán

Az is van amit te mondasz, és az is mint fent a képen.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9997) tybsen válasza sityupityu (#9996) üzenetére


tybsen
addikt

Remek :DDD

(#9998) gmeszaros


gmeszaros
tag

Sziasztok! Ismertek az iPhone SE-hez hard shellt, mint a iPhone 5 -hoz a CaseMate Tough Xtreme volt? Nagyon szerettem ezt a tipust, mert vekony volt, jo volt fogni, ezerszer vedte meg a leesestol, nagyon szep maradt alatta a telefon, nem artott neki az eso, stb. Sajnos mar nem kaphato. :(

(#9999) xxman


xxman
senior tag

Sziasztok!
Következő a kérdés, helyzet.
Adott egy lassan fél éves SE.
A kamera által készített képeken (illetve zoom esetén pár a keresőben is látható) lila pöttyök-pixelek vannak.
A garanciális kérelmem elutasították - erről írtam hosszabban itt ,és kis kiegészítést itt.
Azóta nem vittem be másik helyre - mivel nem akarom és nem is tudom jelenleg 2-3hétre leadni a készülékem, illetve az Apple support is írt egy szokásos mondjam el a véleményem az Apr-el és a javítással kapcsolatban. (Tehát az európai apple központ látja hogy ez a serialú SE megtagadott garis, gondolom én.)
Nos azóta ami már tényleg több a soknál, hogy azóta feltűnt hogy tele ment porral a kamera lencse belülről (sőt egy kis dohány darab is van ott), pedig mielőtt leadtam kb 5hónapig nem volt ott egy szem por sem (ezt külön figyeltem!).
Kérdés hogy szerintetek mit kellene tenni,
-Fel tudom-e hívni az apple-t és APR-től függetlenül beszélni velük?
-Esetleg visszavinni az APR-hez (akik valami miatt úgy érzem csak elhajtanának...)
-Fogyasztóvédelemhez fordulni
- Beletörődni (nem szívesen...)
- Vagy bármi más értelmes javaslat?

Köszönöm előre is, és bocsi hogy sokadszorra is, de ez a felháborító.

[ Szerkesztve ]

I just wanna have some fun.

(#10000) metju válasza xxman (#9999) üzenetére


metju
tag

Szerintem nyugodtan vidd el egy másik APR-hez, mond el, hogy mi a szitu, és valószínűleg pozitív kimenetelű lesz a dolog.
Ne hagyd, hogy az első negatív eredményű próbálkozás eltántorítson. Kis hazánkban sajnos gyakran nem sikerül a fogyasztónak elsőre érvényesíteni az akaratát.

"If u wanna rise, you gotta fall and stand up a million times!"

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.