Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10051) radi8tor válasza csokito100 (#10044) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nincs olyan, hogy teló csere garanciában. :N Megy a szervizbe és kap egy másikat. Kb 1 hét ha nem több.

⭐ Stella

(#10052) AndrewBlase válasza tybsen (#10045) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"Valahogy itt a rendszer “egyben van”, nem tudom ezt máshogy kifejezni de minden valahogy (normálisan) működik."

Vagy nem.
Én például hülyét kapok attól, hogy pár hetente/havonta kitörli a kontaktok mellé rendelt egyedi csengőhangokat, profilképeket. Hogy csak egy idegesítő dolgot írjak. :((

Alig várom, hogy leteljen a két év, aztán repül.

Miért mindig én???

(#10053) the.odzsy válasza AndrewBlase (#10052) üzenetére


the.odzsy
aktív tag

Akkor ott valami nem stimmel, nálam nincs ilyen probléma. :K

MAGYAR vagyok nem turista!!!

(#10054) tybsen válasza AndrewBlase (#10052) üzenetére


tybsen
addikt

Sajnálom hogy Nálad ez ilyen problémás. :( Ahogy írtam, nálam is vannak azért apróságok de összességében úgy érzem hogy jobban használható .

Én azt gondolom hogy a hibák ellenére is itt legalább megvan az esély rá hogy javítása kerülnek, míg sok Androidos eszközre sokszor egyáltalán nem jön semmilyen hibajavítás vagy frissítés.

De persze mindenkinek magának kell tudnia hogy éppen mi a megfelelő én mindkét rendszer szeretem és használom is, Tablet androidos, sőt a céges telefonom Windows Phone. :DDD szóval igazán nem vagyok elfogult, mindegyik rendszerben van valami ami szimpatikus illetve olyan is ami nem annyira.

(#10055) natë válasza tybsen (#10054) üzenetére


natë
nagyúr

Szerintem 100x jobb az iOS, mint bármelyik droid rendszer. Harmadjára térek vissza, úgy, hogy világ életemben androidon voltam. Egyszerűen - ahogy írtad is - egyben van a rendszer.

(#10056) scyllarus válasza natë (#10055) üzenetére


scyllarus
veterán

Én meg pont fordítva vagyok ezzel. Tettem egy kísérletet az IOS-szel, de egyszerűen koncepcionálisan nem tetszik, idióta megoldások vannak benne. Működési hibája nem nagyon van, alapból nem találom felhasználóbarátnak. A régi droidoknál fényévekkel jobban működik persze, de az újat szívesebben használom. Persze még új, szoknom kell, az esélyt megkapja. Céges telónak használom, arra jó, de fő telónak nem kellene. (Még, aztán lehet, megszeretem)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10057) Tubi2 válasza giroud199 (#10036) üzenetére


Tubi2
senior tag

Az akksival sosem volt baj! Azt hittem először, hogy az új rendszer eszi. Pedig csak a folyton ON wifi. Ki is próbáltam, hogyha csak akkor megy a Wifi, amikor kell, akkor 3-4 nap a készenléti idő. De az a szenvedés, mire behozom a menüjét nemigen éri meg.
Symbianról váltottam, érthetetlen, hogy az E72 magától tudta ki-be kapcsolni a Wifit ha szüksége volt rá, ha nem. Ezek a mai telók meg nem képesek erre.

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#10058) csokito100 válasza Tubi2 (#10057) üzenetére


csokito100
aktív tag

"De az a szenvedés, mire behozom a menüjét "
Ez tényleg nagy szenvedés. Beállitások és wifi ki ! Te hol keresed, amikor ki akarod kapcsolni? Üdv

(#10059) marcitp válasza csokito100 (#10058) üzenetére


marcitp
őstag

...vagy alulról felhúzod, akár zárolt képernyőnél, és ráböksz. annyira nem bonyi. :F :)

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#10060) csokito100 válasza marcitp (#10059) üzenetére


csokito100
aktív tag

Akkor csak lecsatlakozik, de nincs teljesen kikapcsolva. :)

(#10061) sityupityu válasza scyllarus (#10056) üzenetére


sityupityu
veterán

Teljesen ugyanígy vagyok én is vele. Tettem egy próbát, de nem jött be. Egyszerűen képtelen vagyok megszeretni. Nekem is másodtelefonként funkcionál.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10062) marcitp válasza csokito100 (#10060) üzenetére


marcitp
őstag

Azért nézd már meg még1x. :)
Ha ott kikapcsolod ahol mondtam, majd megnézed beállítások-wifi ott is ki lesz kapcsolva. Ennél jobban hogy akarod?

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#10063) szupermacs válasza marcitp (#10062) üzenetére


szupermacs
veterán

iOS 11 alatt nem kapcsolja ki.

[ Szerkesztve ]

(#10064) sityupityu válasza marcitp (#10062) üzenetére


sityupityu
veterán

Te nézd meg jobban, mert csak az adott hálózatra nem kapcsolódik. Ha bemész a beállítások menübe, akkor ne csak azt nézd, hogy azt írja, hogy nem kapcsolódik. Ha tovább mész a wifi menüben akkor láthatod, hogy be van kapcsolva.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10065) marcitp válasza szupermacs (#10063) üzenetére


marcitp
őstag

Ja, Ok!
Én még a fatengelyes 10-esen vagyok. :)

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#10066) csokito100 válasza sityupityu (#10064) üzenetére


csokito100
aktív tag

Szerintem neki még IOS 10 van. Ott tényleg elég volt ott kikapcsolni. Sajna ez az újitás nekem sem nagyon jön be, de én megoldottam. Sosem használom a wifit. Igy nem kell kapcsolgatni :). Van 30 Gb netem és az elég mindenre, amire nekem kell :)

Ui: Bocs lekéstem a válasszal :)

[ Szerkesztve ]

(#10067) sityupityu válasza csokito100 (#10066) üzenetére


sityupityu
veterán

Már írta, hogy a régebbi van neki. Én sem kapcsolgatom soha. Nekem mind a kettő, a wifi és a mobillnet is állandóan be van kapcsolva. Így is jó az akkuidő.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10068) marcitp válasza sityupityu (#10064) üzenetére


marcitp
őstag

Hiába nézem jobban meg, 10-es alatt ki van kapcsolva, nem csak nem csatlakozik... :)
Ennyi volt a félreértés, 10 vs 11, nem kell háborúzni! :D

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#10069) Tubi2 válasza csokito100 (#10058) üzenetére


Tubi2
senior tag

Napjában többször igenis fárasztó. :)

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#10070) sityupityu válasza marcitp (#10068) üzenetére


sityupityu
veterán

Ha továbbolvasod a hozzászólásokat akkor rájöhetsz, hogy már én is rájöttem, hogy a 10-et használod. :)
Egy perc volt a két hozzászólás beérkezése között, nem akartam már javítani.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10071) aujjobba válasza Tubi2 (#10057) üzenetére


aujjobba
addikt

Siri-t elindítod, majd azt mondod: "törn off vájfáj".

[ Szerkesztve ]

(#10072) tybsen válasza aujjobba (#10071) üzenetére


tybsen
addikt

Én is így használom .

Siri egyébként is nagyon vicces például amikor reggel még ki sem nyitom a szemem és megkérdezem hogy mennyi az idő, akkor megmondja hogy mennyi, és néha hozzátesz olyanokat, hogy a felébresztettem őt, vagy hogy még maradjak nyugodtan az ágyban :DDD

(#10073) Tubi2 válasza aujjobba (#10071) üzenetére


Tubi2
senior tag

Hmm, ez jó! Lehet kipróbálom. Köszi!
Egyébként egy ilyen egyszerűbb parancsot felismer Siri net nélkül?

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#10074) aujjobba válasza Tubi2 (#10073) üzenetére


aujjobba
addikt

Sajnos nem.

(#10075) Mr.Silkó válasza tybsen (#10072) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az komoly! :C

(#10076) AndrewBlase válasza tybsen (#10054) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"Én azt gondolom hogy a hibák ellenére is itt legalább megvan az esély rá hogy javítása kerülnek, míg sok Androidos eszközre sokszor egyáltalán nem jön semmilyen hibajavítás vagy frissítés."

Nekem még a 9.3.5 van fent. ;) Nem vagyok hajlandó szívatni magam az újabbnál újabb frissítésekkel érkező anomáliákkal, amik előfordultak/nak itt mostanság.

Fél év után rájöttem, hogy hiába jó telefon ez, nem leszünk barátok az IOS-al. Vannak hülyeségei, korlátai, amik engem zavarnak Úgy vettem észre itt a fórumon, hogy azok "csak nekem problémák", a nagy többség szerint pedig pusztán júzer error.

De ez már nagyon OFF.

Miért mindig én???

(#10077) csokito100 válasza AndrewBlase (#10076) üzenetére


csokito100
aktív tag

Én megértem, hogy nehezen válsz meg a 9-től, de azért egy IOS 10-re már csak frissitettem volna! Mivel az tényleg működött. Bár már a 11 is egész jó, legalábbis nekem megfelel! :)

Ui: Elég ködösen fogalmazol. Értem én, hogy nem akarsz senkit megsérteni, de most akkor mi is van? Miben segithetünk? :)

(#10078) AndrewBlase válasza csokito100 (#10077) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"Ui: Elég ködösen fogalmazol. Értem én, hogy nem akarsz senkit megsérteni, de most akkor mi is van? Miben segithetünk? :)"

Semmiben, köszönöm! :R Arról már letettem ebben a fórumban, hogy a telefonnal vagy az IOS-al kapcsolatban kérdezzek. :U

Pusztán véleményt formáltam egy hsz-re. Ennyi. ;)

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#10079) giroud199


giroud199
aktív tag

Sajnos nálam 11.2alatt sokkal jobban előjött a feloldasi bug...gyakran akad és sokkal feltűnőbb :(
11.1.2alatt alig volt észlelhető ,előtte pedig vaj sima volt!

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#10080) Tubi2 válasza AndrewBlase (#10076) üzenetére


Tubi2
senior tag

Húúú! Én is azzal vettem, de mondtam magamnak, hogy pont a frissítések miatt nem 5S lett, akkor miért ne? Azóta is bánom. :) Kezdő IOS felhasználóként elrontottam a dolgot.

[ Szerkesztve ]

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#10081) szupermacs


szupermacs
veterán

Más sem tudja felvenni a telefont? Nem reagál arra, ha elhúzom a képernyőt amikor hívnak. Csak sokadjára sikerül.

(#10082) Tubi2 válasza szupermacs (#10081) üzenetére


Tubi2
senior tag

Nálam meg azt szokta játszani, hogy nem mutat semmit, csak üres a kijelző a Home gombra. Ez akkor a legjobb, amikor hívnak. :D Le kell tegyem a Lock gombbal aztán bejön a kép, feloldom, megnézem, ki hívott és visszahívom. :C

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#10083) szupermacs válasza Tubi2 (#10082) üzenetére


szupermacs
veterán

Vicc. Ha nem javítják ezt a sok szutyok dolgot, biztos visszamegyek droidra. :(

(#10084) b.kov válasza szupermacs (#10083) üzenetére


b.kov
senior tag

Ez tényleg a vicc kategória.
Nekem Droidon az volt a kedvencem anno, mikor random kontaktokat elkezdett hívni a telefon a zsebemben.. Csak nehogy az iOS is efelé menjen.. :D

(#10085) marcitp válasza Tubi2 (#10082) üzenetére


marcitp
őstag

Nagyon várom, hogy stabil legyen már végre a 11!
Majdcsak nem szúrja el ezt a telót az apple a bugos rendszerrel. A 10-el tényleg gördülékeny, hibamentes, ( a teló tehát jó alap) ezért is bosszantó hogy Ti meg szidjátok orrba-szájba, az utóbbi pár oldal csak erről szól. Jó lenne, ha belehúznának már végre. :))

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#10086) szupermacs válasza marcitp (#10085) üzenetére


szupermacs
veterán

A 11 gyorsabb a 10-nél, ezt beismerem. De rengeteg játékom és appom amit megvettem korábban, nem kompatibilis már a 11-es rendszerrel. Ha még csak a bugok lennének a problémáim! :(

(#10087) Tubi2 válasza marcitp (#10085) üzenetére


Tubi2
senior tag

Hívásgond a 10-zel is volt. Csörög, látszik is a feloldókép, de nem lehet elhúzni a karikát. Szimulálni kellett a feloldást a Home gombbal után el lehetett húzni. :D Az amúgy jobb volt, mert legalább fel tudtam venni a hívót.

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#10088) .zSoLTi. válasza szupermacs (#10081) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Ugyanezzel killódtam tegnap. Én már árulom elég volt. Samsungommal 1 évig bajom nm volt ezzel 1hónapja küzdök fagyott is már.. Megyek vissza droidra.

(#10089) Wajk válasza Tubi2 (#10087) üzenetére


Wajk
addikt

valami bekavarhat, mert hasonlót iOS 10-el nem tapasztaltam eddig :N

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#10090) szupermacs válasza .zSoLTi. (#10088) üzenetére


szupermacs
veterán

Már értem, hogy miért mondják az SE-re, hogy szegény ember iPhoneja.
Ugyan ezek a gondok előjönnek i6, i6S, i7 telefonokon is?

(#10091) giroud199 válasza szupermacs (#10090) üzenetére


giroud199
aktív tag

Ott vannak más problémák elég meglátogatni a fórumokat :/

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#10092) tuzpenge válasza scyllarus (#10056) üzenetére


tuzpenge
őstag

Ezzel én is így voltam anno. Másodjára maradt benne a sim, az első alkalom után 24 órával kivettem és visszatettem a note4-be. Aztán rá 2-3 hétre mondom megint rápróbálok. Ez volt kb áprilisban és onnantól benne maradt és a note 4 pihen a szekrényben. Teljesen más rendszer és totál más gondolkodást igényel mint az android. De ha megszokod akkor meg majd az android lesz fura / idegesítő.

ˣ

(#10093) marcitp válasza tuzpenge (#10092) üzenetére


marcitp
őstag

Nálam is így volt, kényszerből használtam droid után i4-et. Két hónapig anyáztam keményen, aztán megszerettem. :)

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#10094) scyllarus válasza tuzpenge (#10092) üzenetére


scyllarus
veterán

A vissza gomb és a híváselutasítás idióta megoldását nem lehet megszeretni. Még az SE-n is problémás, el sem tudom képzelni egy Plusos modellen.
Sokkal kényelmetlenebb, mint droidon. Megszokni nyilván meg lehet, de ne magyarázza meg senki, hogy ez így jobb. És ez két alapvető dolog.
De a szándék megvan, majd megbarátkozunk.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10095) giroud199 válasza scyllarus (#10094) üzenetére


giroud199
aktív tag

Legjobb úgy lenne az új modellekben/vagy ahogy van ujjlenyomat olvasó ,hogy rövid érintésre vissza parancsot ad...amúgy sajnos ez az ios 11 jó is meg nem is :/

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#10096) scyllarus válasza giroud199 (#10095) üzenetére


scyllarus
veterán

A Meizu Flyme OS-ében pont így van megoldva, szóval technikailag nem lenne lehetetlen.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10097) giroud199 válasza scyllarus (#10096) üzenetére


giroud199
aktív tag

Előtte p10em volt ott is így lehetett használni ha akarta az ember....persze az  is bele tudna tenni ,ha nem lennének ennyire makacsok :)
Amúgy maga a készülék meg mindig nagyon meggyőző ;)
(Sok iPhone om és mobilom volt 200felett ,de ez a forma bomba )

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#10098) natë válasza szupermacs (#10090) üzenetére


natë
nagyúr

2 SE-m volt, egyiknél sem jöttek elő a problémáid. Ma veszem a 3.-at.

(#10099) sityupityu válasza natë (#10098) üzenetére


sityupityu
veterán

És a 11-el használtad már őket?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10100) natë válasza sityupityu (#10099) üzenetére


natë
nagyúr

Beta-n voltam, igen. A lagon kívül nem volt bajom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.