Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9851) aujjobba válasza Software0013 (#9850) üzenetére


aujjobba
addikt

Igen, már láttam itt ezt a képet (vagyis ugyanilyet) kb. háromszor.

(#9852) syIex válasza univerzita (#9849) üzenetére


syIex
veterán

Hát iStore nem hiszem van magyarországon, szóval én kétlem...

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#9853) univerzita válasza syIex (#9852) üzenetére


univerzita
addikt

Igazad van,iStyle és iCentre van.

(#9854) half333 válasza Software0013 (#9850) üzenetére


half333
őstag

Nálam is jelen van már a 11-től kezdve,utána 1-2 frissitésn javitva lett,de most megint bugos h ujabb javitást csinálhassanak 😁😁

(#9855) Software0013 válasza half333 (#9854) üzenetére


Software0013
csendes tag

11.2 -ben már nincs ez a bug. De nekem a public beta 4 nagyon merítette az aksimat és visszatettem a 11.1.2-őt.
Remélem hamarosan már kiadják a 11.2 teljes verzióját

(#9856) half333 válasza Software0013 (#9855) üzenetére


half333
őstag

Igen,abban a verzioban már javitva volt. Én is betaztam,most feltettem a 11.1.2-t,de ez a bug ismét jelen van,nem beszélve a képernyő felnyitásrol! Bár az csak esztétika,nem hiszem h javitani fogják(mert eddig végig jelen volt). Én is a 11.2-t várom,mert beta-ban nagyon jo volt,remélem a hivatalos is rendben lesz már! Aztán ios12 ig nem is frissitek,arra is csak akkor ha megéri.

(#9857) -Faceless- válasza univerzita (#9849) üzenetére


-Faceless-
őstag

Meg úgy egyébként is szeptemberben hetekig 99 ezer volt a 16 GB-os SE. Szóval olyan messzi nincs tőle, simán lehet annyi a 16-os.

(#9858) betyar1974


betyar1974
senior tag

Van 1kis problémám! Telefonbeszélgetés közben, ha valaki próbál hívni, semmi jelzést nem kapok. Így azt sem tudom, hogy egyáltalán kerestek! :( Mit kell beállítanom?

(#9859) Software0013 válasza half333 (#9856) üzenetére


Software0013
csendes tag

Akkumulátor idővel megvagy elégedve?
milyen volt ios 11,1,2 ön valamint 11.2
Nekem nem tudom mi van az aksimmal nehezen tudok kihozni belőle 2 napot és alig nyomkodom
10.3.3-nál sokkal többet bírt.

(#9860) Laybee válasza betyar1974 (#9858) üzenetére


Laybee
őstag

Hívásvárakoztatást bekapcsolni.

(#9861) half333 válasza Software0013 (#9859) üzenetére


half333
őstag

a 11.2-vel meg voltam elégedve,amint kijön a hivatalos,rakom is fel! a 11.1.2 nem rossz,de eddig gyenge az akku idő,de tegnap raktam fel,szóval javulhat még. csinál egy resetet,én minden frissítés után szoktam.

(#9862) sityupityu válasza half333 (#9861) üzenetére


sityupityu
veterán

A feloldási anomáliák már nem voltak vele (11.2)?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9863) betyar1974 válasza Laybee (#9860) üzenetére


betyar1974
senior tag

:R

(#9864) half333 válasza sityupityu (#9862) üzenetére


half333
őstag

De.

(#9865) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Sziasztok,

Lenne egy SOS kérdésem.
SE-re megéri feltenni az új IOS -t?

Nem volt még almás telefonom, de most az lett a céges.
A kérdésem csak annyi, hogy nem lesz tőle lassú, akadozó?

Előre is köszönöm :B

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#9866) aujjobba válasza Shokkolo (#9865) üzenetére


aujjobba
addikt

Nálam teljesen jól megy, szerintem mehet fel nyugodtan.
Még a céges 5S-en is jól használható, bár ott már időnként várni kell erre-arra.

(#9867) Shokkolo válasza aujjobba (#9866) üzenetére


Shokkolo
addikt

Köszönöm.
Azért is volt SOS a kérdésem, mert a céges aktiválás után nem biztos hogy lehet updatelni.
Szóval most vagy soha :)

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#9868) sityupityu válasza half333 (#9864) üzenetére


sityupityu
veterán

Nagyszerű. :N

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9869) szbxvr válasza aujjobba (#9842) üzenetére


szbxvr
tag

Igazat megvallva nem is kerestem androidos telefont, régóta szemeztem már az almás telefonnal.

ASUS X550V--GTX950M--Intel i5 6300HQ|.......|iPhone SE 32gb

(#9870) csokito100 válasza Shokkolo (#9867) üzenetére


csokito100
aktív tag

Azért gondold át, mert visszaút nincs, ha egyszer feltetted a 11-et! Olvass vissza egy csomó hsz-t és azután dönts! Üdv

Ui: Az update-hez semmi köze a cégnek!

[ Szerkesztve ]

(#9871) xxman


xxman
senior tag

Sziasztok nemrég írtam hogy iCenterbe visszakuldtek telefonom, és elutasították a garanciális javítást a készülék állapota miatt. Emellé kaptam erről egy 5soros magyar nyelvű papírt (ami szerint ez az Apple Distribution International Ireland).Visszakapva a telefont megnéztem, hát nincs ez szerintem lestrapálva ahhoz hogy csak úgy megtagadják... A kijelző karcmentes, hátlap is szép, keret 2 sarkán ütődés, de ezenkívűl semmi.

Vigyem és adjam le máshová? Ha külföldön volt, akkor nem ugyan ott kötne ki megint, ahol feltételezem ugyan úgy visszdobnák?

Vagy hívjam fel az Apple telefonos ügyfélszolgálatát?

Hol tudok panaszt tenni? Mit lehetne még csinálni. Az újabb szervizes körrel annyi bajom lenne hogy megint 2+ hétig egy vérestorkú haldkolóval kellene kihúznom.

I just wanna have some fun.

(#9872) szmatyi93 válasza Software0013 (#9859) üzenetére


szmatyi93
tag

iOS 11.2 béta 4, nagyon simán produkálja a 2 napos munkaidőt, 36óra készenlét és 5-6óra használat, teljes mértékben meg vagyok ezzel már elégedve.

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#9873) Tubi2


Tubi2
senior tag

Az miért van, hogyha bármit el akarok a Fájlokba menteni, nem engedi, csak iCloudba?

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#9874) csokito100 válasza szmatyi93 (#9872) üzenetére


csokito100
aktív tag

Ha az jó, akkor marad örökre a 10-es IOS. Legutoljára nekem 68 óra, amiből 6,5 óra használat volt. Ahogy látom meg sem közeliti. Jól döntöttem. :C :R

(#9875) Tubi2 válasza csokito100 (#9874) üzenetére


Tubi2
senior tag

Szerintem, ha a 9-et felfrissítetted, akkor onnantól mindegy. :D

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#9876) csokito100 válasza Tubi2 (#9875) üzenetére


csokito100
aktív tag

Szerinted! :N

(#9877) sityupityu válasza csokito100 (#9874) üzenetére


sityupityu
veterán

Október eleji mentés, az ios 11 egyik legelső változata. És azóta csak jobb lett. ;)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9878) csokito100 válasza sityupityu (#9877) üzenetére


csokito100
aktív tag

Szép fotó :C

[ Szerkesztve ]

(#9879) sityupityu válasza csokito100 (#9878) üzenetére


sityupityu
veterán

Na mi van, miért változtattad meg ilyen drasztikusan az eredeti hozzászólásodat? :DDD

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9880) csokito100 válasza sityupityu (#9879) üzenetére


csokito100
aktív tag

Még nem tökéletes, csak már nem volt kedvem szórakozni vele. Teljesen mindegy. Mindenki tudja, hogy normális használat mellett 3 napot sem bir ki és szuper képszerkesztők vannak manapság :C

[ Szerkesztve ]

(#9881) sityupityu válasza csokito100 (#9880) üzenetére


sityupityu
veterán

"szuper képszerkesztők vannak manapság"

Kérlek ne magadból induljál ki, mert csak nevetségessé válsz ezzel. Nem hiszem, hogy itt bárki felrakott volna valaha is manipulált képeket. Minek? Miért tenné? Én miért tenném amikor attól függetlenül, hogy van egy ilyen telefonom egyáltalán nem vagyok egy apple fan? Mi alapján vádolsz meg engem, hogy buherált képet raktam volna fel? Amit én mutattam attól még sokkal jobb üzemidős és valós képernyőmentést is felraktam már ide. És nem csak én, hanem mások is.
Eddig ide senki nem rakott fel buherált üzemidős képet, egészen mostanáig, mert te most ezt megtetted. Ugyanis korábban ugyanezt tetted fel (amit gyorsan töröltél is) csak azon még ott fityegett, hogy a telefon teljes feltöltése óta volt már usb-re vagy töltőre csatlakoztatva a telefon. Amit szépen eltüntettél. Most tényleg ezzel szórakozol? Ennyire fáj ha valakinél jobb üzemidő jön ki? :N
Akkor nézd meg azokat, amiket tavaly szeptemberben raktam fel ios 9 alatt. Igaz, még csak teszteltem a telefont, de teljesen valós adatokat tartalmazott.

A topikgazdának vagy a moderátornak írom: Igaz, hogy nagyon off, de szerintem teljesen kulturáltan reagáltam. Csak egyszerűen képtelen voltam elviselni az unatkozó kamionos kolléga hülyeségét és vádaskodását, miközben ő rakott fel hekkelt képet. :R

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9882) r3dsnake válasza sityupityu (#9881) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Én is szkeptikusan fogadom a több napos üzemidős képeket. Nekem naponta rá kell tölteni az SE-re. Mondjuk én használom is, nem csak Nokia 3310 szintjén, standby-ban az asztalon.

(#9883) marcitp válasza r3dsnake (#9882) üzenetére


marcitp
őstag

Jaja, nekem is egy nap, az azért bőven megvan. Meg szerencsére hiba - és lagmentes a telò. Amit kicsit hiányolok belőle de nyílvàn szubjektív, az a minőségérzet, amit a 4-nél megszoktam. De működésben meg kárpòtol. Kapni dog valami normálisan kinézô taktikai tokot, a LifeProof-okat nézegettem, de arra még gyúrok kicsit. :)

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#9884) ERipley válasza Tubi2 (#9873) üzenetére


ERipley
tag

Beállítások- Keynote alkalmazás - Dokumentum tárolása - Saját iPhone-on.

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#9885) Tubi2 válasza ERipley (#9884) üzenetére


Tubi2
senior tag

Nem találok ilyen Keynote appot. :( A Files-ra gondolok, amit a 11-es rendszer hozott. Mi értelme, ha nem lehet rámenteni a telóra semmit? :D

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#9886) aujjobba válasza Tubi2 (#9885) üzenetére


aujjobba
addikt

Az AppStore-ban keresd a KeyNote appot.
Az tud a belső tárra menteni a Files-ban, és valszeg a többi iWorks app is, a Numbers pl.
Az app fejlesztőjét kell megkérni, hogy támogassa ezt.

(#9887) sityupityu válasza r3dsnake (#9882) üzenetére


sityupityu
veterán

Szíved joga szkeptikusan fogadni, de attól még nem valótlanok. Korábban írtam, hogy nem ülök egész nap rajta, csak másodtelefonként használom a készüléket, ezért gond nélkül ki szokott jönni 4 napos és kb 5,5-6 órás üzemidő (tudom, hogy nem pontos). Ha nem lenne FB alkalmazás rajta, akkor még több is kijönne. Nyilvánvaló, hogy aki szeret egész nap molyolni a telefonon, annak közel nem fog ilyen idő kijönni. Mindegy, többet nem rakok fel ilyen képeket. Elnézést a vitákért. :R

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9888) marcitp válasza sityupityu (#9887) üzenetére


marcitp
őstag

Én símán elhiszem az üzemidőt, jó tapasztalat ez is! Köszi hogy megosztottad! :)

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#9889) Vasy09


Vasy09
őstag

Sziasztok! Abban tudnátok nekem segíteni, hogy hogyan tudnám lementeni a korábban másik gépről feltöltött csengőhangokat? Mert ha az ituns-ban akarom szinkronizálni, akkor ugye feldobja, hogy tőrlődni fog a telón minden csengőhang! :(

Van erre valami megoldás?

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#9890) Vasy09 válasza Vasy09 (#9889) üzenetére


Vasy09
őstag

Közben megtaláltam, google gyorsabb volt! :) :DD :DDD

De szívesen veszem, ha adtok tippeket, hogy ki hogyan csinálja! :R

Gamertag: Vasy09

(#9891) half333 válasza Vasy09 (#9890) üzenetére


half333
őstag

Én mellőzöm az iTunes-t amiben csak lehet! A copy trans sokkal egyszerűbb és nem köt bele ilyenekbe,áthuzod a média fájlokat,update,és már fent is vannak,ugyan igy törlés,lementés.

(#9892) daara


daara
aktív tag

Aki lát akciós tokot visítson 😀

(#9893) half333


half333
őstag

Üdv! Miért van az h szinte naponta kérdezi a telo laptophoz kötve h megbizik ebben a gépben??

(#9894) radi8tor válasza half333 (#9893) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Itunes van azon a gépen?

⭐ Stella

(#9895) ERipley válasza Tubi2 (#9885) üzenetére


ERipley
tag

Gyárilag telepítve van, de nálam is a "haszontalan" mappába került, majd töröltem is. Nekem is problémám volt a Files appal, míg rá nem jöttem, hogyan lehet telefonra menteni.

[ Szerkesztve ]

"Vagyok, aki vagyok, mert kell egy ilyen is."

(#9896) Friczy válasza r3dsnake (#9882) üzenetére


Friczy
senior tag

Akkor szoktam este töltőre rakni, ha már 50% vagy az alá csökkent a töltöttség. Ezzel a megoldással általában az alakult ki, hogy kétnaponta töltöm. Ha épp hétévégén alig használom, akkor volt már estére 80%-os töltöttségem is. De ez ritka.

(#9897) half333 válasza radi8tor (#9894) üzenetére


half333
őstag

Igen,a mentést azzal szoktam csinálni,meg a frissitéseket is.

(#9898) Vasy09 válasza half333 (#9891) üzenetére


Vasy09
őstag

Köszi szépen! :R :R

Esetleg azt valaki meg tudja még mondani, hogy a viber beszélgetéseknél miért nem viszi át az összes képet, amit kapott a régi telón?
Már csináltam több backupot is, de mindig ugyan az! Ha újra aktiválom a régi készüléken a vibert, akkor azon ugye ott vannak, de mihelyt az újon akarom, és végez a visszaallítással, akkor már a képeknek csak a töredéke lesz meg, mivel a legtöbb szürke színű marad!? :(((

Gamertag: Vasy09

(#9899) half333


half333
őstag

Üdv! Az ios 11.2 hivatalos verziójával kapcsolatban tud valaki valamit, h mikor jelenik meg?

(#9900) mpv


mpv
aktív tag

Sziasztok! Mitől lehet,h néha ha hívás után leteszem a telót a kijelző elsötétedik,a kijelző fölső részén zöld sáv látható mint amikor hívás közben megnyomom az home gombot. Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.