Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9601) sphe válasza _Smooth (#9598) üzenetére


sphe
senior tag

JB -re a pangu8.com és a szifon.com elég jó források.

(#9602) Wajk válasza Silentfrog (#9599) üzenetére


Wajk
addikt

próbálj hardresetet, ha még nem volt...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#9603) -Faceless- válasza Silentfrog (#9599) üzenetére


-Faceless-
őstag

Én pl. Sirivel nem tudok egy nyamvadt időzítőt beállíttatni...
Egyszerűen annyira hülye, hogy nem képes a "one hour" kifejezést megérteni. Különböző akcentussal is próbáltam, de egy vicc egyszerűen. Hogy lehet a "one hour"-t "Burka Ferenc"-nek érteni... Még ilyen nevű ismerősöm sincs, ha önmagában nem lenne elég röhejes.

(#9604) natë válasza -Faceless- (#9603) üzenetére


natë
nagyúr

Sírok :D :D :D :D :D

(#9605) _Smooth válasza sphe (#9601) üzenetére


_Smooth
senior tag

Köszi :R

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#9606) tybsen válasza -Faceless- (#9603) üzenetére


tybsen
addikt

Őszintén szólva első olvasásra a “one hour”-t én is Burka Ferencnek olvastam!

;] :DDD

Viccen kívül amúgy teljesen igazad van, engem a navigációnál őrjít meg mert amíg a Google Now érti, hogy hova akarok navigálni addig Siri nem érti meg. Sok más pontban is jelentősen elmarad a Google now-tól.

(#9607) szupermacs


szupermacs
veterán

Arra van valami módszer, hogy a tárgelyről e-maileket töröljek? Olyasmire ondoltam, hogy ne kelljen a 600 levelet egyesével törölgetnem.
A fiókomat leválasztottam a telefonról, de a tárhelyben még mindig 3,5GB helyet foglal. Annyit, mint előtte. Erre van valami megoldás? Keresgéltem már a neten, de mindenhol régebbi verziós iOS-hez írtak megoldásokat és azok is csak félmegoldások (töröljem a mail címet, adjam meg újra és válasszam ki, hogy ne kérjen le annyi levelet...) és kezdek kétségbe esni, hogy tényleg csak az lesz, hogy kézzel egyenként törölgetek mindent.

(#9608) half333


half333
őstag

Milyen ilőnyökkel ill.hátrányokkal jár ha fejlesztői beta 11.2-t teszek fel?

(#9609) natë válasza half333 (#9608) üzenetére


natë
nagyúr

Public béta is van belőle.

(#9610) half333 válasza natë (#9609) üzenetére


half333
őstag

és mi a különbség? ha felrakom és a 11.1 biztonsági mentést felrakom,működni fog vele?

(#9611) randras


randras
veterán

Sziasztok,

kb másfél éves iPhone SE-m egyre gyakrabban kapcsol ki olyan 25% körüli akksit mutatva egyszercsak, majd töltőre dugva szinte azonnal bekapcsol, és pár perc múlva már 40%-on vagyok. iOS 10.2-es van rajta. Mit szokás ezzel csinálni?

:R

(#9612) half333 válasza randras (#9611) üzenetére


half333
őstag

hardveres reset volt? vagy gyári beállítások vissza majd visszarakod a bizt.mentést.

(#9613) nord_ válasza randras (#9611) üzenetére


nord_
veterán

Azt a megoldást lenne érdemes kipróbálni, hogy 100%-ra feltöltöd a telefont, majd hagyod lemerülni addig, amíg kikapcsol; ezután ismét feldugod töltőre a telefont, és amikor elérte a 100%-ot (plusz fél óra), utána nyomsz egy Home + Power gombot addig, amíg meg nem jelenik az Apple-logó. Miután elindult a telefon, utána húzd le a töltőkábelt.

(#9614) csokito100 válasza randras (#9611) üzenetére


csokito100
aktív tag

Az Iphone 6s-nél volt hasonló problémám, amikor az aksival volt probléma. Az első szériánál volt ugyanez a gond, persze én is belenyúltam. Akkor garanciában cserélte a szerviz.Tudom, hogy a tied 1,5 éves, de az aksinál lehet, hogy hasonló gond jött elő. Nekem is 25-30%-nál kikapcsolt és csak úgy tudtam bekapcsolni, ha rátettem töltésre. De akkor egyből 30% körüli aksit mutatott. Lehet, hogy aksi problémád lesz, de majd látod, hogy a próbálgatások megoldják-e. Üdv

(#9615) half333


half333
őstag

az ios 11.2 public beta jobb mint az ios 11.1?

(#9616) natë válasza half333 (#9615) üzenetére


natë
nagyúr

Jobb, sokkal!

(#9617) csokito100 válasza half333 (#9615) üzenetére


csokito100
aktív tag

Youtubon jól pörög, de nem csak az a lényeg! Már van IOS11.2 Béta 2.

(#9618) half333 válasza natë (#9616) üzenetére


half333
őstag

köszi! végre jo hir!

csokito100 - nálam sima beta-t ir.

(#9619) natë válasza csokito100 (#9617) üzenetére


natë
nagyúr

Az csak X-re

(#9620) csokito100 válasza natë (#9619) üzenetére


csokito100
aktív tag

Még most teljesen mindegy, a végleges verzió számit úgyis. Láttam, hogy az X jelezte csak a friisités lehetőségét. Kell valami kiváltság az új favoritnak :)

(#9621) Ufff válasza natë (#9616) üzenetére


Ufff
senior tag

Miben jobb?

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#9622) Koczó93


Koczó93
őstag

Már párszor előfordult leginkább reggel hogy kéri a touch id aktiváláshoz a kódot. Ezt azért csinálja mert valamikor újra indult? Nem lehet valahogy megnézni a rendszer indítás idejét?

(#9623) daara válasza Koczó93 (#9622) üzenetére


daara
aktív tag

Hogy ha felteszem a public béta verziót vissza tudok térni a rendes végleges verziókra utána?

(#9624) half333


half333
őstag

A feloldás animácio lag az ios 11.2 beta-ban is jelen van (nem minden felnyitásnál jelentkezik).

(#9625) randras válasza randras (#9611) üzenetére


randras
veterán

Köszi a válaszokat, folyamatban van nord_ javaslata.

half333: Ilyen biztonsági mentés-helyreállítás során tutira minden ugyanolyan lesz, mint előtte? Mert ha a fenti nem jön be, ezt is kipróbálnám. Semmilyen reset nem volt még.

Koczó93: Ez tudomásom szerint biztonsági okokból van így, iPad is csinálja.

(#9626) Koczó93 válasza randras (#9625) üzenetére


Koczó93
őstag

Igen azt értem csak én nem indítottam újra a telefont. És ezért nem értem. Nem csak akkor kéne kérnie?

(#9627) half333 válasza randras (#9625) üzenetére


half333
őstag

Tegnap próbáltam én is ki először,és a messenger kapcsolataimat/üzeneteimet leszámitva minden ugyan olyan lett (hozzáteszem nincs FB-om,csak messenger,igy lehet ezért tüntek el)

(#9628) tybsen válasza Koczó93 (#9626) üzenetére


tybsen
addikt

“További biztonsági hitelesítés céljából a következő esetekben meg kell adni a jelkódot, illetve a jelszót:
(...)
ha 48 óránál több telt el azóta, hogy feloldotta a készülék zárolását”

Bár ezt a touch id-nal írja az Apple support, de nem lehet, hogy valami hasonló automatizmusról van szó?

[ Szerkesztve ]

(#9629) szupermacs válasza daara (#9623) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem akarod majd a béta után visszatenni a sima verziót. Annyira szuper a béta, hogy örökké csak azt akarod majd használni. Minden bétázó a legboldogabb iPhone felhasználók közé tartozik.

(#9630) Koczó93 válasza tybsen (#9628) üzenetére


Koczó93
őstag

nem tudom, csak fura hogy pár naponta találkozok ezzel. általában amikor reggel felkapom az éjjeli szekrényről, hiába olvastatom be az ujjam feldobja a kódot hogy a touch id aktiváláshoz adjam meg a kódot. fura lenne ha rebootolna az ios :N

(#9631) aujjobba válasza Koczó93 (#9630) üzenetére


aujjobba
addikt

Sim pin kérés be van kapcsolva?
Mert ebben az esetben ha valoban ujraindul keri a pint is szerintem.

(#9632) half333 válasza Koczó93 (#9630) üzenetére


half333
őstag

Próbáltad törölni a régi ujjlenyomatot majd csinálni újat?

(#9633) Koczó93 válasza aujjobba (#9631) üzenetére


Koczó93
őstag

Nem, az nincs.

half: Nem próbáltam, segíthet?
Igazából nem tragédia és nem is gyakori csak fura.

[ Szerkesztve ]

(#9634) half333 válasza Koczó93 (#9633) üzenetére


half333
őstag

Szerintem próbáld ki,nem veszitesz vele 😊

(#9635) _Smooth válasza szupermacs (#9629) üzenetére


_Smooth
senior tag

Miért érezni ebben rendkívül mély cinizmust? :)

Amúgy a 10.3.3-ig én is egész elégedett voltam a rendszerrel. Ami hiányosságai voltak, azokról tudtam már akkor is, amikor androiddal szemben emellett döntöttem. Ott más f*szságok idegesítenének. Legjobban használható rendszert meg maga a fejlesztő tette hidegre.
De amióta fent van ez a 11-es, hetente legalább egyszer kihajítanám az ablakon.
(a durva az, hogy még így is szimpatikusabb az androidnál... de ettől még elképesztően bosszantó)

Ja egyébként a 11.0.2 is jelentősen javított már a kezdeti visszaeséshez képest az üzemidőn, amit a 11.1 tudott még csiszolni. Már elég közelinek érzem a korábbi 10.3.3-on megszokotthoz.

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#9636) Audison


Audison
senior tag

Ma vettem Londonban (Argos) egy 32GB-os SE-t és létezik, hogy ios11-el kerülnek forgalomba? Azt hittem hogy ezeket még 10-el árulják.

[ Szerkesztve ]

(#9637) csokito100 válasza Audison (#9636) üzenetére


csokito100
aktív tag

Én kb 2 hónapja vettem, de ezen még 10.3.1 van. Akkor a tied már újabb legyártás lehet.

(#9638) half333


half333
őstag

Üdv! Használ valaki messengert fb nélkül (amire telefonszámmal lehet regisztrálni)? Mert a régi mentéseim tettem vissza,és újból kellett regisztrálni viszont eltűntek az ismerősök. Újból bejelöltem,viszont megtaláltam köztük a régebbi profilom. Tudná valaki hogyan tudnák átváltani arra a profilra?
tudom h nem itt kell feltenni a kérdést,de az adott helyen nem tudtak segíteni.

(#9639) -Faceless- válasza half333 (#9638) üzenetére


-Faceless-
őstag

Attól függ, egyrészt mikor csináltad, és hol az account-odat?

Azért mert amikor először kijött csak bizonyos országokban lehetett elérni, és lehet azért nem tudsz belépni, de inkább azt lenne jó tudni, milyen hibával nem tudsz belépni a kívánt felhasználóba.

(#9640) half333 válasza -Faceless- (#9639) üzenetére


half333
őstag

most h mondod lehet másik tel. számmal aktiváltam. az account-om úgy csináltam h letöltöttem az appot,kérte a tel. számom,majd kaptam sms-ben a kódot,és azzal léptem be.

(#9641) Audison válasza half333 (#9624) üzenetére


Audison
senior tag

Remélem javítják, mert elég zavaró...

Beta 2-ben is?

[ Szerkesztve ]

(#9642) natë válasza Audison (#9641) üzenetére


natë
nagyúr

beta 2 még nincs SE-re

(#9643) Audison válasza natë (#9642) üzenetére


Audison
senior tag

Elvileg most jelent meg...

(#9644) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Ha besetalok egy MM-ba, iStyle-ba, Edigital-ba holnap es veszek egy 32GB-os keszuleket, azon hanyas iOS van? Azaz melyik "iOS lehet ezeken az uj keszulekeken MINIMUM"?
:R
Ugyanis ma nyomkodtam 11.01-el egy ilyen keszuleket, es nekem annyira nem jott be a sebessege... Tehat az Ipad Air2-esem 9.3.1-el porgosebb...

(#9645) nord_ válasza zolikaDB (#9644) üzenetére


nord_
veterán

A 11.0.3 már sokkal jobb az 1-nél.
(Szerinted tudja innen bárki is, hogy Kínában csomagolás előtt melyik verzió kerül a telefonra? :) )

(#9646) natë válasza Audison (#9643) üzenetére


natë
nagyúr

Dev beta

(#9647) mrbodriakos


mrbodriakos
csendes tag

sziasztok!
másfél éve van meg az SE-m, mindvégig hibátlan, gyors, és megbízható volt, de amióta a 11 van rajta már ki akarom dobni az ablakon.
A sima 11-el használhatatlan volt, a 11.0.1-2-3 már javított valamit de még mindig rossz volt, és a 11.1 már "egészen jó", de még mindig naponta párszor lefagy, percekig nem csinál semmit, alkalmazások indításakor jellemzően fehér háttér 10 mp-ig.
Már mindent próbáltam (clean install, itunesból visszaállítani stb) de semmi nem segített.
Van ötletetek mit tudnék még megpróbálni, mert így ebben a formában kezdem feladni és apple után át fogok térni valami másra, mert nekem eddig az iphone jelentette a stabilitást, és hogy ilyeneken nem kell aggódnom, de úgy fest ez a múlté..

köszi!

[ Szerkesztve ]

(#9648) lindermen válasza mrbodriakos (#9647) üzenetére


lindermen
aktív tag

Szia,

Nekem bár 5S-em van, én is csere határon voltam, de végül feltettem a 11.2 public beta-t és azóta nem mondom hogy nincs egy röccennés se, de nagyon közelíti a 10.3 sebességét és akkun is javított. Egy próbát megér szerintem mindenképpen, javaslom :) illetve más ötletem nincs..

[ Szerkesztve ]

(#9649) natë válasza mrbodriakos (#9647) üzenetére


natë
nagyúr

Nálam nincs ilyen, itt valami készülék hiba van.

(#9650) Nemo1001


Nemo1001
aktív tag

de van már új frissités

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.