Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9551) okoska74


okoska74
senior tag

Én nem vettem észre ezeket a hibákat. iTunes -sel frissítettem. Nekem a 10.3.3 nem volt jó. Ott csináltam egy új telefonként való visszaállítást. Akkor már gördülékenyebb lett. Most ezt csak rá raktam. És megy mint a szél a 10.3.3 hoz képest. De kell pár nap mire érdemi infót lehet mondani.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#9552) half333


half333
őstag

Nekem eddig ez az ios tetszik a legjobban (ios 11.1) eddig stabil,brutál gyors! Olyan érzésem van mint mikor iphone 4-en ios 5.1.x volt,akinek volt tudja miről beszélek!

[ Szerkesztve ]

(#9553) Bkrisz9 válasza half333 (#9552) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Csak feloldasnal ne mosna ossze ket animaciot, olyan mintha ugrana egyet a kep. Nagyon csunya.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#9554) half333 válasza Bkrisz9 (#9553) üzenetére


half333
őstag

Az milyen? Próbáltam késziteni videot képernyőzárrol,de lezárásnál leállitja,igy nem tudom megmutatni nálam milyen.

(#9555) csokito100 válasza natë (#9544) üzenetére


csokito100
aktív tag

Már két napja van. Youtubon néztem, nagyon jól ment, de várjuk ki a végét :F

(#9556) Bkrisz9 válasza half333 (#9554) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Egy masik topikban megprobaltam leirni mire gondolok: [link]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#9557) tomcsi23 válasza Bkrisz9 (#9556) üzenetére


tomcsi23
veterán

Nem tudod felvenni esetleg?
Függ az adott alkalmazástól?
Nem mondom, hogy nincs nálam feloldáskor jelenség, de nem tűnik olyan vészesnek.
Viszont a lezártnál a kamera javult, azzal voltak fennakadások 03 alatt.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#9558) half333 válasza Bkrisz9 (#9556) üzenetére


half333
őstag

Nálam nincs ilyen.

(#9559) szmatyi93 válasza half333 (#9554) üzenetére


szmatyi93
tag

Le van zárva a telo felébreszted de nem oldod fel hanem control panel és onnan indítod a videó készítését.
[Nekem nincs semmi gond]

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#9560) daara


daara
aktív tag

Visszaálitotam új iphonként de ugyan úgy vannak bug-ok,itunseal frisitettem tegnap nem lehet a letöltött firmwaret törölni valahogy,hogy nem a tegnap letölöttet tegye fel hanem amit most frissen letöltök?

(#9561) Bkrisz9 válasza szmatyi93 (#9559) üzenetére


Bkrisz9
őstag

de-de, ott van neked is. Felcsuszik egy homalyos sav kb a kepernyo feletol. Ennyire azert nem vagyok sasszemu, hogy csak en lassam :D

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#9562) Bkrisz9 válasza Bkrisz9 (#9561) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Tessek, ott van. [link] , kb. a piros vonaltol csuszik igy fel a kepernyozar.

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#9563) daara


daara
aktív tag

Csak nálam laggol egyet amikor feloldom a képernyőt 10ből 5x legalább? 11.1

(#9564) marcitp


marcitp
őstag

Egyébként fene egye meg, hogy ennyire zárt az apple. Nem lehet símán visszatenni a régebbi rendszereket. Meg ez az erőltetés sem szimpi, tegnap csak úgy elkezdte erőltetni a frissítést, 11.03-at akart még. Azt sem tudom, mikor húzta le, mert folyamatosan figyeltem. Vezetés közben egyszercsak dobta, hogy frissíteni akar. Nyomom a nem-et, erőlteti, akkor Később. Jò, Később, erre meg fogadjan el a licence-t, nyomom az elutasítot, erre kéri az engedélyt, higy 23:00-kor akkor megcsinálja. Na gyorsan töröltem is a telepítőt. Ez így egyelőre a gyárival megfelel nekem teljesen. Érdekes ez a fenti kissé erőszakos frissítési szándék.

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#9565) Bkrisz9 válasza daara (#9563) üzenetére


Bkrisz9
őstag

fentebbi par hozzaszolasban irtam a jelensegrol.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#9566) half333 válasza szmatyi93 (#9559) üzenetére


half333
őstag

nálam sincs semmi gond.

(#9567) sityupityu válasza Bkrisz9 (#9562) üzenetére


sityupityu
veterán

Nálam jelen van ez is. Mondjuk nekem ez pont nem olyan idegesítő, mint amit én is leírtam a sima feloldásnál (nem nyitva hagyott alkalmazásnál), hogy az értesítési felület moccan lefele egy pillanatra.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9568) half333


half333
őstag

Múltkorjában sikerült megusztatnom a kádban a telom :DDD ,totál viz alá merűlt kb 1-2 mp-re. De azon kivűl h nem volt hangja az also hangszórónak pár órát,nem lett semmi baja.

(#9569) aujjobba válasza half333 (#9568) üzenetére


aujjobba
addikt

Persze hogy nem lett nagyobb baja, a korrózióhoz idő kell.
Ha jutott a belsejébe víz, majd szépen fokozatosan mennek majd tönkre az érintkezések, rozsdásodnak el a vezetékek, stb.

(#9570) Tibee86 válasza half333 (#9568) üzenetére


Tibee86
veterán

Remélhetőleg nem lesz baja a későbbiekben se, mert az indikátorok nem hiszem, hogy megúszták a dolgot.

(#9571) half333


half333
őstag

Hát majd kiderűl! Kb 1 hete történt.

(#9572) gabee82.0 válasza Bkrisz9 (#9565) üzenetére


gabee82.0
tag

Nálam elég idegesítő ez a laggolás a feloldásnál. Vissza is ment a 11.0.3 :F :F

Nem a probléma a probléma! A probléma a hozzáállásod a problémához!

(#9573) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Én észre se vettem volna ezt a képernyőzár dolgot... De az üzemidő az sokkal jobb, telefon is pörgősebb szval jo ez.

(#9574) marcitp válasza Tibee86 (#9570) üzenetére


marcitp
őstag

Nem is tudtam, hogy külön indikátort alkalmaznak a beázásra.
https://support.apple.com/hu-hu/HT204104

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#9575) gabee82.0


gabee82.0
tag

Előre is elnézést, ha nagy hülyeséget kérdezek.....
A gyári, magyar billentyűzeten én miért nem találom a emoji-kat? Csak akkor van ha átváltok google billentyűzetre.
Köszi

Nem a probléma a probléma! A probléma a hozzáállásod a problémához!

(#9576) univerzita válasza gabee82.0 (#9575) üzenetére


univerzita
addikt

Nyomjár a földgömbre és ott lehet változtatni.

(#9577) gabee82.0 válasza univerzita (#9576) üzenetére


gabee82.0
tag

Ha a földgömbre nyomok, akkor váltogat a billentyűzetek között. Ha nincs másik billentyűzet csak a magyar akkor földgömb sincs....

[ Szerkesztve ]

Nem a probléma a probléma! A probléma a hozzáállásod a problémához!

(#9578) univerzita válasza gabee82.0 (#9577) üzenetére


univerzita
addikt

[link]Akkor talán hozzá kell adni. Ha megnézed a Beállítások -Általános -Billentyűzet -Billentyűzetek és itt ott van a Emoji?

[ Szerkesztve ]

(#9579) gabee82.0 válasza univerzita (#9578) üzenetére


gabee82.0
tag

Így már megtaláltam. Köszönöm szépen! :-))

Nem a probléma a probléma! A probléma a hozzáállásod a problémához!

(#9580) natë


natë
nagyúr

A 11.2 public béta nagyon jó elsőre!

(#9581) sityupityu válasza natë (#9580) üzenetére


sityupityu
veterán

Akkor akár már jöhetne is ki véglegesbe.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9582) daara


daara
aktív tag

Azért vettem iphone-t mert meguntam hogy az androiddal szívok,de eddig kicsit más a helyzet mint gondoltam..jo oké a rendszer smoothabb meg minden de ezek a frissitések, eddig nem volt ájfonom ezért megkérdezem ilyen volt a helyzet régen is? Mert most hány telefont is kell frissiteniük: 5s SE 6 6s 7 7 plus 8 (8plus ha van ilyen) + az X es annyi emberük van mint égen a csillag ,hogy hogy nem lehet letesztelteni pl h a se nél a feloldás katasztrofa meg a kilépéskor néha megbolondulnak az ikonok meg isten tudja mi,bocsi hosszura sikerült de csak vélemyényetekre vagyok kiváncsi!

(#9583) aujjobba válasza daara (#9582) üzenetére


aujjobba
addikt

9.3.3-mal kaptam az SE-t amikor megvettem, ez az első iPhone-om.
Eddig minden iOS verzióban találtam bug-ot, nem is keveset, én úgy látom a helyzet egyre rosszabb.
Nem erre számítottam, amikor elkezdtem használni a mobilos oprendszerek netovábbját.

A legújabb rendszeren tegnap csináltam egy képernyőképet, megosztottam iMessage-en egy barátommal, és csak egy totál fehér képet küldött át tartalom nélkül. Másodszorra működött persze.
És még sorolhatnám.

Ennek ellenére szeretem használni a telefont, de az ódák a hibamentességről és stabilitásról az Androiddal szemben egyszerűen nem igazak.

(#9584) csokito100 válasza aujjobba (#9583) üzenetére


csokito100
aktív tag

IOS 10-ben mi volt a bug, hogy annyira kellett a 11? Egy valamit feltétlen meg kell tanulni, amikor Iphone-t használsz! Ha aránylag tökéletes a rendszer, ne frissits! Dara is jön a bugokkal. Én is droidról jöttem vissza, de még mindig nem bántam meg. Ez a teló legalább működik. Minden működik, amit használok. Ja és a frissités. Vegyél droidot és pár hónap után nem jön frissités, az jobb? Legalább próbálkoznak több kevesebb sikerrel, inkább mondjuk kevesebbel, de csinálják. Ki fog alakulni, türelem! Használd is a telót, ne csak a hibákat keresd! Szép napot Mindenkinek

(#9585) Wajk válasza daara (#9582) üzenetére


Wajk
addikt

az tény, hogy az iOS 11 durván indult, de nekem a 10.3.3 stabilan teszi a dolgát hónapok óta... :K Szóval szerintem nincsen elveszve az iOS, de most kissé félrefutott... én max a 11.2-nél fogok bekapcsolódni a 11-be, de az sem biztos. Nem érzem szükségét, még az új emojik sem tudtak meggyőzni... és hogy a 11.1 changelog első pontjában az alábbi bejegyzés az első, mint legfontosabb(?)nak ítélt update, az részemről erősen szánalomra méltó...

"Emoji
- Over 70 new emoji characters including new food types, animals, mythical creatures, clothing options, more expressive smiley faces, gender-neutral characters and more "

Egy ilyen lépésre nem tudom, hogy bólintanak rá a vezetőségnél...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#9586) aujjobba válasza csokito100 (#9584) üzenetére


aujjobba
addikt

Most azt mondod a droidnál az a baj, hogy nem jönnek a frissítések, majd azt mondod, hogy habár az iOS frissítések jönnek rendszeresen mégse frissítsek, ha az aktuális rendszer viszonylag jó.
Oké, ezt megtanulom, szuper!

Egyébként a 10-es is bugos volt erősen, pl. ha beírtam valamit a keresősávba a Beállításokban, megtaláltam amit akartam, majd visszaléptem a kezdőképernyőre, később amikor újra bementem a beállításokba szétesett a kép, feljebb csúszott minden egyenesen bele az értesítési sávba.
A Mail-ben is sokszor szétcsúsztak a levelek, vagy pl. máig meglévő hiba, hogy az Időjárás app elfelejt bármit is mutatni, és ki kell lőni hogy megjavuljon.
Arról nem is beszélve, amikor a Zene egyszerűen bezárta magát a BT füles bekapcsolása után, és 1 percig nem lehetett feloldani a telefont, mert csak a háttérképet mutatta bármit nyomtam.

Szóval nyugodtan elhiheted, hogy nem keresem a hibákat, szeretem is használni a telefont/rendszert, de attól függetlenül ezek a hibák jelen vannak/voltak, és az újabb rendszerrel megint újabbak jönnek.

(#9587) nord_ válasza Wajk (#9585) üzenetére


nord_
veterán

Az emoji nem Apple-találmány. Amikor frissül a szabvány, akkor ők is beleteszik az iOS-be. Sok minden miatt lehet nyavalyogni, de pont ez a kérdés lukra futás az Apple savazásakor.

(#9588) Wajk válasza nord_ (#9587) üzenetére


Wajk
addikt

akkor olvasd el mégegyszer a hsz-t. Természetesen nem az általad említett "divatos" savazást írtam, hanem azt, hogy ez szerepel az első helyen. Az nekem bántja a szememet, hogy ez tűnik a legfontosabb-nak a 11.1-ben... ;)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#9589) csokito100 válasza aujjobba (#9586) üzenetére


csokito100
aktív tag

Mindegy, nem vitázok senkivel, mert úgyis hiába! Nekem az a fontos, hogy örömmel tudom használni és mivel tökéletesen működik, le...m, hogy mikor és milyen bug van az új frissitésben, mert nem frissitek, csak feljövök ide néha, hogy megnézzelek benneteket :). Megmutatom, hogy mellesleg nekem még mi a fontos és ezzel fájó szivvel zárom soraimat :C

(#9590) nord_ válasza Wajk (#9588) üzenetére


nord_
veterán

De jó is lenne, ha már ott tartanánk, hogy a javítások sorrendje marad csak vitára. :)

(#9591) Wajk válasza nord_ (#9590) üzenetére


Wajk
addikt

Ámen

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#9592) sityupityu válasza csokito100 (#9589) üzenetére


sityupityu
veterán

Ez egy tök átlagos akkuidő. Nekem is ilyen.
Egyébként ezt a tipikus apple mentalitást nagyon utálom, hogy "ne a hibákat keresd hanem használd a telefont". Ha hiba van akkor hiba van, és kell is vele foglalkozni. Ha másik rendszereket bármikor lehet szapulni a hibáiért, akkor ezt miért nem?
Egyszerűen csak leírta, hogy csalódott ez miatt az ios-ben (nem csak ő) mert nem erre számított.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9593) daara válasza sityupityu (#9592) üzenetére


daara
aktív tag

Igen nem arrol van szó hogy nem szeretem vagy hogy rinyálnék.Tapasztalatot írtam le hogy nem így van beállitva az egész hanem hogy minden 110% szuper atom biztos...de ezzel be is fejezném attol még ios nagyon jo kis rendszer késöbb biztos okés lesz minden!!

(#9594) szmatyi93 válasza natë (#9580) üzenetére


szmatyi93
tag

Telóról raktad fel vagy iTunesból?

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#9595) znorbika


znorbika
csendes tag

Feltettem a 11.1 et,hát elég idegesítővé vált ez a zárolás feloldásnál az akadás bug Ment is vissza a 11.03.
Úgy látszik várni kell még a jóra.

(#9596) tomcsi23 válasza znorbika (#9595) üzenetére


tomcsi23
veterán

A megoldás.

;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#9597) mr.tamasbiro válasza znorbika (#9595) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Nálam semmi bug nincs de az akksi idő még mindig nem az igazi.

(#9598) _Smooth


_Smooth
senior tag

Sziasztok!

Kicsit visszaolvastam és látom, nem én vagyok az egyetlen, aki elégedetlen a 11-es verzióval.
A legelsőhöz képest az azóta érkezett újabb frissítések javítottak némileg bizonyos dolgokon, de engem olyan ostoba elemek is idegesítenek, amik még csak nem is hibának minősülnek.
Hihetetlen, hogy már a 11. verzió, és még mindig ennyire fapad (fontos funkcionalitás terén - nem a csilivilimarhaságokra gondolok), arról már nem is beszélve, hogy tényleg hasznos hardveres elemeket még a most megjelent jubileumi példány se kapott meg (pl. notification LED).

Szóval az lenne a kérdésem, van-e valami lehetőség 10.3.3-ra downgrade-elni, vagy csak JailBreak marad?
Ha utóbbi, akkor van-e valami tapasztalat, megbízható forrás, leírás? Cydia, clamidia vagy akármi nem érdekel... nem lopott szoftvert akarok futtatni (amit akartam, már megvettem rá - amit még nem, azt is meg fogom). Csak azért kellene JB, hogy egy használható, stabil OS fusson rajta. Ha esetleg még személyreszabhatóságon is javít, az további előny (pl. egy jobb/használhatóbb vezérlőpult).
Hihetetlen, hogy a helymeghatározót a mai napig nem tudják kirakni oda - de lehetőség sincs már widgetek használatára, viszont legalább baromira eldugják a kapcsolóját. (spóroljatok a karakterrel, nem hagyom bekapcsolva... kizárólag sportoláskor van rá szükségem, max nagy ritkán navigáláshoz - ugyanígy BT sincs soha bekapcsolva, azt is csak a HR belt miatt használom).

Köszi előre is.

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#9599) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Én mindig a többiek után kullogok, úgy vagyok vele hogy ha valami tökéletes akkor kár lenne elrontani, így még mindig a 10.3.3 van fent. Viszot nekem olyan érzésem van mindha kezdene "elromlani" az eddig tökéletes rendszerem. Most a messengerrel küzdök , eltűnt a beállított hanggal való diktálás lehetősége , pedig semmit sem változtattam és a diktálás engedélyezése is be van kapcsolása . De több ilyen dolog is előkerült mostanába, mindha hirtelen bugos lenne az eddig tökéletes rendszerem. Más nem vett észre hasonlót?

[ Szerkesztve ]

(#9600) AndrewBlase válasza Silentfrog (#9599) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"Én mindig a többiek után kullogok, úgy vagyok vele hogy ha valami tökéletes akkor kár lenne elrontani, így még mindig a 10.3.3 van fent."

9.3.5. (Bár nem tökéletes!) Én nyertem! :D

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.