Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) B-L-A-C-K válasza Mastershifu (#1000) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért ebbe az üzleti fogás bőven több mint a környezetvédelem...:)

(#1002) Tikakukac válasza Mastershifu (#1000) üzenetére


Tikakukac
titán

Apple "zöld" törekvését

Épp bent volt laktárs, egyszerre röhögtünk fel :DDD Legközelebbi Latitude tesztbe is beteszem majd, hogy nem azért van ugyanaz a hulladék billzet a 150k-s meg a 450k-s gépben is, mert így olcsóbb gyártani és lehet ontani tovább ugyanazt, hanem mert zöld a Dell :P

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1003) radi8tor válasza Mastershifu (#1000) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Annyival kiegészíteném az általad írottakat, hogy nem ugyanaz a fém keret, mint 5S-nél. Amikor bele raktam az 5S SIM tálcáját, eléggé látható volt a különbség. SE-nek világosabb színű kerete van.

⭐ Stella

(#1004) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#1003) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A festés más, a keret ugyan az.

(#1005) randras


randras
veterán

Köszi a válaszokat, és a Nillkin Tempered Glass-al mi a helyzet, az ajánlott? G2-n azt használtam, azt terveztem venni ismét (csak a kijelzőre), nagyon jól szolgált. Tokból is a jól bevált SPIGEN SLIM ARMOR S-t vennék ismét, elpusztíthatatlan. :D

(#1006) Mastershifu válasza B-L-A-C-K (#1001) üzenetére


Mastershifu
tag

Biztos is. De ha az utóbbi is van benne, az külön jó. :)

#1002 Tikakukac

Örülök az örömötöknek :D Ha úgy látod, van összefüggés, akkor tedd bele, ne fogd vissza. :)

#1003 radi8tor1

Úgy tudtam, s eddig mindenhol azt írták, ua. Köszi az infót.

Cheers.

i486 DX2-66MHz

(#1007) B-L-A-C-K válasza randras (#1005) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Itt szerintem feleslegese üvegfóliára kiadni több ezreket, amit előbb linkeltem bőven jók hozzá, én is ilyeneket használok rá.

(#1008) venge válasza B-L-A-C-K (#988) üzenetére


venge
tag

Köszi, fater!

(#1009) Tikakukac válasza Mastershifu (#1006) üzenetére


Tikakukac
titán

A PR részleg biztosan nagyon örülne ha leírnék ilyen marhaságokat :B Maradjunk annyiban, hogy van aki megtegye helyettem. Kicsivel több pénzért, cserébe én meg jobban alszok, kinek melyik tetszik választhat :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#1010) randras válasza B-L-A-C-K (#1007) üzenetére


randras
veterán

Annál semmiképp sem akartam lejjebb adni, nagyon jók szoktak lenni 2000 körül, de köszönöm.

Az merült még fel bennem hogy iOS-en a frissítések hogy működnek, most 9.3-on vagyok, de már van 9.3.1, ha kijön a 9.3.2, akkor már csak azt fogom tudni felrakni?

(#1011) B-L-A-C-K válasza randras (#1010) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Attól hogy olcsóbb nem azt jelenti hogy rosszabb is.

Ha kijön a 9.3.2 akkor 1-2 hétig visszarakhatod az eggyel előbbi verziót is.

[ Szerkesztve ]

(#1012) huan válasza B-L-A-C-K (#1011) üzenetére


huan
őstag

Sziasztok!
Bevásárolok előre, míg készleten lesz végre az SE :DD
Megfogadva a tanácsokat van már:
- elő és 3 részes hátlap fólia
- egy 400Ft-os fólia
- egy nagyon olcsó clear-tok
- egy vagány tok (nekem tetszik)
- egy minőségi Nillkin-tok
- egy MFi-kábel

Amire szükségem lenne, az egy megbízható szivartöltő, usb-csatlakozással, talán ez lesz az és egy autós tartóra. Az autós tartók közül is valami minőségit szeretnék. A Nokia-tartók jó minőségűek, ha minden igaz. Nem tudjátok a Nokia CR-115-be belefér az SE?

[ Szerkesztve ]

(#1013) B-L-A-C-K válasza huan (#1012) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem ilyen szivargyújtós töltőm van, körbe világít a teteje, nem volt még vele gond. Tartóba meg egy ilyen tökéletes, szintén ilyet használunk.

(#1014) Sys85 válasza huan (#1012) üzenetére


Sys85
veterán

Én többet kínából autós töltőt nem veszek,eddig mind vagy eleve hulladék volt,vagy idő elött hullottak el.
Inkább vennék Belkint.Én MM-ben Philips dual usb-s 2A-es töltőt vettem,lassan 1 éve nyúzom és ez birja is.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#1015) domojko


domojko
senior tag

Ha ismerőssel angliábol hozatok iphonet, akkor arra itthon érvényel lesz a garancia? Vagy hogyan működik ez?

(#1016) B-L-A-C-K válasza domojko (#1015) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, csak nem egészen úgy ha itthon vennéd hivatalos forgalmazótól.

Garancia

(#1017) domojko válasza B-L-A-C-K (#1016) üzenetére


domojko
senior tag

Tehát az egy év az garantált bárhonnan származik is a készülék. Mennyire jellemző hogy 12 hónap után megy tönkre benne valami?

(#1018) B-L-A-C-K válasza domojko (#1017) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen 1 éved meglesz, csak nem indul újra csere esetén mint írtam.

Jellemző hogy 12 hónap után megy tönkre benne valami.

Ezt így előre nem lehet megmondani, de elektronikai eszközről beszelünk, így benne van a pakliban hogy elromlik.

(#1019) domojko válasza B-L-A-C-K (#1018) üzenetére


domojko
senior tag

Úgy értettem hogy gyakorlati tapasztalatok alapján mennyire jellemző. Persze nyilvál benne van a pakliban hogy elromolhat hiszen semmi sem örök életű. Gondolom itt azért vannak akiknek nem ez az első iphone-juk. Pl neked sem az első. Neked mi a tapasztalatod?

(#1020) B-L-A-C-K válasza domojko (#1019) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Változó, nekem rengeteg iPhone-om volt már, de szerencsésnek mondhatom magam, mert saját részre alig gariztattam, viszont ismerek olyat is aki 1 év alatt 7x cseréltette. :)

[ Szerkesztve ]

(#1021) domojko válasza B-L-A-C-K (#1020) üzenetére


domojko
senior tag

A kulcsszó hogy egy év alatt. Úgy gondolom hogy ha valamelyik alkatrész hibás az kb fél év alatt kiderül, nagy általánosságban. Persze utána is bedögölhet valami. De az legtöbb esetben user error. Nem rendeltetés szerű használatból ered. Külső behatás. Javítsatok ki ha tévedek.

(#1022) B-L-A-C-K válasza domojko (#1021) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem, 1 év után is elromolhat bármi, mivel elektronikai cucc...:)

De hogy mondjak egy pozitívumot is, mondhatni alaplap+Touch ID kivételével fillérek bele az alkatrészek. Pl 5S-t hozzam alapul, ebay-ről egy előlapi hangszóró ~700 Ft, komplett kijelző 10 ezer, stb...Persze ezek utángyártott alkatrészek, de teljesen jók.

Viszont nem tudom honnan vennéd, így nem tudom mennyi a difi árban az itteni hivatalossal szemben, de ha ilyen ~15 ezer azért elgondolkodtató hogy az itthoni 1+1 év újraindulós gari miatt jobban megéri.

[ Szerkesztve ]

(#1023) EczkE válasza domojko (#1021) üzenetére


EczkE
addikt

Olyan is letezik ugye hogy tervezett elavulas.

Asszem mindenféleképpen!

(#1024) domojko válasza B-L-A-C-K (#1022) üzenetére


domojko
senior tag

Köszönöm a választ. :R Mennyire netzabáló az iphone? Egyik ismerősöm azt mondja h havi 1 gb elmegy azt sem tudja mire. Mennyire valós ez?

Hivatalos apple store anglia 440 font. Durván 170k a 64 gb-os.

[ Szerkesztve ]

(#1025) domojko válasza EczkE (#1023) üzenetére


domojko
senior tag

Igen ilyen is van. Ami főként amortizálódik az az akku és a kezelő gombok. Jack csati usb aljzat. Kijelző sárgulás. 10x év alatt egyik telóm sem ment tönkre 1 év után.

(#1026) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Nézegetem a tokokat az SE-re, amit 1× csak majd sikerül beszereznem. Miért van, hogy a némító gombot mindenhol kihagyják, míg a többi gombot eltakarják? Nehezebben lehessen hozzáférni? :F

Lehet, hogy meg is válaszoltam magamnak? :))

Miért mindig én???

(#1027) Masterboy84 válasza domojko (#1024) üzenetére


Masterboy84
tag

Szerintem mocskosul eszi a netet. Nekem simán elmegy 1 giga úgy hogy 0 videót nézek és itthon van wi-fi.

(#1028) domojko válasza Masterboy84 (#1027) üzenetére


domojko
senior tag

No de mire? :F

(#1029) AndrewBlase válasza Masterboy84 (#1027) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Ezen beállítható, hogy csak wi-fi jelenlétében szinkronizálja/frissítse a dolgokat?

Miért mindig én???

(#1030) B-L-A-C-K válasza domojko (#1024) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, az már olyan ár hogy megéri a Difit. Nem tudom barátod hogy használja a netet, de meglehet nézni mi mennyit fogyaszt.

(#1031) nyisa válasza Mastershifu (#964) üzenetére


nyisa
csendes tag

Köszi a választ! :)

igazából a nálam nagy kérdés az hogy vajon az I6 meghajtja-e a friss appokat 2 év múlva, és hogy az 1 giga ram mire/meddig elég. A 4"os kijelző a rendszeres youtube/twitch használat miatt bizonytalanít el.

B-L-A-C-K

Használt 6S sajnos nem játszik nálam, a másik két variációt is kamatmentesre hoznám ki Telekomtól.

(#1032) Scholes9 válasza domojko (#1024) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nálam teljesen ok. Lumia után alig eszi a netet. Havi 500 Mb az adatforgalmam, de bőven elég nekem. Mondjuk csak Safari és Messenger van benne, ritkán navi. Se YouTube se Facebook.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1033) randras válasza domojko (#1024) üzenetére


randras
veterán

Telenornál 130K-ért vettem a 64 gigás SE-t. Náluk van lakossági tarifa csomaghoz kérhető korlátlan böngészés és emailezés szolgáltatás is, ha ez segít valamit.

Egyébként nálam 1 év van írva garinak, itt elhangzott 1+1 év is, akkor mi az igazság? AppleCare+-al van a +1 év? :F

(#1011) B-L-A-C-K: Nekem sajnos ez a tapasztalatom, habár nem olcsóbbakkal, hanem általánosságban a nonamekkel. Lehet, hogy második példánynak rendelek azok közül is, amit linkeltél.

[ Szerkesztve ]

(#1034) D4ni válasza randras (#1033) üzenetére


D4ni
őstag

Én úgy tudom ,hogy szolgáltatónál 2 év hűség miatt 2 év gari is van.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1035) domojko válasza randras (#1033) üzenetére


domojko
senior tag

Telenornál vagyok szintén, kb 15 éves flottás csomagban. 187k-ért ajánlották nekem. Köszi de akkor megveszem függetlenül. Csomagot is válthatnék pl mytariff m. De nem szeretnék havi 10k-kat fizetni előfizura. Az m-et felajánlották havi 5500-ért node 40ft/perc. Ráadásul nem is másodperc alapú. Szóval egyenlőre marad a dolgozói csomag. Telefont meg veszek függetlent. 1 gb netem van annyi csak elég lesz.

(#1036) B-L-A-C-K válasza randras (#1033) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én nem azt írtam minden olcsó jó, hiszen ez hazugság lenne, de amit linkeltem azokkal már van tapasztalatom azért is merem ajánlani.

(#1037) randras válasza B-L-A-C-K (#1036) üzenetére


randras
veterán

Oké, egy ilyen a hülyének is megéri pluszban. Erről a tokról fel tudod tenni a saját képeidet megint? Nem tudom elképzelni milyen lehet a mintázat élőben.

Amúgy még két hete rendeltem a MacBook-ra dbrand leather skint, és olcsóbban kijöttem az ingyen szállítással úgy, hogy bedobtam még egy 5S hátuljára valót is, hát nem lett közben egy iPhone-om? :C Szóval majd megosztom itt milyen, nagy reményeket fűzök hozzá, és ha minden jól megy, tokban is ugyan úgy elfér majd, hogy rajta van (remélem).

(#1038) B-L-A-C-K válasza randras (#1037) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Már azt mutattam itt. Skin-ről meg majd jöhet a kép ha megvan a teló.

(#1039) randras válasza B-L-A-C-K (#1038) üzenetére


randras
veterán

Valami megfoghatta a kephostot, mert ezt láttam, de nem töltött be, proxyval sikerült. :R

Teló már megvan, skin nincs. :D

(#1040) California1 válasza Masterboy84 (#1027) üzenetére


California1
őstag

Valami rosszul van beállítva a telodon.
Soha nem tudtam a 2Gb-ot leforgalmazni pedig 4mail (push) fb,Pages, navi, netes radió, YouTube használva van rendesen

(#1041) B-L-A-C-K válasza California1 (#1040) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én nyaraláson valami több mint 10-et vertem el, átlagba meg havonta 2GB-ot használok, úgy hogy melóhelyen és itthon is Wifi van, szóval 1-2GB-ot nem nehéz eltapsolni.

randras: Ja tényleg neked telód már van...:)

[ Szerkesztve ]

(#1042) Mastershifu válasza B-L-A-C-K (#1038) üzenetére


Mastershifu
tag

Nekem az az almás háttérkép tetszik. :)

i486 DX2-66MHz

(#1043) B-L-A-C-K válasza Mastershifu (#1042) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#1044) radi8tor válasza D4ni (#1034) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

1 év jótállás utána 1 év szavatosság. Nem 2 év garancia. :(

⭐ Stella

(#1045) D4ni válasza radi8tor (#1044) üzenetére


D4ni
őstag

Ez egy kicsit elkeserítő, pedig 2 év hűség miatt az ember azt gondolná (és korábban mondták is nekem)..

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1046) domojko válasza D4ni (#1045) üzenetére


domojko
senior tag

Kicsit megvezettek.

(#1047) radi8tor válasza D4ni (#1045) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De ha jobban bele gondolsz nem a telefonra vállalsz hűséget, hanem az előfizetésre.

⭐ Stella

(#1048) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#1044) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elvileg nem, gyakorlatilag meg igen, mert a szavatosság is elég hasonló mint a gari, ha ugyan úgy cserélik a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#1049) D4ni válasza radi8tor (#1047) üzenetére


D4ni
őstag

Igaz. A szavatosságot hogy lehet érvényesíteni?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#1050) #03372544


#03372544
törölt tag

Az iStyle netes rendelése működik, a készletet is jól mutatja.
Szombaton rendeltem kártyás fizetéssel 16gb gold verziót, nemrég jött a levél, hogy félretették, lehet értemenni.
A duna plázában még van gold készleten, 64gb változatból gold és rozé több helyen is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.