Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10351) scyllarus válasza rolee777 (#10350) üzenetére


scyllarus
veterán

Ha nem óra kell, hanem karperec, a Huawei Band 2 Pro ugyanúgy hibátlanul működik vele, és teljesen vízálló (úszóedzéseket is bírja).

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10352) sityupityu válasza rolee777 (#10350) üzenetére


sityupityu
veterán

Bár az én Polar M400 órám nem okosóra, de ugyanúgy jelez minden értesítést bármilyen telefonról. Ja, és ha nem használom benne a gps-t, akkor egy töltéssel minimum 1,5 hónapig bírja. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10353) lugosi válasza sityupityu (#10352) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Na az kemény! Ezt úgy értve, hogy óraként napi szinten használva, csak a gps van kikapcsolva?

(#10354) sityupityu válasza lugosi (#10353) üzenetére


sityupityu
veterán

Csak óraként használva amit írtam, de bt-vel is kb 3-4 hét.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10355) lugosi válasza sityupityu (#10354) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az nagyon jó.

(#10356) stifi82


stifi82
aktív tag

Egy olyan kérdésem lenne az SE-t mivel érdemes tölteni a gyári töltőjével vagy a lassabban töltődő USB-ről?
Töltőjével kb másfél óra usb-ről 3-4óra nálam.

(#10357) scyllarus válasza lugosi (#10355) üzenetére


scyllarus
veterán

A Band 2 Pro kb, két hetet bír, bekapcsolt TrueSleeppel és folyamatos pulzusméréssel, amik rövidítik az üzemidőt. Ha csak "sima" okoskarperecként használnám, kb. 3 hét lenne.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10358) radi8tor válasza stifi82 (#10356) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Teljesen mindegy melyikkel töltöd. Nem lesz semmi baja, ha gyorsabban töltődik fel.

⭐ Stella

(#10359) scyllarus válasza radi8tor (#10358) üzenetére


scyllarus
veterán

Főleg, mert a gyorsabb a gyári, aminek használatát általában ki szokták kötni garancia feltételeként.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10360) cuppppka


cuppppka
csendes tag

Sziasztok!

Dec. 28-tól van iPhone se-m. Még mindig barátkozom vele és persze szokni kell a Lumiák után. Tegnap tűnt fel, hogy ha leteszem a telefont akkor vmi zörög a felső részén. Zörgés van akkor is ha megrázom a készüléket. (le van fóliázva, szilikon tokba van plusz egy plüsstokba is szoktam belecsúsztatni) Párom szerint a tetején lévő gomb zörög, mert azt mozgatva tényleg laza az a gomb.

A Telenorba vettem, neten beszéltem velük, azt mondták vigyem vissza és megnézik és eldöntik, hogy szervíz vagy a 3 munkanapon belüli csere (ami kamu, hisz csütörtökön tudom visszavinni, tehát akkor már 1 hetes lesz a telefon.)

Pánikoljak vagy sem? Kicsit bosszant, hogy kezdem "belakni" a készüléket és erre kiderül, hogy nem tökéletes a készülék.

(#10361) scyllarus válasza cuppppka (#10360) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez ilyen, nem hiba.
[link]
[link]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10362) cuppppka válasza scyllarus (#10361) üzenetére


cuppppka
csendes tag

Köszi a megnyugtató választ, ezek tudatába nem megyek vissza a boltba.
Tudomásul veszem, hogy az enyém a zörgösök csoportjába tartozik. :)

(#10363) Balu_


Balu_
csendes tag

Sziasztok!
A topikban használ valaki [ilyen] vagy [ilyen] powerbankot? Melyik a jobb? Nem teszi tönkre az SE akksiját?
Előre is köszi.

iPhone 11 Black

(#10364) b.kov válasza Balu_ (#10363) üzenetére


b.kov
senior tag

Szia!
Én a 10 ezreset használom, tökéletes vele. :)

(#10365) tuzpenge válasza Balu_ (#10363) üzenetére


tuzpenge
őstag

Egyik se teszi tönkre.

ˣ

(#10366) DaWe94 válasza Balu_ (#10363) üzenetére


DaWe94
senior tag

Nálunk is van 2 a családban, kb. 1,5-2 éves mindkettő, csak még az előző “vastagabb” Xiaomi szériából. Tökéletesen működik mindkettő, nem vágott szét egy akksit sem.. csak ajánlani tudom. :D

(#10367) Balu_


Balu_
csendes tag

Köszönöm a válaszokat! Meg fogom magam lepni vele :)

iPhone 11 Black

(#10369) cuppppka válasza Balu_ (#10367) üzenetére


cuppppka
csendes tag

Nekem 5000 mAh Intenso-m van. Jelenleg rövid kábelt akarok szerezni hozzá a,i jó lesz az iPhone-nak.

[ Szerkesztve ]

(#10370) superecneB válasza Balu_ (#10363) üzenetére


superecneB
őstag

Szia,
Én a 20000 mAhst használom elégedetten. Ezektől de úgy gondolom más normális power banktól sem kell felni!

(#10371) natë


natë
nagyúr

Holnap újra visszatérek egy 0 percessel, egyszerűen nem találok kézre állóbb mobilt. :K

(#10372) Dantosz


Dantosz
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis segítséget kérnék!
Beállítottam a telefonon hogy villogjon a vaku értesítések esetén. Viszont csak egyszer villan fel, mikor értesítés jön... ennek nem folyamatosnak kéne lennie? Máskülönben nem sok értelmét látom.

(#10373) sityupityu válasza Dantosz (#10372) üzenetére


sityupityu
veterán

Miért kéne? Nem fog villogni folyamatosan, hiszen értesítéskor a hangjelzés is csak egyszer hallható. Híváskor folyamatosan fog villogni.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10374) radi8tor válasza natë (#10371) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jó döntés. :C

⭐ Stella

(#10375) sityupityu válasza natë (#10371) üzenetére


sityupityu
veterán

Harmadjára már? :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10376) natë válasza sityupityu (#10375) üzenetére


natë
nagyúr

:K

(#10377) Dantosz válasza sityupityu (#10373) üzenetére


Dantosz
csendes tag

Azt gondoltam, ez olyan mint az értesítő ledek az előlapon, amik folyamatosan villognak, de akkor ezek szerint nem.

Köszönöm a választ!

(#10378) sityupityu válasza Dantosz (#10377) üzenetére


sityupityu
veterán

Nem, két különböző dologról van szó. Az olyan telefonokon amikben van értesítési led, azokban is ugyanúgy be lehet állítani ezt a vakuvillogást pluszban.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10379) giroud199 válasza natë (#10371) üzenetére


giroud199
aktív tag

Szerintem az se2 ig bírd már ki vele :)
Legjobb kompakt

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#10380) AaronOS


AaronOS
tag

Sziasztok,

Én megmaradtam az iOS 10.3-as rendszeremen, mert a 11-en történtek olyan változások amik nem tetszenek, a felhasználói felület nekem nem lenne annyira kényelmes. Viszont a most kirobbant procisebezhetőség miatt mégis felmerült bennem, hogy megbékélek a frissítés gondolatával.
Mivel új vagyok még iOS-en, így az lenne a kérdés, hogy lehet úgy frissíteni, hogy minden SMS-em és WhatsApp beszélgetésem megmaradjon? A fórumon az különböző iPhone topikokban már olvastam ezt is, azt is.

So Long, and Thanks for All the Fish

(#10381) Bib válasza AaronOS (#10380) üzenetére


Bib
őstag

A felhasználói felület, nem kényelmes ? :U
Szerintem te ne frissíts ,mert nem lesz neked jó. Amúgy sima frissítésnél nem tűnhet el semmi.

(#10382) AaronOS válasza Bib (#10381) üzenetére


AaronOS
tag

A sima frissítés az OTA lenne?

Azzal az emotikonnal együtt mire vonatkozna a kérdésed?

So Long, and Thanks for All the Fish

(#10383) Bib válasza AaronOS (#10382) üzenetére


Bib
őstag

Én nem tapasztaltam semmi kényelmetlenséget a felülettel, nekem ugyanolyannak tűnik alapvetően. A telefonon elérhető frissítés opcióra gondoltam, tehát nem itunes-szal. (Bár utóbbi jobb megoldás szerintem)

(#10384) AaronOS válasza Bib (#10383) üzenetére


AaronOS
tag

Nekem pl. a WiFi lekapcsolódás a kikapcsolása helyett az nagyon nem tetszik, meg még volt pár apróság. Persze vannak jó fejlesztések is, csak nekem a mérleg a 10 felé dől.

Mondjuk (jut eszembe) a WhatsApp az visszaállítható a programján keresztül. Az SMS-ek iCloudból visszarakhatóak? Én is inkább az iTunesen való frissítést választanám.

So Long, and Thanks for All the Fish

(#10385) Wajk válasza AaronOS (#10384) üzenetére


Wajk
addikt

én még maradok az biztos, még nem tart ott az iOS 11, hogy nekem előrelépés legyen. Gondolom nem kell említenem, hogy az Apple még nem nyújt az akksi menedzselő algoritmushoz...

iTunes-szal is frissítheted, nem vesznek el az adatok, ha frissítesz. Persze legyen Backup előtte. :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#10386) Bib válasza AaronOS (#10384) üzenetére


Bib
őstag

Értem. Mondjuk én sem a mobilnetet, sem a wifit, sem bluetooth-ot sem kapcsolgatom, apple carplayt is használom ami stabilabb jelenleg. Így is 2-3 nap üzemidővel teljesen elégedett vagyok.Szerintem az sms-eket itunes után is visszateszi.

(#10387) half333


half333
őstag

Üdv! Másnak is kilép az idegen szavak alkalmazásból?

(#10388) #53667584


#53667584
törölt tag

Használ valaki miband-et iphoneon? Sehogy sem tudom beállítani, hogy küldjön értesítéseket.

(#10389) chatran válasza #53667584 (#10388) üzenetére


chatran
őstag

Jelen, nekem a hívás, SMS és viber jelzése működik tökéletesen csak Mi Fit-tel legújabb ios-en.

(#10390) sityupityu válasza AaronOS (#10380) üzenetére


sityupityu
veterán

Viszont a most kirobbant procisebezhetőség miatt mégis felmerült bennem, hogy megbékélek a frissítés gondolatával.

Milyen procisebezhetőség? Arra gondolsz, hogy rossz akkunál lassul a telefon? Vagy valami másra?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10391) #53667584 válasza chatran (#10389) üzenetére


#53667584
törölt tag

Hol kell beállítani? Ennyit látok: [link] [link]

(#10392) AaronOS válasza sityupityu (#10390) üzenetére


AaronOS
tag

(#10393) sityupityu válasza AaronOS (#10392) üzenetére


sityupityu
veterán

Ezekről még nem hallottam, de én is nem fogok pánikolni miattuk. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10394) AaronOS válasza sityupityu (#10393) üzenetére


AaronOS
tag

Pánikolni én sem pánikolok. Táblagépemet lesz@rom, hogy esetleg sebezhető. Azon csak olvasgatok és semmi komolyat nem szoktam vele végezni. A telefonon és a notebookon viszont végzek fontosabb dolgokat is ahol ha kis munkával megtehetem, hogy biztonságosabbak legyenek, akkor miért ne tenném meg?
(Notebookon ez eddig egy linux kernel frissítésből és egy Firefox frissítésből állt, ennyi azt hiszem nem nagy áldozat.)

So Long, and Thanks for All the Fish

(#10395) Silentfrog válasza chatran (#10389) üzenetére


Silentfrog
veterán

Az ébresztés is jó nálad? Nálam be van nyomva a reggel 7 re az ébresztés a hét hat napjára és néha ébreszt néha nem. Valami nem kerek vele.

(#10396) DaWe94 válasza Silentfrog (#10395) üzenetére


DaWe94
senior tag

Nálam sem működött korábban rendesen. Voltak bőven anomáliák. Ezért váltam meg tőle és adtam oda olyannak akinek Xiaomija van. Sima “első” MiBand volt.

(#10397) Silentfrog válasza DaWe94 (#10396) üzenetére


Silentfrog
veterán

Az a fura hogy nekem volt egy másik Mi band 2 azzal tökéletes volt minden. Csak beázott és tönkrement vettem másikat és ezzel idétlenkedik. Az alkalmaazást sem frissítettem direkt. De lehet hogy megteszem. Hátha megyógyul. :D

(#10398) AaronOS válasza Silentfrog (#10397) üzenetére


AaronOS
tag

Nálam minden tökéletesen működik egy MiBand 2-vel és mindig a legújabb appal.
Szerintem próbáld meg a legfrissebb appot, hátha frissíti a karperecen lévő firmware-t is, az meg hátha elhozza a gondtalan működést.

So Long, and Thanks for All the Fish

(#10399) chatran válasza Silentfrog (#10395) üzenetére


chatran
őstag

Nálam is minden szépen működik, legújabb Mi Fit és Fw a Band2-n. Egyedül a bejövő e-mail jelzése nem megy, de gondolom ez azért lehet, mert Fetch-re állítottam a telefonon és nem Push-ra az e-mail kezelést.

(#10400) tuzpenge


tuzpenge
őstag

A mai napon olyan történt mint még soha az elmúlt 3/4 évben. Szerettem volna a jégpályán felvenni a lányomat és elővettem a telefont, kamera indít, video indít. Kb 15 sec múlva elkezdett szaggatni a kép és semmit nem tudtam csinálni se leállítani se kilépni se kikapcsolni semmi. A hard reset után meg kiírta hogy lemerült dugjam töltőre (mondjuk a video indításakor is csak kb 10%-on állt). A video egy fehér kép lett. Hogy ezt mi lelte az rejtély de remélem több ilyen nem lesz, mert ilyen fagyásoktól már elszoktam az ios használata óta és nem szeretnék hozzászokni.

ˣ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.