Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10101) sityupityu válasza natë (#10100) üzenetére


sityupityu
veterán

Mondjuk a lagon kívül nekem sincs más bajom vele. Max az, hogy nem jön be az ios. :DDD

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10102) giroud199 válasza natë (#10100) üzenetére


giroud199
aktív tag

Lagon kívül nekem is baba ,az is azért ilyen feltűnő ,mert eddig nem létezett :)
Az akksi meg javult is a 10hez képest kb 10%al

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#10103) natë válasza sityupityu (#10101) üzenetére


natë
nagyúr

Némelyik betanál teljesen megszűnt, aztán a következőnél visszajött. Szóval nem a vas kevés.

(#10104) DaWe94 válasza .zSoLTi. (#10088) üzenetére


DaWe94
senior tag

Engem sem győzött meg igazából az iOS. Egyedül talán 10 volt az ami stabil volt amióta megvettem. A 9nél is előjött egy rohadt idegesítő hiba, amiről írtam is azthiszem korábban, a 11et meg inkább hagyjuk is... :D Nincs több apple cuccom, így ebből a szempontból sincs semmi előnyöm. Az akksi elhasználódásával járó cpu órajel csökkenés sem valami szimpatikus dolog... Na mindegy... Amúgy is nagyon megtetszett a Mate 10 Pro... :D

(#10105) giroud199 válasza DaWe94 (#10104) üzenetére


giroud199
aktív tag

Azért a mate10 pro nem is ez a kategória ...Hidd el apróbb hibák lesznek ott is :)
(Bár a legstabilabb gyártói rendszer a huawei/honor emui rendszere )

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#10106) sityupityu válasza natë (#10103) üzenetére


sityupityu
veterán

Persze, tudom, hogy nem a vas a kevés. Egy hibáról van csak szó.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10107) half333 válasza natë (#10098) üzenetére


half333
őstag

Szabad tudni hogy lehet hogy már a 3.-at veszed? :D

(#10108) marcitp válasza half333 (#10107) üzenetére


marcitp
őstag

Több zsebe van... :D

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#10109) DaWe94 válasza giroud199 (#10105) üzenetére


DaWe94
senior tag

Persze, nincs tökéletes OS. Ez csak saját tapasztalaton alapuló szubjektív vélemény. Jó az apple rendszere... csak számomra nem.. :D

(#10110) tuzpenge válasza scyllarus (#10094) üzenetére


tuzpenge
őstag

Hol hiányzik a vissza gomb? Sokkal egyszerűbb a kijelző bal szélétől jobbra söpörni mint a vissza gombot keresgélni lent. Nekem a vissza gomb ma már sokkal idegesítőbb mikor ezt az iphonon gesztusvezérléssel megoldom (és itt nincs korlát hogy hol söprök a kijelzőn).

ˣ

(#10111) csokito100


csokito100
aktív tag

Ez tényleg úgy van, ha valakinek telefonként kell napi használatra, telefonálni,email,sms whatsapp,skype,stb tényleg jó kis teló a hibáival együtt is. Ha pedig valaki olyan tipusú, hogy állandóan valami változást akar látni a kijelzőn,rom csere,vezérlési érdekességek,kijelző kinézet,stb, annak az android való, mert ios alatt nem tudja állandóan álligatni! Végre most elértük a fórumon a normális hangvitelt attól függetlenül, hogy kinek az Android, kinek az IOS. Használja mindenki egészséggel, mert mindkettőnek megvan az előnye és hátránya is. :)
Szép napot Mindenkinek! :)

Ui: Nekem van egy tartalék kis Lumia 520-as, ami a mai napig használható TELEFONÁLÁSRA! :)

[ Szerkesztve ]

(#10112) sityupityu válasza csokito100 (#10111) üzenetére


sityupityu
veterán

Nekem speciel nem is az állítgatások hiányoznak.
Elmondom, hogy én a főtelefonnal miért tértem vissza az androidra:
Először is, nekem igen is hiányzik a vissza gomb. Hiába lehet legyezgetni a képernyőn.
Hiányzik az értesítési led. Először azt gondoltam, hogy nem lesz gond a hiánya de nem így lett. Bár mondjuk nem is volt még okostelefonom értesítési led nélkül, úgy hogy nem is értem, hogy miben reménykedtem, hogy megszokom majd, hogy nincs (a mostani főtelefonom ráadásul még rezzen is egyet kézbe véve, ha van egy meg nem nézet üzenet, hívás stb ami baromi jó dolog pluszban).
A következő a bluetooth, hogy más készülékekkel semmiféle adatátvitel nem lehetséges. Pl egy képet átküldeni a másiknak kirándulás alatt stb. Mondjuk ezért is megkaptam a magamét itt az elején amikor szóvá tettem ezt, hogy miért fontos nekem ez. Kérdem én, hogy miért ne lehetne fontos? :) Aki nem használ FB-ot meg hasonlókat (bármilyen hihetetlen sokan vannak) azoknak hogyan küldjem át amit szeretnék ott helyben? Vagy ők nekem? Tudom a biztonság....
Utána ott van még ez az itunes dolog, hiszem ez nélkül semmit sem lehet felrakni a telefonra gépről. Igen tudom, itt is a biztonság miatt van ez, megértem. De akkor sem tetszik. Ráadásul vacakul is működik....tudom tudom, apple géen teljesen másképp működik ez is. Hallottam már, de nekem az nincs és nem is lesz. Nagyjából ennyi csak ami nem jön be. :)
Amúgy tényleg baromi megbízható az egész, közel 1,5 év alatt egy fagyásom nem volt meg se semmi. De valamiért még sem.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10113) csokito100 válasza sityupityu (#10112) üzenetére


csokito100
aktív tag

Jaja, teljesen igazad van, amiket leirtál. Régebben én kis naiv azt gondoltam, még a 3GS idején, hogy egyszer az apple meglep bennünket és majd a home gomb villog, amikor értesités jön. Mert ugye miért ne lehetne?! Erre mi történt? Már home gomb sincs. Erről ennyit. Sajnos nem csak a rendszer zárt, de a fejlesztők agya is. Nagyon be lehetnek korlátozva a fejlesztéssel kapcsolatban, hogy szinte mindenben lemaradnak. Pedig nem hiszem, hogy hülyébbek a droid fejlesztőitől! Ami még érdekes, hogy pár hónap, vagy év késéssel bedobják újitásnak azt, ami a másik rendszeren már régen működik! Na ez vérforraló, de tenni ellene nem lehet.Nekem sincs sok apple cumóm, csak egy ipod meg az se és nem is vagyok apple rajongó, de megbizható és még nem hagyott cserben ami nekem fontos! :)

[ Szerkesztve ]

(#10114) scyllarus válasza tuzpenge (#10110) üzenetére


scyllarus
veterán

Ott hiányzik, ahol a backswype nem működik. Szóval sok helyen :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10115) tuzpenge válasza sityupityu (#10112) üzenetére


tuzpenge
őstag

Nem vitaindításként írom, de a bluetooth-ra biztos megvan a fejlesztők józan magyarázata amit vagy a felhasználók orrára kötnek vagy nem. Ami tény hogy vírusos iPhone-t nem, vírosos androidot annál többet találni (aztán a felhasználó vagy észre veszi vagy nem).
Az itunes-os rész totál nem állja meg a helyét. Nem igaz hogy csak azzal lehet gépről telóra rakni dolgokat. Sok egyéb alternatíva van csak keresni kell. Az tény hogy az ios ebben máshogy gondolkodik és nem egy mappába rakja a különböző típusú file-okat mint az android.

@scyllarus: biztos van ilyen, de nekem meg már pont a vissza gomb a fura mikor bekapcsolom a note 4-et. De hát nem vagyunk egyformák (szerencsére).

[ Szerkesztve ]

ˣ

(#10116) natë válasza marcitp (#10108) üzenetére


natë
nagyúr

Nem, több kezem. ;]

(#10117) sityupityu válasza tuzpenge (#10115) üzenetére


sityupityu
veterán

A napnál is világosabb, hogy van magyarázatuk a bluetooth-ra, de nekem akkor sem jön így be.

Nem igaz hogy csak azzal lehet gépről telóra rakni dolgokat. Sok egyéb alternatíva van csak keresni kell.

Hát, keressen hozzá az akinek kedve van. :R

Amúgy én sem akarok offolni, mert egy tényleg jó kis telefonról beszélünk. Az meg, hogy nekem pár dolog nem jön be rajta, illetve az os-en ami rajta fut, az meg csak az én bajom természetesen, hiszen nem kényszerít senki rá, hogy használjam. :R

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10118) #86564352 válasza sityupityu (#10112) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ha Steve Jobs élne és írnál neki a kirándulásodról, azt válaszolná a barátod is vegyen iphone-t és akkor airdrop-on keresztül küldheted a képet ott helyben. :)

(#10119) Tubi2 válasza DaWe94 (#10104) üzenetére


Tubi2
senior tag

Hogy is van ez a CPU órajel csökkenés? :Y

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#10120) half333


half333
őstag

Üdv! Másnál is elő szokott fordúlni h néha-néha ropog a home gomb? nem emléxem h 5s-nél előfordúlt volna-e,pedig azt használtan vettem

(#10121) sityupityu válasza half333 (#10120) üzenetére


sityupityu
veterán

Nálam kezdetektől fogva. De tényleg csak néha.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10122) -Faceless- válasza half333 (#10120) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nope, soha

(#10123) AndrewBlase válasza #86564352 (#10118) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Eléggé korlátolt hozzáállás (Steve Jobs részéről, mielőtt magadra veszed.). Szvsz. :U

Miért mindig én???

(#10124) giroud199 válasza half333 (#10120) üzenetére


giroud199
aktív tag

Nálam sem ropog ,de használtam már olyant... elég zavaró tud lenni

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#10125) half333 válasza giroud199 (#10124) üzenetére


half333
őstag

Hát igen..

[ Szerkesztve ]

(#10126) DaWe94 válasza Tubi2 (#10119) üzenetére


DaWe94
senior tag

Bizonyos százalékban ha elhasználódik az akksi, szépen elkezdi a rendszer visszavenni az órajelet, az akksiidő meghosszabbítása illetve a random leállások elkerülése érdekében. Ezt mások is megerősítették már külföldi fórumokon.

(#10127) Noxy válasza DaWe94 (#10104) üzenetére


Noxy
veterán

Ha neked a Mate pro tetszik, attól még nem kellene ilyen oltári nagy b@romsagokat írni, mint pld a CPU órajel csökkentés. Ja és jó lenne az a link, ahol ezeket olvastad.
Amugy meg két eszközömön is (5S, SE) iOS 9.3.2 meg 9.3.3 van, de semmi idegesítő problémát nem látok.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#10128) csacsi67 válasza Noxy (#10127) üzenetére


csacsi67
addikt

Van fentebb link. De ezt Te is tudod hogy ez mese. 2 db SE hasznlok megnéztem a progit én is de töröltem is.Inkább hiszek a Télapóban. :))

(#10129) natë


natë
nagyúr

Megvan a 3. SE, 10.3.3 volt rajta, azonnal ipsw-ből ment fel a 11.2, nincs lag, nincs probléma. Még mindig imádom ezt a csöppséget.

(#10130) tybsen válasza natë (#10129) üzenetére


tybsen
addikt

Nahát ez már trollkodás! Mások a fél karjukat adnák érte Te meg rögtön frissítesz! :DDD

Grat hozzá :)

(#10131) #86564352 válasza AndrewBlase (#10123) üzenetére


#86564352
törölt tag

Az Apple ilyen, makacs. Ami szerintem többnyire előny! Zárt rendszerben hisznek, mondták pusztuljon a flash mert szar, nincs SD kártya mert problémákat okozhat, nincs értesítési LED és nem engednek más böngésző motort mert csak, merték Jack bácsit nyugdíjba küldeni, ők nem csináltak érintős laptopot...
Sok dolog nekem is furcsa: az értesítések, az óriási hangerő ikon, felhőben gyengék, a Lumia után nekem is hiányzott először a vissza gomb. Összességében mégis nagyon egyben van a készülék+használat és nagyon várom az SE 2-t is, nincs ingerem Android után nézni. Van egy saját világuk, engem inkább aggaszt ezen a saját világon belül idén ősszel az IOS11 és a High Sierra elsőre nem sikerült túl fényesen. Komoly hibák akadtak, legalább gyorsan is dolgoznak heti szinten jönnek a foltozások.

(#10132) Boonen007 válasza tybsen (#10130) üzenetére


Boonen007
őstag

Amint megvettem egy hónapja a készüléket én is azonnal a legfrissebbet raktam fel, hibátlanul működik mi ebben a trollkodás?

(#10133) tybsen válasza Boonen007 (#10132) üzenetére


tybsen
addikt

Gondolom nem követed a topikot, így az én eddigi hozzászólásaimat sem, így a frissitesekkel kapcsolatos hozzaszolasomat sem olvastad. :) Vagy csak nem jött át, hogy mit akartam mondani :DDD Amúgy én is a legfrissebb verziót használom.

(#10134) half333


half333
őstag

Üdv! Van rá esély h ha clean installt csinálok,elmúljon a képernyő lag? Volt akinél történt ilyen csoda?

(#10135) csokito100 válasza half333 (#10134) üzenetére


csokito100
aktív tag

Nem múlt el, mert nem is volt! :)

(#10136) Tubi2 válasza DaWe94 (#10126) üzenetére


Tubi2
senior tag

És mondjuk egy akksicserével ez visszaállítható vagy akkor már vegyen az ember új telefont? :D

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#10137) csokito100 válasza Tubi2 (#10136) üzenetére


csokito100
aktív tag

Ha az autó aksija tönkremegy, akkor veszel új kocsit? :F

(#10138) Tubi2 válasza csokito100 (#10137) üzenetére


Tubi2
senior tag

Hát figyi. Egyszer megkérdeztem az iMac topikban, hogy jó-e hozzá egy mezei billentyűzet és ott is furán néztek rám.
De megpróbálok rávilágítani: iPhone-on ha kevés helyed van veszel egy újat? Vagy teszel inkább bele egy memókarit? Így már érted?

[ Szerkesztve ]

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#10139) csokito100 válasza Tubi2 (#10138) üzenetére


csokito100
aktív tag

"De megpróbálok rávilágítani: iPhone-on ha kevés helyed van veszel egy újat? Vagy teszel inkább bele egy memókarit? Így már érted?"

Bocs , de egyre inkább úgy tűnik, hogy kinaiul beszélsz, tehát a válaszom nem! Ne haragudj, de nem tudlak követni. De tudod mit? Igazad van, igy talán lezárjuk ezt az érdekfeszitő társalgást. Üdv

[ Szerkesztve ]

(#10140) Tubi2 válasza csokito100 (#10139) üzenetére


Tubi2
senior tag

Ne zárd le, a fórum erről szól!
Arra gondolok, hogyha egyszer már belassítja, minek gyorsítaná vissza? Persze, az egész összeesküvés többek szerint, én pl most hallom először. A cégről meg el tudom ezt képzelni.

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#10141) lugosi válasza csokito100 (#10137) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Közepes kis próbálkozás egy szalmabábra.
Az autó és akksi ára hogy aránylik egymáshoz? Mint a használt telefon ára egy akksicsere árához? A telefonhoz ugyanúgy kapsz gyári bontatlan akksit mint a kocsihoz? Az autó is házilag megbonthatatlan, tehát abban sem tudsz akksit cserélni egyszerűen? Stb stb stb.

(#10142) csokito100 válasza lugosi (#10141) üzenetére


csokito100
aktív tag

Ki nem sz....ja le! Csak egy szófordulat volt okoska! De tudod mit, ha valaki aksi csere miatt új telót vesz, őszinte részvétem. Nem törekszem PH! nagyúr cimre törni, úgyhogy ezzel én le is zártam veled ezt a velős társalgást. Próbálj a telefonról irni valamit, az talán érdekel valakit! Üdv

(#10143) betyar1974 válasza csokito100 (#10142) üzenetére


betyar1974
senior tag

Lehet, hogy Én értelek? :F
5k-s akksi helyett, 30k-val többet fizetni, új készülékért? Hát ezt NEM! Másik lehetőség: adjuk el úgy, hogy nem mondjuk meg a Vevőnek, úgy már többet kapunk érte! ;] Hát ezt sem! :(

(#10144) half333


half333
őstag

üdv! szeretnék clean installt csinálni,előtte a média tartalmát lementeni laptopra,és a könyvjelzőket,jegyzeteket. mivel és hogyan tudnám ezeket elvégezni?

(#10145) csokito100 válasza half333 (#10144) üzenetére


csokito100
aktív tag

Szia!

Csinálj mentést a felhőbe a könyvjelzőkről és jegyzetekről, mivel nem nagy terjedelmű anyagról van szó. Média tartalom alatt mit értesz? Elméletileg fent van iTunes-on minden zene és film. Ha nincs, akkor amikor rádugod a gépre a telót és megkérdezi a felugró ablakban, hogy mit akarsz csinálni, jelöld a fájlok megtekintése és mentsd le a gépre valahova. Én legalábbis igy csinálnám. Én az új telóra még az appokat sem tettem vissza mentésből, hanem külön install minden app külön. Akkor tényleg tiszta install lesz. Üdv

(#10146) DaWe94 válasza Noxy (#10127) üzenetére


DaWe94
senior tag

Nem igazán érdekel minek titulálod a dolgot.
[link] [link][link]

De holnap megmutatom én is, hogy néz ki a dolog. Aztán továbbra is mindenki azt gondol majd amit akar.

(#10147) half333 válasza csokito100 (#10145) üzenetére


half333
őstag

rendben,kösz!

(#10148) lugosi válasza csokito100 (#10142) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Vagyis magad is elismered, hogy nem volt jó hasonlat. Nem kell egyből megsértődni, mert valamiben nincs igazad.

(#10149) Tubi2 válasza DaWe94 (#10146) üzenetére


Tubi2
senior tag

És még az is bejött, amit tippeltem: írja az egyik kommentelő, hogy az új, eredeti akksival sem állt vissza a sebesség. Nem meglepő...

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#10150) DaWe94 válasza Tubi2 (#10149) üzenetére


DaWe94
senior tag

De utána írja, hogy egy teljes visszaállítás az akksicsere után megoldotta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.