Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10151) okoska74


okoska74
senior tag

Miért csinálja, hogy ha meg akarok nyitni egy alkalmazást akkor csak felvillan és egyből eltünik? Ha újra indítom a telót akkor egy darabig megint jó.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#10152) aujjobba válasza okoska74 (#10151) üzenetére


aujjobba
addikt

Javítási ellenőrző lista:

1, Adott appot eltávolítod, újratelepíted. Ha nem javul meg ugorj a következőre.
2, Home+Power újraindítást probálod. Ha nem javul meg ugorj a következőre.
3, Tiszta telepítéssel újratelepíted a rendszert a telefonon. Ha nem javul meg ugorj a következőre.
4, Valószínű rossz az app -> felejtsd el, vagy várd meg amíg frissítik.Ha ezután sem javul meg ugorj a következőre.
5, Szerviz, vagy kuka.

(#10153) csacsi67 válasza Noxy (#10127) üzenetére


csacsi67
addikt

Látod csak van benne igazság .Én sem hittem benne mert nem taosztaltam ilyet. [link]

DaWe94 Neked lett igazad elnézést esküszem egyik SE-m sem tapasztaltam ilyet pedig lassan 2 évesek lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#10154) okoska74 válasza aujjobba (#10152) üzenetére


okoska74
senior tag

A 4. Pont nem valószínű mert nem lehet rossz a viber, fotók, email, instra egyszerre. A többit kipróbálom.

iMac 2013 Late ; Apple iPhone 11 ; Apple TV 4K 64Gb ; Sony KD43XF8505 ; Sony HT-XF9000 ; Sony WH-1000XM3 ; Toyota Prius III 1.8 HSD Premium;.... Ha a tények nem igazolják az elméletet, változtasd meg - a tényeket. Albert Einstein

(#10155) DaWe94 válasza csacsi67 (#10153) üzenetére


DaWe94
senior tag

Köszönöm. Nem akartam goromba lenni vagy flegma... csak már kezdett idegelni hogy sokan kételkednek. Bár van egy olyan érzésem most hogy nem véletlen most került elő szifonon a dolog... De nembaj, örülök neki ha tudtam valakinek segíteni.

(#10156) exact0624


exact0624
újonc

Sziasztok fórumtársak! Az lenne a kérésem hogy tudnám átállítani hogy a sorozatfelvételeket ne egyben mentse hanem külön, emlékszem hohy az elején megkérdezte de én balga nem gondolkoztam. :W A válaszokat előre is köszönöm! :)

(#10157) Balu_


Balu_
csendes tag

Sziasztok!

Már sehogy sem lehet visszatenni az iOS 10-et? :F

iPhone 11 Black

(#10158) natë


natë
nagyúr

Ha a home gomb jobb szélen érintve aprót kattan, de lenyomva nem ropog, tökéletesen működik, normális?
Vigyem szervízbe vagy értelmetlen vele foglalkozni?

(#10159) keyol


keyol
aktív tag

Sziasztok. Szerintetek egy független 16gb 63ert vagy egy vodafone függő 32gb még 6 hó garanciával 60ert. Ti melyiket valasztanátok?

[ Szerkesztve ]

(#10160) -Faceless- válasza keyol (#10159) üzenetére


-Faceless-
őstag

32 voda, de közösen vigyétek be függetleníteni, hogy tiszta legyen.

#Moz be viheted hátha kicserélik, de sok reményt nem fűznék hozzá

[ Szerkesztve ]

(#10161) natë válasza -Faceless- (#10160) üzenetére


natë
nagyúr

Igazából nem zavaró. Ha nyomom nem kattog, csak ha finoman hozzáérek

[ Szerkesztve ]

(#10162) keyol válasza -Faceless- (#10160) üzenetére


keyol
aktív tag

Miért kell közösen?en nem vihetem be a számlával a kezemben fuggetleniteni?

(#10163) -Faceless- válasza natë (#10161) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nem a zavarás a lényeg ez rossz jel csak az éppen tönkremenő dolgokat nem cserélik ki csak a már tönkrementeket. Ez azért kellemetlen mert tudod, hogy megfogja magát adni csak lehet gari lejárta után.

#keyol de beviheted csak akkor már tökmindegy, mert kifizetted. Éppen ez a lényeg hogy először győződj meg róla, hogy a telefon már rendezve van csak utána veszed meg. Így lutri helyett rögtön kiszúrod lopott-e vagy letiltott.

[ Szerkesztve ]

(#10164) natë válasza -Faceless- (#10163) üzenetére


natë
nagyúr

Azt olvastam elég gyakori. Szerintem nem lesz baja.

(#10165) twinee1337


twinee1337
tag

Sziasztok. Olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy iPhone SE iOS 11.2 telefonon nem futnak az appok. Elindítom őket és kilép mindegyikből. Fekete képernyő fogad betöltő karikával. Valakinek van rá valami tippje? Gondolom sokat segítene ha újratelepítenem a rendszert :D

(#10166) half333 válasza twinee1337 (#10165) üzenetére


half333
őstag

Egy próbát mindenképp megér,mivel ilyen anomáliákat produkál 😁

(#10167) Šolaire válasza twinee1337 (#10165) üzenetére


Šolaire
veterán

Én nem tapasztaltam ilyet nekem is 11.2 van fent.

“Praise The Sun” \[T]/

(#10168) znorbika


znorbika
csendes tag

11.2.1 kint

(#10169) sityupityu válasza znorbika (#10168) üzenetére


sityupityu
veterán

Na, már pont szóvá akartam tenni, hogy mi az, hogy nem jött még semmi. :DDD
Köszi.
Amúgy ezzel a jelenlegi 11,2-es verzióval az amúgy is jó akkuidőm még jobb lett. Tényleg, érezhetően és kimutathatóan jobb lett. Nálam jobb mint bármelyik 10-es verziónál.
Én egyenlőre nem is frissítek, majd csak akkor ha lesz visszajelzés, hogy megoldották a feloldási lagot.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10170) lindermen válasza twinee1337 (#10165) üzenetére


lindermen
aktív tag

Melyik rendszer van fenn? Nekem is csinálta az iPad Mini, illetve máshol lehetett olvasni hogy típus független hibáról van szó, IOS 11.1.2-n jelent meg a probléma, de ha frissítesz 11.2-re, elvileg megszűnik. Nekem is megoldotta az iPad-en.

[ Szerkesztve ]

(#10171) sityupityu válasza lindermen (#10170) üzenetére


sityupityu
veterán

Írja, hogy 11.2 van fenn neki.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10172) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Üdv ismét mindenkinek, ma végre átvehettem az új iPhone SE-m, nagyon tetszik minden szempontból (pedig maga az iOS messze nem újdonság nekem). Pöccre megy minden. :)

[ Szerkesztve ]

(#10173) tybsen válasza Mr.Silkó (#10172) üzenetére


tybsen
addikt

Grat hozzá! :)

(#10174) tomcsi23 válasza sityupityu (#10169) üzenetére


tomcsi23
veterán

Mintha javult volna. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#10175) sityupityu válasza tomcsi23 (#10174) üzenetére


sityupityu
veterán

Ok. :DDD

Mr.Silkó Milyen verzió volt rajta?

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10176) Mr.Silkó válasza tybsen (#10173) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Köszi! :)

Vettem hozzá a BestByte-ban egy fekete Nillkin hátlap tokot, meg egy üvegfóliát.

sityupityu

11.1.2. (15B202), de már ajánlja fel a 11.2.1-et, csak még nem lett lefrissítve.

[ Szerkesztve ]

(#10177) half333


half333
őstag

Frissitettem,a lagg megmaradt többnyire,szoval ezt már biztos nem javitják. A többi eddig h gyors! Meg van apple tv app 😄

(#10178) chatran válasza half333 (#10177) üzenetére


chatran
őstag

Az apple tv appon mit értesz? Nekem nem rakott fel semmilyen új appot. Rákeresve a store-ban meg ez van: Apple TV Remote. De ez nem új.

(#10179) jagertibi


jagertibi
aktív tag

Sziasztok.

Valaki cseréltetett már aksit az elsők között vásárolt SE-k ben? érdemes lenne e.. (tehát még csak egy év 8 hónapos) mintha kezdene "döglődni" az enyém...

(#10180) half333 válasza chatran (#10178) üzenetére


half333
őstag


(#10181) tybsen válasza half333 (#10180) üzenetére


tybsen
addikt

Ritkán értek Veled egyet, de most rávilágítottál a lényegre! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10182) istibond válasza jagertibi (#10179) üzenetére


istibond
tag

Szia! Az enyem 1 eves 3 honapos, 2016 szept vegi, nalam is kezd az akksi furcsasagokat produkalni, jobban merul, kb olyan 10% ot csokkent szerintem a kapacitasa, de kukkants ra battery life appal mit mutat elhasznalodottsagra ;) nekem 8% ot ir , nem tom mennyire hiheto, de en is ekorul tapasztaltam mint ahogy irtam is.
Isamuraiban 8 ropi a csere.

[ Szerkesztve ]

(#10183) csacsi67 válasza jagertibi (#10179) üzenetére


csacsi67
addikt

Ha ugy érzed cseréltesd .Nekem is hasonlo koruak de nem érzem még ,hogy megérett a cserére. Nekem 2 napot elmegy vigan korlátlan net korlátlan beszéd.Soha nem kapcsolok ki semmit .Igaz 10.3.3. vagyok.

(#10184) aujjobba válasza znorbika (#10168) üzenetére


aujjobba
addikt

Találtak egy elég durva hibát, amin keresztül a SmartLock-od, okos-garázsnyitód meghekkelhető.
Elsőre szerveroldalon letiltottak bizonyos funkciókat hogy ne legyen baj, a 11.2.1 igazából csak a végleges fix iOS oldalon is erre.

Szóval sok újdonságot ne várjatok tőle, igazából csak emiatt jött ki.

(#10185) DaWe94 válasza jagertibi (#10179) üzenetére


DaWe94
senior tag

Igen, tavaly áprilisban vettem és a korábban említett dolgok miatt fogom kicserélni az akksit. Az akksiidővel nincs baj...csak egy lassú szutyok lett az egész. :D

(#10186) chatran válasza tybsen (#10181) üzenetére


chatran
őstag

Nem látszik a kép. Air2, ios 11.0.2. Mi a nevetség tárgya? :)

(#10187) half333 válasza chatran (#10186) üzenetére


half333
őstag

[link]
[link]
Nem tudom miért nem jelenitette meg a képet.

(#10188) jagertibi


jagertibi
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a válasz.. Valószínű cserés lesz mert elég sokat nyomkodom de már lassan kora délután újra töltőt kér...

istibond: nekem is 8% ir....

[ Szerkesztve ]

(#10189) Halihólaci


Halihólaci
tag

Sziasztok! Már volt téma, de sajna nem találom,h hol lehet megnézni a telóm felújított-e?
Köszi!

(#10190) moddingR válasza Halihólaci (#10189) üzenetére


moddingR
aktív tag

A legegyszerűbben az Infó-ban a Modell számnál. Ha N-el vagy F-el kezdődik akkor felújított, ha M-el akkor gyári.

(#10191) Balu_ válasza Balu_ (#10157) üzenetére


Balu_
csendes tag

Valaki?😕

iPhone 11 Black

(#10192) csacsi67 válasza Balu_ (#10191) üzenetére


csacsi67
addikt

Sajna nem.

(#10193) half333


half333
őstag

üdv! ilyet használt már valaki:[link]?

(#10194) Halihólaci válasza moddingR (#10190) üzenetére


Halihólaci
tag

Köszi! Sajna "Nincs hálózat" hibát hoz, túl vagyok a sim cserén, nem oldotta meg, bevittem a kereskedőhöz ahol vettem, mondták szerviz. Nagyon klassz, pont karácsonyra nem lesz telefonom, pedig mindig én szoktam fényképezni, eddig egy Nokia 808-al, de azért a kis SE is jó képeket csinált. Megpróbálom újra 808-at, csak azon már nem megy semmi, de legalább még fényképezni jó!

(#10195) csacsi67 válasza Halihólaci (#10194) üzenetére


csacsi67
addikt

Ez konkrétan le irhatnád mivel nem érthetö amit a 2 hozzá szolásban irsz.Ha felujitott attol még találni kell neki hálozatot. A 2 dolog nincs összefüggésben.Lehet egész más gond van a telefonnal.

(#10196) Halihólaci válasza csacsi67 (#10195) üzenetére


Halihólaci
tag

Persze, semmi köze hozzá, egyszerűen hibás. Ettől függetlenül kérdeztem a felújítottat, mert az enyém un biztosítós cserés, és vhol írtátok, és anno meg is néztem,h az enyém is felújított. Volt vmi oldal, ahol konkrétan írta,h ez is az. Attól még lehetett volna jó, bár nehezményeztem a boltban,h nekem teljesen újként adták, közben meg az új áráért egy gyárilag felújított telefont kaptam. Ma már nem venném meg. Olcsóbban sem. Mindegy melyik részét hagyják meg, már maga szerelés még ha gyári technológiával is történik egy hibalehetőség, nekem magában hordozza a problémát. Persze a gyártáskor is van ilyen, ez teljesen kiszámíthatatlan, de direktbe akkor sem választanám.

(#10197) csacsi67 válasza Halihólaci (#10196) üzenetére


csacsi67
addikt

Én azért kérdeztem m ivel vettek már ugy telefont kereskedésben ami vadi ujj volt de le volt tiltva. Mivel irtad hogy nem talál hálozatot ez elsö körben tiltásra utal.Egész más igy a helyzet jogilag.

(#10198) Halihólaci válasza csacsi67 (#10197) üzenetére


Halihólaci
tag

Persze, és úgy utólag erre nem is gondoltam, viszont a készülék már fél éve nálam van, remélem nem előfizetéses volt. Most már mindegy. leadtam, elvitték, várok! Hiányzik! :-(

(#10199) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

3 napja van meg a kis SE, eddig elégedett vagyok vele, másodtelefonként simán kihúz 2 napot egy töltéssel, gyors, szinte mindenütt akadásmentes a felület. Még a méretét szokni kell az S8+ mellett. Néha nehezen érzékel az érintőfelület, de az szinte bizonyosan az üvegfólia hatása.

(#10200) Halihólaci válasza Mr.Silkó (#10199) üzenetére


Halihólaci
tag

Én lassan fél éve használom, nagyon megszerettem. Ami sajnos nagyon gagyi rajta, az az ujjlenyomat olvasó. Elképesztően lassú, teljesen kiszámíthatatlan. Biztosan sokan leírták már, de h a család összes kínai (xiaomi) felébe sem kerülő telójába drasztikusan jobb van az azért bevallom kicsit bosszant...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.