Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9751) tomcsi23 válasza tybsen (#9750) üzenetére


tomcsi23
veterán

De minimum 90-ig?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#9752) csokito100


csokito100
aktív tag

Fel volt töltve 100 %-ra. Késő éjszakától reggelig töltőn volt.Ez volt hétfő reggel 6 óra. Azóta nem volt se töltőn se usb-n se semmire rádugva, de csak a kis csikok vannak. Nem volt kikapcsolva és nem volt újrainditva sem azóta. De azért köszi a segitség próbát :)

Ui: Frissitve lett 11.1.1-re, de az még a teljes töltés előtt.

[ Szerkesztve ]

(#9753) csokito100


csokito100
aktív tag

Sziasztok!

Újabb érdekes jelenség. Tegnap este 12%-on volt az aksi, amikor fel lett rakva a töltőre. Ébresztés be volt állitva reggel 05.45-re. Természetes ébredéssel sikerült felébredni 06.30-kor, mivel a telefon nem ébresztett. Hát persze, hogy ébresztett volna, ha ki van kapcsolva. Persze senki sem kapcsolta ki, mivel akkor nem ébreszt, ezt mindenki tudja. De itt jön még egy érdekesség. Amikor bekapcsoltuk az aksi csak 75%-on volt, holott egész éjszaka a töltőn volt. Most akkor ez mi? Ha a töltő szar, attól nem kapcsol ki! Vagy pedig egy újabb bug, mondjuk azért bugnak kicsit durva! Járt igy valaki? Ez a második teljes töltési ciklusa a telónak. Visszakapcsolás után, amikor 75%-ot mutatott, feltettem töltőre és felment 82%. -ra, sajnos több idő nem volt, hogy megvárjam, hogy felmegy-e 100%-ra, mert indulni kellett. Szép napot Mindenkinek! Üdv

[ Szerkesztve ]

(#9754) -Faceless- válasza csokito100 (#9753) üzenetére


-Faceless-
őstag

Ez már régen nem szoftveres dolog, vidd el gariba.

(#9755) niof


niof
addikt

Srácok! Az miért lehet, hogy azt jelzi a teló, hogy 11 hete nincs biztonsági mentés a készülékről? A fotószinkron ki lett kapcsolva, online felületen 4,2GB szabad helyet látok az iCloud-ban. Ötlet? Bétában vagyok, ha ez számít... Előre is köszi a válaszokat!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#9756) xxman


xxman
senior tag

Sziasztok!
A
Következő a történetem, van egy iPhone SE-m, amit nagy elégedettséggel használtam, majd at vettem észre hogy a kamera lila hibás "pixeleket", pontokat hagy az elkészült képen. 5hónapos független telefon, bevittem iCenter -be (ez volt legközelebb) és leadtam a telefont. Ezek mellett volt még egy-két kisebb probléma (pl. AppleTV-t eldobálta). A készülékre olyan szempontból nem vigyáztam hogy a keretén találhatóak sérülések, de pl. a kijelző első pillanattól fóliás volt. Most hívott a szerviz 10nap után hogy ők kiküldték a nem tudom milyen (I guess Apple) szervizközpontba, ahonnan most értesítettek hogy a "sérülések miatt ezt ők megtagadják garanciális javításként, de kedvezményes 50e ft-ért adnak egy újat". Mondanom sem kell itt öntött el a sz@r a telefonban. Mondtam hogy nem élnék a hatalmas kedvezménnyel, köszi. Szerintetek hol van lehetőségem ezt megtámadni? Hol tudok panaszt tenni? Nem tartottam esélyesnek, de reméltem egy készülékcserét, vagy ha már semmi mást nem, legalább azt hogy a kamera modult kicseréljék. Ez gusztustalan hozzáállás szvsz. Kérlek adjatok tanácsot...
Sok apple cuccom van, de most megfordult a fejembe hogy eladom az összeset úgy ahogy van...

I just wanna have some fun.

(#9757) r3dsnake válasza xxman (#9756) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Vidd be máshova.

(#9758) xxman válasza r3dsnake (#9757) üzenetére


xxman
senior tag

Ez tényleg csak ezeken a sz@rháziakon múlna? :W :F Mert 2hét ment el ezekkel a szerencsétlenekkel is. Azaz 7.-én adtam le, és most hívtak a fennt említett kérdéssel, és hogy akkor jövőhét közepe - vége fele visszakapom majd a javítattlan készülékem...
Mit javasolsz hova vigyem?

I just wanna have some fun.

(#9759) bilon73 válasza xxman (#9758) üzenetére


bilon73
aktív tag

ilyet én is megszívtam a 6s-sel. ez volt az első szög abban a koporsóban, ami elgondolkodtatott, hogy elfordulok az apple-től.
most még van egy SE-m, viszem is gariztatni, mert a jobb felső sarokban elvált a kijelző.
Ha kekeckednek, akkor viszlát...

pedig eddig pont azért szerettem, mert ha szart adtak, akkor normálisan gariztatták, éreztem, hogy prémium termékhez, prémium kiszolgálás jár az ügyfélnek. Valahogy ez kezd elmaradni...

(#9760) csokito100 válasza xxman (#9758) üzenetére


csokito100
aktív tag

Szia!

Állitólag Szolnokon van Apple szerviz. Én is tuti elvinném máshova és előre letelefonálnám, hátha meg lehetne várni, ha szerencséd van.Üdv

(#9761) csokito100


csokito100
aktív tag

Sziasztok!

Valaki tapasztalt már olyat, ha kicsit megrázza a telót, olyan lötyögő hang hallatszik a kamera körül. Elképzelésem sincs, hogy mi lehet, de ez miatt nem akarom beadni több hétre szervizbe. Max elviszem olyan helyre, ahol megvárhatom. Ezt nézhetik nagyitóval is, akkor sem találnak rajta sérülést. Üdv

(#9762) r3dsnake válasza csokito100 (#9761) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Normális jelenség az autófókusz miatt.

(#9763) xxman válasza bilon73 (#9759) üzenetére


xxman
senior tag

Na igen, én is így vagyok vele... Illetve viccnek gondolom hogy a telejes javítást megtagadták... oké hogy nem adnak újat, de ez fillérb@szásnak tűnik nekem az 1-2e-s kameraszenzor miatt kockáztatni a vevő elégedettségét. Igazából kicseréltem volna magamnak is, mert nem tétel, és várnom sem kellett volna, csak akkor a garancia is ugrik, bár ezek szerint amúgy sem ér túl sokat a garancia... meg akkor nem kellene még 1-2hetet szenvednem a régi telefonnal... Ez minden csak nem prémium...
remélem tényleg csak az iCenteren múlik ez az egész. El fogom azért vinni máshova is.

(#9760) csokito100 : Szolnok kiesik, BP-n tud valaki jó helyet?

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

I just wanna have some fun.

(#9764) sityupityu válasza csokito100 (#9761) üzenetére


sityupityu
veterán

Ez a jelenség nem csak ennél, hanem kb minden telefonnál megvan.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9765) csokito100


csokito100
aktív tag

Akkor jó, megnyugodtam. Köszi a választ! Azért ajánlottam Szolnokot, mert vidéki szervizben lehet, hogy kicsit emberségesebbek. Tapasztalatom az, hogy Pesten mindennel kapcsolatban el vannak szállva. Ok van kivétel, mielőtt valakit vérig sértek. Árban és humánilag is én tuti vidéki Apple szervizt választanék, de mindenkinek saját döntése. Sok sikert hozzá. Üdv :)

(#9766) bilon73 válasza xxman (#9763) üzenetére


bilon73
aktív tag

almarium, istyle...

(#9767) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Légyszi segítsetek!!
A legújabb béta verzióról akartam visszaállítani a legújabb hivatalos verzióra az SE-met, megcsináltam a biztonsági mentést iTunessal, aztán visszaállítottam a telefont és amikor be akartam állítani a biztonsági mentésből, akkor azt írta, hogy nem lehet. Aztán beállítottam új készülékként és valahogy elveszett a biztonsági mentés... Azt írja az iTunes, hogy nem készült még bizt. mentés erre a készülékre. Mit csináljak?

(#9768) csacsi67 válasza szupersanyi (#9767) üzenetére


csacsi67
addikt

A bétárol csináltál biztonsági mentést?

(#9769) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Igen. Az a biztonsági mentés, ami még nem a bétáról volt, kb. júliusi és nem akartam olyan régit beállítani

(#9770) csacsi67 válasza szupersanyi (#9769) üzenetére


csacsi67
addikt

sajma nem lehet vissza tenni:ezt jegyezd meg mielött bétázol elötte mindenképp kell mentést csinálmi és archiválni.Olvasd el [link] [link]

Gondolom ez alapján rá jössz mit szurtál el.

[ Szerkesztve ]

(#9771) sityupityu


sityupityu
veterán

Kint a 11.1.2

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9772) #78693120


#78693120
törölt tag

A jobb felső sarokban elváló kijelző garanciális javítás mennyire problémás a telekomnál? Gondolok itt olyasmikre, hogy pl.: belekötnek-e. Van tartaléktelefonom, így azt nem is kérnék, ha még egyáltalán adnak. (Régen kellett már javítani telefonomat.)

Még nem durva a hiba, de már egyértelműen előjött.

(#9773) half333


half333
őstag

Üdv! Van valami hátránya ha (hoszabb időre) beta-nál maradok?

(#9774) csokito100 válasza sityupityu (#9771) üzenetére


csokito100
aktív tag

Remélhetőleg mmost már nem csak az X lesz a frissités középpontjában, mert akad még sok javitani való a többi tipushoz is! :F

(#9775) sityupityu válasza csokito100 (#9774) üzenetére


sityupityu
veterán

A feloldási bugok ugyanúgy jelen vannak mint előtte, akinek SE van annak nem érdemes frissíteni.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9776) szupermacs válasza sityupityu (#9771) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor ez SE-re fölösleges?

(#9777) sityupityu válasza szupermacs (#9776) üzenetére


sityupityu
veterán

A minket érintő problémákkal ismételten nem foglalkoztak. :N

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9778) nord_ válasza half333 (#9773) üzenetére


nord_
veterán

Semmi. Hamarabb kapod meg a javításokat - és ez nem mindig hátrány. ;)

(#9779) tomcsi23 válasza szupermacs (#9776) üzenetére


tomcsi23
veterán

Már este felraktam. Kicsit úgy érzem, mindig jobb egy hangyafasznyival. :)

sityupityu: összességében, azzal együtt értem.

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#9780) sityupityu válasza tomcsi23 (#9779) üzenetére


sityupityu
veterán

Szerintem a működéssel már rég nincs semmi probléma (nekem nem is igazán volt), de a feloldási hibákkal kezdhetnének már valamit.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9781) szupermacs válasza sityupityu (#9780) üzenetére


szupermacs
veterán

Milyen feloldási probléma van?

(#9782) sityupityu válasza szupermacs (#9781) üzenetére


sityupityu
veterán

A bugok, amikről már hetek óta írunk. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9783) half333 válasza nord_ (#9778) üzenetére


half333
őstag

Értem. Köszi!

(#9784) Šolaire válasza sityupityu (#9771) üzenetére


Šolaire
veterán

Köszi én azért felrakom :)

“Praise The Sun” \[T]/

(#9785) Little Hulk


Little Hulk
tag

Sziasztok! Olyan kèrdèsem lenne, hogy ilyen telóval használ-e bárki sony smartband 2 karkötőt, konkrètan a kihangosítás miatt kellene, illetve az lenne a lènyeg, hogy ez működjön rendesen! Köszönöm!

(#9786) daara


daara
aktív tag

Szép estét!

Rendeltem egy CAFELE fekete sima tokot de izzados a kezem és állandoan izzadásra készteti mind1 hagyjuk is 😀
Milyen sima átlátszó nem ócska tokot tudtok ajánlani? És egy sima fekete elegánsabbat?🙂

(#9787) csokito100 válasza daara (#9786) üzenetére


csokito100
aktív tag

[link]

[link]

Mi ezeket használjuk. Töréstesztes tokok. Minőségi és normálisan néz ki. Üdv

[ Szerkesztve ]

(#9788) tybsen válasza csokito100 (#9787) üzenetére


tybsen
addikt

Ugyanez a fekete spigen nekem is van, OK.

Atlatszo ringke fusion van még, az is OK.

De a gyári fekete sem lehet rossz, én most egy gyári 5s piros tokot vettem, nagyon jó hozzáérni, bár ezek elszíneződnek idővel (a fekete kevésbé).

(#9789) daara válasza tybsen (#9788) üzenetére


daara
aktív tag

Igen ezek mind minőségiek az biztosan,köszönöm a linkeket!

De ez mind vastag nekem,vékonyabb kialakításúakat nem ismertek?

Nekem volt xlevel gumis az volt a legjobb érintésre de az még a sonym-hoz, erre csak bőrt találtam xlevel-ból..

(#9790) tybsen válasza daara (#9789) üzenetére


tybsen
addikt

Esetleg akkor valami egész vékony legolcsóbb tpu aliexpress/eBay-ről.

Spigen thin fit anyagában elvileg kicsit gumisabb, nekem ilyen volt korábban Nexus 5-ön, de azzal meg az a gond, hogy alul-felül nem véd, mert ott nyitott. Így kvázi értelmetlen (szerintem).

(#9791) sityupityu válasza daara (#9789) üzenetére


sityupityu
veterán

A minőségi gumis hatású tokok mind vastagok, csak az ócskák között vannak vékonyak, de azok olyanok is sajnos.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9792) andikaaa


andikaaa
aktív tag

Hogy lehet eltüntetni a beállítások ikonról a piros 1-est? Nem szeretném frissíteni...

(#9793) sityupityu válasza andikaaa (#9792) üzenetére


sityupityu
veterán

Csak úgy, hogy mindig törlöd a letöltött frissítést.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9794) csokito100 válasza daara (#9789) üzenetére


csokito100
aktív tag

Lehet kapni vékonyat, már kipróbáltam. Egy kalap szart sem ér. Ha védeni akarod a telót, akkor tegyél rá normális tokot. Olyan tok meg nem létezik, ami megakadályozza, hogy izzadjon a kezed. A vékony átlátszó tok amikor megérkezett, rátettem a telóra, persze kritikán aluli volt, azután azonnal le is vettem és a boritékkal együtt dobtam a kukába. Kb ennyit ér, de te tudod. Üdv

(#9795) csokito100


csokito100
aktív tag

Sziasztok!

Van valakinek bármiféle tapasztalata 11.1.2 használatával? Tegnap telepitettem fel és eddig egész jónak tűnik. Már csak az aksiidő a kérdéses. Remélhetőleg jó lesz már végre. Üdv

(#9796) Šolaire válasza csokito100 (#9795) üzenetére


Šolaire
veterán

Szia tegnap raktam fel. Feloldáskor a lagg eltűnt.

“Praise The Sun” \[T]/

(#9797) csokito100 válasza Šolaire (#9796) üzenetére


csokito100
aktív tag

Szia!

Én is az éjszaka tettem fel, de nem túl sokat volt azóta nyomkodva. Gondoltam hátha valaki intenzivebb felhasználó, mint én és ódákat fog mesélni a tökéletes működésről :)

(#9798) sityupityu válasza csokito100 (#9797) üzenetére


sityupityu
veterán

Szerintem semmi különbség nincs az előzőhöz képest. Legalább is nálam. Az akkuidőm eddig is jó volt, a feloldási lag meg ugyanúgy jelen van.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9799) csokito100 válasza sityupityu (#9798) üzenetére


csokito100
aktív tag

Solaire azt irta, hogy nála a feloldási lag eltünt. Az igazat megvallva a feloldási lagot nem tudom, hogy néz ki, de ha eddig nem fájt, nem is akarom tudni, hogy milyen :). Szerintem simábban, gördülékenyebben működik a rendszer, mint a 11.1.1-el. Pár nap és tapasztalatból fogom tudni :). Azért köszi a választ. Üdv

(#9800) Amu


Amu
tag

azért kezdek kiábrándulni appleből... kb 2 hónapja váltottam droidról, de kezdetei lelkesedésem kezd eltűnni... 2 hetente frissítések, ami nem is frissítések, inkább hiba javítások, ami kicsit azt sugalja, hogy tisztába vannak vele, hogy szar a szoftver...

Az adott szó nálam még sokat jelent

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.