Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10901) half333


half333
őstag

Üdv! Másnál nem szokott lefagyni a messenger? Mostanában kezdi csinálni,és van h hiába inditom újra.

(#10902) sityupityu válasza half333 (#10901) üzenetére


sityupityu
veterán

Egyéb hibái néha szoktak lenni, de lefagyni még ne fagyott le.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10903) scyllarus válasza half333 (#10901) üzenetére


scyllarus
veterán

Nálam semmi ilyesmi nincs (kopp-kopp)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10904) cyberkind válasza half333 (#10901) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem most volt egy ilyen de amúgy nincs gondom, nekem a zeneléptetésnél van egy 2-3mp-es késés és nem tudom mire fel. :D

Paranormal Cocktivity

(#10905) Friczy válasza sityupityu (#10896) üzenetére


Friczy
senior tag

Én a telefonjaimhoz mindig egy övre csatolható (vízszintes) bőrtokot használok. Használaton kívül abban van, amikor használom, akkor természetesen nincs tokban. Így többnyire védve van, viszont nem csúfítja el tok használatkor.

(#10906) betyar1974


betyar1974
senior tag

"Telekomos függetlenitő email" Ilyennel még nem találkoztam! :(
Kinéztem egy telót, most derült ki hogy így függetlenítették. Ha estleg nem sikerült nekik, elküldik a levelet.
Milyen hátrányom lehet ebből? Nekem telenor kártyához kell!

(#10907) scyllarus válasza betyar1974 (#10906) üzenetére


scyllarus
veterán

Én úgy tudom, az iphoneokat jó ideje függetlenül árulta a T, az SE-t már mindig is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10908) betyar1974 válasza scyllarus (#10907) üzenetére


betyar1974
senior tag

Eladó szerint ha megvan 2éve a teló és ha az ügyfél kéri, akkor kötelesek függetleníteni! :F
Email-be küldik a menetét. Hát ez Nekem nagyon új.

(#10909) betyar1974 válasza scyllarus (#10907) üzenetére


betyar1974
senior tag

Itt vitatjuk éppen, ha érdekel, azonfelül köszi! :R

(#10910) kisqp


kisqp
tag

Sziasztok!

Tudtok javasolni okosórát/karkötőt, ami teljesen kompatibilis (értsd: e-mail, üzenetek, egyebeknél értesítés, nem csak hívásnál és ébresztésnél) IOS-sel?

A saját márkán kívül...

Köszönöm!

(#10911) scyllarus válasza kisqp (#10910) üzenetére


scyllarus
veterán

Én Huawei Band 2 Pro-t használok, nekem tökéletesen működik.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10912) Etikusz válasza kisqp (#10910) üzenetére


Etikusz
tag

Polar M430. Nagyon jól együtt működnek.

Nokia 3210 (5év)->Nokia 6020(4év)->Nokia 3120c(3év)->Nokia 6303ic(2év)->Nokia Lumia 620(2év)-> Microsoft Lumia 650(2év)->Apple Iphone SE 32GB(2év)->Apple Iphone 8 64GB

(#10913) Wajk válasza sityupityu (#10900) üzenetére


Wajk
addikt

ez sem annyira hagyományos, de nekem nagyon bevállt és zárt állapotban nem rondít az összképembe :)

(#10884) sityupityu: én ezt mondom mindig :) jönnek ki a szebbnél szebb telefonok, és tokba dugják az emberek, akkor meg mi értelme. Én előre szoktam fóliát, meg max hátra és kész. Élvezem a telefont, nem tudnám tokba gyömöszölni ezt a szépséget sem. Imádom a fogását is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#10914) thomas77 válasza Wajk (#10913) üzenetére


thomas77
senior tag

És San Franciscoban kocsikázol vele... 😁

(#10915) #86564352 válasza Wajk (#10913) üzenetére


#86564352
törölt tag

Gyáva :D fólia nélkül az igazi ;]

Egyetértek veled, csak aki peches kétbalkezes lehet párszor megmenti a tok nekik van értelme! Biztos személyfüggő mint azok akik soha nem találják a kulcsaikat, pénztárcájukat, égve felejtik a kocsi lámpáit...

Viszont a rossz tok károsabb lehet mint meztelenül. Hány ocsmány tokba bejutott kosz által hetek alatt összekarcolt telefont láttam már ismerősöknél.

(#10916) Wajk válasza thomas77 (#10914) üzenetére


Wajk
addikt

besz@rt a GPS, eltévedtem :)

(#10915) twofatcat: persze, nem mondom, hogy haszontalan. Egyértelmű, mindenkinek a saját döntése. Mind2oldalt vannak előnyök, hátrányok...

de mégha közel fakezű lennék, akkor is valszeg így használnám és 1-2 évente mondjuk egy házcsere...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#10917) sityupityu válasza kisqp (#10910) üzenetére


sityupityu
veterán

Én is egy sportórát, Polar M400-at használok. Tökéletesen működik a telefonnal.

(#10913) Wajk Akkor ezek szerint nem csak én vagyok így ezzel a tok dologgal. Nálam csak az a baj, hogy most döbbentem rá. :DDD

Na, ez az autóstartó nekem tetszik, de hol tudnék ilyet venni?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10918) Boonen007 válasza #86564352 (#10915) üzenetére


Boonen007
őstag

Nekem elől hátul fólia+tok. 😀

(#10919) Wajk válasza sityupityu (#10917) üzenetére


Wajk
addikt

:) érdekes volt látni a melóhelyen, hogy nem is hangoztattam de a mellettem ülő szilikonba hordta az 5S-ét. Majd pár hét után vettem észre, hogy már nem hordja abba és azóta sem :)

kb egy éve vettem már, ha jól látom, van már modellfrissítés meg akár fehér is. Legegyszerűbben a "mouse car mount"-al keresve kidob találatokat. Én anno az Aliexpress-ről rendeltem...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#10920) sityupityu válasza Wajk (#10919) üzenetére


sityupityu
veterán

Köszi!

Ja, nem én ülök melletted. :DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10921) #86564352 válasza Wajk (#10916) üzenetére


#86564352
törölt tag

Így gondolkozom én is, akinek kell vegyen. Nálam soha se tok, se fólia, semmi. Vigyázás az van. :)

(#10922) sityupityu válasza Wajk (#10919) üzenetére


sityupityu
veterán

Még annyit szeretnék kérdezni, hogy a nem sima felületű műanyagon (mint a képen is) ez vajon hogyan tapad meg?
A másik, hogy ebből ugye egy fajta van csak ami jó kb 3-4 telefonhoz, nem létezik más variáció belőle?

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10923) Wajk válasza sityupityu (#10922) üzenetére


Wajk
addikt

korrekt a tapadókorong, minél síkabb a felület annál jobb, de nekem enyhén rücskös és simán rácuppan. nekem az SE-hez nem sokat kell "nyitni" rajta, korrekten fogja, de iPhone 6/7 is belefér, a plus-t már nemtom. De a leírások elég jól megadják a méreteket, érdemes több ajánlatot megnézni csak a leírásért, képekért is.

Gondolom azt nem kell mondani, hogy nem 4 telefonhoz jó, hanem több 100-hoz. Valamelyik hirdetésben biztos benne van a minimum és maximum szélesség amit be tud fogni, de ha nincs lecsekkolhatom majd.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#10924) kisqp válasza Wajk (#10923) üzenetére


kisqp
tag

Szia!

Az "egér" mire való?

(#10925) csokito100 válasza kisqp (#10924) üzenetére


csokito100
aktív tag

Ha vicc volt, jó, de ha komolyan kérdezed, akkor úgy néz ki összecsukva, mint egy egér.:)

(#10926) kisqp válasza csokito100 (#10925) üzenetére


kisqp
tag

Óóóóóó, bazzzzz!!! :))

Vicc volt, vicc volt, vicc volt! :)

és kösz!

(#10927) csokito100 válasza kisqp (#10926) üzenetére


csokito100
aktív tag

Most már tényleg vicces! :) :R

(#10928) sityupityu válasza Wajk (#10923) üzenetére


sityupityu
veterán

Értem, köszi.
Rosszul fogalmaztam. Arra akartam kilyukadni, hogy csak egy vagy több méret illetve variáció létezik-e belőle. De akkor ezek szerint csak egy.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10929) Wajk válasza sityupityu (#10928) üzenetére


Wajk
addikt

:K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#10930) kisqp válasza Wajk (#10929) üzenetére


kisqp
tag

Sziasztok!

Az normális, hogy egy éjszaka alatt (kb hat óra) 6-7 százalékot merül? Azt már tudom, hogy a gmail, facebook, chrome valószínűleg sokat eszik, de éjszaka, wifi/mobilnet levéve, csak bluetooth ment és nyilván nem használtam. Amit a múltkor javasoltatok, a háttérben frissítésről, azt is megcsináltam, minden alkalmazásnál levettem.

Most egyébként tudnék frissíteni 11.2.5-re. Érdemes?

(Este kikapcsolom a wifit, kiírja, hogy "levéve holnapig". Még nem találtam meg, hol lehet teljesen manuálisra venni a be/kikapcsolást)

És köszönöm a karkötős válaszokat is!

[ Szerkesztve ]

(#10931) csacsi67 válasza kisqp (#10930) üzenetére


csacsi67
addikt

Nem igazán 1-2 % 10.3.3 ugy hogy semmi nincs kikapcsolva . Kivéve a háttér.

(#10932) scyllarus válasza kisqp (#10930) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is sokallom, nálam is pár százalékot merül bekapcsolt wifivel és szinkronokkal.
(11.2.5 és 11.3 esetén is)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10933) sityupityu válasza kisqp (#10930) üzenetére


sityupityu
veterán

Még nem találtam meg, hol lehet teljesen manuálisra venni a be/kikapcsolást

Beállítások - Wifi - Wifi kikapcs

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10934) kisqp válasza sityupityu (#10933) üzenetére


kisqp
tag

Óriási! Mekkora láma vagyok...Mindig az alulról felhúzott menüből kapcsolom ki és azt feltételeztem, hogy máshol sem megy másképp.

Köszi!
Viszont, ha jól látom a merülésem nem átlagos.

Esetleg valami tipp, hogy mi akadhat be? Pár tippes oldalt már átnyálaztam, de még semmit nem találtam.

(#10935) marcitp válasza kisqp (#10934) üzenetére


marcitp
őstag

Az enyém is rendesen merül, 10.3.1. :)
Reggelre cca 2-3% szokott fogyni amúgy.

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#10936) sityupityu válasza kisqp (#10934) üzenetére


sityupityu
veterán

Próbálkozz egy reset-el. Hátha megoldja.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10937) csabi94


csabi94
őstag

Sziasztok!

Ilyen telefont választottam céges telefonként, jövő héttől ez lesz az elsődleges telefonom. Az elmúlt 2,5 évben egy iPhone 6-ot használtam, nagy megelégedéssel (ha az utóbbi 2 hónap lassulását nem vesszük alapul). Mit tanácsoltok, hagyjam rajta azt a rendszert amivel kapom, vagy frissítsem a legfrissebbre? Megmondom őszintén, hogy Anyukám SE-je a legfrissebb rendszerrel úgy hasít, hogy az alapján nem mondanám meg, hogy egy 2 éves modellről van szó. Az alulról előhozható kapcsolók, és egyéb nyalánkságok miatt mindenképpen frissítenék, de ugyanakkor megszoktam már, hogy Apple cuccoknál néha meg kell húzni a határt.
Mit tanácsoltok, mire figyeljek?
Antutu-ban mennyit tud kb. egy SE?

Köszi előre is a segítséget!

(#10938) scyllarus válasza csabi94 (#10937) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem 11.2.x-szel 120k-t tudott. Egyszer megnéztem, azóta nem érdekel.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10939) csabi94 válasza scyllarus (#10938) üzenetére


csabi94
őstag

Igazából a pontszám engem sem érdekel, csak ne csináljon olyat, mint amilyet az utóbbi 2-3 hónapban a sima 6. Elkezdett úgy viselkedni, mint egy "öreg androidos" telefon. Hozzáteszem, hogy nem gyári billentyűzetet használok, és úgy tűnt, hogy az is eléggé leterheli a memóriát.

Néha rámértem, 44.000 és 66.000 között mindenféle értéked hozott. Remélem, hogy 2-3 évig még gond nélkül elleszek az SE-vel.

[ Szerkesztve ]

(#10940) _Smooth válasza csabi94 (#10939) üzenetére


_Smooth
senior tag

Milyen billzetet használsz? Én a gyáritól (leginkább annak a prediktívjétől) kivagyok.
Az angol billzet egész tűrhető, bár az meg erőszakos. De a magyar valami iszonyat katasztrófa. Sajna prediktív nélkül a legkevésbé se nőies ujjaimnak köszönhetően minden szó tele lenne elütéssel. Így viszont minden 2-3. esetén lehet korrigálni a f*szságait. (A legrosszabb pedig, hogy teljesen magyartalan. Mintha valami ostoba apple-rajongó írta volna - pl. igekötőket külön veszi az igétől -, használat gyakoriságát nem figyeli, új szavakra nem tanítható, rengeteg szót nem is ismer, valami teljes retardált, oda nem illő opciót ajánl fel). Leszedtem gugli billentyűzetét, de az is gyötrelem.
WP-n sokkal használhatóbb példány csücsült, de még az is elmaradt a jó öreg HTC Desire-ön alkalmazott gyárihoz képest.

Amúgy 64GB SE-n jelenleg nekem 11.2.5 fut... nem érzem ugyanolyan fürgének, mint anno megvételkor a 10-essel, de egyelőre még totál bosszantó.
Cégesnek most még egy 5S 16GB van... arra is feltoltam a 11.2.5-öt, hátha megfingatja és végre indokolt lesz a csere :D
De egyelőre ez is szépen tűri. Kamera mondjuk botrányosan lassan, néha egyáltalán nem exponál. De arra alig használom. Akkuval is jól bírja, szóval ott se lehet okom panaszra.

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#10941) sityupityu válasza _Smooth (#10940) üzenetére


sityupityu
veterán

A gyári billentyűzet valóban katasztrófa, konkrétan ilyen rosszal én még sehol sem találkoztam.
Én Go keyboard-ot használok, nekem ez vált be a legjobban.
Ami a gyorsaságot illeti én pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Már a legelső 11 is érezhetően gyorsabb volt mint a 10. Legalább is nálam.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10942) _Smooth válasza sityupityu (#10941) üzenetére


_Smooth
senior tag

Köszi, ránézek arra is.

Viszont azt nem tudom, Neked hogy sikerült elérni. Nekem lassú volt, szaggatott, piszkosul merült az első 11-gyel.
Azóta tűrhetőre mérséklődött, de a 10-es alapvetően szimpatikusabb volt.
Az újítások nagyrészével nálam nem azt a hatást érte el, amit talán szerettek volna.

# I got bored one day and put everything on a bagel...

(#10943) sityupityu válasza _Smooth (#10942) üzenetére


sityupityu
veterán

A feloldási bug a mai napig jelen van nálam is, ezt nem tagadom. Viszont teljesen jól működik. Az is igaz, hogy a legelső 11-el nekem is gyorsan merült, de pár nap múlva normalizálódott a helyzet. A jelenlegi 11-el meg olyan akkuidőm van amilyen a 10-el sohasem volt, utoljára a 9-nél volt hasonló jó.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10944) half333


half333
őstag

Üdv! Miért van az h hivásnál 4g-ről átvált 3g-re?

(#10945) Mágus2 válasza half333 (#10944) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Mert 4G-n nem lehet hívni, minden telefon átvált. :U

(#10946) aujjobba válasza Mágus2 (#10945) üzenetére


aujjobba
addikt

Nem teljesen így van, ha kiépítve és engedélyezve van szolgáltatói szinten a VOLTE, akkor megy a hang 4g-n.
Ez ma a telekom hálózatán lehetséges, de nem mindenhol és mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#10947) half333


half333
őstag

Köszönöm!

(#10948) csabi94 válasza _Smooth (#10940) üzenetére


csabi94
őstag

SwiftKey-t használok. Szerintem nagyon okos, tanulékony.

(#10949) half333


half333
őstag

Az normális h a kijelző felül picit sárgul?

(#10950) csokito100 válasza half333 (#10949) üzenetére


csokito100
aktív tag

Igen. Természetesen.:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.