Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2001) domojko válasza Tel Chi (#1998) üzenetére


domojko
senior tag

Gondolod sikerülni fog? Van aki lassan 2 hónapja megrendelte a készüléket.

(#2002) Tel Chi válasza domojko (#2001) üzenetére


Tel Chi
tag

Most is tudnék venni, csak még nem kaptam fizut!
Jövhéten kapok!!

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#2003) DaWe94 válasza Tel Chi (#2002) üzenetére


DaWe94
senior tag

Nem arról van szó, hogy nincs rá pénzed... hanem erőteljes készlethiány van. :D

(#2004) B-L-A-C-K válasza Tel Chi (#1998) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ugyan azt a kijelzőt kapta elvileg, és találkoztam már olyannal is akinek mozgott a keret az SE-n.

[ Szerkesztve ]

(#2005) RAMb0 válasza B-L-A-C-K (#2004) üzenetére


RAMb0
tag

Ez a keret mozgás kb. miben nyilvánul meg? Elváilk a kijelzőt takaró előlapi üveg?

(#2006) B-L-A-C-K válasza RAMb0 (#2005) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az előlapot még körbe veszi egy keret, konkrétan ez, és ha elenged a ragasztás, mozog a vázban az előlap.

(#2007) Tibee86 válasza DaWe94 (#2003) üzenetére


Tibee86
veterán

Hivatalos viszonteladóknál lehet, de szerintem gsm boltokban van.

(#2008) California1 válasza mackoman (#1989) üzenetére


California1
őstag

PartneroGsm i5S 94000Ft új , bontatlan , fóliás , 1év gari .

(#2009) Tibee86 válasza California1 (#2008) üzenetére


Tibee86
veterán

Az egyik hivatalos viszonteladó a másik nem.

(#2010) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#2004) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem ugyanaz a kijelző. Nem tudták cserélni valakinek 5S kijelzőjére az összetört SE kijelzőt. :N

⭐ Stella

(#2011) 4264adam válasza radi8tor (#2010) üzenetére


4264adam
veterán

Pár napra rá írta hogy mégis sikerült

(#2012) radi8tor válasza 4264adam (#2011) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Aha, erről lemaradtam akkor. Lehet csak erősebben kellett a helyére nyomni. :D

⭐ Stella

(#2013) California1 válasza Tibee86 (#2009) üzenetére


California1
őstag

A különbözet nem pár ezer Ft , a Partnero javára sajna.Illetve ugyanúgy meg van az 1év gari is.

(#2014) Tibee86 válasza California1 (#2013) üzenetére


Tibee86
veterán

Hivatalos viszonteladótól pedig 2 évig van lehetőséged garanciáztatni, és cserénél újra is indul.

[ Szerkesztve ]

(#2015) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Sziasztok,

Létezik ehhez a típushoz egyszerű gumi bumper? Mint régen a 4S-hez volt.

Nem nagyon találok.

Ötlet?

Köszi

(#2016) -secret- válasza joefasalasso (#2015) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#2017) joefasalasso válasza -secret- (#2016) üzenetére


joefasalasso
aktív tag

Köszi

(#2018) RAMb0 válasza B-L-A-C-K (#2006) üzenetére


RAMb0
tag

Minden értek. Köszi :)

(#2019) California1 válasza Tibee86 (#2014) üzenetére


California1
őstag

Nem!
1év gari, + 1év szavatosság .
Nem ugyanaz.
Amúgy volt ott náluk egy telócsere (i5S) 6hónaposan alaplap nyekk.
2hét múlva origi bontatlan fóliás dobozos csere, 1év garival ami onnét indult újra. Akkor ez most hogy ?

(#2020) Tibee86 válasza California1 (#2019) üzenetére


Tibee86
veterán

"Többletjogok az Apple Egy (1) Éves Korlátozott Jótálláshoz képest magyarországi hivatalos vásárlás esetén:
a cserélt alkatrészre vagy készülékre 1 év jótállás vonatkozik 90 nap helyett
fogyasztók (olyan természetes személyek, akik szakmájuk, önálló foglalkozásuk vagy üzleti tevékenységük körén kívül járnak el) számára a vásárlástól számított 2 évig van lehetőség garanciális javításra
Amennyiben a javítás vagy csere aránytalanul nagy költséget jelentene az eladó számára, vagy ha az eladó nem gondoskodik ésszerű időn belül vagy a fogyasztó számára jelentős kényelmetlenség okozása nélkül a javításról vagy a cseréről, illetve ha megtagadja azt, a fogyasztó követelheti a vételár leszállítását, vagy elállhat a szerződéstől, és a vételár teljes visszatérítése ellenében visszaadhatja a terméket.
"

Mivel nem tudok a részleteket így csak találgatni tudok. Szerintem úgy voltak vele, hogy inkább benyelik, hogy buknak egy 5S-t, mint hogy komolyabb gondjuk legyen belőle. Gsm-eknél vannak érdekes beszerzési források.
Nekem is volt olyan esetem gsm bolttal, hogy visszakaptam a vételárat (mondjuk harcolni kellett velük, de a fogy.védelemmel megtette hatását) amikor kiderült, hogy a gyárilag független telefon valójában külföldi szolgáltatótól származik.

[ Szerkesztve ]

(#2021) cashzoli válasza ChoppR (#1947) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Pontosítom a kolléga kommentjét: ha automatikusra van a HDR állítva, akkor magától eldönti, hogy használja-e vagy sem. Ha használja, elmenti az eredetit, és a HDR-t is. Ezért tapasztalod azt, hogy néha ilyen, néha olyan :)

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#2022) -secret- válasza cashzoli (#2021) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen, de Beáll. -> Fotók és kamera -> lent Normál fotó megőrzését kikapcsolod akkor nem menti a gyárit csak a HDR-t.

(#2023) Kiralykobra


Kiralykobra
csendes tag

Sziasztok,

Szeretném megosztani a tapasztalataimat volt androidosként és most már volt iphone utálóként.

Utáltam. Fikáztam. Aztán egyre több embernek lett körülöttem, családban is, feleségemnek is. Mindig jókat mondtak róla, így vettem a bátorságot és rendeltem egyet.

Először 16GB méretben akartam, de végül feleségem meggyőzött, hogy legyen 64-es. Cégen keresztül megrendeltem, nem tudom, hogy így rendelve gyorsabban ideért,

vagy sem, de 1 héten belül megjött a Telenortól.

Első dolgom volt rátenni egy üvegfóliát, és egy szilikon tokot. Az üvegfólián keresztül is érzékenyebb, mint a Samsung.

Nagyon gyors.

Nagyjából fél nap alatt hozzászoktam, és 1 nap alatt megszerettem és nem értem miért nem volt jóval előbb ilyenem :) Sokkal kényelmesebben lehet vele dolgozni, áttekinthetőbb, kézre áll a használata.

Megéri a pénzt, bár hozzáteszem, hogy én nagyon olcsón hozzájutottam. A kártyát ingyen kicserélték a boltban nanora, így én nem találkoztam a SIM kártyás problémával.

Üzemideje nekem megfelelő, egész napi használat után estére 65-70% között mozog. (Tény, hogy nem vagyok beletemetkezve egész nap)

Az összes általam használt android app megtalálható az appstore-ban is, egy-kettő még kezelhetőbb is, jobban meg van írva.

Összességében sokkal de sokkal jobb, mint az android. Én, mint "utáló" nem gondoltam volna, hogy én valaha is ilyet fogok leírni :) Ezentúl csak is iphoneom lesz.

Egy kérdésem lenne: az oldalán lévő kapcsolóval amivel rezgőre lehet tenni, bírja a napi 1-2 kapcsolást?

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#2024) 4264adam válasza Kiralykobra (#2023) üzenetére


4264adam
veterán

7 éves 3gs mai napig bírja az átkkapcsolást, pedig sokszor csak unalomba kapcsoltam

(#2025) cashzoli


cashzoli
aktív tag

Miért ne bírná? Vagy hogyan érted? :) Arra lett kitalálva, hogy kapcsolgassák.

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#2026) B-L-A-C-K válasza Kiralykobra (#2023) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Napi 100at is bírnia kellene, nem azért van rajta hogy babúsgasd, hanem hogy használd.

(#2027) huan válasza Kiralykobra (#2023) üzenetére


huan
őstag

Nekem még az is nagyon bejön, hogy minőségibbek a programok, mint androidon. (pl. az iCsekk)
Androidnál az olyan alkalmazások, amik nyomvonalat követtek (pl.fitnesz alkalmazások) rendszerint ütköztem olyanba, hogy a háttérben bezárult, ba***tt rögzíteni bármit is. Itt ilyen nincs.
Az alkalmazások tulajdonságai, beállításai nagyon jól testreszabható a beállításokban, nem külön-külön az alkalmazásokban.
Nem tudom hogyan csinálják, hogy folyamatos gps,wifi, mobilinternet bekapcsolása mellett, viszonylag sok nyomogatással sem merül nekem sem 65% alá :P
androidnál ilyen nem volt sosem.

[ Szerkesztve ]

(#2028) #03372544 válasza huan (#2027) üzenetére


#03372544
törölt tag

Azért az iCsekk-et minőséginek mondani elég erős, kb. 90-es évek dizájn, borzasztó.
Még az a szerencse, hogy a kódminőséget nincs lehetőségem ellenőrizni.

A beállítások speciel nekem fura volt android után, hogy ha pl. a kamerán is akarok valamit állítani ahhoz ki kell lépnem és átmenni a beállításokba, de megszokás kérdése, és talán valóban átláthatóbb így.
Nem kell minden appot elindítanod, hogy bemenj a beállításaiba, nézőpont kérdése mi a jobb.

[ Szerkesztve ]

(#2029) 4264adam válasza huan (#2027) üzenetére


4264adam
veterán

A zártság és a 2-3 féle processzor típusra való fejlesztés műve. És a processzorok is nagyban hasonlóak. Iphone még minidig 2 maggal van el (és ezt tudja nyújtani :Y ). Szerintem az Iphone 7 sem lesz több maggal.

[ Szerkesztve ]

(#2030) huan válasza #03372544 (#2028) üzenetére


huan
őstag

Az iCsekk-et azért említettem, mert igényesebb az androidos változatnál, annak ellenére, hogy nem egy látványprogram. A Jófogás, Tumblr, K@H mobilbank ugyancsak, de ez csak az én véleményem.

(#2031) lugosi válasza 4264adam (#2029) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Miért is lenne?

(#2032) mackoman válasza Kiralykobra (#2023) üzenetére


mackoman
tag

Üdvözlünk a családban ...:)
Sziasztok,2 dolog érdekelne ,az egyik hogy ha a Microsoft one drive-rá feltöltöm a képeket,akkor az iPhone tárhelyből elvesz?mert van vagy 1000 fotó feltöltve ,de a tárhelybe belépve azt írja ,hogy 256mb foglalt.Ugyanez a kérdésem az iCloud drive-nál is.
Válaszokat előre is köszönöm.

(#2033) whoever70


whoever70
tag

Nuglas vagy Nillkin fóliát ajánlanátok a készülékre?

(#2034) 4264adam válasza whoever70 (#2033) üzenetére


4264adam
veterán

Nillkin tokot igen, minőségi az aliexpress-ről is. Nuglas fólia pedig 0.3mm vastag, kicsit érződik a gomb körül a vastagsága vannak 0.15mm vastag fóliák is.

[ Módosította: radi8tor ]

(#2036) Tel Chi


Tel Chi
tag

Tud valaki hivatalos viszonteladót, ahol lehet venni SE 64GB Astro szürkét??

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#2037) B-L-A-C-K válasza Tel Chi (#2036) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Túl sok hivatalos hely nincs, szóval nem nagy dolog végigtelefonálni.

(#2038) #03372544 válasza Tel Chi (#2036) üzenetére


#03372544
törölt tag

Arany vagy rózsa arany van az istyle-ban.

(#2039) Kobor


Kobor
aktív tag

Ez a szavatosság dolog érvényes. T-mobile-s készülékre is, vagy csak függetlenre?
1,5 éves 5s sárga foltos, köszönöm.

(#2040) Tibee86 válasza Kobor (#2039) üzenetére


Tibee86
veterán

Minden olyan iPhone-ra érvényes amelyik itthoni hivatalos viszonteladótól lett vásárolva (a szolgáltatók is annak számítanak).

(#2041) tomcsi23 válasza Tel Chi (#2036) üzenetére


tomcsi23
veterán

Telekomnál most/még van, pár nap alatt kiszállítják. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#2042) Tel Chi válasza tomcsi23 (#2041) üzenetére


Tel Chi
tag

Köszi, de én függetlent szeretnék!

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#2044) AliasB


AliasB
senior tag

Üdv.
Én meg még mindig az asztroszürke telefonra várok de hetek óta sehol sem sikerült beszerezni pedig direkt meg is rendeltem több helyen. Komolyan mondom ez a beszerzés egy siralmasan lassú folyamat. Gyártanak egyáltalán olyat?? Vagy az valami limitált kiadás??

Járj nyitott szemmel.

(#2045) gyuromoj válasza AliasB (#2044) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nekem megjelenés napja óta van meg, de már kezdem unni. :DDD
Amúgy sajnálom hogy ennyit szívtok. :(

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#2046) AliasB válasza gyuromoj (#2045) üzenetére


AliasB
senior tag

Unni? Mit unsz rajta? :D ez tényleg érdekel mert nem akarom fél év után meghirdetni, hogy inkább visszatérek az androidra :D

Amúgy Május 10.e óta hajtom de lassan egy hónapja semmi és még most sem tudnak sehol időpontot mondani, hogy mikor lesz. De még a pesti apple boltokba sem.

[ Szerkesztve ]

Járj nyitott szemmel.

(#2048) gyuromoj válasza AliasB (#2046) üzenetére


gyuromoj
veterán

Előtte 5S-em volt 1,5 évig. Azt hittem elég lesz a méret, de mennék nagyobbra. Ennyi a bajom. Másban mindenben megfelelő számomra.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#2049) B-L-A-C-K válasza gyuromoj (#2048) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem is egy hónapig volt meg az SE, rájöttem nekem a nagyobb jobban bejön (i6/6S).

(#2050) AliasB válasza gyuromoj (#2048) üzenetére


AliasB
senior tag

Na igen a mostani telefonom kijelzője 4.5" és azt érzem, hogy az egész ideális. Volt 4.7"os is azt nagynak éreztem. A 4" kicsinek tűnik ugyan de majd kiderül.

Járj nyitott szemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.