Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15901) bodorjanos válasza Giles74 (#15900) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Lehet, ha 64 GB-os lenne, nekem sem lenne másik iphone-om.... :) Mondjuk most pont a kis SE-ben van az elsődeleges SIM-em, mert az iphone 11-em szarakodik és állandóan dobja a hívásokat... Dühömben visszaköltöztem :D
A rázkódás biztos nem segít a optikai stabilizátorral szerelt telefonoknak, de erről hiteles információim nincsenek ;)

(#15902) milszab


milszab
senior tag

Nálatok is k..rva lassú néha a telefon? Akad, alig tölti be az appokat. Igaz keés rajt a hely de annak nem kéne befolyásolnia nem?

(#15903) Zsolt,72 válasza milszab (#15902) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Próbáld meg elvégezni ezt: [kép]

 iPhone 15

(#15904) Wajk válasza milszab (#15902) üzenetére


Wajk
addikt

nekem egy iTunes Backup->Gyári visszaállás->iTunes Restore szárnyakat adott a kis dögnek :K természetesen így semmiféle adatvesztés nélkül, kitakarítódnak a cache-ek és az orrodat is tisztíccsa...

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#15905) milszab válasza Wajk (#15904) üzenetére


milszab
senior tag

No. Biztonsági mentés kész. Utána a telóban törlök mindent és visszaállítom alap beállításra majd bizt mentésből vissza? Vagy a mentés után csak csinálok az itunes-al egy mentésből való visszaállítást?

[ Szerkesztve ]

(#15906) Wajk válasza milszab (#15905) üzenetére


Wajk
addikt

Vissza állítod alapra (Gyári visszaállítás), majd újrainduláskor szól is, hogy új telefonként akarod használni vagy mentésből. rádugva iTunes és kiválasztod majd a mentést amit vissza akarsz tenni. :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#15907) milszab válasza Wajk (#15906) üzenetére


milszab
senior tag

NAh köszi próba. HA ez sem segít nem tudom. Am nagyon melegszik is néha. Nem gyári az akku, lehet azzal van valami. Meg gondolom a melegedés miatt is lehet lassulás.

(#15908) tuzpenge válasza milszab (#15907) üzenetére


tuzpenge
őstag

Szerintem a nem gyári akksi okozhat ilyen anomáliákat simán.....szóval ha így sem javul akkor nagy valószínűség szerint arra keresgélj tovább!

ˣ

(#15909) milszab válasza tuzpenge (#15908) üzenetére


milszab
senior tag

Igen az lesz. Gyári akkut kéne bele szerezni, csak elvileg azt venni nem lehet csak a szevízben cserélik olyanra..?! Csak ha így van, annyiból komplett telót veszek... :D

[ Szerkesztve ]

(#15910) Zsolt,72 válasza milszab (#15909) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Igen, csak  Apple hivatalos szervizpartner jut hozzá gyári akkuhoz.

 iPhone 15

(#15911) Wajk válasza milszab (#15907) üzenetére


Wajk
addikt

Igen, leszabályozhat. De szoftveresen ezzel most adtál neki esélyt, mert be is akadhatott és pörgette valami a procit. Adj neki vagy két napot és utána meglátod. Másrészt a kevés hely is okozhatott problémát, mert akkor a teló pakolgatja a cuccokat mi megint plusz munka. Szóval 500MB-ot vagy 1GB-ot érdemes üresen tartani.

Ami az akksicserét illeti én egy 6S-be tetettem 1 éve 10.000 Ft-ért egy új akksit. Biztos nem gyári, de egy év garit adtak rá. És pöpecül teszi a dolgát azóta is. A gyárival már nem húzta ki a napot, ezzel meg kettőt is ugyan azzal a használattal. Ezzel azt akarom mondani, hogy lehet jó, nem gyárit is kifogni, de sajnos rulett egy kicsit, vagy legalább 6 hó gart adjanak rá.

Egyet értek, hogy gyári a legjobb. 100.000 Ft feletti mobilnál számomra sem kérdés. Már a 10-est is meggondoltam, de a feleségem szereti, így ezt még megjátszottam mielőtt nyugdíjjazva lesz a 6S jövőre.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#15912) milszab válasza Wajk (#15904) üzenetére


milszab
senior tag

Na úgy tűnik egyenlőre ez segített rajta. :))

(#15913) Wajk válasza milszab (#15912) üzenetére


Wajk
addikt

örülök neki, én is nagyon élveztem anno. Én kb egy 3 éves rendszert húztam újra így. Látványos volt. :K Ha nem is annyira durván de az iOS is szemetel.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#15914) akos3


akos3
addikt

Sziasztok.
A kérdés 2020-as SE-re vonatkozik de azt hiszem mindegy..
Nem tudom összekötni kábellel a PC-vel. Hallom a hangot, el is kezd tölteni. Feljön a megbízható számítógép szöveg, rámentem h megbízható, de semmi nem történt...
Egyszer a nem megbízhatóra mentem, értelem szerűen semmi...De visszaállítottam a abeállításokban és nem történt semmi. Pedig itt le van írva viszonylag egyértelműen és még se...
valakinek őtlet?

(#15915) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Még mindig kap frissítést.

(#15916) Zsolt,72 válasza akos3 (#15914) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Esetleg ezeket kipróbálni:

-másik kábel
-másik USB port
-másik PC

 iPhone 15

(#15917) bodorjanos válasza Wajk (#15906) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

iTunes backup helyett a icloud backup is ugyanolyan jó? Több valamivel egy itunes backup visszaállításkor, mint egy sima icloud mentés?
Egy hirtelen google keresés alapján mindkettő kb. ugyanaz.

(#15918) Wajk válasza bodorjanos (#15917) üzenetére


Wajk
addikt

így van, természetesen ugyan olyan jó. :K Offline kicsit gyorsabban kivitelezhető, de az eredményen nem változtat.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#15919) bodorjanos válasza Wajk (#15918) üzenetére


bodorjanos
aktív tag

Köszi!

(#15920) milszab


milszab
senior tag

Ha vettem egy alkalmazást és nem tetszik vagy nem kell, vissza lehet valahogy csinàlni? Mármint hogy viszakapjam az árát?

(#15921) Oldman2 válasza milszab (#15920) üzenetére


Oldman2
veterán

(#15922) milszab válasza Oldman2 (#15921) üzenetére


milszab
senior tag

Oh köszi. Be is nyújtottam az igényt! :R

(#15923) Repsol600


Repsol600
addikt

Sziasztok.
Tudnék olcsón egy ilyen 32gb-os telót, mennyire használható manapság? Iphone 4 telóm volt, ez után csak android.

(#15924) Wajk válasza Repsol600 (#15923) üzenetére


Wajk
addikt

iOS15 még mindig kap biztonsági frissítéseket. Ha a képernyő méretet be tudod vállalni, mert pl telefon/üzenet/socialmedia/fényképezés, zenehallgatás és olyan dolgok nálad priosok amikhez nem kell feltétlenül nagyképernyő, pl játékok, Youtube huzamosabb ideig, akkor én simán ajánlom még mindig. A méret előnyeit élvezni fogod az biztos.

A maga korlátaival - , ami nem mindenkinek korlát, nekem pl nem volt az - együtt lehet vele élni, pörgős, stabil. Nappal a kamera is bőven vállalható. Normális állapotú akksival 1 nap simán kihozható.

Ha visszatérnél az iOS-re belekóstolni, jó lehetőség lehet :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#15925) lacuska74


lacuska74
tag

Sziasztok!

Előjött egy olyan hiba, hogy néha nem tölt a telefon.
Kihúztam párszor akkor újra elkezdett tölteni.
Egyre sűrűbben csinálja, próbáltam másik adapterrel azzal is ugyanolyan.
Amikor elkezd tölteni, akkor mozgathatom,rángathatom tölt folyamatosan, ebből úgy gondolom hogy a töltő csatlakozó vagy a kábel sem hibás.
Akkumulátor 78 százakék,az esetleg lehet baj?

(#15926) cigam válasza lacuska74 (#15925) üzenetére


cigam
félisten

Nézd meg csatlakozót. Mindkét oldalon megvan a tüskesor?
Próbáld meg fordítva bedugni. De az is lehet, csak meg kell tisztítani.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#15927) Giles74 válasza lacuska74 (#15925) üzenetére


Giles74
csendes tag

Nálam is volt ilyen. A tisztítás segített. Nekem a csatlakozó volt tele kosszal. Próbáld ki, hátha nálad is csak ennyi baj: egy fogpiszkálóval kapirgáld ki a koszt belőle. El sem hinnéd, mennyi összegyűlik a csatlakozóban. És azt a folyamatos dugdosással még jól be is tömöríted.

[ Szerkesztve ]

(#15928) bugizozi válasza Giles74 (#15927) üzenetére


bugizozi
őstag

+1 nálam is ez volt és a fogpiszkáló segített :K

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#15929) Salamander


Salamander
junior tag

iOS 15.8 telepíthető.

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#15930) Giles74


Giles74
csendes tag

Sziasztok! Korábban már kérdeztem, de nem nagyon tudott válaszolni senki, pedig másnál is jelen van ez a probléma. Azóta hátha a frissebb közönség is találkozott vele. Gyakran a bejövő hívásoknál nem villan fel a képernyő és amikor én manuálisan felébresztem nincs ott a csúszka sem, így nem is tudom felvenni. A fölső vékony sávban, ahol az óra, a wifi és egyéb jelzések vannak, ott jelenik meg egy kis telefonkagyló ikon, arra nyomva jön elő a csúszka, ahol már fel tudom venni. Felveszem, de még utána is csörög 2-3-at, mire beszélni tudok. A hívó fél érzékeli, hogy fölvettem, de azalatt amíg nálam még ezután is csörög, nem hall engem. Annyit sikerült kiderítenem, hogy az airpods lehet a ludas ebben a kérdésben, mert ha sokáig nem használom, akkor helyreáll a dolog. Olyan, mintha még mindig bluetooth kapcsolatban lennének, annak ellenére, hogy a füles a tokban van. Korábban kipróbáltam, hogy újrahúztam az ehész telót, akkor jó volt egy darabig, de utána megint elkezdte ezt csinálni. Valaki találkozot ezzel?

(#15931) g@bo


g@bo
nagyúr

urak

érdemes se 2016 ot venni még? jó lenne valami tartalék teló, menő, hogy ebben még könnyen cserélhető az akksi.

vagy egy 5s em, de kissé lassúnak érzem, de jó kis teló a mai napig.

(#15932) Wajk válasza g@bo (#15931) üzenetére


Wajk
addikt

Kettő és fél év, A7 helyett A9 ezek már önmagában hordoznak előnyt. Persze, hogy mennyire tudsz még kifogni használható példányt az más kérdés. De ha igen, akkor szerintem nem fogsz csalódni. Nekem még megvan és pörgős a kicsike. :K

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#15933) Oldman2 válasza g@bo (#15931) üzenetére


Oldman2
veterán

Tartalék telónak nekem is van egy 64GB-os verza, az apró méret miatti apró akkut leszámítva, használható máig is.

(#15934) cigam válasza g@bo (#15931) üzenetére


cigam
félisten

Nekem a mai napig ez a fő telefonom. Teljesen jól használható, igaz nem szoktam játékokat futtatni. Telefonálni, online tartalmat fogyasztani tökéletesen megfelel. Egyedül az régi aksi a gyenge pontja, nálam a több órás zene/podcsat hallgatás erősen gyengíti, de ha visszafogom magam, 24 órát is kibír. Nem tudom az aksicsere, vagy a készülékcsere lenne jobb.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#15935) g@bo


g@bo
nagyúr

Koszi urak, csak az ára néha sok. 30e. Gondolom a 16gb változat kerülendő. :R

(#15936) bmt50 válasza g@bo (#15935) üzenetére


bmt50
senior tag

Sajnos sokan el vannak szállva az árakkal, mer'hogy ez ájfon. Jó-jó, rendszerből gyors, de hiába a jól optimalizált rendszer, ha a vas felett már eljárt az idő.
A feleségemnek vettünk egyet 2022-ben. A kijelzője a felső sarkokban enyhén sárgult. Az eladó szerint (aki hithű katolikus, templomi lelkész segéd) a telefont sose javították, minden gyári a fehér, 64GB-os verzióban. Néhány hónap múlva elvittük akksi cserére a helyi telefon szervízeshez, mert az akku gatya volt, és kezdett fenn leválni a kijelző. (Ezek típusbetegségek egyébként). Kiderült, hogy a kijelző nem gyári, a telefon valamikor beázhatott, izzadtságszagú kendácsolás a szakszerű javítás helyett, amit kívülről még szakember sem lát meg. No mindegy, a pénzt bele invesztáltuk. Naponta többször kellett újra indítani, különben a feleségem nem volt elérhető, pedig térerő hibánk nem volt. Végül a váltottunk i11-re, és a nagyfiam örökölte meg tartalék telefonnak. Neki egy A32-es Samsungja van. Néhány hétig próbálgatta a kis SE-t, de végül vissza költözött a Samsungba. Szerinte jó ez a telefon, de mára - arra, amiket ő használ rajta- de még a Samsung-hoz képest is tetű lassú.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#15937) milszab


milszab
senior tag

Mikor fotóztok, az élesítés elsőre nálatok is lassú, vagy csak nálam van valami gebasz?

(#15938) cigam válasza milszab (#15937) üzenetére


cigam
félisten

Nálam másodjára is. Igaz volt már hogy leesett, hiába volt tokban, az optika elég nagy ütést kapott, így szerintem már nincs 100%-os állapotban.
Mi a lassú? Nálam 2-3mp alatt elmúlik a sárga kocka villogása. De ez erősen függ attól is hogy mennyi fényt kap, mennyire kontrasztos a téma.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#15939) milszab válasza cigam (#15938) üzenetére


milszab
senior tag

Hát mikor hírtelen fotóznék... Elhúzom ballra és van hogy 5mp eltelik mire élesít magától, de van hogy nem is akar élesíteni ha nem nyomok rá a kijelzőre.

(#15940) cigam válasza milszab (#15939) üzenetére


cigam
félisten

Sose szoktam figyelni, de ha nem talál arcot, akkor csak keres valami kontrasztosat, pl.most a billentyűzet ~3mp alatt fókuszálja (úgy ahogy), de a sárga koceka nem jelent meg.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#15941) Wajk válasza milszab (#15939) üzenetére


Wajk
addikt

én csinálnék egy Backupot iTunes-szal, majd Gyári Álapot és tesztelném. Én szoftveres bugra tippelnék, de természetesen ennyi idősen akár hardveres is lehet.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#15942) milszab válasza Wajk (#15941) üzenetére


milszab
senior tag

Jaja majd kipróbálom. Múltkor ugyan ez a megoldás a sebességen segített de szerintem a kamera az ugyan olyan maradt. Csak azért kérdezem mer lehet veszek egyet donornak HA csak nálam van a bibi. Mer egyenlőre nem érzem úgy hogy lenne olyan teló amire cserélném. Egyedül ez a bajom vele meg a tárhely lehetne nagyobb meg egy picit az akku idő jobb… Igaz az utóbbin lehet javítani, a nagyobb tárhelyen nem annyira. Bár láttam valami mókolást már hogy az alaplapra forrasztottak, igaz nem ennél a telónál. 😀

(#15943) cigam válasza milszab (#15942) üzenetére


cigam
félisten

Donornak?
Nem lenne egyszerűbb egy olyan emberkét keresni akinek szintén ilyen telója van, és élőben összehasonlítani a fókuszukat?
Szerintem ez a pár mp teljesen rendben van.

Plusz ha ennyi gondod van vele nem donort, hanem egy nagyobb kapacitú új aksis készüléket kellene keresned. pl. [link]

32GB-os verzió van nekem és azt írja még 12GB szabad :)

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#15944) milszab válasza cigam (#15943) üzenetére


milszab
senior tag

Jah jó neked. Én sokat fotózok, tele vagyok alkalmazásokkal, videót is rakok rá. 128-ból elérhető most per pill 4 😀. De hát mindenki más, mindenki másképp használja a telóját/dolgait…

(#15945) tibibi


tibibi
őstag

Esetleg vett valaki kijelzőt mostanában SE- hez? Rendeltem egyet aliról ,de katasztrófa :DDD [link] ez jó lehet?

(#15946) cigam


cigam
félisten

Mi baja lehet a levélnek/levelezőnek, hogy így jelenik meg?

A tetején még jó:

Aztán ha lefelé görgetek, rácsúszik a "fejlécre":

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#15947) Oldman2 válasza cigam (#15946) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem ilyen kis kijelzőre van "optimalizálva" a levél HTML tartalma.
:W

(#15948) milszab


milszab
senior tag

Aki cserélt mostanában a telóban akkut, mennyit bír? Érdemes vele játszani? Meg még mindig a Nohon a "sztár"? :)

(#15949) kerobi


kerobi
senior tag

Sziasztok van 2 telom
Iphone se 2022 (128gb) ios 16.6
Iphone 14 pro Ios 17.4

Az a kerdesem az se-t megeri updatelni? Ugyanis gyorsabban nyit meg egyes alkalmazasokat mint a 14 pro. A 14 pro gyorsabban merul az update ota.
Az Se-n a home gombot nektek is erosen kell nyomni? meg most vettem a telot nemreg...

[ Szerkesztve ]

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#15950) DevilAqua

Sziasztok!

Alig alig találok már és a neten is tök gagyi tokokat lehet venni.
Ha valakinek esetleg lenne Speck, UAG, Spigen, Otterbox vagy más jobb fajta ütésálló tokja akkor kérem írjon rám! Köszönöm :)

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#15951) kerobi válasza DevilAqua (#15950) üzenetére


kerobi
senior tag

Nemreg vettem ilyet a legjobb
Eros magnes, stabil magsafe toltes. Es kijelzovedo foliat is kapsz.

[ Szerkesztve ]

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#15952) DevilAqua válasza kerobi (#15951) üzenetére

Ez tök szuper de nekem leginkább a régi SE-re kéne :DDD

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#15953) kerobi válasza DevilAqua (#15952) üzenetére


kerobi
senior tag

melyik generacio?

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#15954) DevilAqua válasza kerobi (#15953) üzenetére

2016

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#15955) kerobi válasza DevilAqua (#15954) üzenetére


kerobi
senior tag

Ali
csak rendelesnel valaszd ki a korrekt tipust.

Macbook Air M1, Asrock Z390 phantom gaming mini itx, I9-9900K, 32GB 3600MHz G.Skill, Pro-ject Pre Box S2 Digital DAC+PreAMP, Raijintek Metis plus ház, Noctua NH D15 cooler, Radeon Pulse 5700Xt

(#15956) zsolti75


zsolti75
senior tag

Sziasztok!
Ha valakinek lenne lementve Se 2016-hoz való Ios11-12 körüli még aláírt ipsw, az írjon rám egy privátot légyszi!
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#15957) tomcsi23 válasza zsolti75 (#15956) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ezt hogy érted? Azokat már nem írja alá az apple.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.