Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10751) scyllarus válasza volandy (#10748) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezekre valószínűleg az IOS jobb választás.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10752) csacsi67 válasza volandy (#10749) üzenetére


csacsi67
addikt

Látom dilemázol hidd el nekem ettöl jobb válassztás nincs ár érték arányban.Majd nem 2 db-ot kapsz a Z1C compact áréert. Annyival az hiper Sony nem jobb hidd el volt z3 c z5 c a iphone mellett de nem lehet egy lapon emlietni.

De majd meg erösit van itt egy tag a csoportba WAJK aki tényleg sony mágus ,gogy Ö mit mond.A kivül bvelül ismeri a sony világát.

Ha meeg annyira nemj sürgös vár vagy vewgyél használtan egy SE-et ha kijön az ujjabb SE akkor meg váltasz.

Én is dilemáztam a Z1C compacton de nekem annyit nem ér hatalmas buko utánna eladni. Mjad ha konszolidálodik az ára.

Az még egy jó tanács ha Sony mellett döntesz azt mindenkéépen nézd meg ,hogy a bootloader nyitható e.Mivel régen ugy volt hogy szolgáltatosokon a BL nem lehetett nyitni.Még az után sem ha hivatalosan függetlenitetted.Késöbbiekben romolás miatt nagy hátránya van.Amikor már le jár a hivatalos Sony támogatás.

[ Szerkesztve ]

(#10753) volandy válasza csacsi67 (#10752) üzenetére


volandy
senior tag

Szuper! Köszi az infókat!

(#10754) csacsi67 válasza volandy (#10753) üzenetére


csacsi67
addikt

Épp néztem a HA-t 2 db hirdetnek abbol az egyik ugye telenoros ami elfogadható áron van .De ott rezeg a léc a letiltás miatt .Mesziuröl jött ember azt mond amit akar. :)

(#10755) domerator válasza csacsi67 (#10752) üzenetére


domerator
veterán

Ezt a dakaron írtad? :DD :DDD

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#10756) sityupityu válasza thomas77 (#10739) üzenetére


sityupityu
veterán

Ugyanaz nekem is a főtelefonom mint neked. Csak én az SE után vettem. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10757) volandy válasza sityupityu (#10756) üzenetére


volandy
senior tag

Miért az olyan jó telefon?

(#10758) sityupityu válasza volandy (#10757) üzenetére


sityupityu
veterán

Igen, jó. Én androidos voltam mindig, az SE volt a próbatelefon, hogy milyen is az IOS. Alapjában véve jó a rendszer meg minden, maga a telefon meg nagyon szuper, de én a hosszú androidos évek után nem tudtam igazán megszeretni az IOS-t.
De te most ne az S7-el foglalkozz, hanem ahogy már javasolták próbáld ki mind a két rendszert, hogy neked melyik lenne jobb. :)

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10759) volandy válasza sityupityu (#10758) üzenetére


volandy
senior tag

Okés!
Valószínű, hogy nem fogom tudni eldönteni! Valamilyen semmitmondó ok miatt fogok valamelyik mellett dönteni!
Windows rendszert használok nincs MacBook-n.
Jó legyen, működjön és ne kelljen 2 év múlva lecserélni, nincs kedvem szervizekbe mászkálni!

[ Szerkesztve ]

(#10760) natë válasza volandy (#10759) üzenetére


natë
nagyúr

Szerintem nem ez a topik az, ahol arról kéne szenvedned, milyen mobilt vegyél :U

(#10761) csokito100 válasza volandy (#10759) üzenetére


csokito100
aktív tag

Volandy szerintem csúcsot döntöttél a hozzászólások számával. Nem a tagsági státuszra gyúrtál rá?:)

(#10762) volandy válasza csokito100 (#10761) üzenetére


volandy
senior tag

Elnézést! Most lebuktam!

(#10763) daara


daara
aktív tag

Kint az 11.2.5 !

[ Szerkesztve ]

(#10764) scream


scream
veterán

Valakinek esetleg van tapasztalata, hogy milyen okkal cserélik a készüléket és nem javítják/csere alkatrésszel pótolják?

Voltam bent egy iStyle-ban, kijelző jobb sarkánál a ragasztás kezd elengedni és már eléggé mozog, amire azt mondta, hogy első körben csak kijelzőből kapok újat bele.

(#10765) Šolaire válasza daara (#10763) üzenetére


Šolaire
veterán

Így van itt leírják részletesen is : [link]

“Praise The Sun” \[T]/

(#10766) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Kivették a lassítást? ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#10767) scyllarus válasza volandy (#10762) üzenetére


scyllarus
veterán

Ha tényleg tanácstalan vagy, van Milyen okostelefont vegyek? topic.
Itt azért csak elfogultabb válaszokat fogsz kapni, és a droidos topicokban is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10768) volandy válasza scyllarus (#10767) üzenetére


volandy
senior tag

SE-t akarok venni!
Azért is vagyok itt.
Figyelem az írásokat, hozzászólásokat és várom a márciust hátha jön egy új SE!
Ha nem akkor marad ez amit 2016-ban adtak ki!
Egyébként a másik topicot is figyelem!

(#10769) daara


daara
aktív tag

Mostanában legagy a messenger app multkor a beállitásokban es meg nem tudom hol de a messemger sűrűn..csak nekem? Lehet hnap teszek egy uj iphone inditást

(#10770) sityupityu válasza tomcsi23 (#10766) üzenetére


sityupityu
veterán

Ki mondta? :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10771) tomcsi23 válasza sityupityu (#10770) üzenetére


tomcsi23
veterán

Írásjelet észrevetted? ;]
Amúgy látom, nem vették ki.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#10772) kisqp válasza scyllarus (#10747) üzenetére


kisqp
tag

Én azt hittem az Ios jobb ilyen szempontból, mert kevesebbet kell vele bajlódni. Xiaomi után reméltem, hogy így lesz...

(#10773) Balu_ válasza daara (#10769) üzenetére


Balu_
csendes tag

Engem amikor képet akartam megnyitni, dobott ki.

Mellesleg, csináltam clean installt, és a régebben említett hiba most is fennáll. Van egy iOS 11.2 ipsw fájl a gépemen. Tegyem vissza, hátha elmúlik a hiba? Frissíteni nem szeretnék egyelőre. Csak minimum a 11.3-nál szándékoznék.

iPhone 11 Black

(#10774) thomas77


thomas77
senior tag

Nekem van még egy nyomós indokom az SE mellett. Mégpedig a szolgáltatói támogatottság. Itt van például a Telekom VoLTE szolváltatása. Tingli-tangli telefonon egyelőre nem megy de az új Samsungokon meg az iPhone-okon igen. Meg 1 darab Lg-kívül máson egyelőre felejtős. Pedig egy nagyszerű szolgáltatásról van szó és remekül működik az SE-n is.
Vagy említhetném az amerikai sávok használatát. Még mindig nem magától érthetődő a LTE 2-es, 4-es, 12-es sávok megléte a 100e Ft körüli kategóriában. A többi elfuserált frekvenciáról nem is beszélve (t-mobile féle 1700/2100-as 3G). Tudom, ez sokaknak nem szempont, de számomra ez is fontos. Kiábrándító ha az ember a világ végén van és ha egyáltalán van térerő, akkor a maximális adatkaapcsolat az EDGE...

(#10775) sityupityu


sityupityu
veterán

Eddig egy frissítés sem bántotta a híváslistámat, de ez most az egészet eltüntette. Más is tapasztalt ilyet?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10776) csokito100 válasza sityupityu (#10775) üzenetére


csokito100
aktív tag

Szia!

Vajon Whatsapp-on is eltünteti az előzményeket? És az sms-eket is? Jó lenne tudni, mert ha igen, akkor kihagyom, gondolván mi fog még eltűnni, amit először észre sem veszünk. Köszi, hogy szóltál! Üdv :R

(#10777) sityupityu válasza csokito100 (#10776) üzenetére


sityupityu
veterán

Nem tudom, de az sms-ek mindenesetre megmaradtak. Viszont az előzményeknek annyi. :F

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10778) aujjobba válasza sityupityu (#10777) üzenetére


aujjobba
addikt

Nálam nincs gond, de a frissítés leírásában szerepel valami javítás a telefonkönyvvel kapcsolatban.
Ezek szerint nem lett annyira frankó az a javítás.

Megvan:
"Megold egy olyan problémát, amely miatt a Telefon alkalmazás hiányos információkat jelenít meg a híváslistában"

[ Szerkesztve ]

(#10779) radi8tor válasza aujjobba (#10778) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Vagy szükséges volt a híváslistát is törölni a javítás sikerességéhez...

sityupityu: gondolom csináltál frissítés előtt biztonsági mentést. Tedd vissza és írd ki a fontos számokat a híváslistából.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#10780) Wajk válasza aujjobba (#10778) üzenetére


Wajk
addikt

végülis, így már nem hiányos, ha törölték :D Problem solved.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#10781) sityupityu válasza radi8tor (#10779) üzenetére


sityupityu
veterán

Nem csináltam mentést, kamikaze módjára szinte sosem szoktam. :DDD
Egyébként nem akkora probléma csak meglepődtem, hogy a híváselőzményekben nem található semmi sem.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10782) radi8tor válasza sityupityu (#10781) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja, ha ennyire kamikaze vagy akkor vállald a következményeit. :P
Én még mindig nem frissítettem 10.3.3-ról. :B

⭐ Stella

(#10783) sityupityu válasza radi8tor (#10782) üzenetére


sityupityu
veterán

Gyáva. :DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10784) radi8tor válasza sityupityu (#10783) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akár az is lehetnék de nem. Egyszerűen nem jönnek be nekem a 11-es újítások. Nincs értelme frissítenem.
Biztonsági frissítés az más téma. Kár, hogy azt nem lehet külön feltenni.

⭐ Stella

(#10785) sityupityu válasza radi8tor (#10784) üzenetére


sityupityu
veterán

Nekem az tetszik a 11-ben, hogy alapjában az egész gyorsabb a 10-hez képest. Vagy legalább is annak tűnik, de ezt más is írta. Az animációktól kezdve minden pörgősebb egy kicsit rajta.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10786) Wajk válasza radi8tor (#10784) üzenetére


Wajk
addikt

hogy azt a sebezhetőséget kihasználják és célba vegyék a készülékedet ahhoz azért sok hold együttállása kellene. de +1 az iOS 11 mellett persze, de még így sem elég nálam hogy updateljek. :D Szívesen kipróbálnám már napi használatban, biztos már sokat políroztak rajta a kezdetekhez képest, de mivel visszatérni már nem lehet, ekkora kockázatot nem ér nekem a jelenlegi stabilitás (rendszer, akksi, kamera)

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#10787) sityupityu válasza Wajk (#10786) üzenetére


sityupityu
veterán

Én már többször is leírtam itt, hogy a jelenlegi 11 verzióval (illetve most már nem, mert van újabb) jobb akkuidőm van mint a 10-el valaha is volt. Ilyen akkuidőm a 9-el volt utoljára.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10788) Wajk válasza sityupityu (#10787) üzenetére


Wajk
addikt

tudom, olvasom a hsz-eket, hszeidet. Véletlenül sem bántásnak szánom, de annyi negatív van az akksit illetően más userektől, hogy a mérleg nyelve eléggé billen. Azért mondom, hogy lehet, hogy nekem is ok lenne ahogy használom, de mivel utána nincsen visszaút, ezért maradok, még.

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#10789) natë válasza sityupityu (#10785) üzenetére


natë
nagyúr

Ez így van, viszont a widgetekről főoldalra vagy vissza scrollozás néha mikrolagos.

(#10790) sityupityu válasza natë (#10789) üzenetére


sityupityu
veterán

Na meg a feloldás, legalább is nálam.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10791) natë válasza sityupityu (#10790) üzenetére


natë
nagyúr

Igen, az is.
Amúgy úgy vettem észre, ha a weather widgetet leveszem, vagy egy 3rd partyt használok helyette, kevesebb, kisebb a lag.

(#10792) scyllarus válasza sityupityu (#10775) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem a híváslistám megmaradt, viszont azóta nem kapom meg az exchange maileket, csak ha belépek a Mailbe :U
Kezd Win 10 Mobile feelingem támadni

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10793) sityupityu válasza natë (#10791) üzenetére


sityupityu
veterán

Én mindig közvetlen a frissítés után veszem észre azt, hogy kevesebb (kisebb) a lag. Ilyenkor kezdek mindig örülni, hogy javult valamicskét a helyzet, de pár feloldás után ugyanaz lesz mint előtte volt. :(((

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10794) natë válasza sityupityu (#10793) üzenetére


natë
nagyúr

Ebből látszik, hogy nem a hw.

(#10795) Noxy válasza KissMancs (#10728) üzenetére


Noxy
veterán

Google: app store vásárlás visszavonása

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#10796) lugosi válasza volandy (#10759) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Fej vagy írás alapon döntsd el akkor.

(#10797) november


november
tag

Sziasztok!

Szerintetek 2018-ban érdemes a 32 GB-s SE-t venni? Mert most akció keretében 100 000 forintért lehet kapni.
Vagy érdemes várni az utód megjelenéséig?

Illetve milyen márkájú és fajta itthon is kapható tokot és kijelzővédő fóliát ajánlanátok?

(#10798) betyar1974 válasza november (#10797) üzenetére


betyar1974
senior tag

Ezt Neked kell eldönteni, hogy mekkora tárhely kell.
Én 16GB-ost vettem, tudatában hogy ekkora elég, ebből 10.5Gb most is szabad! :K

(#10799) b.kov válasza november (#10797) üzenetére


b.kov
senior tag

Szerintem 2 évig még egy nagyon jó telefon lesz, úgyhogy simán.
Most megveszed 100k-ért, aztán cserénél pedig eladod 50k körül még mindig. :K

(#10800) ujskodas


ujskodas
tag

Sziasztok!
Miért van az, hogy az " Utolsó iCloud biztonsági mentés: Soha" felirat szerepel az eszközinformációban, de ha megnyitom a biztonsági mentést, ott szépen kiírja, hogy bizony volt mentés. ( a legutóbbi töltéskor, mikor volt wifi kapcsolat is azzal a dátummal, időponttal)
Illetve: Kaptam egy emailt, de gyanús a feladó, ill. nem én vagyok a címzett se ezzel a szöveggel:
Számla Ellenőrzés (kötelező) - Szerviz Kód HU370-IXG81-PLB92]

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szeretnénk tájékoztatni Önt arról, hogy egyes Apple ID-adatok hiányoznak vagy helytelenek. Nyissa meg és olvassa el a mellékelt fájlt a fiókadatok ellenőrzéséhez. 24 órán belül nem érkezik válasz, a fiók blokkolva lesz.

Tisztelettel,
Apple Támogatás

Van egy melléklet is hozzá, PDF fájl. Na én töröltem az egészet a pi...ba.

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.