Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9351) tybsen válasza betyar1974 (#9350) üzenetére


tybsen
addikt

Nagyon durva! Elhiszem persze hogy bír ennyit, de nálam egy telefon sem bírja akkumulátortechnikailag - Bármilyen telefonom is volt mindig kevesebbet bírt mint a többieké a fórumon úgyhogy már nem is foglalkozom ezzel a témával töltöm amikor tölteni kell aztán kész :DDD

(#9352) szupermacs válasza betyar1974 (#9345) üzenetére


szupermacs
veterán

Aki mostanában vette, annak már nem a 10-es rendszer van rajta, hanem a bugos 11. Nem fogja tudni visszarakni az előző iOS-t.

(#9353) wolphov válasza szupermacs (#9352) üzenetére


wolphov
kezdő

meg aki frissitett az se

iPhone SE

(#9354) szupermacs válasza wolphov (#9353) üzenetére


szupermacs
veterán

Aki frissített, az már csak a saját hibájából tanulhat. Sejtettem, hogy több probléma lesz vele, mint a 10-essel. Amíg a régi tökéletesen működik, biztos nem fogok felrakni egy friss, problémákkal teli rendszert.

(#9355) wolphov válasza szupermacs (#9354) üzenetére


wolphov
kezdő

imadom...

iPhone SE

(#9356) szupermacs válasza wolphov (#9355) üzenetére


szupermacs
veterán

Elhiszem. Ez az, amire nekem nincs szükségem. :N

(#9357) tomcsi23 válasza wolphov (#9355) üzenetére


tomcsi23
veterán

Nálam nem jött még elő semmi ilyesmi.
Mondjuk amúgy sem raknám vissza a 10-est, ha lehetne sem.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#9358) szupermacs válasza tomcsi23 (#9357) üzenetére


szupermacs
veterán

Akinek nincs vele problémája, az persze, hogy nem rakná vissza.

(#9359) tomcsi23 válasza szupermacs (#9358) üzenetére


tomcsi23
veterán

Hát igen, tanultam a saját hibámból. ;)
Amúgy van pár zavaró rész a 10-esben is, aminek már nyoma sincs szerencsére.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#9360) szupermacs válasza tomcsi23 (#9359) üzenetére


szupermacs
veterán

Mikre gondolsz?

(#9361) VMatteo válasza szupermacs (#9360) üzenetére


VMatteo
őstag

Téged fizetnek, hogy védd a 10-et? ;] Ha senki nem használni a 11-et, sose lenne javítva. Beleolvasok a topicba és mindig látom hogy bezzeg TE bugos 11-et nem raksz fel. Ez tök jó meg minden, de mi a bánatnak írod le mindig? :B

Tisztelet a Gépésznek!

(#9362) galaxys80 válasza VMatteo (#9361) üzenetére


galaxys80
veterán

Önigazolás? :U

(#9363) szupermacs válasza VMatteo (#9361) üzenetére


szupermacs
veterán

Mi a bánatnak írja le a századik ember, hogy 11 alatt eltűnnek az ikonok? Mi a bánatnak írja le az ezredik ember, hogy szerinte gyorsabban merül a telefon 11 alatt? Én miért ne írhatnám le, hogy a 10-zel soha semmi problémám nem volt? Engem senki nem fizet ezért (hülye vagyok, hogy ingyen csinálom, támogatókat felveszek).

(#9362) galaxys80: Önigazolást azok keresnek, akik nem biztosak abban, amit mondanak/csinálnak. Én csak örülök. Nem a 11-et használók kárának, hanem annak, hogy működik a telefonom. Ilyen gyors és patent telefonom sose volt még, a rendszer is nagyon jól megy. Szerintem sokaknál ugyan ez volt a helyzet a 10-nél, mégis frissítettek és sírnak. A bétázókról már nem is beszélek. Nevetséges volt.

[ Szerkesztve ]

(#9364) marcitp


marcitp
őstag

Nnna!
Talán érdemi infò másnak is, utánaolvastam a merülésnek, másnak pl a flickr app-al volt gondja. Töröltem, mintha jobb lenne. :)

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#9365) Friczy válasza szupermacs (#9363) üzenetére


Friczy
senior tag

Kicsit más dolog, ha valaki észlel egy hibát és beírja, és más, ha valaki naponta beírja, hogy 'de jó, hogy nem frissítettem'. Az elsőnek van érdemi információtartalma, az utóbbinak semmi, az kb. egy dicsekvés szintű beszólás, amely feleslegesen frusztrálja azokat, akiknek problémájuk van az új rendszerrel.

Nem is igazán értem a problémákat, a hardver elvileg azonos, a rendszer azonos, és néhányaknál előfordulnak ezek a gondok, másoknál nem. Én is utána szoktam nézni a jelzett hibajelenségeknél, hogy nálam megvan-e (11.0.3 van most fenn), egyedül a 11.0.2-nél tapasztaltam egy kicsit gyorsabb merülést, de semmi egyéb jelzett hibába nem futottam bele.

De azzal kinek lenne jobb, ha én is naponta beírnám, hogy semmi bajom a 11.0.3-as verzióval?

(#9366) marcitp válasza Friczy (#9365) üzenetére


marcitp
őstag

Annyival, hogy mégsem sz.r annyira az új, több infò. :)

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#9367) szupermacs válasza Friczy (#9365) üzenetére


szupermacs
veterán

Nem értem, milyen információtartalma van annak, ha az ezredik ember is leírja, hogy mi a problémája. Ha ezt lehet, akkor nekem is le lehet írni minden nap, hogy nem frissítek. Ha valaki ezt támadásnak veszi és emiatt problémája van, akkor ignorálja a hozzászólásaimat.

(#9368) galaxys80 válasza szupermacs (#9367) üzenetére


galaxys80
veterán

Azért, mert a hibák említése esetleg segítséget nyújthat másoknak abban a döntésben, hogy megéri-e frissíteni neki vagy nem.
Míg a te általad közölt információnak semmilyen hasznát nem fogja venni senki. :U

(#9369) szupermacs válasza galaxys80 (#9368) üzenetére


szupermacs
veterán

Ezeket is elég lett volna egyszer leírni, aztán beleírni az összefoglalóba, ha van megoldás a problémára. Persze, értem, hogy rohadt unalmas vagyok. De ez van.

(#9370) galaxys80 válasza szupermacs (#9369) üzenetére


galaxys80
veterán

Én semmilyen összefoglalót nem látok. Esetleg készítsd el és, akkor lehet erre hivatkozni. :U

(#9371) sityupityu válasza lugosi (#9346) üzenetére


sityupityu
veterán

Én csak másodlagos telefonként használom, így kb teljesen ki tudom számítani, nem tud meglepetést okozni.

Más: Látom kicsit megy a vita itt a 10 kontra 11-ről. Nekem egyedül a legelején volt csak igazán problémám a 11-el ahogy kijött. Volt egy-két kellemetlen bug benne, és ugye gyorsabban merült a telefon. Viszont a merülés dolog már ennél az első verziónál is teljesen rendbejött nálam (írtam is anno) pár töltés után. Azóta ugye kijött a 11.02 és a 11.03, amikkel folyamatosan jobb lett. Megjegyzem, hogy már az első 11 is nagyon tetszett nekem a gyorsasága miatt ami egyből feltűnt a 10 után. Most a 11.03-at használva meg úgy vagyok vele ahogy tomcsi23 is írta, hogy vissza nem raknám már a 10-et.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9372) betyar1974


betyar1974
senior tag

10 vs 11!
10-et Én használok, 11-et a fiam(5s), így van folyamatosan viszonyításom. Nem ócsárolom a 11-et, de még nem forrta ki magát számomra. Ha boltom lenne, bíztos én is tesztelném, de sajnos nem tehetem meg. Nekem hosszú időre kell ez a teló. Viszont örülök neki, hogy vannak akik 11-et használnak(fiam is), tapasztalatokat megosztanak, tapossák az utat! :C Ezt köszönöm is! :R
Így tovább, szuper ez a topik!

(#9373) szupermacs válasza betyar1974 (#9372) üzenetére


szupermacs
veterán

Egyébként én is örülök neki, hogy mások használják.

(#9374) natë


natë
nagyúr

Lag, kamera elfordulás bug (záróképernyőn), kb. ennyi amit érzékelek és zavar. Akksi idő kb., mint 10-en.

(#9375) csokito100 válasza szupermacs (#9352) üzenetére


csokito100
aktív tag

2 hete vettem és az IOS 10.3.1 van rajta.

(#9376) betyar1974 válasza szupermacs (#9373) üzenetére


betyar1974
senior tag

11.1-re lehet hogy már kiforr a dolog. Akkor átnézem a fiam telóján, meg persze az itt leírt tapasztalatok alapján, Én is frissítem. Egyébként nagyon tetszik a 11 nekem is, de mint említettem, nem pár ezerről van szó és nem tudnám pótolni! :( Még ott az eszmei érték is legalább is nálam, volt pár telóm, de ennyire jó... még nem.

(#9377) csokito100 válasza betyar1974 (#9345) üzenetére


csokito100
aktív tag

Jól beszélsz :). Enyémmel sincs semmi gond és üzemidőben is tökéletes! Csak akkor fogom frissiteni, ha mindenki hanyatt esik a tökéletes IOS11-től, köztük Te is Betyár :). Üdv

(#9378) csokito100 válasza VMatteo (#9361) üzenetére


csokito100
aktív tag

Ez nagyon érdekes megközelités. Bocs már, nem a tesztelők feladata, hogy egy ütőképes rendszert adjanak ki? Mondjuk én személy szerint nem azért veszek egy telefont, hogy én tesztelgessem. Azért fizetek 100 ezreket érte, mert elvárhatom, hogy tökéletesen, probléma mentesen működjön! F...t adják ki, ha nem tökéletes?! Mert ugye olyan eget rengető nagy újitások nincsenek benne! Mindegy, lehet, hogy csak én gondolom rosszul, de én sem teszek fel bugos, problémás rendszert. Ez a topik lényege, lehet irkálni :).

(#9379) szupermacs válasza csokito100 (#9378) üzenetére


szupermacs
veterán

Én is pont így vagyok vele. Ha ez a tesztelő usereknek nem tetszik, ez van. :K

(#9380) betyar1974 válasza csokito100 (#9378) üzenetére


betyar1974
senior tag

csak én gondolom rosszul? Tökéletesen jól gondolod. :C Próbálnák meg egy Boeing-be ennyire felületesen tesztelni, a naftát, vagy épp ezesetben a Szoftver-t!

(#9381) nord_ válasza csokito100 (#9378) üzenetére


nord_
veterán

Tökéletes rendszer, tökéletes szoftver? Na ja, esetleg a tankönyvekben. :D

(#9382) csokito100 válasza nord_ (#9381) üzenetére


csokito100
aktív tag

Most nekem az, már bocs! Az IOS verziót nem irom, hogy ne legyen lázadás. Szép napot :)

(#9383) daara


daara
aktív tag

Sziasztok!

Tegnap minden adat törlését csinaltam gyors merülés miatt azota ha kikapcsolom a wifit a control panelen lezárom a telefont majd felnyitom bevan kapcsolva.. hogy tegyem ujra h tiszta rendszer legyen?

(#9384) aujjobba válasza daara (#9383) üzenetére


aujjobba
addikt

Azt ugye tudod, hogy a CC-n nem kapcsolod ki teljesen a wifi-t, csak átmenetileg lekapcsolódsz az aktuális hálózatról?
Helyváltoztatáskor, hajnal 5kor, és egyéb jól dokumentált szituációkban visszakapcsolódik magától.

(#9385) -secret- válasza daara (#9383) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#9386) daara válasza -secret- (#9385) üzenetére


daara
aktív tag

Én is így csináltam ahogy leírják..

(#9387) stifi82 válasza -secret- (#9385) üzenetére


stifi82
aktív tag

Egy kérdésem lenne ezzel kapcsolatban játszom most aneed for speed no limits nevű játékkal ha megcsinálom ezt a full gyalulást akkor a játék mentése megmarad vagy hogy is van ez?
Az a lényeg a játék mentésem maradjon meg hogy hol tartok nem akarom újra kezdeni van erre mód vagy ugranak a mentések?

(#9388) -secret- válasza stifi82 (#9387) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Felhőbe ment?

(#9389) stifi82 válasza -secret- (#9388) üzenetére


stifi82
aktív tag

Nem tudom igazából nem tudom merre induljak hogy hol mit állítsak be.

(#9390) juuzer válasza stifi82 (#9389) üzenetére


juuzer
addikt

Nem játszottam még a játékkal de szerintem van benne opció valahol a beállítások menüben, hogy az Apple Game Center felhőbe mentse a dolgokat. Így ha gyalulás után újra belépsz ugyanazzal az Apple ID-vel akkor elvileg vissza tudod majd állítani a játékmenetet.

De javítsatok ki ha hülyeséget mondanék.

Más: Google Play játékokból valahogy át tudom vinni a mentéseimet iPhonera valamilyen formában? Facebook profilos megoldást olvastam már, de nálam nem ment sajnos :/

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#9391) csokito100 válasza juuzer (#9390) üzenetére


csokito100
aktív tag

Szia!

A droidon van egy app, Neve: Váltás IOS-re. Próbáld meg azzal. Elméletileg azzal mindent át tudsz vinni,habár játék elmentéseket nem tudom, hogy tudja-e. Egy próbát megér. Üdv

[ Szerkesztve ]

(#9392) daara


daara
aktív tag

H ha a clean install nem segitett esetleg csinaljam itunesal visszalatiast vagy mit és utána minden adat tolrese?

(#9393) aujjobba válasza daara (#9392) üzenetére


aujjobba
addikt

Azt ugye tudod, hogy a CC-n nem kapcsolod ki teljesen a wifi-t, csak átmenetileg lekapcsolódsz az aktuális hálózatról?
Helyváltoztatáskor, hajnal 5kor, és egyéb jól dokumentált szituációkban visszakapcsolódik magától.

Ha hatszor csinálsz clean install-t akkor is így fog működni.

(#9394) daara válasza aujjobba (#9393) üzenetére


daara
aktív tag

Tudom,leirtátok már..de eddig nem maradt kék miután kikakpcsoltam a CC-n kikapcsolom utána szürke , lezárom felnyitom és megint kék.

(#9395) aujjobba válasza daara (#9394) üzenetére


aujjobba
addikt

Ja értem, szóval azonnal visszakékül lezárás/feloldás után.
Na ilyet még nem láttam.

Próbáld meg az iCloud backup visszatöltése nélkül (bár gondolom már próbáltad), ha az sem jön be akkor passz.
Amúgy vissza is van csatlakozva a wifi-re, vagy csak az ikon kék?
Ha vissza van, ugyanarra megy vissza amiről lelökted?

[ Szerkesztve ]

(#9396) daara válasza aujjobba (#9395) üzenetére


daara
aktív tag

Fura mert nincs visszacsatlakozva de a beállitásokbam be van kapcsolva

(#9397) aujjobba válasza daara (#9396) üzenetére


aujjobba
addikt

A beállításokban be van kapcsolva az természetes, a CC-ről kinyomva nem kapcsolja ki.
Ha nem kapcsolódik valójában vissza, "csak" a CC-n kék az ikon, az igazából problémát nem okoz ezek szerint, csak gondolom idegesít miért kék akkormeg.

(#9398) Bib válasza -secret- (#9385) üzenetére


Bib
őstag

Mindig ezt szajkózom :) csak szerintem itunes-szal gyorsabb.

(#9399) daara válasza aujjobba (#9397) üzenetére


daara
aktív tag

Itunesal újra raktam minden oké , merülés is lasssab azóta. ;)

(#9400) Ferell84


Ferell84
tag

Sziasztok!
Olyan kérdéssel fordulok hozzátok hogy a párom telója (Iphone SE IOS11) reggelre bekapcsolja a wifit. Ez valami feature és ki lehet japcsolni vagy egy bug a rendszerben? Idegeseítő picit hogy direkt kikapcsoljuk estére reggel meg elkezd össze vissza pittyogni az értesítések miatt mert bekapcsol a wifi.
Előre is köszönöm a választ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.