Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9801) Boonen007 válasza Amu (#9800) üzenetére


Boonen007
őstag

Nem tudom mitől "szar" a rendszer nekem frankón működik és az akku idő teljesen rendben van.

(#9802) csokito100 válasza Amu (#9800) üzenetére


csokito100
aktív tag

Igen a frissités általában hibajavitás, vagy teljesen új rendszer, de javitó frissités ott is lesz. Még bugosan is kenterbe veri a droidot. Nekem Xiaomi Redmi 4Prime telóm volt. Nagyon jó telefon, de egész véletlenül nem jött rá soha normális frissités. Egész véletlenül elfelejtették. Pedig csak pár hónapos volt a készülék. Az Iphone SE mennyi idős is? Max 1,5 éves és nemhogy erre, de még az öregebb 5s-re is van frissités. Akkor miről beszélünk? Nekem megmaradt a lelkesedés a 2-3 napos üzemidővel és a probléma mentes működéssel. Kisebb hibák pedig a 400 ezres készülékekben is vannak, a droidot pedig nem akarom szapulni, mert valaki azt szereti. Üdv

[ Szerkesztve ]

(#9803) sityupityu válasza csokito100 (#9799) üzenetére


sityupityu
veterán

Hát nálam sajnos nem.

(#9800) Amu Amikor tavaly megvettem ezt a telefont kb én is ennyi idő után jöttem rá, hogy az apple cuccok nem nekem valók. Nekem ez már csak másodtelefon. Mondjuk nekem jól működött minden, de egyszerűen képtelen voltam ehhez a zárt rendszerhez hozzászokni. Túl puritán nekem, ráadásul rengeteg kompromisszummal is jár a használata, nincs meg azt a szabadság mint amihez hozzászoktam.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9804) csokito100 válasza sityupityu (#9803) üzenetére


csokito100
aktív tag

Nálad mi nem?

(#9805) sityupityu válasza csokito100 (#9804) üzenetére


sityupityu
veterán

Nem szűnt meg a lagg.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9806) #86564352 válasza Amu (#9800) üzenetére


#86564352
törölt tag

Inkább örülni kell sűrűn jön frissítés. Fényévekkel jobb az apple frissítések helyzete androidhoz képest. Az android készülékek kb. csak 20%-án van a 2016-os nougat. Az idei ios11 már 50% felett.

(#9807) tybsen válasza Amu (#9800) üzenetére


tybsen
addikt

Teljesen igazad van! Állandóan csak keresik és javítják a hibákat, hihetetlen! Ez biztosan nem arról szól h jobb szoftvert akarnak hanem egyszerűen nem értenek ahhoz hogy megcsinálják jól a szoftvert. De talán még a hibákat is direkt rakják bele és csak látszatfrissítések történnek! Android sokkal jobb, még ha hibás vagy elavult is a rendszer, vagy éppen elavultak a biztonsági frissítések. Azzal a néhány hibával együtt lehet élni és nem kell állandóan ezekkel a hibajavításokkal meg biztonsági frissítésekkell bajlódni! Végre valaki rámutatott a lényegre!

;]

[ Szerkesztve ]

(#9808) csokito100 válasza tybsen (#9807) üzenetére


csokito100
aktív tag

Tegyél már valami idéző jelet, vagy fejbeverős ikont,vagy valamit, mert még a végén elhiszi, hogy komolyan irod :R

(#9809) Amu


Amu
tag

na ez az! Csinálni kell egy normális szofvert, tesztelni, kihozni. Itt meg azt látom, hogy csinálnak vmit, kiküldik, a userek tesztelik és utána javítják, és megint minden kezdődik előről...
nem írtam, hogy a droid jobb... :)

[ Szerkesztve ]

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#9810) natë


natë
nagyúr

Az mennyire normális,hogy ha erősebben rányomok az SE kijelzőjére/üvegére, itt-ott ropog? Nem látom, hogy el lenne válva.

(#9811) Noxy válasza natë (#9810) üzenetére


Noxy
veterán

A kijelző erősebb nyomkodása nem rendeltetésszerü használat.
Ezzel csak elősegíted a "lehetséges" elválást.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#9812) natë válasza Noxy (#9811) üzenetére


natë
nagyúr

Az "erőset" ne erősnek értsd. Csak kicsit erősebben, mint a régi rezisztív kijelzőknél. Néha roppant, az után próbáltam.

(#9813) csokito100 válasza natë (#9812) üzenetére


csokito100
aktív tag

Miért is kell nyomkodni? Akkor venni kell egy 6s-t, ha valakinek a 3D touch kijelző hiányzik.

(#9814) sityupityu válasza csokito100 (#9813) üzenetére


sityupityu
veterán

Leírta már, miért kell ezt tovább ragozni? :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9815) csokito100 válasza sityupityu (#9814) üzenetére


csokito100
aktív tag

:R

(#9816) natë válasza sityupityu (#9814) üzenetére


natë
nagyúr

A kérdés az lett volna, hogy másnál előfordult-e ilyen, s vitte-e szervízbe

(#9817) sityupityu válasza natë (#9816) üzenetére


sityupityu
veterán

Nekem nem ropog.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9818) csokito100 válasza sityupityu (#9817) üzenetére


csokito100
aktív tag

Nem kell ezt tovább ragozni! Nekem sem ropog, de szóltam a szomszédomnak, hogy segitsen nyomni, hátha mégis csak :DD

(#9819) Šolaire válasza natë (#9816) üzenetére


Šolaire
veterán

Nekem se ropog teljesen massziv enyhén erősebb nyomásra is.

“Praise The Sun” \[T]/

(#9820) Amu


Amu
tag

lett vhgy 2gb szabad helyem, hogy lehet ez? a tömörítés nincs bekapcsolva

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#9821) aujjobba válasza Amu (#9820) üzenetére


aujjobba
addikt

Amikor kezd elfogyni a hely a rendszer elkezdi torolni az alkalmazas gyorsitotarakat.

(#9822) betyar1974


betyar1974
senior tag

Háttérképet szerettem volna cserélni.
"a kép mentésre került a készülékre" felirat, de nem találom sehol! :( Hol keressem, vagy mit nem kapcsoltam be?

(#9823) Amu válasza aujjobba (#9821) üzenetére


Amu
tag

de még volt előtte is 7 gb szabad helyem

Az adott szó nálam még sokat jelent

(#9824) csokito100 válasza betyar1974 (#9822) üzenetére


csokito100
aktív tag

A fényképek appban lépj vissza egyet, hogy külön lásd a mappákat és lehet, hogy oda mentette valamelyik másik mappába. Tehát ne a filmtekercsben keresd, hanem az albumokban. Hajrá :)

(#9825) betyar1974 válasza csokito100 (#9824) üzenetére


betyar1974
senior tag

Meglett a megoldás! :DD
EZ az egész pakk volt ios10-esre letöltve. 11-re frissítés után, nem kezelte a letöltött háttereket, ezért újra le kellett tölteni! :U
Holnap kereslek és köszi! :R

(#9826) half333


half333
őstag

(#9827) stifi82 válasza half333 (#9826) üzenetére


stifi82
aktív tag

Nagyon ott van a telo a következöm biztos ilyen lesz :))

[ Szerkesztve ]

(#9828) Boonen007 válasza stifi82 (#9827) üzenetére


Boonen007
őstag

Milyen, egy koncepció? ;]

(#9829) half333 válasza stifi82 (#9827) üzenetére


half333
őstag

Én is azt tervezem! 😁

(#9830) bilon73 válasza natë (#9810) üzenetére


bilon73
aktív tag

akkor majd fogod látni :)

(#9831) szupermacs válasza half333 (#9826) üzenetére


szupermacs
veterán

Hányszor láttunk már ilyet? :U

(#9832) syIex válasza half333 (#9826) üzenetére


syIex
veterán

Komoly lenne, bár kétlem. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#9833) half333 válasza szupermacs (#9831) üzenetére


half333
őstag

szerintem adni fognak ki egy 5" os kijelzőtől kisebbet is,az meg belefér egy ekkora keretbe,max nyújtanak picit rajta. mert nem hinném h a jövőben mindenki marha nagy telot akar,lesznek mindig akiknek nem a méret a lényeg ;]

(#9834) #86564352 válasza half333 (#9826) üzenetére


#86564352
törölt tag

Könyököm jönnek ki az ilyen koncepció videók. Az SE lényege a budget iphone kategória a 700 és 1000 dolláros iphone-ok mellett legyen valami megfizethető is. SE2 nem lesz OLED széltől szélig kijelző, nem lesz az X legújabb funkcióival telepakolva.
Reálisan SE2: Frissítik a processzort, 2.0 Touch ID, jobb selfie kamera, kb. ennyi nagy vonalakban hasonlóan megfizethető áron. A kisebb ügyek: vízállóság, jack elhagyása, 3D Touch, üveg hátlap wireless töltéshez.

(#9835) szupermacs válasza #86564352 (#9834) üzenetére


szupermacs
veterán

,,A kisebb ügyek: vízállóság, jack elhagyása, 3D Touch, üveg hátlap wireless töltéshez."

Kétlem, hogy elhagynák a házról a Jacket és az üveg hátlap sem valószínű. Ha már SE, akkor a forma és külső miatt biztos marad az 5-5S vonal külsőre. HA egyáltalán lesz utód.

(#9836) syIex válasza #86564352 (#9834) üzenetére


syIex
veterán

Valószínű igazad van félig meddig. Még most is sok embernek a 4" tetszik nagyon szóval "muszáj" lesz ismét újítani nekik abba a házba is valamit. :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#9837) #86564352 válasza szupermacs (#9835) üzenetére


#86564352
törölt tag

Én is így látom, azért is kisebb ügyek kategóriába tettem. Óriási változásokra nem számítok, amilyeneket a koncepciók álmodnak. Újabb CPU, 2.0 Touch ID, jobb selfie, vízállóság, ennyi nekem elég is lenne kedvező áron.

(#9838) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Az ilyen dolgokról offban beszélgessetek plz. Ez még csak netto találgatás. :R

⭐ Stella

(#9839) sityupityu


sityupityu
veterán

Ha ilyen lenne nekem nem tetszene. Mármint nem a kinézete miatt (az szép), hanem hogy semmilyen gomb vagy ujjlenyomat olvasó nincs rajta. Nekem ez miatt az X sem jön be. :N

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9840) szbxvr


szbxvr
tag

Üdv mindenkinek!
Boldog tulaja lettem egy 32gb-os űrszürke példánynak, egy eléggé lestrapált Z3 Compactot váltott.
Mire figyeljek esetleg ami típushiba lehet?

ASUS X550V--GTX950M--Intel i5 6300HQ|.......|iPhone SE 32gb

(#9841) #78693120 válasza szbxvr (#9840) üzenetére


#78693120
törölt tag

Jobb oldalon felül elváló kijelző. Nekem emiatt fogják cserélni a jelek szerint.

(#9842) aujjobba válasza szbxvr (#9840) üzenetére


aujjobba
addikt

OFF:
Nálunk is Z3 Compact-ot kellene leváltani valami hasonló méretű, viszont használható erős gépezetre.
Android vonalon nem találtál esetleg életképes alternatívát?
Feleségemnek kellene, de ő egyelőre androidban gondolkodik.

(#9843) daara válasza aujjobba (#9842) üzenetére


daara
aktív tag

Én sima Z3 ról váltottam,nem bántam meg! Rendszer kb. 400% jobb mint a z3 volt ,anyagminőség is stereo hangszorot bánom de valamiért valamiért :)

(#9844) aujjobba válasza daara (#9843) üzenetére


aujjobba
addikt

Szuper az SE, én is szeretem, de neki nem tetszik, nehezen találja el a gombokat linkeket stb., és egyébként is maradna android vonalon, >4" kijelzővel.
Csak ugye az van, hogy ami használható erős gép, az batárnagy kb. az összes.
Most az X Compact-ot nézegetjük, abban vállalható hardver van, és méretben azonos a Z3C-vel, az ára se vészes.
Nincs túl sok alternatíva sajnos...

[ Szerkesztve ]

(#9845) Bkrisz9 válasza aujjobba (#9844) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Ha valami normalisabbat akar nem pedig low budget cuccot akkor kenytelen lesz megszokni a nagyobbat. Sot... mar a belepo modellek kozott sincs igazan ekkora meret. Ha az SE kifut szerintem egyatalan nem is lesz semmi.

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#9846) sityupityu válasza aujjobba (#9844) üzenetére


sityupityu
veterán

Szerintem nincs nagyon alternatíva ebben a méretben. Sajnos.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9847) half333 válasza aujjobba (#9844) üzenetére


half333
őstag

Z5 compact?

(#9848) aujjobba válasza half333 (#9847) üzenetére


aujjobba
addikt

Snapdragon 810-et nem merem bevállalni, eléggé félresikerült túlmelegedős technika.
Nagyon melegszik, és olyankor az órajelet is visszaveszi, akkor meg elvész az előnye.
Ráadásul 2GB RAM-mal van szerelve, ez már a mai android verzióknak kezd szűkös lenni, kollégám a Nexus5X-e kapcsán is erre panaszkodik, pedig azon aztán szűz droid van.

(#9849) univerzita


univerzita
addikt

Most olvastam egy érdekes cikket. A szlovák iStore egynapos akciót csinálnak (24-én) a SE-re. 299€-ra csökkentik. Lehet hogy Magyarországon is?

(#9850) Software0013


Software0013
csendes tag

Sziasztok!
Valaki találkozott már ezzel a buggal?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.