Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9451) csokito100 válasza scream (#9450) üzenetére


csokito100
aktív tag

Szerintem a kintin keresztül fog működni, bár ez csak találgatás. Decemberben teszt :)

(#9452) szmatyi93 válasza csokito100 (#9449) üzenetére


szmatyi93
tag

Itt gondolom az apple Id-hoz kell hozzáadni a bankkártyát mert ha csak simán megnyitom a walletet akkor csak kódod tud beolvasni és átvált a fényképezőre.
Teszem azt hozzá van adva és itthon nem támogatott de ha külföldön vagyok akkor működhet nem?

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#9453) szupermacs


szupermacs
veterán

Xbox Smartglass app működik már iOS11 alatt?

(#9454) csokito100 válasza szmatyi93 (#9452) üzenetére


csokito100
aktív tag

Szerintem működni fog ott is. Szerintem mindegy hol vagy, úgyis netet használ. Amikor üzembe helyeztem a telefont itt UK-ban, akkor adta be az Apple Pay fizetést, hozzáadtam a bankkártyám, beállitottam és azóta működik. Azért gondolom, hogy ott is működni fog, Esetleg próbáld meg a régiót megváltoztatni, hátha akkor beadja a beállitásoknál lehetőségnek az Apple Pay-t. Sajna csak találgatás :F . Üdv

[ Szerkesztve ]

(#9455) szmatyi93 válasza csokito100 (#9454) üzenetére


szmatyi93
tag

Hozzáadtam kártyám az ID-mhoz, de semmi újat nem látok walletban és az appstore se ajánl fel semmi alkalmazást rá. Egy darabig most nem jutok ki külföldre úgyhogy akkor ezzel várok és magamnál hordom a kártyám :D

«««««Ba dumm tss...»»»»»

(#9456) csokito100 válasza szmatyi93 (#9455) üzenetére


csokito100
aktív tag

Ha működik, akkor a Wallet appot megnyitod és azonnal ott van felül a bankkártyád. De szerintem először az Apple Pay-t kell beállitanod. Nekem adta be sorba az állitani való dolgokat, azért voltam könnyű helyzetben. Fizetés előtt megnyitod, hozzáérsz a bankkártya képéhez, ráteszed a telót, touch és már fizettél is. Azután a Wallet appban megőrzi a fizetéseid. :R

(#9457) -Faceless- válasza szmatyi93 (#9455) üzenetére


-Faceless-
őstag

Már vagy 3-an leírták, hogy nem működik. A pay pass nem ugyan az a szabvány, mint az Apple pay. Attól, hogy valahol fizetsz kártyával, nem tudsz telefonnal. Ennyi itthon még nem tudsz.

(#9458) Friczy válasza -Faceless- (#9457) üzenetére


Friczy
senior tag

A mobillal fizetés nagy előnye, hogy eggyel több ok miatt lehet aggódni, hogy ne merüljön le a telefonod :)

(#9459) sityupityu válasza Friczy (#9458) üzenetére


sityupityu
veterán

:DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9460) csokito100 válasza Friczy (#9458) üzenetére


csokito100
aktív tag

Miért merülne le, ez telefon!! :DD

(#9461) gunszt


gunszt
tag

Sziasztok,

Noob kérdések valószínűleg sokat volt de aki tud kérem ossza meg tapasztalatait/tanácsát

1.
"Minőségi" fóliát szeretnék venni SE-re, olyat ami lehetőleg minél kevésbé "zsírosodik" és sötét mint az alap iphone kijelző, minőség alatt nem a magas árra gondoltam feltétlen
Lehet akár üveg is, ezzel kapcsolatban tudnátok ajánlani jól bevált fóliákat ?

2.
Hátlapra használ valaki fóliát ? Őszintén most vékony szilikon tokban van de nem szeretem a tokokat egyáltalán, pont a forma és design miatt választottam az SE-t, ami tok nélkül jön át a legjobban
viszont az meg zavarna ha lerakom és mondjuk csúszik kicsit az asztalon tudom hogy karcolódik stb

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#9462) szupermacs válasza gunszt (#9461) üzenetére


szupermacs
veterán

A hátlapi fóliától nem csúszna?

(#9463) SzalaiÁdám95


SzalaiÁdám95
tag

Tudnátok ajánlani tokot ami jol nez ki és védi is normalisan a telefont?

(#9464) Silentfrog válasza szupermacs (#9462) üzenetére


Silentfrog
veterán

Nekem elől üveg, hátul fólia van. Nem csúszik. ;)

(#9465) gunszt válasza Silentfrog (#9464) üzenetére


gunszt
tag

Megkérdezhetem hogy milyen ?

Főleg a hátsó érdekelne, köszi!

(#9466) Silentfrog válasza gunszt (#9465) üzenetére


Silentfrog
veterán

Sajnos nem tudom ajándékba kaptam a lányomtól , így kaptam a telefonnal együtt. Kicsit fura ez a rózsaarany szín egy felnőtt férfinak , de majd veszek hozzá egy rózsaszín inget és akkor minden megy mindenhez! :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9467) daara válasza gunszt (#9465) üzenetére


daara
aktív tag

Nekem elől hátul üveg fólia van.Matt fekete mind2 egy design csuszás 0 ujjlenyomat sincs ha nem izzad a kezed.Telefon tokok így nem jók rá de nem is akarsz rá tenni ha minden igaz..:)

(#9468) Balu_


Balu_
csendes tag

Sziasztok!

Ma megrendeltem a telefont, már nagyon várom.

Köszönöm a válaszokat! :R

iPhone 11 Black

(#9469) sityupityu válasza daara (#9467) üzenetére


sityupityu
veterán

Miért jó az ha matt fekete, pláne elől?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9470) daara válasza sityupityu (#9469) üzenetére


daara
aktív tag

Ahol az kijelző van ott nyílván nem fekete és nem is matt ott,akár hány ember látta elvolt tőle ájulva,és tényleg jobban néz ki..egy darabig aztán megunom és leszedem :P

(#9471) half333 válasza gunszt (#9461) üzenetére


half333
őstag

én is nagyon szeretem a design-t,formatervet(ez az első telom,ami közel 1 év után sem untam meg,pont ez végett)! eddig bunkó tokban volt,de ingyen kaptam,igy használtam,de meghallottam h létezik hátlapra is üvegfólia,így kipróbáltam (lehet veszek még egy szilikon bumpert),és eddig bevált,nem csúszik annyira mint a fém,persze néhány anyagra letéve megesik,pl.:fa

(#9472) Audison válasza SzalaiÁdám95 (#9463) üzenetére


Audison
senior tag

Én ezt használom: [link] Nekem jók a tapasztalataim, jól véd.

(#9473) csokito100 válasza SzalaiÁdám95 (#9463) üzenetére


csokito100
aktív tag

Az ugyanaz, mint amit küldtem neked, csak fele ilyen áron van :)

(#9474) SzalaiÁdám95 válasza csokito100 (#9473) üzenetére


SzalaiÁdám95
tag

Atlatszo hatlapos az uveg vagy gumi?

(#9475) -secret- válasza SzalaiÁdám95 (#9474) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Plexi.

(#9476) Koczó93


Koczó93
őstag

Azt hogy tudom kiválasztani hogy egy üzenet sms-ként menjen el vagy imessage-ként? A feleségemnek akartam írni egy sms-t mert nem volt net közelben. a kontaktok között kiválasztottam az üzenetet és azt gondoltam hogy elküldte de akkor kapta meg amikor bekapcsolta a wifit.

(#9477) aujjobba válasza Koczó93 (#9476) üzenetére


aujjobba
addikt

Az üzenetek beállításai között van egy olyasmi, hogy küldés SMS-ben ha az iMessage nem elérhető.

(#9478) -secret- válasza Koczó93 (#9476) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Beállítások -> Üzenetek -> Küldés SMS-ként (Küldés SMS-ben, ha az iMessage nem érhető el.)

Gondolom ha ezt nem találtad meg akkor nem is kerested. :)

[ Szerkesztve ]

(#9479) Koczó93 válasza aujjobba (#9477) üzenetére


Koczó93
őstag

Köszi mindkettőtöknek, megtaláltam bekapcsoltam :)

(#9480) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Sziasztok csatlakoztam a táborhoz. Mennyire kell félni a telefon elhajlásától? Anno volt 6-osom az elhajlott szépen. Egyéb tipus hibák vannak amire érdemes odafigyelni?

(#9481) szupermacs válasza .zSoLTi. (#9480) üzenetére


szupermacs
veterán

Ez meg is csavarodik ha kicsit erősebben fogod a kezedben.

(#9482) natë válasza szupermacs (#9481) üzenetére


natë
nagyúr

Tegnap masnit kötöttem rá, de a touch id kivételével minden működik.

(#9483) daara


daara
aktív tag

Tudtok valami jó,háttérképes oldalt,alkalmazást? zedgén kivül..

(#9484) sityupityu válasza natë (#9482) üzenetére


sityupityu
veterán

Az ilyeneket tehetnétek off-ba, valaki még majd komolyan gondolja. :)

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9485) half333 válasza daara (#9483) üzenetére


half333
őstag

Pinterest

(#9486) huan válasza daara (#9483) üzenetére


huan
őstag

deviantart

(#9487) SzalaiÁdám95


SzalaiÁdám95
tag

https://youtu.be/DNFSgBK4NGs

Esetleg errol a tokrol valakinek valamilyen fajta velemenye? Oldalakon neztem es uveglapot is tartalmaz illetve ujlenyomat mentes felulet, kb 2500-3500ft kozott mozog.

(#9488) -secret- válasza SzalaiÁdám95 (#9487) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

800 ft. Nekem nem tetszik.

(#9489) Koczó93 válasza Koczó93 (#9479) üzenetére


Koczó93
őstag

Ez mondjuk nem pont azt csinálja amire gondoltam. Akkor küldi el sms-ben ha én kikapcsolom a netem. Ez elég furán van megoldva szvsz.

(#9490) nord_ válasza Koczó93 (#9489) üzenetére


nord_
veterán

Nem. Akkor is sms-ben küldi, ha a másik nincs netközelben.

(#9491) sityupityu válasza -secret- (#9488) üzenetére


sityupityu
veterán

Valaki a jó múltkor már tett fel a telefonjára ilyen "csodálatos" darabot. :DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#9492) csokito100 válasza SzalaiÁdám95 (#9487) üzenetére


csokito100
aktív tag

Láttam ezzel a fajta tokkal tesztet. Szétrepült, mint a sz... és a telefon is tört.Ja és ujjlenyomat mentes. Hát ja, nagymamám is az volt 80 év után. Mi a gond azzal, amit elküldtem neked? Nem értem! Az sincs még 3000 sem. Na mindegy, ha ezt választod megérdemled a sorsod, mert szerintem ritka nagy gagyi tok még ronda is pluszban. Van egy jó ötletem. Bele kellene csomagolni a telót egy pelenkába. csak a home gomb lenne ki, hogy meg lehessen nyomni. Na ez a tok majdnem olyan. Üdv

[ Szerkesztve ]

(#9493) ripicsi


ripicsi
csendes tag

Sziasztok!

A het elejen frissitettem 11.0.3-ra es latom hogy sok embernek meggyult vele a baja hat sajna nekem is :(
Tapasztalatok a frissites ota:

- 1-2 naponta elofordul hogy telefonalaskor nem hallom se azt hogy kicsorog a vonal masik vegen, se azt ha felveszik es mondanak valamit. Engem hallanak. Reboot utan OK.
- tobbszor lefagy a telefon van amikor magahoz ter fel perc utan kb van amikor reboot kell
- Elozo verzioknal zenehallgataskor a beepitett Music appban zarolt kepernyon keresztul is lehetett leptetni a szamokat meg megallitani, most mar nem lehet. Illetve zarolt kepernyon nem is irja az eloadot/szamcimet csak hogy Music app.

Valaki tapasztalt hasonlo anomaliakat ill. tudtok e ra megoldast?

Illetve az enyem is sokkal gyorsabban merul azota de lattam hogy ezt tobben is irtak mar...

(#9494) daara válasza ripicsi (#9493) üzenetére


daara
aktív tag

Rakd újra itunes-val ,uj iphone ként! Mindnet megold.

[ Szerkesztve ]

(#9495) Koczó93 válasza nord_ (#9490) üzenetére


Koczó93
őstag

Érdekes mert azóta 2x próbáltam és nem ment. Amint bekapcsolta a wifit a feleségem megkapta.

(#9496) huan válasza daara (#9494) üzenetére


huan
őstag

Van erről valami videó, hogyan kell, mert olvastam és próbáltam már én is, de valami elbénázok és valami "tárhely kevés..." szöveggel mindig megáll az iTunessel való frissítés...

(#9497) daara válasza huan (#9496) üzenetére


daara
aktív tag

A tárhelyed nem kevés esetleg akkor?
youtube ez alapján csináld meg ;)
Csak te nem a "restore from this backupre" mész majdd hanem "set up as new iphone"

[ Szerkesztve ]

(#9498) huan válasza daara (#9497) üzenetére


huan
őstag

:) Nem kevés :)
Egy 0 perces iPhone SE-vel próbáltam...azon nem lehet kevés.
A PC-n sem volt kevés.

(#9499) daara válasza huan (#9498) üzenetére


daara
aktív tag

Rendben,akkor probáld az alapján megcsinálni amit az előbb leírtam :)

(#9500) huan válasza daara (#9499) üzenetére


huan
őstag

Amúgy ha új iphone-ként állítjuk be, akkor "visszakerülnek" a telepített alkalmazások?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.