Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10201) aujjobba válasza Mr.Silkó (#10199) üzenetére


aujjobba
addikt

Ha a legfelső sávban érzékel nehezen, az nem biztos, hogy a fólia hatása.
Páran panaszkodtak már erre, néha nekem is kihívás pl. a jobbfelső sarokba helyezett gombot, linket működésre bírni.

(#10202) Mr.Silkó válasza Halihólaci (#10200) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szerintem nem ilyen kritikus a dolog, nálam megbízhatóan működik. Kicsit lassabb, mint némely konkurens, vagy akár a második generációs TouchID, de pontosnak pontos. Asztalon felüdülés a hátlapi leolvasó után. :)

Volt korábban i6-om is, így tudtam nagyjából, hogy mire számíthatok ezen a téren. Viszont sebességben ez utóbbit lazán veri, nagy áldás a 2 GB RAM is.

[ Szerkesztve ]

(#10203) Mr.Silkó válasza aujjobba (#10201) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Valóban felül a leginkább szembeötlő a nehezebb érzékelés, meg ugye mint írtam, szoknom is kell az apró méretet és ikonokat, de ezzel bőven együtt tudok élni. :)

(#10204) Csigavair


Csigavair
tag

Sziasztok adott egy SE tökéletesen működött ma reggelig. Reggel óta 20 másodpercenként jelkódot kér, töltőkarikárval kidobál az appokból és össze vissza jelez az akksi. 5% kikapcsolom majd be 11% aztab fél perc mulva már csak 3.... nem igazan tudom mire vélni eddig semmi gondja nem volt :/ Esetleg valami ötlet, hogy mi lelhette szegénykét??

(#10205) aujjobba válasza Csigavair (#10204) üzenetére


aujjobba
addikt

Igen, ha még nincs fent a 11.2 akkor tedd fel gépről.
Ez egy elég komoly hiba a 11.1-ben.

itt a megoldás

(#10206) Csigavair


Csigavair
tag

Köszönöm a segìtséget, megoldotta a problémát :)

(#10207) scyllarus válasza Mr.Silkó (#10202) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem is megbízható, csak kb. 3x lassabb, mint az alsós Huaweinél. Megszoktam. A felső soros bizonytalan érzékelés is megvan. Ezzel együtt kezdek hozzászokni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10208) Šolaire válasza Mr.Silkó (#10199) üzenetére


Šolaire
veterán

Én fő telefonként használom. Nagyon szeretem,mérete barátságos.

“Praise The Sun” \[T]/

(#10209) scyllarus válasza Šolaire (#10208) üzenetére


scyllarus
veterán

Fő telefonként nekem kicsi lenne. Cégesként szuper, telefonálásra, pár emailre tökéletes ez a méret, az akkuideje csodálatos. De tartalomfogyasztásra nagyon pici a 4".

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10210) Bkrisz9


Bkrisz9
őstag

Az ujjlenyomatolvaso nalam is baromi vacak masokhoz kepest. 10-bol 7 alkalommal ismer csak fel es lassu is.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#10211) Šolaire válasza scyllarus (#10209) üzenetére


Šolaire
veterán

Sokat utazok volt 6-colos telóm nekem ez nagyon kényelmes. Tartalom fogyasztásra kicsi ez igaz.

“Praise The Sun” \[T]/

(#10212) Šolaire válasza Bkrisz9 (#10210) üzenetére


Šolaire
veterán

5x után nekem nincs gond az ujjlenyomat olvasóval ritkán kér jelkódot.

“Praise The Sun” \[T]/

(#10213) aujjobba válasza Šolaire (#10211) üzenetére


aujjobba
addikt

Utóbbi pár estén végignéztem rajta az első négy Star Wars filmet. :)
(szállodai wifin a laptop max. 144p-ben viszi a YouTube-ot, a teló meg simán 720p-ben, fura)

(#10214) sityupityu válasza aujjobba (#10213) üzenetére


sityupityu
veterán

Élmény lehetett. :DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10215) aujjobba válasza sityupityu (#10214) üzenetére


aujjobba
addikt

Kb. 5 perc alatt hozzászoksz az új helyzethez, próbáld ki.
Utána tök mindegynek érzed mekkora méretben nézed.

[ Szerkesztve ]

(#10216) Mr.Silkó válasza Šolaire (#10208) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A mérete valóban nagyon baráti, az ára is az volt aránylag, viszont netezni nekem már kicsi a 4" (pc-t vagy laptopot nem használok, mindent az S8+-on intézek). Telefonálni hibátlan, nagyon jó a hangminősége is.

[ Szerkesztve ]

(#10217) Šolaire válasza aujjobba (#10213) üzenetére


Šolaire
veterán

Nem mertem írni de annyira megszoktam ezt a méretet hogy mindent ezen csinálok ha kicsi a méret lefordítom a kijelzőt mint anno az E7-nél :D ha lesz utód nálam biztos vétel.

[ Szerkesztve ]

“Praise The Sun” \[T]/

(#10218) Šolaire válasza Mr.Silkó (#10216) üzenetére


Šolaire
veterán

Azt tudni kell hogy nekem mikor vettem lehalt az 5x. Androidot nem akartam mást mert megszoktam a stock droidot a pixel meg drága nekem. Az SE akkor árban meg még most is nagyon jó volt . Nem bántam meg összességében nagyon jó kis telefon.

“Praise The Sun” \[T]/

(#10219) Mr.Silkó válasza Šolaire (#10218) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egyetértek, nagyon klassz, kompakt teló, de mivel – mint említettem – én szinte minden tartalmat telefonon "fogyasztok", ezért kicsi lenne nekem főtelefonnak. :)

(#10220) scyllarus


scyllarus
veterán

Az ujjlenyomat olvasó különben nekem pontos, nem hibázik, csak lassú.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10221) sityupityu válasza aujjobba (#10215) üzenetére


sityupityu
veterán

Próbáltam már nagyobb telefonon is, számomra kb vicc kategória. De hát nem vagyunk egyformák.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10222) Mr.Silkó válasza scyllarus (#10220) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Fogalmazzunk úgy, hogy kényelmes tempójú. :)

(#10223) aujjobba válasza Mr.Silkó (#10222) üzenetére


aujjobba
addikt

Szerintem a feloldási animáció miatt érzed lassúnak.
Próbáld figyelni meddig tart az azonosítás, és mikor kezdődik az animáció.

Mondjuk az asszony Honor9-éhez képest nagyon lassúnak érződik tényleg, ott ahogy ráteszem az ujjam már a főképernyőn vagyok, hihetetlen gyorsan működik az a gép.

(#10224) -Ben-


-Ben-
veterán

Vannak még problémák SE-n? Merjem feltenni az iOS 11.2 -t? :D

(#10225) scyllarus válasza aujjobba (#10223) üzenetére


scyllarus
veterán

Az alsós Huawei is tudja ezt. Ezért érzem én lassúnak az SE-ét. De együtt lehet élni vele, nem bosszantóan lassú, csak máshoz szoktam.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10226) aujjobba válasza -Ben- (#10224) üzenetére


aujjobba
addikt

Teljesen jó, eddig semmi durva nem jött szembe.
A Zene app egyszer kidobott a főképernyőre lejátszás közben, a logokban "segmentation fault". Régi szép C-s idők :)

Kisebbek is vannak még, persze, mindig vannak.

Pl. nálam már az osztott képernyős mód is működik SE-n:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#10227) daara


daara
aktív tag

Olyan üvegfóliát tudtok ajánlani amit nem nyomnak fel a tokok?

(#10228) Mr.Silkó válasza aujjobba (#10223) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ez természetes, hiszen még az első generációs TouchID van benne. :)

(#10229) Mr.Silkó válasza scyllarus (#10225) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Azért ez egy másfél éves gép, azt se felejtsük el, ha minden igaz, akkor a 4 éves i5S ujjlenyomat-olvasójával.

daara

Én a BestByte-ban vettem egy noném üvegfóliát rá, teszi a dolgát, 1500 forintért megérte. :)

[ Szerkesztve ]

(#10230) daara


daara
aktív tag

Arra panaszkodnak hivásközben hogy halkan hallanak és mintha dobozbol szólna nem tartom messze a számtol a telefont de szinte a számba kell tegyem hogy rendesen halljanak hibás a mikrofonom vagy mi folyik telefonnal 👀

(#10231) sityupityu válasza daara (#10230) üzenetére


sityupityu
veterán

Ugyanez van nálam is. Bár az is igaz, hogy nekem szokásom kicsit távolabb tartani a telefont az optimálistól. Ha a papírforma szerinti szögben használom akkor viszont jó a visszajelzések alapján.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10232) lezerpiramis


lezerpiramis
őstag

Hello!

1-2 honapja vagyok gazdaja egy ilyen telonak, korabban neha jartak nalam iPhone-ok (i5-ig bezarolag), de alapvetoen hardcore BB-s voltam (es vagyok is, az marad a szerelem :) ), de egyre kevesebb dolog mukodik a Passporton/Q10-en (pl. a ceges levelezes se, szomoru), a droidos BB-ket meg inkabb hagyjuk, igy legtobbszor az SE-ben van a SIM, alapvetoen jo kis telo.

Ket kerdesem lenne:
-Ha iTunes-szal masolok kepet a telora, azt a telefonon nem tudom torolni, csak iTunes-szal. Ez tenyleg igy van, vagy en vagyok bena? :D
-El lehet menteni egy uj kontaktot egyszerre tobb fiokba (GMail, outlook.com, Exchange)? Nekem nem igazan akar sikerulni...
-A szabad memoriat (RAM) latom valahol?

Koszi elore is!

(#10233) daara válasza sityupityu (#10231) üzenetére


daara
aktív tag

Hát ez csodálatos :DD akkor pár visszajelzést még meghallgatnák,mert ha valakinek jó javittatnám vagy hasonló mert édesanyám kikerget a világból ezzel "mintha dobozból beszélnél" szöveggel és nem csak ő mondta.

(#10234) Mr.Silkó válasza daara (#10233) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ha busszal utazom, akkor nekem is mondják időnként. Én viszont mindenkit meglepően tisztán hallok, értek.

(#10235) natë


natë
nagyúr

a 11.2.5 nagyon smooth, érdemes felrakni

(#10236) tybsen válasza natë (#10235) üzenetére


tybsen
addikt

ez gondolom csak béta? Mert 11.2.1- vel nálam aktuális a szoftver.

(#10237) Mr.Silkó válasza tybsen (#10236) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nálam is. :K

(#10238) natë válasza tybsen (#10236) üzenetére


natë
nagyúr

Az.

(#10239) tybsen válasza natë (#10238) üzenetére


tybsen
addikt

ok, köszi. amúgy 11.2.1 is teljesen jó eddig nálam :) de akkor örülünk a következőnek is :)

(#10240) daara válasza tybsen (#10239) üzenetére


daara
aktív tag

Én most a 11.2.1 érzem a legsmoothatabbnak az eddigiek közül ,nagyon baba ;)

(#10241) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Szeretem a gyári iPhone billentyűzetet, de most letöltöttem a másik telómon is használt Gboardot, hát ég és föld használhatóság szempontjából, ekkora kijelzőn, a remek magyar szójavaslatokkal. Aki esetleg nehezebben gépel 4 inchen, annak bátran ajánlom.

(#10242) sityupityu válasza Mr.Silkó (#10241) üzenetére


sityupityu
veterán

Ugyanezt használom én, tényleg nagyon jó. Számomra a gyári kis túlzással szinte használhatatlan volt, nagyon nem jött be.
Ami talán még ennél is jobb szerintem az a GO Keyboard.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#10243) scyllarus válasza Mr.Silkó (#10241) üzenetére


scyllarus
veterán

A gyári mindig is használhatatlan volt. Annak idején próbáltam a 4/4S-t, és már akkor is utáltam. A GBoardot használom én is.
És most kipróbálom a Go-t :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10244) Mr.Silkó válasza sityupityu (#10242) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

és scyllarus

Nem akartam ilyen erősen fogalmazni, de egyetértek veletek. :)

Igazából az ékezetek nehézkes bevitele és a szójavaslatok hiánya, ami miatt nekem nem az igazi a gyári megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#10245) marcitp válasza Mr.Silkó (#10244) üzenetére


marcitp
őstag

Tényleg nem rossz, még ahogy nézem, tanul is. :)

https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

(#10246) Mr.Silkó válasza marcitp (#10245) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igen, az az egyik nagy előnye, tanulja az ember által gyakran használt, egyéni kifejezéseket. :K

(#10247) tuzpenge válasza sityupityu (#10242) üzenetére


tuzpenge
őstag

A GO Keyboard tényleg nagyon jó. Tegnap kipróbáltam és a gboard-ot le is szedtem.
Egyedüli hátránya talán hogy nem lehet neki diktálni (amit a gboard tudott a gyárin kívül), ezért nagyritkán ha vezetés közben diktálni kell akkor át kell váltani a gyári billre! Amúgy korrekt!

ˣ

(#10248) natë válasza tuzpenge (#10247) üzenetére


natë
nagyúr

Miben jobb, mint a google féle?

(#10249) csibabu


csibabu
tag

Én SwiftKeyt használok, ugyanazt tudja szinte mint a google, sajnos nincs benne diktálás :( nektek is van olyan ha nem a gyári billentyűzetet haszáljátok, hogy átvált a gyárira néha?

iPhone 14 Pro

(#10250) sityupityu válasza tuzpenge (#10247) üzenetére


sityupityu
veterán

Igen, ez az egy hátránya van, hogy nem lehet diktálni.

csibabu Előfordul néha nálam is, hogy átvált.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.